Microsoftov smartphone – za i protiv

poruka: 11
|
čitano: 2.657
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftov smartphone – za i protiv".
15 godina
odjavljen
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

wow, meni ovo super izgleda... od iza, ko flopy :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

"Prema trenutnom ugovoru, imaju ekskluzivna prava na platformu koja mogu primijeniti na bilo kojeg drugog proizvođača, pa i na Microsoft."

 

Nije mi jasna zadnja rečenica u članku ako bi nekto bio pametan da je objasni bio bi zahvalan.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov smartphone – za i protiv
zaocovik kaže...

"Prema trenutnom ugovoru, imaju ekskluzivna prava na platformu koja mogu primijeniti na bilo kojeg drugog proizvođača, pa i na Microsoft."

 

Nije mi jasna zadnja rečenica u članku ako bi nekto bio pametan da je objasni bio bi zahvalan.

Znači da će Microsoft morati njima plaćati tantijeme ako napravi svoj smartphone.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov smartphone – za i protiv
Glamdring kaže...
zaocovik kaže...

"Prema trenutnom ugovoru, imaju ekskluzivna prava na platformu koja mogu primijeniti na bilo kojeg drugog proizvođača, pa i na Microsoft."

 

Nije mi jasna zadnja rečenica u članku ako bi nekto bio pametan da je objasni bio bi zahvalan.

Znači da će Microsoft morati njima plaćati tantijeme ako napravi svoj smartphone.

Lol ne..

 

To znači recimo da nova verzija i softverske nadogradnje idu prvo na Nokije, a nakon toga sa određenim vremenskim odmakom na HTC, Samsung i one druge proizvođače pa bi to kao trebalo uključivati i sam MS.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 11:13 (NightShadow).
13 godina
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

unless ... MS buys Nokia at last. Iako, ne znam ima li i smisla više. U ovoj situaciji im vjerojatno više vrijede patenti nego čitava firma i sva proizvodnja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 11:24 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

Ovo meni izgleda fenomenalno.. Uvijek sam želio ovakav oblik (sad koliko je praktičan ili nije.. hmm..) telefona plus ako je naprijed One Sheet Glass površina poput Panasonicovih televizora, ovo mora biti dobro.. ali vidjet ćemo šta će biti od ovoga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

Veliko je pitanje tko će ga proizvoditi. Možda prepuste Nokiji proizvodnju, a samo naljepe znak Microsoft.

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Microsoftov smartphone – za i protiv
grzzi kaže...

unless ... MS buys Nokia at last. Iako, ne znam ima li i smisla više. U ovoj situaciji im vjerojatno više vrijede patenti nego čitava firma i sva proizvodnja.

pa to i jest cilj,,,, samo nemoze MS kupiti nokiu punu nekretnina, radne snage bla bla bla, MS ceka da se Nokia lijepo rekonstruira i optimizira iskljucivo za WP uredjaje i onda kupnja ima smisla :)))

15 godina
protjeran
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

btw: rounded corners na ostrim ravnim linijama.... hmmm, ovo me zaista podsjeca na iPhone :)))

 

al to jest i cilj, slicnostima dizat prasinu? :))) da, lijepi dizajn, lijepe boje, ali nakon iskustva sa IP4, ne volim ostre bridove....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Microsoftov smartphone – za i protiv

Ne drži ova priča vodu, čemu onda to silno promoviranje Wp8 s Nokiom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftov smartphone – za i protiv
Pero71 kaže...

Veliko je pitanje tko će ga proizvoditi. Možda prepuste Nokiji proizvodnju, a samo naljepe znak Microsoft.

Ma nek ga proizvodi tko hoće, bitno je da podliježe visokim kriterijama kvalitete. Ako se ne varam Nokiu N95 i Sony Ericsson P1i proizvodio je HTC, iPhone proizvodi Foxconn, pa bože moja i u mom BMW-u klima je Japanska, elektronika italijanska, alternator francuski, pa i sam mjenjač ne radi BMW nego ZF Friedrichshafen AG.

 

TranceMight kaže...

btw: rounded corners na ostrim ravnim linijama.... hmmm, ovo me zaista podsjeca na iPhone :)))

 

*  *  *

Ako te ovo podsjeća na iPhone onda su ti svi televizori na svijetu isti, svi terenci na svijetu isti, mislim možda se može naći sličnosti ali u globalu ovo ni nalik iPhonu nije. 

gin.tonic kaže...

Ne drži ova priča vodu, čemu onda to silno promoviranje Wp8 s Nokiom?

Microsoft ako želi da WP8 bude iole konkurentan Androidu i iOS-u on si nikako ne smije priuštiti priču 'jedan Windows jedan model'. Nokia koliko god dobar model napravi sa Lumiom to i dalje znači da 'jedna lasta ne čini proljeće' a Microsoft ako želi da uzme ozbiljan dio kolača on mora 'gurati nos gdje god da stigne'.

 

L.P. svima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice