LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD karti

poruka: 7
|
čitano: 4.576
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD karti

Pozdrav svim forumašima,

Dakle imam navedeni mobitel i pokušao sam već sve, naravno rootao sam mobitel i installiram superuser pa da preko rom managera installiram clockworkmod recovery i pise da mobitel mora biti rootan i da nemoze naci
u datotekama nigdje superuser. To ne kuzim, pustim to, probam s drugom opcijom, da preko usb-a spojim mob i da u debugging modu i preko Mini Tool Partition Wizarda napravim nove particije gore, sve napravim kao sto pise
svugdje i napravim FAT32, ext2 itd. i ubacim u mobitel i piše mi vanjska kartica je oštečena , pa opet moram sve formatirat s micro SD kartice da bi mi bar radila. Evo vec se mucim par dana s time pa molim da mi netko od vas pomogne
kako da napravim particiju pa da aplikacije prebacuje na eksternu micro sd karticu umjesto da sprema na mobitel gdje ima vrlo malo prostora. Bilo koja metoda samo da je isprobana, molim vas helpppp! 

Bitch please
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD karti

Ako je to tvoj model mobitela kao na ovom linku onda pogledaj kako i što i to radiš na svoju odgovornost.

Link je sa xda foruma : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2173997.

 

Radiš na svoju odgovornost i ne odgovaram za moguće probleme.

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD k

neznam dali to radi i za ovaj jer je moj lg l3 e400, e405 je noviji model, dajte netko help..

Bitch please
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD karti

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1863117

 evo ti pa probaj ali ne znam dli će raditi.

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD karti

Imam problem kad upalim run.bat onda mi izbaci failed to copy su to system/bin/su i takve slicne persmission denied errore, help?:S

Bitch please
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD k
ilvk9696 kaže...

Imam problem kad upalim run.bat onda mi izbaci failed to copy su to system/bin/su i takve slicne persmission denied errore, help?:S

 Solved Run Superoneclick V1.7 rageagainstthecage and in 5 min your LG E400 is rooted. Nađi taj fajl a Cwm kroz rom manager. Firmware v10k i stariji može ovom metodom.

 

  1. After KDZ-Flash delete all LG-Driver
  2. Reinstall LG USB-Driver
  3. Activate USB Debbuging
  4. Use LG_Spectrum_and_E400_Root-Account-Activation_Windows
    ( Funny, it was the only one that works )
  5. Finish rooting
Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2013 10:04 (Fero).
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 stvaranje nove particije na SD k
Fero kaže...
ilvk9696 kaže...

Imam problem kad upalim run.bat onda mi izbaci failed to copy su to system/bin/su i takve slicne persmission denied errore, help?:S

 Solved Run Superoneclick V1.7 rageagainstthecage and in 5 min your LG E400 is rooted. Nađi taj fajl a Cwm kroz rom manager. Firmware v10k i stariji može ovom metodom.

 

  1. After KDZ-Flash delete all LG-Driver
  2. Reinstall LG USB-Driver
  3. Activate USB Debbuging
  4. Use LG_Spectrum_and_E400_Root-Account-Activation_Windows
    ( Funny, it was the only one that works )
  5. Finish rooting

Da to ne kuzim sto sad trebam napraviti, flashati s KDZom i po ovim koracima?  Koji fajl da nađem? 

Bitch please
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice