Najbolji open source E-mail server

poruka: 7
|
čitano: 5.281
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najbolji open source E-mail server

Zanima me koji je najbolji e-mail server, a da je opensource.

Ja sam nešto guglao i naišao sam na Zimbru, pa me zanima da li ima neki drugi koji je bolji od nje.Zimbra ima masu funkcionalnosti, kao npr web sučelje, podršku za IMAP, POP3, shared calendar i još neke druge...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Axigen

E pa ne znam koji je najbolji open source mail server najbolji ali preporučujem AXIGEN kao cjelovito rješenje za ISP providere, velika te srednja i mala poduzeća.

 

Sa višestrukim mogućnostima prilagodbe, administracija je jednostavna i jasna, omogućuje poslovnim korisnicima brzu migraciju sa postojećih rješenja te za implementaciju i održavanje zahtijeva minimum ljudskih resursa.

 

Podrška 24/7/30, besplatna instalacija i početno konfiguriranje. Cijena osnovnoga paketa za 50 mailoboxeva je cca 400 €. Trenutno imaju akciju za državne te obrazovne ustanove - popust od 30-50%.

 

AXIGEN je siguran i pouzdan dok open source rješenja nemaju nikakvu podršku...

www.infoprogres.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2008 13:04 (HaM).
16 godina
offline
RE: Axigen

Hvala na odgovoru.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Axigen
ja mislim da je to thunderbird ali ako se tebi ovaj boljem sviđa samo izvoli.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
15 godina
offline
Najbolji open source E-mail server

Pokusaj sa hMail severom u kombinaciji sa RoundCube webmailom...

 

Oba besplatna, jako su dobri i jednostavni za konfiguraciju...

 

Neznam jeli ti hMail opensource al je besplatan a ujedno i kvalitetan!

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji open source E-mail server
daseparo kaže...

Zanima me koji je najbolji e-mail server, a da je opensource.

Ja sam nešto guglao i naišao sam na Zimbru, pa me zanima da li ima neki drugi koji je bolji od nje.Zimbra ima masu funkcionalnosti, kao npr web sučelje, podršku za IMAP, POP3, shared calendar i još neke druge...

Probaj MailEnable.  Mi ga u firmi koristimo na svojim serverima i jako smo zadovoljni.
Liniću i Šukeru je nakon n-te svađe odbrosio: "Ko pit bulovi ste!" Na to mu je Šuker, prisno uzvratio: "Najveći pitbul si ti!", na što je Bago ne trepnuvši ispalio: "Ne, pokraj vas sam pudlica!"
15 godina
offline
Najbolji open source E-mail server

Da MailEnable je super ali za npr webmail moras platit...

 

Ja vec dvije godine na serverima koristim gore navedenu kombinaciju i mogu priznat da sve sljaka kako treba... Zadovoljan sam i to sve za 0 kn :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice