Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

poruka: 74
|
čitano: 16.031
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!".
15 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Skoro sam popuš....

D.L
 
88 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj !

Članak je donekle fail kao baza za 1. aprila, jer poanta takvih baza je da budu barem teoretski moguće i kratkotrajno uvjere žrtvu da su istinite (ili je bar natjeraju da se zapita...). Međutim vijest o građenju bilo kakvih velikih tvornica u Hrvatskoj je nažalost toliko ludicreous da je moja prva reakcija na naslov bila - "Aha, danas je prvi aprila...". Ipak svaka čast autoru koji se potrudio napisati poduži članak i koliko god to teško bilo argumentirati tvrdnju koja je jednako vjerovatna kao i praseći let.

{#}

 

Evo par mojih kandidata za vijest dana (ništa realnijih od gornje) :

-"Analitičari agencije Moody's su ocijenili da je Hrvatska uspješno izašla iz ekonomske krize i recesije, te joj u 2013. godini predviđaju rast BDP-a od 16.4%, čime će prestići i Kinu, donedavno najbrže rastuću ekonomiju."

-"Hrvatska vlada je odustala od planirane nabave 1700 luksuznih novih vozila za službeni vozni park, premijer Milanović tvrdi da su takvi potezi neprimjereni u ovo vrijeme krize dok se hrvatski građani muče da plate račune za režije, pa je odlučeno da će se državni aparat umjesto sa 1700 novih novcatih limuzina morati zadovoljiti sa 250 polovnih fića, koji će se dijeliti između više državnih službenika (sabornici i ministri se voze na sjedalima unutar vozila a za pomoćnike ministara je rezervirano mjesto u portapaku i na krovu)."

-"Kardinal Bozanić je objavio da će se hrvatska Crkva ugledati na novog papu u njegovoj skromnosti i štedljivosti, prihvaćajući njegovu poruku kršćanske solidarnosti. Zbog toga će se on i svi ostali crkveni uglednici odsad voziti isključivo javnim prijevozom ili na biciklama, dok će nedavno izgrađeni ultraluksuzni biskupski dvori biti prenamijenjeni u društveni centar za mlade, a 90% crkvenih prihoda će se donirati za potrebe siromašnih i gladnih građana ove zemlje."

 

 
105 1 hvala 1
11 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Barem nas je namijao :)

Posao oslobađa.
Moj PC  
26 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

:D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

LOOOOOOOOOL{#}

BF3 nick:FlasHard3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Pročitam naslov,wtf!?!?! {#}  Hehe dobra fora iako članak mi se neda čitat.{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Fotke su fotomontaža. Pogledajte izvore svjetlosti. A ima i drugih nepravilnosti.

 
11 67 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

momci starite, mislim da nitkonece ni na sekund povirovat :)

but you get thumbs up for the effort.

pozz
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!
The e9 kaže...

Fotke su fotomontaža. Pogledajte izvore svjetlosti. A ima i drugih nepravilnosti.

 

 

You don't say.. {#}

13 godina
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!
The e9 kaže...

Fotke su fotomontaža. Pogledajte izvore svjetlosti. A ima i drugih nepravilnosti.

{#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
16 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

a ja ću biti direktor tvornice

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Hvala Bugovcima što su se barem potrudili obilježiti ovaj dan. Mislim da kod nas nitko tko se nije do kraja pozdravio sa razumom ne bi povjerovao u ovu vijest, pa sve i da vide bagere sa Apple logom koji kopaju temelje tvornice. Prije bi pomislili i to sa pravom da se gradi stovarište toksičnog otpada za nereciklirane Apple uređaje gdje bi posao možda dobilo 20 NKV radnika....

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Umalo ste me navukli. .....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Da je vijest i istinita "normalni" hrvatski građanin to ne može popušit` jer su mu već na k**** čitave delegacije ulagača iz cijelog svijeta koje političari dovode, a nitko ne ulaže ni jednog dolara.

Bolje nešto od nečega , nego ništa od ničega.
 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

...živa istina! I još sam čuo da će svaki stanovnik preko 16 godina dobiti svoj iPhone besplatno (u sklopu vladine akcije e-Hrvatska koja se više neće tako zvati nego je SDP odlučio da se zove "iHrvatska").

 

Tajna Milanovićeva akcija izvedena je u organizaciji Ingrid Antičević-Marinović koja se u USA osjeća kao kod kuće! I to naravno bez njenog honorara jer se, poznato je, svi saborski zastupnici, poglavito SDP-ovci, masovno odriču svojih honorara i saborskih plaća, mirovina i sl.

 

A najveća dobit za Hrvatsku je ta da je konačno otvoren put stranim ulagačima koji sada više ne moraju čekati 5 godina na dokumentaciju i pri tome korumpirati poštenu vladajuću garnituru na državnom i lokalnom nivou, kao što je to bilo do sada!

11 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Steta pisanja ovoliko tekst i photoshopiranja {#}

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
online
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!
Cim vidim ovog sto glumi premijera, nisu mi ni vicevi smijesni.
Koji to mobitel stoji Cooku na stolu? Izdajnik!
Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 9:52 (Ezio).
Moj PC  
16 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj !
Enkidu kaže...

Članak je donekle fail kao baza za 1. aprila, jer poanta takvih baza je da budu barem teoretski moguće i kratkotrajno uvjere žrtvu da su istinite (ili je bar natjeraju da se zapita...). Međutim vijest o građenju bilo kakvih velikih tvornica u Hrvatskoj je nažalost toliko ludicreous da je moja prva reakcija na naslov bila - "Aha, danas je prvi aprila...". Ipak svaka čast autoru koji se potrudio napisati poduži članak i koliko god to teško bilo argumentirati tvrdnju koja je jednako vjerovatna kao i praseći let.

{#}

 

Evo par mojih kandidata za vijest dana (ništa realnijih od gornje) :

-"Analitičari agencije Moody's su ocijenili da je Hrvatska uspješno izašla iz ekonomske krize i recesije, te joj u 2013. godini predviđaju rast BDP-a od 16.4%, čime će prestići i Kinu, donedavno najbrže rastuću ekonomiju."

-"Hrvatska vlada je odustala od planirane nabave 1700 luksuznih novih vozila za službeni vozni park, premijer Milanović tvrdi da su takvi potezi neprimjereni u ovo vrijeme krize dok se hrvatski građani muče da plate račune za režije, pa je odlučeno da će se državni aparat umjesto sa 1700 novih novcatih limuzina morati zadovoljiti sa 250 polovnih fića, koji će se dijeliti između više državnih službenika (sabornici i ministri se voze na sjedalima unutar vozila a za pomoćnike ministara je rezervirano mjesto u portapaku i na krovu)."

-"Kardinal Bozanić je objavio da će se hrvatska Crkva ugledati na novog papu u njegovoj skromnosti i štedljivosti, prihvaćajući njegovu poruku kršćanske solidarnosti. Zbog toga će se on i svi ostali crkveni uglednici odsad voziti isključivo javnim prijevozom ili na biciklama, dok će nedavno izgrađeni ultraluksuzni biskupski dvori biti prenamijenjeni u društveni centar za mlade, a 90% crkvenih prihoda će se donirati za potrebe siromašnih i gladnih građana ove zemlje."

 

E ovo se zove partykiller.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Je,je i Mrsić otvara veliki centar naziva DeCaptcha d.d. koji će u stvari biti najveći neboder u Europi, a za cilj ima preseljenje primata u manualnog rješavanju Captchae iz Indije u Hrvatsku. Vjeruje se da će se otvoriti čak 200 000 novih radnih mjesta u navedenom centru. Projekcija je da će za 10 godina taj centar u potpunosti eliminirati nezaposlenost u Hrvatskoj.

 

EDIT: Sluga crnac na zadnjoj fotografiji je pregenijalan touch! {#} (bez ikakvih rasističkih konotacija)

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 9:55 (Bukva).
15 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

jedna od najnemaštovitijih, najneduhovitijih i najglupljih prvotravanjskih do sad (u iznimno štroj konkurenciji kroz "medije"). rvacka bi mogla proizvoditi samo iQrac od iOvce a i to bi propalo prije pokretanja. redakcijo Buga, prečesto ste gori i od net.hr i 24 sata zajedno. sve jadniji i jadniji. sve manje edukativni a sve više liberalnokapitalinjarski s "vijestima" koje su same sebi svrha. pretpostavljam da ste izgubili motivaciju (na koncu konaca i ja sam naraštaj Bugovih osnivača), što nazivate "restrukturiranje i prilagodba tržištu". 

 

da ste stavili vijest "Hrvat načinio 'mobilnu' aplikaciju za automatsko traženje najpovoljnije ponude 'mobilnih' aplikacija ali ništa nije zaradio jer je njome prvi kupac pronašao povoljniju aplikaciju i odmah to podijelio s ostalima" ili još nevjerojatniju "Microsoft nema sigurnosnih propusta i zakrpa u travnju ni za jedan svoj 'proizvod'" još nekako.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 10:04 (Ajar).
Moj PC  
6 21 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

{#}, dobra za ujutro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

dobraaaaa

:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Kako loš photoshop,kao da ga je radila Sj. Koreja.

You are what you believe yourself to be
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Petric legendo {#}

Predobra !

 

http://www.norgems.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Naložite li ikoga sa ovakvim forama...

http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Smiješna je šala, ali opet Apple. :)

 

Pogledajte OVU

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 10:44 (logik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!
The e9 kaže...

Fotke su fotomontaža. Pogledajte izvore svjetlosti. A ima i drugih nepravilnosti.

 

Pipl mast trast as!!

13 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Dobra,dobra, iako mi je bila bolja ona sa internetom u Hrvatskoj od prije dvije godine

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Pre ocito Petricu, pre ocito :D

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple gradi tvornicu u Hrvatskoj!

Photoshop na slici je prejak :D

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice