Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo izdvojena tema

poruka: 1.601
|
čitano: 1.000.048
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
proćerani kaže...
Izzy kaže...

Sve mi je to prekomplicirano:) izgleda ća morat ostat na šugavom vipu -.-

 

Tako se čini, ali nije. Meni je na kraju također ispalo to da mi je lakše bilo otključati iPhone nego SonyEricsson mobitele. Ako ti nešto nije jasno, tada samo čitaj sve dok ne shvatiš ili pitaj. I sve radi promišljeno i oprezno i nećeš ništa pogriješiti - samo čitaj.

 

Eh, da, što se tiče Basebanda (bb-a) pretpostavljam da je on na iPhone-u 4 već na verziji 06.15.00 . Što znači da ga nećeš trebati podizati na novu verziju.

 

EDIT: Još jedna stvar koja se treba znati je ta da se firmware bb-a ne može vratiti na stariju verziju i time se gubi garancija, ali se ne gubi i jailbreakom. Tj. jailbreak se može poništiti. Ali ako iPhone 4 ima bb-a 06.15.00 to te tada ne treba zabrinjavati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 11:14 (Izzy).
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
RaZ0R9111 kaže...

Dali je moguče dekodiranje HTC Wildfire na Tmobile?..Preko usb kabla i besplatno...Ako ne..Kolko otprilike dođe odkodiravanje..:)

Zna li itko.?..Stvarno mi je hitno..

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
15 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ljudi, molim vas, znate li kako dekodirat Nokiu N95 8GB?

Ili ako nekoga znate da dekodira...
Bio bi vam puno zahvalan !

Ako nekoga znate, onda neka je to u krugu Trogir- Split !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Htio bih dekodirati mobitel Samsung GT B-3410 kako to mogu napraviti našao sam na youtube tutoriale sve je super dok ne dođem do "Zaključavanje mreže uspješno".Traži me pin neznam što da utipkam.

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Itko?

Arian RIčko
12 godina
protjeran
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
77ari kaže...

Itko?

Obrati se njemu.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
proćerani kaže...
77ari kaže...

Itko?

Obrati se njemu.

Poslo sam mu privatnu poruku sad čemo vidjeti.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Jeli itko dekodirao sa programom SRS ?

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

koliko kosta dekodiranje iPhone 4s

[IMG]http://i56.tinypic.com/2dhchao.png[/IMG]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Bok.Imam jedno pitanje.Novi sam u ovome tak da ne kužim puno toga.Imam mob alcatel move i nikako se nemogu spojiti na komp,da si mogu spremiti slike itd.Ako itko zna molio bih za pomoć.Unaprjed hvala.

dl
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Mogu li dekodirati svoju nokiu x6?

ivek
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

cijena ti se za nokiu x6 krece od 400kn do 900kn.. kako za koju mrezu i kod koga :D vec sam je isa dekodirat prijatelju...

[IMG]http://i56.tinypic.com/2dhchao.png[/IMG]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Saint96 kaže...

cijena ti se za nokiu x6 krece od 400kn do 900kn.. kako za koju mrezu i kod koga :D vec sam je isa dekodirat prijatelju...

puno!

ivek
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

znam da je puno nije ga ni on dekodira proda ga za 1.3k tako nes.. :D pa kupio neko smece...

[IMG]http://i56.tinypic.com/2dhchao.png[/IMG]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

koji program da koristim za uspjesno flashanje nokie n97 type RM-505 model N97-1 ako moze pomoc da taj program radi dobro sa win 7

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Odnio sam mobitel na dekodiranje u servis, dekodirali ga i vratili nazad. Vidim da su mi neke slike izbrisane pa pregledam mobitel i u igrama naidjem na program "executer". Nerazmisljajuci kliknem i mob se ugasi. Kasnije pogledam na netu i vidim da je sa tim programom radio ovaj što je dekodirao i da ga nije obrisao, i da se zapravo to često događa.

Jel mogu ikako sad taj problem rješit sam? Mobitel je SE-K550i, vise ne reagira na nista, mrtav, spajao sam ga na komp., držao *#, C, svašta ali ne reagira niti malo.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

ja sam stavio kod uređaja i zboravio ga. pa me zanima moze li se to kako rijesiti nekim programom ili tak nesto bez servisa??

pomoc!!! i da mobitel je sony ericsson s312!

ekky97
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 0:07 (ekky97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
ekky97 kaže...

ja sam stavio kod uređaja i zboravio ga. pa me zanima moze li se to kako rijesiti nekim programom ili tak nesto bez servisa??

pomoc!!! i da mobitel je sony ericsson s312!

Pa naaravno da može i to lagano.

 

Skini SE update program.

Pokreni ga odaberi mobitel i sljedi upute što trebaš stisnuti i kako {inače je ugasiš mobitel i držiš c i uštekaš usb kabel}

onda on provjeri i ako piše da imaš najnoviju verziju klikni tamo popravi ili što već i sačekaj, i mob če ti biti kako kad si ga kupio.

 

Ako ne ide javi na pp onda se radi malo drugačije...

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
protjeran
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

sto su svi pametni ovdje jaoooo.

s312 CLAN s1 NEPTUN platforme NEMOZE FREE NIKOJU OPERACIJU PA TAKO NI RESET USERLOCKA.

odi u neki servis ljepo.

UNLOCKAM MOBITELE: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-unlock-sony-ericsson-lg/115959.aspx
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Nda. A omnius?

 

Ala smo pametni -.-

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
protjeran
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Oprosti OMNIUS SE PLACA!

Inace ja sam SETool2 supporter tako za sony ericsson sam expert u HRV!

UNLOCKAM MOBITELE: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-unlock-sony-ericsson-lg/115959.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Predlažeš mu odlazak u servis (koji će ga koštati minimalno 50kn) na reset koda dok za 6.7 € može taj mob resetirati lijepo sam ili u tom danu unlockati bilo koji drugi SE. Jednostavno se ne isplati davati 50kn za reset locka kad za tih istih 50kn može resetirati kod, unlockati mob i napraviti isto na još hrpi mobitela.

 

Ti si mi neki support...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
protjeran
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

JEDNOSTAVNO NEKUZIS JA SAM SETOOL2 SUPPORT NE OMNIBUS HAHAHA:

UNLOCKAM MOBITELE: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-unlock-sony-ericsson-lg/115959.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
peca kaže...

sto su svi pametni ovdje jaoooo.

s312 CLAN s1 NEPTUN platforme NEMOZE FREE NIKOJU OPERACIJU PA TAKO NI RESET USERLOCKA.

odi u neki servis ljepo.

  no može ga ponovono "nadogradit" i onda je ko nov

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
protjeran
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

to moze, ali gubi sve podatke sa uredaja.

UNLOCKAM MOBITELE: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-unlock-sony-ericsson-lg/115959.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

pa ako mu je bitno da ga otključa, i ako mu nisu bitni podaci koji su na nelefonu a eto riješeno...

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Bok,imam samusng 5620 monte, dobio sam ga od prijateljice i kad ga idem upaliti trebam unijete lozinku za zaključavanje telefona,to je ona stavila a taboravila lozinku,pa san tio pitat,da li postoji neki kod ili šifra za uci ili neki nacin da to maknem... ? hvala !...

Jozipovic
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Bare710 kaže...

Bok,imam samusng 5620 monte, dobio sam ga od prijateljice i kad ga idem upaliti trebam unijete lozinku za zaključavanje telefona,to je ona stavila a taboravila lozinku,pa san tio pitat,da li postoji neki kod ili šifra za uci ili neki nacin da to maknem... ? hvala !...

  postoji! imo sam taj mob, odnosno ne postoji da uđeš u mob kakav je sad nego moraš promjenit fw što je lagano.. i onda je mob otključan.. odnosno radi po tvorničkim postavkama

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

ma nema veze šta će sve izbrisati,al ja se nerazumin u to... šta ti znači fw :D haha.....mob je izgašen i kad ga iden upalit tu šifru bi trebalo unijeti.....ako znas šifru neku koja briše sve ili tako nesto reci molin te...hvala puno na pomoći :)...

Jozipovic
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

meni nisu bitni podatci ali znate li vi neki drugi program osim SE Update??

ekky97
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice