Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 202.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

https://shop.boldking.com/de/de-de/products/the-kit

 

Evo kod za onog komu treba,16 na 8 eura. Za nove korisnike. 

Imam 24 jos nemam ni mrvicu brade jbg. :)

ICAWN3M3

Izaberi Das Kit plus besplatna dostava. 

edit:samo DE,ako netko iskoristi do kraja iduceg tjedna nek sikne neko slovo na pm da znam,ako ne dobijem onda cu uzeti sebi za buducnost kad mi brada naraste, xd

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 19:42 (Kolacic).
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
torente 35 kaže...
Josiip kaže...

Sd me fino preveslala, sinoc su joystici bili 299, danas uz maestro jos 20 posto popusta, 240 kn. Sada sam slao mail, ali jel zna tko jel mogu otkazati prvu narudzbu, na nju sam odabrao pouzece, ali zasto ne ustediti jos 60 kn i uzeti usb kabel za joy, stari je ofucan i tako

 Ni ne možeš naručiti te joystice po 240kn,ja probao ali ne prolazi,vjerojatno je bila ograničena količina po običaju.Valjda im je sf napisati da tog artikla nema više na stanju.

 ja sam uzeo jutros oko 10 i proslo mi je

7 godina
offline
Re: Black friday 2019
stiffler13 kaže...

Jel naletio netko na BF ljetne gume za auto? Moram ih uzeti na proljeće ali ako negdje netko zna, javite.

 
Sjetio sam se da je netko spomenuo gume. Jbg, zimske su, ali ipak.. cijena upola ako im je za vjerovat:

https://www.mall.hr/gume-auto-zimske/goodyear-auto-guma-ultragrip-9-ms-205-55r16-91t

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Nigdje nema popust na switch ili switch lite :( uzas
4 godine
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019

 Nije. Mall hr ima puno fake popusta, tako da mislim da je i ovaj jedan od tih. To jest popust koji nije loš, samo nije toliko velik.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
Gogy7 kaže...
Nigdje nema popust na switch ili switch lite :( uzas

 Nažalost. Sigurno već ovo znaš; najjeftinije što imaš je na edigitalu, ispadne 1700-injak kuna s dostavom, što je samo otprilike 100kn jeftinije nego u npr. sophoslabu.

Ali poprilično jadno. Probaj prosurfati neke inozemne trgovine, ako si takav tip, ima na linku switch lite za 1500kn i dostava preko mailboxde.

9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Evo njuškalo ima BF ps4 u preprodaji. Ljudi se trgaju nemilice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 20:13 (peksimo99).
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
Knez_007 kaže...

 Ja uzeo jutros Mi 9T Pro 128gb za 299€ pa ti vidi jel ti ovo ok popust (njemački ebay, direktna kupnja od Xiaomi-ja).

Za sve koje zanima ovaj deal, da ne odgovaram pojedinacno, link je: https://www.ebay.de/itm/401862290926

 

Prodavač je Xiaomi (xiaomigermanystore). Na cijenu od 349€ ide automatski rabat od 20€, a onda jos na kasi je jutros bio kupon, ako se dobro sjecam, "POWERFRIDAY19" koji je skinuo cijenu za jos 30€. Medjutim, nisam siguran da li kupon jos uvijek vrijedi posto ga trenutno ne vidim. Dostava je besplatna, a kupnja moguca samo u Njemackoj. No, ak imate nekog u Njemackoj ili koristite mailboxde.com to se da zaobic.

 

Jutros kad sam napravio narudzbu pisao mi je ocekivani datum dostave 7.12., sad vidim da je za nove narudzbe datum pomaknut, no ne treba cudit jer su u zadnjih 24 sata prodali preko 2500 komada.

 

Pozz

This time next year we'll be milionaire
13 godina
offline
Black friday 2019

Zna neko možda gdje ima povoljnih kontrolera za xbox?

12 godina
offline
Black friday 2019

Ako je netko kupio Epson u Linksu ali se predomislio, rado bih ga otkupio.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
mickname kaže...

Zna neko možda gdje ima povoljnih kontrolera za xbox?

ja sam uzeo na amazonu 40 eura

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
toma20 kaže...
mickname kaže...

Zna neko možda gdje ima povoljnih kontrolera za xbox?

ja sam uzeo na amazonu 40 eura

 bilo i kod nas za te pare pred koji mjesec a sad ih nema

9 godina
offline
Black friday 2019

Nipošto ne reklamiram, no za korisnike Dinersa ide dosta dobra ponuda, "pravi" BF, povodom 50 godina postojanja. Sve na 50%, pogledajte posebno pod Svijet Medija na što se odnosi ponuda. 

 

D-week

 

Ako zaista svi Suunto satovi budu na 50%, jednog ću uzeti + možda neke sluške.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 21:09 (matrix777).
7 godina
offline
Black friday 2019

Napisat ću ovdje jer je najaktivnije i ne znam gdje bi. Uglavnom, naručio sam u mall.hr stolicu za vrijeme ovog blek frajdeja ali u međuvremenu (par sati nakon) sam se predomislio i uzeo drugu u drugom dućanu. Pokušao sam prekinuti narudžbu preko e-maila - nisu odgovorili. Zvao sam mall.hr i čovjek mi je rekao da će stornirati narudžbu. 

Dan nakon - još stoji "otvoreno" do artikla pa sam zvao opet. Kolegica od prijašnjeg radnika mi je rekla da ukoliko i ne prođe storniranje narudžbe, ja pošiljku mogu jednostavno odbit kad je dostavljač donese. Mislim, koji kukac?? Zašto mi jednostavno ne storniraju narudžbu, koja ionako neće biti poslana prije 3.12. 
U čemu je problem?

E sad, pošto nisam još bio u situaciji da odbijam primati pošiljku, da pitam, koja je procedura?
- Plaćam li kakvu naknadu?
- Hoće li me dostavljač prebit ko mačku, pošto garant njega nitko nije obavijestio o tome.
- Kakve sam sreće, nać će se tu neko od ukućana i platit će misleći da mi čini uslugu! 

Unaprijed hvala.

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ma nemaš frke... samo kad se dostavljač javi, pozvoni, štogod, kažeš da vrati pošiljku...
Vratio sam ih već nekoliko, bez ikakvih posljedica
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Čim dobiješ broj pošiljke i ime dostavne službe, javi njima da odustaješ od pošiljke i nikom ništa. Dostavljača i dostavnu službu boli kiki, plaćeni su preuzeo li ti paket ili ne.
16 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...

Napisat ću ovdje jer je najaktivnije i ne znam gdje bi. Uglavnom, naručio sam u mall.hr stolicu za vrijeme ovog blek frajdeja ali u međuvremenu (par sati nakon) sam se predomislio i uzeo drugu u drugom dućanu. Pokušao sam prekinuti narudžbu preko e-maila - nisu odgovorili. Zvao sam mall.hr i čovjek mi je rekao da će stornirati narudžbu. 

Dan nakon - još stoji "otvoreno" do artikla pa sam zvao opet. Kolegica od prijašnjeg radnika mi je rekla da ukoliko i ne prođe storniranje narudžbe, ja pošiljku mogu jednostavno odbit kad je dostavljač donese. Mislim, koji kukac?? Zašto mi jednostavno ne storniraju narudžbu, koja ionako neće biti poslana prije 3.12. 
U čemu je problem?

E sad, pošto nisam još bio u situaciji da odbijam primati pošiljku, da pitam, koja je procedura?
- Plaćam li kakvu naknadu?
- Hoće li me dostavljač prebit ko mačku, pošto garant njega nitko nije obavijestio o tome.
- Kakve sam sreće, nać će se tu neko od ukućana i platit će misleći da mi čini uslugu! 

Unaprijed hvala.

 

Ne kužim čemu brige? Mall ti je makar telefonski izjavio da ukoliko dođe pošiljka da je ne prihvatiš i to je to. Dostavljaču kažeš da nečeš preuzeti pošiljku i da je mall već informiran za to.Razloge mu ni ne moraš objašnjavat jer ga se ni ne tiču.

 

Sankcija neće biti, to je ionako rizik poslovanja svakog webshopa. Normalno da ako ne preuzmeš tipa više od 3-4 narudžbe u nekom kraćem periodu da češ završiti na crnoj listi.

 

 

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Nema frki, kako ti je rekla odbijes narudzbu i gotovo, ako ne prodje storniranje. Mialim da nema naknade jedino akomnije drugacije navedeno u to slucaju 30-40kn mozda. Nisam ima takav slucaj da odbijam narudzbu, ali da storniram jesam i to vise puta, desi se! Nadjes, jeftinije, bolje, lijepse, idt! ☺️ My bad!

Kad bi naso drugo, onda bi im poslao mail, 1-2, kako kada nekad ne odgovore odmah, neko ni ne odgovore, pa te to zbuni. Onda bi zvao! Ali uglavno da skratim, nebi trebalo biti problema! A sa dostavljacem, on ce te nazvati ili poalati sms pa mu tako mozez javiti da je narudzba stornirana, ili da je ne zelis preuzeti! Mislim da mu neces trebati objasnjavati jer to ionako njih ne tice! Ali onako ljudski ako bas zeli znati NP, ne skrivas nista, kazes istinu i aj bok! ☺️✌️
Odmori se u Istini!
7 godina
offline
Black friday 2019

Hvala, ma dobro je, ne trebamo zatrpavat temu dalje. Čisto sam želio biti informiran oko mogućih sankcija za odbijanje pošiljke. Al ako nema nikakvih, onda nema ni problema. Iako mi i dalje nije jasno zašto bi se slala 7 dana nakon što je prekinuta narudžba, al jbg. Blek frajdej učini svoje, nije ni radnicima lako. Sjetite se prošle godine kad je Sancta Domenica izbacila ds4 joysticke za 250 kn. Pa u 2 dana je pola hrvatske naručilo. Jedan prijatelj mi je čekao dobrih par tjedana da mu ga dostave. 

Ove godine ne mogu baš reći da je bilo "wow" ponude. Osim onog monitora u mall.hra (https://www.mall.hr/lcd-monitori/viewsonic-vx2458-c-mhd-gaming-monitor), za kojeg mi još uvijek nije jasno kako je samo 1100 kn.. 

Ne znam jesam već stavio, ali pogledajte mailove, trebao vam je e-bay poslati black friday kupon (20% popusta na bilo koji artikl). 
Osobno se mislim naručit Xiaomi mi band 4https://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Mi-Band-4-Smart-Bracelet-Watch-Wrist-0-95-AMOLED-Screen-50M-Waterproof/273894776242?epid=6033926908&hash=item3fc5669db2:g:zgUAAOSwz~RdHB7U

Sa kuponom izađe nekih 130-ak kn. Dok je kod nas najjeftiniji 270-ak. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 22:00 (birra).
13 godina
offline
Black friday 2019

Dosta je tehnike navedeno već, ali ako netko treba odjeću, mango, mango outlet, zara imaju popuste. Zara je 50%, mango 30% s kodom.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
13 godina
offline
Re: Black friday 2019

Kupio u Plodinama wc papir - Zewa Deluxe Jasmine Blossom na 30% popusta. Lp. 

14 godina
online
Re: Black friday 2019
Gogy7 kaže...
Nigdje nema popust na switch ili switch lite :( uzas

Na žalost nintendo nikad nije imao neki ekstra popust. To je jednostavno tako... Iphone također ne možeš kupiti sa 50% popusta. To su proizvodi koji imaju svoje kupce, ponekad možda naletiš na 20% ili najviše 30 %.. Ja pratim igre dugo vremena i nema nekih extra popusta. Kako bi Bandić rekao: "tej kit ot li vit"!

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 23:09 (Džekson).
11 godina
offline
Re: Black friday 2019
itomic009 kaže...

Kupio u Plodinama wc papir - Zewa Deluxe Jasmine Blossom na 30% popusta. Lp. 

 Blago se tvojoj guzici. 😁

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
torente 35 kaže...
Josiip kaže...

Sd me fino preveslala, sinoc su joystici bili 299, danas uz maestro jos 20 posto popusta, 240 kn. Sada sam slao mail, ali jel zna tko jel mogu otkazati prvu narudzbu, na nju sam odabrao pouzece, ali zasto ne ustediti jos 60 kn i uzeti usb kabel za joy, stari je ofucan i tako

 Ni ne možeš naručiti te joystice po 240kn,ja probao ali ne prolazi,vjerojatno je bila ograničena količina po običaju.Valjda im je sf napisati da tog artikla nema više na stanju.

 Bio večeras u WG u SD i rekli da im dolaze novi joystici u jutro i kao se pokuša što ranije biti tamo. Tako da ima još tih joystica samo vjerovatno će u jutro pustiti u prodaju. Ja iskreno ne znam što su ljudi navalili na njih ko da ih jedu. Ja svoja dva imam od početka i rade ko na početku.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
5 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Jel zna netko koliko treba da dode nesto s edigitala ako je naručeno da se plati pouzećem?

 

Hvalaa,

Leon

 

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...

Napisat ću ovdje jer je najaktivnije i ne znam gdje bi. Uglavnom, naručio sam u mall.hr stolicu za vrijeme ovog blek frajdeja ali u međuvremenu (par sati nakon) sam se predomislio i uzeo drugu u drugom dućanu. Pokušao sam prekinuti narudžbu preko e-maila - nisu odgovorili. Zvao sam mall.hr i čovjek mi je rekao da će stornirati narudžbu. 

Dan nakon - još stoji "otvoreno" do artikla pa sam zvao opet. Kolegica od prijašnjeg radnika mi je rekla da ukoliko i ne prođe storniranje narudžbe, ja pošiljku mogu jednostavno odbit kad je dostavljač donese. Mislim, koji kukac?? Zašto mi jednostavno ne storniraju narudžbu, koja ionako neće biti poslana prije 3.12. 
U čemu je problem?

E sad, pošto nisam još bio u situaciji da odbijam primati pošiljku, da pitam, koja je procedura?
- Plaćam li kakvu naknadu?
- Hoće li me dostavljač prebit ko mačku, pošto garant njega nitko nije obavijestio o tome.
- Kakve sam sreće, nać će se tu neko od ukućana i platit će misleći da mi čini uslugu! 

Unaprijed hvala.

 imaš pravo vratit BILOKOJU robu naručenu online u roku od 7 dana BEZ IKAKVOG RAZLOGA...doslovno možeš reć da ti se ne sviđa i vratit robu (u ovom slučaju niti zaprimit robu).

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Black friday 2019

Nisam nista kupio na kraju. Niti wc papir koji je eto nekoga usrecio sto je na snizenju. Ponosan sam na sebe, a opet razocaran u to sto kod nas prave od BF.

Slijedeci BF ne namjeravam docekati u HR, "so help me God"

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 1:59 (SamoPitam3).
9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja mislim da ću si ovog ubost kad bude 12.12. Dinersovih 50 godina, tada će koštati 2999 kn

 

https://pevec.hr/tv-led-sony-kd55xg8577saep-uhd-dvb-t2-s2-android-323716.html

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
ReverseFlash kaže...

Ja mislim da ću si ovog ubost kad bude 12.12. Dinersovih 50 godina, tada će koštati 2999 kn

 

https://pevec.hr/tv-led-sony-kd55xg8577saep-uhd-dvb-t2-s2-android-323716.html

 

koliko ce biti snjizenje i u kojim trgovinama za tv neki i mene zanima

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
SamoPitam3 kaže...

Nisam nista kupio na kraju. Niti wc papir koji je eto nekoga usrecio sto je na snizenju. Ponosan sam na sebe, a opet razocaran u to sto kod nas prave od BF.

Slijedeci BF ne namjeravam docekati u HR, "so help me God"

 

pa ja neznam ko u HR očekuje BF kao vani to je nemoguće ovdje napraviti i radi cijena nabavnih , poreza prireza i svega ne

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice