Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.723.888
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Koji su trenutno najbolji add onsi za live prijenose utakmica a da imaju kvalitetne streamove ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
mario.L_hr kaže...
dado16 kaže...
Ima tko link od exodusa...Bilo koji repo instaliram a pise da je u njemu exodus zapravo nije...

Probaj ovo.

 Probao vec, nema ga u tom rep

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ima. Ja sam ga maloprije instalirao upravo po ovom tutorijalu. Napravi sve kako je opisano i prikazano na slikama. Ne preskačem. Iz ovog repoa instaliraš tknoris repo o od tamo Exodus koji radi.
Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Je uspio sam...no nista od tog vracam se na convenant...dobio sam svega 2 rezultata na seriju koju pratim, dok na convenantu cca 50..upravo sam iz convenanta maknio providerse koji nisu engleski jer su defaultno ukljuceni njemacki grcki francuski talijanski korejski itd...kad sam to maknio povecalo mi se na 200 rezultata...tak da ja zadovoljan
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam i Pyramid isto je dobar..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Ima li neko problem sa Real Debridom, meni od sinoc ne radi ni na jednom addonu, sve uredno procita, i kada treba da startuje film, izlista sve linkove i na kraju "no strim avialible" ?????Radio sam nekoliko puta reartorizaciju, sve kao ok, ali ne ide, pa ne ide???

 Meni sinoc nije otvarao Rd linkove, inace ja sam se ulogirala na kompu a koristim ga na android boxu, normalno mi pise premium 90 dana, nadam se da ce sve bit ok, sve je puno brze s njim..ja zadovoljna

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Je uspio sam...no nista od tog vracam se na convenant...dobio sam svega 2 rezultata na seriju koju pratim, dok na convenantu cca 50..upravo sam iz convenanta maknio providerse koji nisu engleski jer su defaultno ukljuceni njemacki grcki francuski talijanski korejski itd...kad sam to maknio povecalo mi se na 200 rezultata...tak da ja zadovoljan

 Nezz sta rec,Covenant serija Runaways zadnja ep 6 SD premijum i 3 SD normal

Exodus 12 HD Premijum 6HD normal i SD nezz...puno

Zasto je to tako nezz,kad aktiviram Alluc onda je jos vise ali njega aktiviram kad nemam uopce kvalitetnog linka pa nekad s Alluc bude

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 16:38 (Blade Runner31).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni radi normalno danas sam gledao i imam jednak broj premium linkova na exodusu i covnenatu al to je tako nekad kodi i addoni su buggovti nekad

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Meni radi normalno danas sam gledao i imam jednak broj premium linkova na exodusu i covnenatu al to je tako nekad kodi i addoni su buggovti nekad

 A ko zna,mozda ovisi od dana do dana,kad je kisa linkovi nece na vidjelo :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
dado16 kaže...
Je uspio sam...no nista od tog vracam se na convenant...dobio sam svega 2 rezultata na seriju koju pratim, dok na convenantu cca 50..upravo sam iz convenanta maknio providerse koji nisu engleski jer su defaultno ukljuceni njemacki grcki francuski talijanski korejski itd...kad sam to maknio povecalo mi se na 200 rezultata...tak da ja zadovoljan

 Nezz sta rec,Covenant serija Runaways zadnja ep 6 SD premijum i 3 SD normal

Exodus 12 HD Premijum 6HD normal is SD nezz...puno

Zasto je to tako nezz,kad aktiviram Alluc onda je jos vise ali njega aktiviram kad nemam uopce kvalitetnog linka pa nekad s Alluc bude

 Evo kod mene ta tvoja epizoda. Na Covenantu preko 20 1080p linkova. Jednako mi je našao i na Exodusu i na Covenantu.

Nešta je kod tebe sjebano...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
Blade Runner31 kaže...
dado16 kaže...
Je uspio sam...no nista od tog vracam se na convenant...dobio sam svega 2 rezultata na seriju koju pratim, dok na convenantu cca 50..upravo sam iz convenanta maknio providerse koji nisu engleski jer su defaultno ukljuceni njemacki grcki francuski talijanski korejski itd...kad sam to maknio povecalo mi se na 200 rezultata...tak da ja zadovoljan

 Nezz sta rec,Covenant serija Runaways zadnja ep 6 SD premijum i 3 SD normal

Exodus 12 HD Premijum 6HD normal is SD nezz...puno

Zasto je to tako nezz,kad aktiviram Alluc onda je jos vise ali njega aktiviram kad nemam uopce kvalitetnog linka pa nekad s Alluc bude

 Evo kod mene ta tvoja epizoda. Na Covenantu preko 20 1080p linkova. Jednako mi je našao i na Exodusu i na Covenantu.

Nešta je kod tebe sjebano...

 

 Da i meni se cini ali nezz sta

 

UPDATE-Probao sam instalirati iz Kodil repa-nije radilo

       Onda sam instalirao iz XVBMC  i isto nije radilo ali sam ovoga puta isao ocistiti cashe i providere nakon instalacije,sada RADI

       Moguce da bi radilo kako treba i iz Kodil da sam ocistio to prvo,eto mozda pomogne nekome

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 2:52 (Blade Runner31).
16 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa, jedno pitanjce...

 

Starom sam ljetos upogonio KODI na RPi3 i sve je sljakalo do pred koji dan kad je on nesto sjebao. Uglavnom, sad smo to uspjeli srediti ali problem je sto ne pamti postavke glavnog menija - sredim koje stavke da prikazuje (TV, Videos, ...) a nakon restarta je sve na defaultu. Postavke konekcije prema mom FTP serveru su ostale, TV lista i sve drugo, ali layout glavnog menija ne. Sta mu je?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Friday kaže...

Ekipa, jedno pitanjce...

 

Starom sam ljetos upogonio KODI na RPi3 i sve je sljakalo do pred koji dan kad je on nesto sjebao. Uglavnom, sad smo to uspjeli srediti ali problem je sto ne pamti postavke glavnog menija - sredim koje stavke da prikazuje (TV, Videos, ...) a nakon restarta je sve na defaultu. Postavke konekcije prema mom FTP serveru su ostale, TV lista i sve drugo, ali layout glavnog menija ne. Sta mu je?

 Da se ne patis sta bi moglo bit, najbolje sve izbrisat i nanovo instalirat, i izbrisat apsolutno sve iz %appdata% i local date, svagdje gdje pise kodi

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Probaj očistiti cache i providere..
16 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Stari i ja smo cca 2000 km udaljeni. A i ne znam bas gdje se na RPi nalazi app folder?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Moze ih bit i 5 ali na istoj mrezi,isti IP

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Da poklonila sam stari box a kupila novi, zato pitam, a nisam deinstalirala, znaci nece se moc spojit, ok

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

Nasao sam ovo ali ne pise nista za samo 2 istovremeno pa mislim da moze vise od 2

 

You can use your account where you want but you can't download from different places at the same time. If your devices are under a same router, it is considered as one place and you can use as many devices you want.

If you want to use Real-Debrid from two different places at the same time, you have to sign up and pay for two accounts.

 

Yaya moci ce se spojit,mozes gledat od kud hoces ali samo  pod 1 IP adresom.Znaci ako on gleda ti nemozes,tj mozda mozes ali ako vide ban ces dobit

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 22:55 (Blade Runner31).
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

Nasao sam ovo ali ne pise nista za samo 2 istovremeno pa mislim da moze vise od 2

 

You can use your account where you want but you can't download from different places at the same time. If your devices are under a same router, it is considered as one place and you can use as many devices you want.

If you want to use Real-Debrid from two different places at the same time, you have to sign up and pay for two accounts.

 

Yaya moci ce se spojit,mozes gledat od kud hoces ali samo  pod 1 IP adresom.Znaci ako on gleda ti nemozes,tj mozda mozes ali ako vide ban ces dobit

 

Ovo...i brijem da ne moraju ništa vidjet nego ti ide automatski ban čim njihov sustav dobije zahtjev za spajanje sa tvog accounta u isto vrijeme sa dve različite IP adrese.

 

Zato pazite na ovo i nemojte šerat RD account...a pogotovo ne da spušite ban zbog poklonjenog box-a. 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zanima me kaj se desi kad ti pukne veza a ti rabis rd...mijenja se ip adresa, u tom trenutku uvijek ostane delay, da se jos koristi stara ip adresa a ti pristupis sa tom novom, kaj odma ban?, to mi je suludo
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

 

Sa real debrid stranice,ovo Parallel downloads possible(2) , ja sam to shvatio kao dva istovremena "streama" sa jedne IP adrese.

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ljudi koji addonsi jos osim exodusa i covenanta meni vise nista ne radi, dajte sugestije, hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jabooka kaže...
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

Nasao sam ovo ali ne pise nista za samo 2 istovremeno pa mislim da moze vise od 2

 

You can use your account where you want but you can't download from different places at the same time. If your devices are under a same router, it is considered as one place and you can use as many devices you want.

If you want to use Real-Debrid from two different places at the same time, you have to sign up and pay for two accounts.

 

Yaya moci ce se spojit,mozes gledat od kud hoces ali samo  pod 1 IP adresom.Znaci ako on gleda ti nemozes,tj mozda mozes ali ako vide ban ces dobit

 

Ovo...i brijem da ne moraju ništa vidjet nego ti ide automatski ban čim njihov sustav dobije zahtjev za spajanje sa tvog accounta u isto vrijeme sa dve različite IP adrese.

 

Zato pazite na ovo i nemojte šerat RD account...a pogotovo ne da spušite ban zbog poklonjenog box-a. 

 Imas pravo promijenila ja pass na accountu i na gmailu tako da nadam se da je sad ok  aljudi jebote židovi za 12 dolara kupit si acc

 

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

 Imas pravo promijenila ja pass na accountu i na gmailu tako da nadam se da je sad ok  aljudi jebote židovi za 12 dolara kupit si acc

 

 Nisam ziher, al mislim da ti ovo nije nužno dovoljno. Da si ziher da ti se account ne bude koristio na više IP adresa, prođi po svojim uređajima i napraviš reautorizaciju il kak se već to zove prek https://real-debrid.com/device.

 

Meni se recimo desilo da je RD account nestao iz kodija na android tv-u prije para dana i to sam od sebe - skužio sam kad mi odjednom više nije prikazivo RD linkove. Napravio reautorizaciju RD-a u kodiju i odma proradilo. Nije to savršeno niš, al ko što kažeš...za par eura mjesečno je nerijetko spas kad hoćeš nešto pogledat.

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DwightSchrute kaže...
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

 

Sa real debrid stranice,ovo Parallel downloads possible(2) , ja sam to shvatio kao dva istovremena "streama" sa jedne IP adrese.

 

 Hmm gdje to pise,mozes mi link dat ili screenshot kad budes imao vremena?A vidis gore iznad pise mozes koristiti uredjaja koliko hoces.To sam nasao po support pa kad ides pod multiple accounts

 

Yaya sta ne radi,Covanant i Exodus?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 16:42 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...

 Hmm gdje to pise,mozes mi link dat ili screenshot kad budes imao vremena?A vidis gore iznad pise mozes koristiti uredjaja koliko hoces.To sam nasao po support pa kad ides pod multiple accounts

 

Yaya sta ne radi,Covanant i Exodus?

 

https://real-debrid.com/premium

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DwightSchrute kaže...
Blade Runner31 kaže...

 Hmm gdje to pise,mozes mi link dat ili screenshot kad budes imao vremena?A vidis gore iznad pise mozes koristiti uredjaja koliko hoces.To sam nasao po support pa kad ides pod multiple accounts

 

Yaya sta ne radi,Covanant i Exodus?

 

https://real-debrid.com/premium

 Mislim da je to za nesto drugo.Jos su neke mogucnosti s RD,nesto s torrentima itd,ne kuzim bas kako i sta ali mislim da se to odnosi na to

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Danas isprobao Neptune rising. Fork Covenanta, čini se super i ima dosta HD streamova, sad dokle će ne znam
Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice