Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

poruka: 13
|
čitano: 9.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo".
15 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

Ajde hvala bogu 💪🏻

Intel 80286
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali
Što nije otvorio donacije...
Moj PC  
9 0 hvala 0
2 godine
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

Čovik ide u zasluženu mirovinu i poklanja firmu.

Di toga ima na svitu.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali

Mislim da tu nije samo pitanje financiranja. Lako se skupi potrebno. Moje misljenje da je tu u pitanju neko zasicenje svega ono "Dosta mi je"...

10 godina
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali
24v kaže...

Mislim da tu nije samo pitanje financiranja. Lako se skupi potrebno. Moje misljenje da je tu u pitanju neko zasicenje svega ono "Dosta mi je"...

Nema to veze s tim "dosta mi je" vec čovjek ima ozbiljnih zdravstvenih problema ali to nije navedeno nigdje ili je meni promaklo...

 

Evo kopiran tekst s drugog portala gdje je objavljeno u razgovoru s njim o cem se radi.

 

"Site je ostvarivao i određene prihode koji su se s vremenom smanjili, te sad predstavlja teret ne samo zbog potreba održavanja i troškova, nego i zbog toga što Ristić ima ozbijnih problema s vidom, odnosno se zbog manjeg vidnog polja i službeno smatra  "legalno slijepim.
Iz tog razloga se odlučio ugasiti site, ali je isto tako spreman pokloniti ga nekome tko bi bio spreman nastaviti se brinuti o njegovom funkcioniranju. S obzirom na prve reakcije communityja na društvenim mrežama, čini se da bi se nekakvo rješenje možda i moglo pronaći, s obzirom da je niz ljudi emotivno vezan uz site koji su godinama koristili"

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 9:21 (hrka11).
10 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

sretno novim "vlasnicima" - nadajmo se dobroj "pretvorbi", a originalnom vlasniku svako dobro

Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

paket pretpata...20 titlova 1E

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali
60nine kaže...

sretno novim "vlasnicima" - nadajmo se dobroj "pretvorbi", a originalnom vlasniku svako dobro

 Bit ce dobra pretvorba ne brini.

10 godina
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali
HCMAA kaže...

paket pretpata...20 titlova 1E

Kvaliteta titlova je 2/10. Zadnje što sam gledao sa HR titlovima je "The Big Short" iz 2015.

jedno 20 puta mi je došlo da idem ispraviti titlove i reuaload napraviti, al onda sam skinuo orig. engleske i nikad više koristio HR titlove.

 

Tako da bi oni tebi trebali plaćati za korištenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 12:51 (filter160).
10 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

Meni su donekle ok titlovi iako zna se desit da neka serija/film ima problema..

 

Tipa Z nation, pet sezona i skoro svaka epizoda onak 15min prije kraja pocne brzat i tad gasim titlove (i palim engleske u slucaju da je neka rijec koju je teze razumijet)

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo

Može li mi netko objasniti kako stranica/firma koja prema CompanyWallu ima godišnje prihode od 40-50k €, a uz to i neki dobitak, može biti neprofitabilna?

Prije bih rekao da se tu ne radi o nekom profitu s obzirom da ljudi tu većinom rade na volonterskoj bazi, već frustracija vlasnika i ishitrena reakcija s obzirom da on više zbog zdravstvenih razloga ne može voditi stranicu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali smo
Zašto Bug.hr ne kupi Titlove.com?
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Titlovi.com ipak ostaju na životu? Razgovarali
kowach kaže...
Zašto Bug.hr ne kupi Titlove.com?

a zasto da bug kupi titlove.com?

bug je firma, firma ako ide u akviziciju gleda da profitira, ocito je da ovdje nema nekog velikog profita, barem ne znacajnog za bug. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 19:40 (mar123).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice