Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć

poruka: 7
|
čitano: 3.704
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć".
15 godina
offline
Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć

Ovo je tek početak apokalipse.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više t
fredii kaže...

Ovo je tek početak apokalipse.

Ja bih rekao početak vraćanja stvari u realne okvire (čitaj: ispumpavanje prenapuhanog balona).

Deckard
15 godina
offline
Re: Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više t
deckard kaže...
fredii kaže...

Ovo je tek početak apokalipse.

Ja bih rekao početak vraćanja stvari u realne okvire (čitaj: ispumpavanje prenapuhanog balona).

 

Javne tvrtke, kao što je Meta, Alphabet, MS, McDonald's itd. obično drže ljude pošto poto, jer nikada ne znaš kada mogu zaista zatrebati.

Veliki je problem kada otpustiš ljude koji znaju posao, a onda moraš primiti kasnije nove (ovi su našli drugi posao i jebe im se za tebe)

 

No rat na istoku Europe, izvukao je veliko tržište iz ruku, pogotovo McDonald'su.

I sada je problem što su gubitkom Rusije, ostali i bez dobroga izvora prihoda, a zaposlili su hrpu ljudi tijekom pandemije, jer rat je bio zamrznut pa mogao si relativno lako poslovati.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2023 14:02 (fredii).
16 godina
offline
Re: Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više t
Kad ti ga Meta metne.
 
1 0 hvala 0
2 godine
online
Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć

Uhlebi !

 

Nemoš ih dobit na telefon kad ti zatribaju.

Kakva je to firma koja nema kontakt telefon da se moš nešto informisat, reklamisat ?

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć

ma nemaju američki papci pojma kako se to radi. i ne "opraštaju se s" nego "opraštaju se OD". mislim, elematarna gramatika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2023 11:58 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Treći val otkaza u Meti, opraštaju se s više tisuć

Šta, trebalo bi žaliti ljudi koji spadaju u 3-5% najbolje plaćenih u svijetu? Ako imaju kvalitetu lako će se opet zaposliti. Ovo je just another day in the office 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice