[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

poruka: 2.312
|
čitano: 534.300
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

ljudovi, ja se ispričavam ako sam pogriješio mjesto... ali

 

odjednom mi je mob (LG GT540 naravno) ne prima SMS-ove... šalje normalno, ali ne prima ... gdje bi mogao biti problem i kako ga riješiti ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
scarecrow kaže...

ljudovi, ja se ispričavam ako sam pogriješio mjesto... ali

 

odjednom mi je mob (LG GT540 naravno) ne prima SMS-ove... šalje normalno, ali ne prima ... gdje bi mogao biti problem i kako ga riješiti ? 

I meni se to događa, nekad ne primim SMS. 
Dali ne možeš niti jedan primiti ili? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 10:58 (Liverpool1892).
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

kako misliš sve ? 

 

evo primjetio sam par dana da mi ne dolazi niti jedan sms... pa sam si maloprije išao sam poslati sa drugog moba... i opet ne dolazi ... tako da nemam pojma na šta misliš, ali vjerovatno mi ništa ne dolazi, kad nisam ništa primio .. :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
scarecrow kaže...

kako misliš sve ? 

 

evo primjetio sam par dana da mi ne dolazi niti jedan sms... pa sam si maloprije išao sam poslati sa drugog moba... i opet ne dolazi ... tako da nemam pojma na šta misliš, ali vjerovatno mi ništa ne dolazi, kad nisam ništa primio .. :) 

Nazovi službu za korisnike i objasni im pa će oni vidjeti gdje je problem. 

11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

e da.. to je još jedan problem na koji sam potpuno zaboravio ... 

 

kad nazovem službu za korisnike, ne mogu izabrati nulu (0) jer ju nemam na dajleru ... ?!? imam sve druge brojeve, samo nemam nulu ... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Spremi orginal mms.apk na sd karticu,zatim otidi u file manager ili vec koji koristis i izbrisi mms.apk(System/app/mms.apk) nakon toga skini Handcent aplikaciju preko trg.playa,nakon toga  probaj opet poslat poruku na svoj mob... meni je bilo nesto slicno tome samo sta bi meni ista poruka dosla 5 puta i kasnila bi 5-6 h

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

riješio sam ... tako što sam pobrisao sve poruke.... (iako su mi neke trebale :( ) .. resetirao sms/mms postavke .... i još sam nešto čačkao ... i sad radi ... 

 

ali fora je što onome tko mi je slao poruke uredno izvješće kaže da sam ja primio... :o

 

btw ... šta da napravim da mi se pojavi "0" nula u dajleru dok traje poziv ? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Leoposas je nabavio GT540 te je napisao da će napraviti jošsitne preinake za ZOE ROM te će s članom PolishVodka raditi na JellyBean 4.1.x ROM


Hello guys, got my new LG GT540!

I have 2 news for you, a bad one and a good one:

The Bad one:

I'm working in the last version of Zoe ROM, I'll make just a little modifications and changes.

The Good one:

After upload the last version of Zoe ROM, I'll work on JellyBean ROM by PolishVodka.

Have a great week!

Regards.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

e ljudovi... moje pitanje i dalje stoji ... :(

 

kako napraviti da imam "0" (nulu) u dajleru dok traje poziv  ? 

 

znate ono kad zovete službu za korisnike, a automat vam kaže "za javljanje operatera pritisnite nulu" ... e pa ja tu nulu nemam ... imam sve brojeve 1-9, ali nule NEMA .... :o

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Može li me netko uputiti gdje mogu skinuti tools-e navedene na tutorialu (14. korak) pošto je link istekao:

tools

 

 

Riješeno - Pronašao sam neku verziju tools direktorija na postu starom 9-10m. Valjda je dobra verzija:

tools

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 17:21 (Dosta).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Pozdrav! imam relativno čudan problem... recovery mi neće instalirat zip-ove sa sd kartice. Prvo mi je davao 'md5 sum mismatch' problem, sad mi daje samo installation aborted. jedini rom koji mogu instalirat je zoe jer ima aroma installer, jel... al mene zanima igranje sa romovima. Ima li tko od vas koje rjesenje lakse od reinstaliranja recoverya? :)

 

EDIT: zanemarite, glupa greška.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 23:07 (macchiato).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

4.1.1 | CMX | AOSP JellyBean - recovery

 

Bugs:
- after every boot you must disable phisical keyboard from Settings to showing keyboard
- 6 volume level (calling)
- louderspeaker

What's work:
All others?

System partition - min.180MB

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...

4.1.1 | CMX | AOSP JellyBean - recovery

 

Bugs:
- after every boot you must disable phisical keyboard from Settings to showing keyboard

 

A kako ući u te settinge pomoću kojih se može disejblati physical keyboard?

 

Ne mogu upisati SIM pin, jer mi se ne pojavljuje on screen keyboard.

 

 

Edit: Treba izvaditi SIM i disejblati physical keyboard u setinzima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 22:32 (mrstk).
12 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

jel postoji mogućnost pinch zoom-a na optimusu?

 

za net, ne ova opcija s programom kaj postoji za slike

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 10:20 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Dali se meni čini, ili je sve stalo u vezi našeg moba?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Vac kaže...

Dali se meni čini, ili je sve stalo u vezi našeg moba?

Nisam u toku s novostima jer nemam mobitel već duže vremena, prešao sam na novije mobitele.

 

Sve novosti možeš pratiti ovdje.

 

2.3.7 | CM7 | Zoe 7.7 - recovery / fastboot

4.1.2 | CMX | Triumph HD V1-Phoenix - recovery / gapps

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

može li mi netko reći kako napraviti grupu ljudi u imeniku da mogu jednim klikom poslati poruku na 10ak brojeva koje sam unaprijed odredio

 

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Šta više nema nikakvih novosti za naš mob? Nekako je sve zastalo, a još ima mjesta za poboljšanja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
scarecrow kaže...

može li mi netko reći kako napraviti grupu ljudi u imeniku da mogu jednim klikom poslati poruku na 10ak brojeva koje sam unaprijed odredio

 

hvala

 

Ovisi koju aplikaciju koristiš za kontakte i SMS.

 

Recimo, u Go SMS Pro možeš definirati grupe primatelja.

14 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Koji mod da stavim, jel onih 5 sa prve strane svi rade bez problema?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Ja sam stavio Zoe 7 i dobro radi. Ali, preporučio bi da probaš te sve, možda će ti svidjet nešto drugo. Nije problem mjenjat romove, pa se isplati probavat. A dobar mi se pokazao i Zoe 6.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 15:03 (Vac).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

ako hoces da ti baterija drzi dobro, onda definitivno tejasdj12, peti po redu, a i radi odlicno.

12 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Moze savjet za custom rom? Treba mi za zenu koja uopce ne cacka po mobitelu nego joj je bitna stabilnost i da nista ne zapinje... Koristi uglavnom samo pozive, sms, alarm i kalendar

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

sta ce ti onda custom rom, sasvim je dovoljan stock eclair 2.1 update 1

13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Točno. 2.1 je najkompletniji i najduže drži baterija, a neki programi su bolji (radio, aparat, naprimjer). Ipak je to tvornički prilagođeno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

baš tako, ja sam se vratio na 2.1 i baterija drži već 67 sati i 20 minuta, a tek je na 50% i to sam imao za ova dva dana baš dosta poziva i nekoliko poruka.

12 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
dejan73.vr kaže...

sta ce ti onda custom rom, sasvim je dovoljan stock eclair 2.1 update 1

 

Ah stvar je u tome sto mi ne stima Google Market, neke aplikacije ne mogu izbrisati, neke ne mogu instalirati, kao da ih uopce nema na Marketu (?!), iako su kompatibilne s 2.1. Pretpostavljam da bi 2.3 radio urednije jer ima noviji Google Play (Play ne ide na 2.1).

Inace ne bi isao raditi upgrade nego mi baterija radi probleme, cudno radi, prebrzo se isprazni do dna, pa se sama od sebe napuni, kao da je senzor napunjenosti otisao kvragu. Vidim da na Marketu ima neki program koji fixa bateriju nekako ali ne mogu ga instalirati zbog ovog problema s Marketom. Jel netko imao takav problem s baterijom i rijesio ga?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2013 17:59 (kuro).
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

evo vec dva meseca kako nema ni jednog posta, nas ljubimac polako ide u zaborav....istorija 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
dejan73.vr kaže...

evo vec dva meseca kako nema ni jednog posta, nas ljubimac polako ide u zaborav....istorija 

odes na xda developers i tamo čitaš novosti za mobitel. ne moraš čekati da netko nešto ovdje napiše. sve ti se tamo odvija, sve što piše ovdje je odande samo copy pastano

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB 2.3.7 & ICS 4.0.1

moze li mi netko pomoci nemam sistema na LG GT540 kad ga upalim samo li se pojavi LG logo i nece da mi prihvati USB pa ako netko moze da mi pomogne unaprijed hvala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice