H1TV iz H1 Telekoma

poruka: 51
|
čitano: 28.750
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "H1TV iz H1 Telekoma".
14 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

najmodernija i dostupna u čak 59 kućanstava u Hrvatskoj...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
H1TV iz H1 Telekoma

nije točno, evo pokrili su 80% Osijeka u zadnja 2 mjeseca. do prije par mjeseci su bili slabo dostupni, sad više nisu {#}

 

..imaju li opciju dva TV-a ili samo jedan ?

 

ah vidio sam, samo jedan i to s nekih 26 "osnovnih" programa, četiri još biraš sam, ostale plaćaš jedan po jedan bah !

 

no kome je dovoljan samo 1 TV i nije programski previše zahtjevan super prilika, dosta je jeftino.

al sad opat, kakva će biti servisna-telefonska podrška prvih par godina, moš si mislit {#}

 

meni je sve dostupno, provjerio, a nisam u centru grada.

sjaši Kurta da uzjaše Murta
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 14:05 (Provjeren).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

pa u kojem djelu hrvatske je to uopće dostupno? razuimijem da je nedostupno po selima, ali da ni u osijeku u centru grada ne može se naručiti ništa osim h1 telefona.. e to mi nija baš nikako jasno :S

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source freak, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma
Paket i cijene zvuče izvanredno, međutim što je s dostupnosti? Navedite nam popis gradova.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Malto kaže...
Paket i cijene zvuče izvanredno, međutim što je s dostupnosti? Navedite nam popis gradova.

nisu u pitanju gradovi nego ulice u kojima su dostupni :(

14 godina
protjeran
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Ovo predobro zvuči da bi bilo istinito... Sviđa mi se ovo da biraš programe a ne pakete iako se to vjerojatno odnosi samo na plus pakete a osnovni je osnovni.. ail za 200kn nije loše...

 

Piše mi da je u Bjelovaru dostupno  onda mi izbaci samo telefon+internet 212kn/mj ono tko tu koga... i onda kliknem da saznam više pa me opet traži provjeru dostupnosti i stavlja mi istu ponudu... eheheeh

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 13:59 (Lex Luthor).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Provjeren kaže...

nije točno, evo pokrili su 80% Osijeka u zadnja 2 mjeseca. do prije par mjeseci su bili slabo dostupni, sad više nisu {#}

 

..imaju li opciju dva TV-a ili samo jedan ?

 

ah vidio sam, samo jedan i to s nekih 26 "osnovnih" programa, četiri još biraš sam, ostale plaćaš jedan po jedan bah !

 

no kome je dovoljan samo 1 TV i nije programski previše zahtjevan super prilika, dosta je jeftino.

al sad opat, kakva će biti servisna-telefonska podrška prvih par godina, moš si mislit {#}

 

meni je sve dostupno, provjerio, a nisam u centru grada.

 

Dodatni H1TV prijamnik, uz postojeći H1 TRIO paket i ako to dopuštaju mogućnosti na korisničkom priključku, može se dobiti za 50 kn.

Uz osnovni paket, biraš 4 dodatna (po želji iz proširenog paketa), a ako želiš čitav prošireni paket, možeš ga dobiti za 80 dodatnih kuna.

 

H1 TRIO brošura

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
sto ako nezelim ugovor na 24 mj.? jel onda placam ruter ili moze onaj od t-coma?
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
BRC89 kaže...
Dodatni H1TV prijamnik, uz postojeći H1 TRIO paket i ako to dopuštaju mogućnosti na korisničkom priključku, može se dobiti za 50 kn.

Uz osnovni paket, biraš 4 dodatna (po želji iz proširenog paketa), a ako želiš čitav prošireni paket, možeš ga dobiti za 80 dodatnih kuna.

 

H1 TRIO brošura

..e fala, tek se vidi u onim cjenicima, mogli su staviti i na vidljivije mjesto.

hm, dakle 8 Mbit ne mogu imat zbog infrastrukture uz 2 TV-a i onda cijena ispadne kao i u Iskonu s 2 TV-a, a Iskon u startu nudi bolji osnovni paket.

ništa naročito ako se pogleda koliko je u biti realno mali broj osnovnih programa + 4 besplatna, a ostale kupuješ.

sjaši Kurta da uzjaše Murta
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
srky.du kaže...
sto ako nezelim ugovor na 24 mj.? jel onda placam ruter ili moze onaj od t-coma?

plaćaš i ne može od T-coma-

sjaši Kurta da uzjaše Murta
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma

U početnom paketu su ti najpopularniji programi koji se najviše gledaju, pa je zato takav broj programa, radi se o kvaliteti, a ne kvantiteti.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
15 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Registrirajte se na H1 TV LIVE, i besplatno gledajte stream kanala: HRT1, HRT2, RTL, RTL 2, SPTV, RTL PLUS, CMC, KN, 24 SATA.

 

Navigirajte putem kursorskih tipaka, strelicama gore-dolje se mijenjaju programi, a lijevo-desno gledate stanje EPG-a za traženi program. Programi se prebacuju pritiskom tipke enter. Pritiskom na tipku D iskače opis trenutno odabrane emisije/serije/filma. Također imate i kompletan EPG, dostupan pritiskom na tipku E.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 15:09 (BRC89).
 
2 0 hvala 9
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma

Ma još je najveća fora sam box od IPTV-a (fora sučelje, medijski centar itd.).

rogues do it from behind ;)
12 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma
Zahvaljujemo što već koristite ili ste ugovorili neku od usluga H1 TELEKOM-a. Lijepo molimo da se za sva pitanja o postojećoj usluzi ili sklopljenom ugovoru odnosno promjeni tarife, paketa ili opcije obratite H1 Službi za korisnike na besplatni broj 0800 05 05.

Vaš H1 TELEKOM

šta ovo znaći
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
BRC89 kaže...

U početnom paketu su ti najpopularniji programi koji se najviše gledaju, pa je zato takav broj programa, radi se o kvaliteti, a ne kvantiteti.

Podržavam u načelu takav pristup.

ALI

Nemate SportKlub što je veliki minus meni osobno..

 

I pitanje za kraj..Radite na svojoj infrastrukturi što bi značilo da na cijenu 200kn nije potrebno plaćati 80kn t-com za internet liniju??

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 18:50 (NightShadow).
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
NightShadow kaže...
BRC89 kaže...

U početnom paketu su ti najpopularniji programi koji se najviše gledaju, pa je zato takav broj programa, radi se o kvaliteti, a ne kvantiteti.

Podržavam u načelu takav pristup.

ALI

Nemate SportKlub što je veliki minus meni osobno..

 

I pitanje za kraj..Radite na svojoj infrastrukturi što bi značilo da na cijenu 200kn nije potrebno plaćati 80kn t-com za internet liniju??

mislim da se svakako  mora platiti nekak pretplata tcomu. tak da to onda nije 200 kn neko skoro 300 za telefon, net i tv + pretplata za htv pa je račun skoro 400kn svaki mjesec.

 

 

iako, to je kod svih tako. ista je situacija i u iskonu

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source freak, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma

95 kn t-com super 150

160 kn t-com flat 4

80 kn bnet kabelska

= 335kn

 

200 kn H1 trio

60 kn t-com osnovni telefon

=260kn

 

Meni razlika 75kn, tj 900 na godišnjoj razini..

Ako se niš ne plaća dodatno onda 1620 godišnje..

 

 

P.S. Sredite si stranicu, meni u firefoxu izgleda kao djelo od Piccassa

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 19:17 (NightShadow).
12 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Čekaj, a gdje je HDTV? Gdje je drugi i treći TV u kući? 10 milijuna kuna uloženo, a usluga bijeda.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
NightShadow kaže...

95 kn t-com super 150

160 kn t-com flat 4

80 kn bnet kabelska

= 335kn

 

200 kn H1 trio

60 kn t-com osnovni telefon

=260kn

 

Meni razlika 75kn, tj 900 na godišnjoj razini..

Ako se niš ne plaća dodatno onda 1620 godišnje..

 

 

P.S. Sredite si stranicu, meni u firefoxu izgleda kao djelo od Piccassa

????

 

60 kn t-comu se više ne plaća ni kod jednog ISP-a....kod bake imam H1...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
BRC89 kaže...
Provjeren kaže...

nije točno, evo pokrili su 80% Osijeka u zadnja 2 mjeseca. do prije par mjeseci su bili slabo dostupni, sad više nisu {#}

 

..imaju li opciju dva TV-a ili samo jedan ?

 

ah vidio sam, samo jedan i to s nekih 26 "osnovnih" programa, četiri još biraš sam, ostale plaćaš jedan po jedan bah !

 

no kome je dovoljan samo 1 TV i nije programski previše zahtjevan super prilika, dosta je jeftino.

al sad opat, kakva će biti servisna-telefonska podrška prvih par godina, moš si mislit {#}

 

meni je sve dostupno, provjerio, a nisam u centru grada.

 

Dodatni H1TV prijamnik, uz postojeći H1 TRIO paket i ako to dopuštaju mogućnosti na korisničkom priključku, može se dobiti za 50 kn.

Uz osnovni paket, biraš 4 dodatna (po želji iz proširenog paketa), a ako želiš čitav prošireni paket, možeš ga dobiti za 80 dodatnih kuna.

 

H1 TRIO brošura

 

zoki.zlikowski kaže...

Čekaj, a gdje je HDTV? Gdje je drugi i treći TV u kući? 10 milijuna kuna uloženo, a usluga bijeda.

kad dođeš na temu s ovako malo postova, mogao bi se udostojiti pa makar od početka pročitati, nešto bi i skontao {#}

sjaši Kurta da uzjaše Murta
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
kakapo kaže...
mislim da se svakako  mora platiti nekak pretplata tcomu. tak da to onda nije 200 kn neko skoro 300 za telefon, net i tv + pretplata za htv pa je račun skoro 400kn svaki mjesec.

 

iako, to je kod svih tako. ista je situacija i u iskonu

nije u Iskonu tako, ne pričaj.

Ima mi susjed Iskon Trio s 2 TV-a, telefon , ADSL 3/0,384 i plaća mjesečno fiksno 260 kn.

sjaši Kurta da uzjaše Murta
14 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Imam par pitanja za ljude iz H1...

Možete li korigirati deformirane omjere slike tako da sve normalno izgleda na widescreen TV-u ili gledamo i dalje debele ili izduzene ljude?

Da li imate HDTV programe i ako da u kojoj rezoluciji?

 

pozz...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Takuji kaže...

Ma još je najveća fora sam box od IPTV-a (fora sučelje, medijski centar itd.).

Vrlo dobar review....  vrlo fluidno sucelje, svida mi se spajanje vanjskog HDD-a, jedina zamjerka (ne racunajuci 999 za videoteku) je ta sto dostupnost na internet stranicama H1 Telekoma ne radi bas najbolje...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 21:05 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Poštovani / Poštovana:


Usluga nažalost nije dostupna ako nemate telefonski priključak. Ako pak želite H1 uslugu na postojećem telefonskom broju, molimo Vas vratite se na prethodni korak i obavezno upišite broj telefona u za to predviđeno polje.

Vaš H1 TELEKOM

 

Super! svejedno nemam namjeru uzimati tv paket, jer ne gledam tv.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma
ja imam telefon od njih i svakih tj. dana ih zovem da se prebacim i da imam internet a pošto je dns došao i tv i to bi uzeo, dns sam ih isto zvao i rekli su da nema dostupnost do mene a nezz kaj oni pričaju a imam telefon a internet ide prek telefona koliko ja znam.....idu mi naživce s time....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Provjeren kaže...
kakapo kaže...
mislim da se svakako  mora platiti nekak pretplata tcomu. tak da to onda nije 200 kn neko skoro 300 za telefon, net i tv + pretplata za htv pa je račun skoro 400kn svaki mjesec.

 

iako, to je kod svih tako. ista je situacija i u iskonu

nije u Iskonu tako, ne pričaj.

Ima mi susjed Iskon Trio s 2 TV-a, telefon , ADSL 3/0,384 i plaća mjesečno fiksno 260 kn.

plačaš, plačaš - probaj samo uzeti neki od iskonhrduo paketa i poželi još i tv, pa ćeš vidjeti koliko ćeš zapravo platiti. 

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source freak, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
Provjeren kaže...
BRC89 kaže...
Provjeren kaže...

nije točno, evo pokrili su 80% Osijeka u zadnja 2 mjeseca. do prije par mjeseci su bili slabo dostupni, sad više nisu {#}

 

..imaju li opciju dva TV-a ili samo jedan ?

 

ah vidio sam, samo jedan i to s nekih 26 "osnovnih" programa, četiri još biraš sam, ostale plaćaš jedan po jedan bah !

 

no kome je dovoljan samo 1 TV i nije programski previše zahtjevan super prilika, dosta je jeftino.

al sad opat, kakva će biti servisna-telefonska podrška prvih par godina, moš si mislit {#}

 

meni je sve dostupno, provjerio, a nisam u centru grada.

 

Dodatni H1TV prijamnik, uz postojeći H1 TRIO paket i ako to dopuštaju mogućnosti na korisničkom priključku, može se dobiti za 50 kn.

Uz osnovni paket, biraš 4 dodatna (po želji iz proširenog paketa), a ako želiš čitav prošireni paket, možeš ga dobiti za 80 dodatnih kuna.

 

H1 TRIO brošura

 

zoki.zlikowski kaže...

Čekaj, a gdje je HDTV? Gdje je drugi i treći TV u kući? 10 milijuna kuna uloženo, a usluga bijeda.

kad dođeš na temu s ovako malo postova, mogao bi se udostojiti pa makar od početka pročitati, nešto bi i skontao {#}

 

Cetiri puta sam prosao njihov flyer dok nisam nasao dodatni prijemnik, skriven medju listom dodataka, oznacen s dvije zvjezdice (ako tehnicki uvjeti dozvoljavaju). Naravno da ne dozvoljavaju, da je cesci slucaj obrnuti onda ne bi niti naglasavali da vrijedi samo tada. Sto se tice HDTV-a toga nema, prosao ja taj flyer jednom, dva ili osamnaest puta. Prema tome, ostajem pri stavu da su za 10 mil. kn mogli pruziti bolju uslugu. Naravno, ako promjene te stvari postat ce mi vrlo interesantni jer je aplikacija zanimljiva, ocito puo bolja od MaxTV-a. I btw, poruka Bugovcima, dajte vec jednom sredite taj forum da radi na iPadu. Ipak ste vi tehnicki magazin, a ne Glorija.
12 godina
protjeran
offline
Re: H1TV iz H1 Telekoma
kakapo kaže...
plačaš, plačaš - probaj samo uzeti neki od iskonhrduo paketa i poželi još i tv, pa ćeš vidjeti koliko ćeš zapravo platiti. 

to se odnosi samo na te duo pakete.

kad uzimaš Trio pakete na 18 ili 24 mjeseca, nemaš tih sranja.

zoki.zlikowski kaže...
Cetiri puta sam prosao njihov flyer dok nisam nasao dodatni prijemnik, skriven medju listom dodataka, oznacen s dvije zvjezdice (ako tehnicki uvjeti dozvoljavaju). Naravno da ne dozvoljavaju, da je cesci slucaj obrnuti onda ne bi niti naglasavali da vrijedi samo tada. Sto se tice HDTV-a toga nema, prosao ja taj flyer jednom, dva ili osamnaest puta. Prema tome, ostajem pri stavu da su za 10 mil. kn mogli pruziti bolju uslugu. Naravno, ako promjene te stvari postat ce mi vrlo interesantni jer je aplikacija zanimljiva, ocito puo bolja od MaxTV-a. I btw, poruka Bugovcima, dajte vec jednom sredite taj forum da radi na iPadu. Ipak ste vi tehnicki magazin, a ne Glorija.

slažem se, no na Max TV-u sam od samog početka dok je bio samo jedan TV u ponudi, i bilo je 6 mj piz*arija s TV-om, prečesta smrzavanja slike, prečesti restarti, spor izbornik, loša slika, sportske događaje nisi mogao gledat preko 20 FPS-a, stalno je zapinjalo, užas.

zamisli kakva firma, a takvi problemi.

 

vjerojatno će i ovi doć na svoje , samo treba vremena da se sve porihta, tako da ne preporučam prvu godinu prelazak na H1 2 TV-a, telefon i Internet, jer će bit dosta problema.

sjaši Kurta da uzjaše Murta
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 0:04 (Provjeren).
16 godina
neaktivan
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Meni ulozenih 10mil kuna zvuci debelo premalo za nesto takvo. Ne da sam megaloman, ali svaki pokriveni grad bi trebal imati neki svoj IPTV centar. Ako su oni napravili samo jedan centar onda si mogu misliti kak bu bilo kada ce uslugu uzeti 500 ljudi. U toj cijeni sigurno su uracunati i prijemnici.

Kao i sve kod nas i to je jos jedna polu-usluga, tj prijevara naroda. Bumo vidli za jedno 6 mjeseci kada se poveca broj korisnika.

 

Sto je sa slikom? Je isto kockasta kao i na Maxu?

Dal se mogu pregledati stare emisije?

 

Imam Max i mogu reci da je UI koma. Isto tak i za Iskon i Optimu. Npr, sto mi na Maxu vrijedi trenutni ispis sto se trenutno vrti na ekranu kada je pozadina 50% transparentna i titlovi na filmu ubiju bijela slova. Takodjer notorna glupost je ispis samo prvih 15 (ili koliko) slova jer doslovce za 90% emisija ne znas kaj pise, a imaju nekoliko redova za ispis. Ima toga jos.....

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
H1TV iz H1 Telekoma

Prešao sam s MaxTV-a na iskon pred par mjeseci i sad mogu neke zaključke donijeti. Sučelje i opcije su nešto bolje (iako je sad i maxtv dobio poboljšanje) no na kraju ništa od toga ne koristim jer imam popcorna uštekanog koji sa aplikacijama nudi puno više i kvalitetnije odrađeno nego bilo koja kombinacija maxt+iskontv+h1tv. Kvragu, toliko puta sam već zvao iskon zbog nekakvih smetnji da me valjda već osobno tam znaju. Samo funkcioniranje televizije mi se više dopadalo na maxtv-u, a i podrška je bila profesionalnija.

 

No ono kaj me smeta kod ovih novih alternativaca je kaj se pokušavaju natjecati sa t-comom u količini marketinških bedastoća na uređaju. Čini mi se da to ovaj hardver kaj ti daju jednostavno nemre gutat i svako malo ti nekaj šteka. Svim H1-ovcima: BAVITE SE TV-om!!! To je ono što plaćam i što želim, a ovo ostale điđa-miđe uključujte kad ste 100% sigurni da sve fercera jer inače samo živcirate korisnike. Vraćam se na T-Com čim istekne ugovor iako tko zna možda i H1 isprobam  jednog dana no vidim po reakcijama da je pokrivenost nikakva pa je ovo samo dobra reklama za njih {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice