Prvi pogled na Blade Runner 2049

poruka: 30
|
čitano: 4.419
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi pogled na Blade Runner 2049".
14 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Nadam se i dobrom Sountracku

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 11:28 (Flying Dutchman).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049

Ako nema Vangelisa i synthesizera, uzlaud im trud sviraci..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Bojim se da će to biti još jedan u nizu nepotrebnih nastavaka, jer teško da mogu ponoviti atmosferu orginala, od muzike i dijaloga, a s obzirom da forsiraju nove tehnlogije, bit će više efekata a manje radnje filma ... Neki filmovi ne trebaju nastavke ...

 
25 2 hvala 3
13 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Kad Holywood više ne zna što onda izvuku neki genijalni stari film koji nikad nije zamišljen kao serijal i od toga idu radit pizdarije. Stvarno ne znam koji to splet okolnost se mora dogoditi da bi taj film ustvari bio kvalitetan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
njofra13 kaže...

Bojim se da će to biti još jedan u nizu nepotrebnih nastavaka, jer teško da mogu ponoviti atmosferu orginala, od muzike i dijaloga, a s obzirom da forsiraju nove tehnlogije, bit će više efekata a manje radnje filma ... Neki filmovi ne trebaju nastavke ...

 Da, zamisli si nastavak Apokalipse danas bez Pukovnika Kurtza, ili bez Kilgora :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

ako je radnja prema knjizi (bladerunner II - na rubu ljudskosti, k.w. jetera), žalibože. glupo, besmisleno, nepotrebno.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 13:15 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Harrison Ford je nula u odnosu na Rutgera Hauera. Harrison Ford čak nije ni volio radnju originalnog filma.

 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Zar stvararno neko milsi da ce ovo bit dobar film? cak ga ni Ridley 'Prometej' Scott ne rezira. Ovo ce bit nakaza koju ce svaki iskonski fan originala, pogledat slucajno u bolnickom krevetu 2044e na 234 RTLovoj reprizi, sve osim toga toga je uvreda za zanr.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Ovo bi moga biti fail na razini remakea novog Robocopa ili Total Recall.

Jedini remake da valja je valjda Judge Dredd sa Karl Urbanom i to jer je original sranje i jer je Urban kralj :D
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049

dobro, ovo nije remake nego sequel, no svejedno mislim da ce biti samo za okrenut lovu na nama nostalgicarima a "novi klinci" ce bit nahaypani zbog "tears in rain" emo/cool spike a bez da u biti prepoznaju o cemu je film zapravo.

svidja mi se to kaj je u filmu gosling, a ne npr nikad dosadniji renner kojeg guraju na sve strane.

ne svidja mi se to kaj, vjerojatno, ford predaje znanje goslingu i postoji sansa za silovanje bladerunner imena u buducnosti.

isto tako, u traileru/teaseru mi se ne svidja koristenje "inception" zvukova, koji samo govore da idu na neki spektakl..

ono kaj bi volio je bladerunner serija od cca 10 nastavaka, naravno sa ridley scottom iz 80ih i vangelisom, sa tmurnim distopijskim settingom, hrpom neona, kise i smeca na ulici.

ocekujem previse..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Hexfire kaže...

Kad Holywood više ne zna što onda izvuku neki genijalni stari film koji nikad nije zamišljen kao serijal i od toga idu radit pizdarije. Stvarno ne znam koji to splet okolnost se mora dogoditi da bi taj film ustvari bio kvalitetan.

 Pa događalo se da su nastavci bolji od orginala. Npr Terminator 2 i Aliens.

13 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Režiser je klasa, igra mu Arrival u kinima upravo.

Ima nade.

 

 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Hehe, najvise grintaju i govore kak to nece valjat upravi 'nostalgicari', koji kasnije dodaju da se to radi kako bi njima izmuzli pare

Nemojmo se zavaravat, upravo ljubitelji originala se najvise nadaju dobrom filmu, koliko god tvrdili da nastavak nema smisla
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
picajzla0707 kaže...
Hehe, najvise grintaju i govore kak to nece valjat upravi 'nostalgicari', koji kasnije dodaju da se to radi kako bi njima izmuzli pare

Nemojmo se zavaravat, upravo ljubitelji originala se najvise nadaju dobrom filmu, koliko god tvrdili da nastavak nema smisla

 svi se nadaju dobrom filmu, al cinjenica je da nastavci 30 godina nakon originala su uglavnom - smece.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
nixass kaže...

 svi se nadaju dobrom filmu, al cinjenica je da nastavci 30 godina nakon originala su uglavnom - smece.

 Činjenica i je da se ljudi i vremena mijenjau. BR ljudima koji ga danas prvi put pogledaju nije ono što je bio nama tada. A i mi smo od onda svašta vidjeli ('Ne biste vjerovali što sve...', rekao bi Roy) i doživljaj naprosto ne može biti isti, nema više one nevinosti.

 

To je kao susret s bivšom ljubavi nakon 30 godina. Bit će ti drago vidjeti ju, ali pripremi se na razočaranje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Visak kaže...
nixass kaže...

 svi se nadaju dobrom filmu, al cinjenica je da nastavci 30 godina nakon originala su uglavnom - smece.

 Činjenica i je da se ljudi i vremena mijenjau. BR ljudima koji ga danas prvi put pogledaju nije ono što je bio nama tada. A i mi smo od onda svašta vidjeli ('Ne biste vjerovali što sve...', rekao bi Roy) i doživljaj naprosto ne može biti isti, nema više one nevinosti.

 

To je kao susret s bivšom ljubavi nakon 30 godina. Bit će ti drago vidjeti ju, ali pripremi se na razočaranje.

 s tom razlikom da film vjerojatno izgleda baš onako kako je i izgledao prije 30 godina, dok bivša ljubav nakon 30 godina vrlo vjerojatno... ne izgleda

16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
picajzla0707 kaže...
Visak kaže...
nixass kaže...

 svi se nadaju dobrom filmu, al cinjenica je da nastavci 30 godina nakon originala su uglavnom - smece.

 Činjenica i je da se ljudi i vremena mijenjau. BR ljudima koji ga danas prvi put pogledaju nije ono što je bio nama tada. A i mi smo od onda svašta vidjeli ('Ne biste vjerovali što sve...', rekao bi Roy) i doživljaj naprosto ne može biti isti, nema više one nevinosti.

 

To je kao susret s bivšom ljubavi nakon 30 godina. Bit će ti drago vidjeti ju, ali pripremi se na razočaranje.

 s tom razlikom da film vjerojatno izgleda baš onako kako je i izgledao prije 30 godina, dok bivša ljubav nakon 30 godina vrlo vjerojatno... ne izgleda

 Neznam ja... ja neki dan slučajno nabasao na ljubimicu generacije 80tih-Nenu. Ostao sam paf. Jest da je namjesrno smuljan video, ali žemska izgleda bolje nego onda.
A Blade Runner... to bude samo milkanje franšize. Uglavnom, meni je u biti najbolji "blade runner" osim originala - "Ex machina". Sumnjam da će takvu bladerunnerovsku atmosferu ponoviti ovim filmovima. Bajdvej, kolaju priče da su studiji dogovorili da će se spojiti blade runner i alien, što će reć, ovaj sad novi blade runner 2049 je prethodnik Prometheusa... sve skupa mi zato baš ne miriše na klasik jer samo čekam da uleti i predator među njih u lovu na još koju kintu od žderača kokica.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
overhaul kaže...
 sve skupa mi zato baš ne miriše na klasik jer samo čekam da uleti i predator među njih u lovu na još koju kintu od žderača kokica.

 

znači Spektakl...

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
16 godina
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Ma meni je posve jasno, da ako su studiji bili toliko pohlepni da su išli raditi remake ben hura, tarzana, sedmoricu veličanstvenih... gdje neće Blade Runneru smislit franšizu, tj. nastavke. Imao sam stvarno visoka očekivanja nakon prvog trailera Prometheusa, pa kako je to ispalo... nebih se dao narajcati dvaput na istu foru. Ako bude ok, super, ako nebude - njihov problem.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Ovo će biti isto kao Star Wars: TFA, dobar film ali ništa posebno. Blade Runner je ikonski film iz 80-tih i teško da će ga bilo koji nastavak nadmašiti atmosferom i glumom. Sigurno će zaradit hrpu love u ime nostalgije (gledat će svi, pa i oni koji misle da su nastavci smeće). Nadam se dobrom filmu ali nije kraj svijeta ako ne bude remek djelo.

Among us we represent islands of time as well as separate oceans of perspective.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
nixass kaže...

Ako nema Vangelisa i synthesizera, uzlaud im trud sviraci..

 I Rachael.

 

 

16 godina
protjeran
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Znači Rick Deckard ipak nije replikant kako se nagađalo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Scott je rekao da je replikant. Odakle ti da nije? Nije li nova verzija o tome kako ga lovi drugi bladerunner?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
protjeran
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Visak kaže...
Scott je rekao da je replikant. Odakle ti da nije? Nije li nova verzija o tome kako ga lovi drugi bladerunner?

Sudim prema traileru, osim ako replikanti mogu simulirati starenje.

 

Edit.

 

I da, ne volim Director's Cut Blade Runnera, prvo što sam gledao je bila ona "happy end" verzija onda kada još nisam znao da postoje druge verzije i kada sam pogledao još jednom film na HRT-u kada se prikazivao, bez znanja da je DC, onaj naprasan nedorečeni kraj, kao da me netko mokrim ručnikom lupio po glavi.

 

Ponekad režiseri siluju vlastiti film silnim Director's Cutovima. To je kao da književnik svako malo svoje djelo upotpunjuje novim dodacima ili uklanja neke dijelove koji mu ne odgovaraju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 13:53 (tron).
16 godina
protjeran
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
nixass kaže...

dobro, ovo nije remake nego sequel, no svejedno mislim da ce biti samo za okrenut lovu na nama nostalgicarima a "novi klinci" ce bit nahaypani zbog "tears in rain" emo/cool spike a bez da u biti prepoznaju o cemu je film zapravo.

svidja mi se to kaj je u filmu gosling, a ne npr nikad dosadniji renner kojeg guraju na sve strane.

ne svidja mi se to kaj, vjerojatno, ford predaje znanje goslingu i postoji sansa za silovanje bladerunner imena u buducnosti.

isto tako, u traileru/teaseru mi se ne svidja koristenje "inception" zvukova, koji samo govore da idu na neki spektakl..

ono kaj bi volio je bladerunner serija od cca 10 nastavaka, naravno sa ridley scottom iz 80ih i vangelisom, sa tmurnim distopijskim settingom, hrpom neona, kise i smeca na ulici.

ocekujem previse..

 Sequel koji kopira original, po zvukovima, glazbi, svemu. Znači sequel remake bez Scotta i Vangelisa ali s njihovom esencijom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
nixass kaže...

Ako nema Vangelisa i synthesizera, uzlaud im trud sviraci..

 Znao sam da neće razočarat, odličan soundtrack Hans Zimmera i Benjamina Wallfischa baš kako samo on zna

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 11:25 (Flying Dutchman).
16 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
Flying Dutchman kaže...
nixass kaže...

Ako nema Vangelisa i synthesizera, uzlaud im trud sviraci..

 Znao sam da neće razočarat, odličan soundtrack Hans Zimmera i Benjamina Wallfischa baš kako samo on zna

 

 

 bas sam gledao film sinoc.

u svakom slucaju film traje predugo, prva polovica mi je bila jedva podnosljiva (moguce zato kaj sam isao drito sa posla u kino).

od soundtracka sam ocekivao reamsteriranog vangelisa, dobio figu.

vizualno, mislim da ce biti film godine

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 11:41 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049
nixass kaže...
 bas sam gledao film sinoc.

u svakom slucaju film traje predugo, prva polovica mi je bila jedva podnosljiva (moguce zato kaj sam isao drito sa posla u kino).

od soundtracka sam ocekivao reamsteriranog vangelisa, dobio figu.

vizualno, mislim da ce biti film godine

 Blasphemy, to se ide gledat na tašte :) hehe

 

očekivao sam i Vangelisa, ali su Zimmer i Wallfisch odlično odradili svoje (my opinion) zato i jesam poslušao prije soutrack, ostatak slijedi kroz par dana.

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 12:10 (Flying Dutchman).
13 godina
offline
Re: Prvi pogled na Blade Runner 2049

 Pogledao film sinoć i mogu reć da je fenomenalan, pogotovo s obzirim na vrijeme u kojem živimo danas u kontektsu da više ne prave prave poštene SF a ni ostale filmove s dušom i atmosferom. Ovaj je apsolutni pogodak i fenomenalno je napravljen kao i original da nije CGI smeće ko svi ovi novi blokbuster Marvel drlogovski cirkusi. Atmosfera je fenomelnalna i film je spor jer tako i treba biti. Ovo nije pop corn movie nego prava uživancija za filmofile ljubitelje SF žanra . Preporuka 10/10 bez pardona.

16 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled na Blade Runner 2049

Razvučeno do besvijesti. Gosling pokušava biti kul, ali mu ne ide. I drugi glumci pokušavaju biti kul, ni njima ne ide, pogotovo Letou. Svi govore sporo, kao da ih plaćaju po satu. Radnja kao da je preuzeta iz Westworlda i aplicirana na Blade Runner scenografiju (koja se u 30 godina nije bitno promijenila?). Original je u svoje vrijeme donio neke revolucionarne ideje, nastavak nije donio ništa. Nema one noir atmosfere, nema nikakve atmosfere, cijelo vrijeme samo čekaš da se pojavi Ford i spasi film, ali mu to ne uspije. 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice