Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 151.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel moze itko stat na kraj muljazama s popustima nasih trgovaca? Taj bezobrazluk stvarno pocinje prelazit sve granice. Npr. gledam odredene gume na ekupi, i kao black friday popust, a cijena ista kao zadnjih par tjedana sto ih skicam... Pa da nitko to ne moze dovest u red mi je nepojmljivo.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ova SD se fkt cini da ce bit top ponuda hahaha

Trebalo bi zakonom zabranit da se pojam black friday popust koristi za bilo sto sto nije bar na 50% snizeno. Pritom mislim na stvarnu cijenu umanjenu za bar 50%, ne ove cijene nasih trgovaca koji umjetno dignu cijene pa su onda "brutalni" popusti.

Recimo kod SD ne vidim sta je to posebno u odnosu na popuste koje redovito imaju kroz godinu, posebnou segmentu TV/AV/mobiteli/kucanski aparati.

Smijesno
6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
morbida kaže...

Od ponoći imate black friday i na ekupi https://www.ekupi.hr/Black-Friday .

 Ekupi vec 4 tjedna ima "BF" popuste od petka do nedjelje. 

9 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Daj se uozbiljite. NIsmo Ameri nego ih kopiramo. Popusta će biti no ne kakve vi očekujete. Par sto kuna će se moći uštjedjeti više nego na standardnim popustima, ali što je balkan - ako nije džabe ne valja. Nemoj kupit i gotovo. 🤷‍♂️

15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel kupovao itko mobitele za prosle bf? Gledam da možda uzmem nes novo ako naletim, koliko se sjećam iz prošlogodišnje teme bila je tipa neka akcija na njemackom samsungu di su davali 1+1 ili nešto slično, jel ima tako šta ili preporuka za neku drugu stranicu da popratim?

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
gamer34 kaže...

Jel moze itko stat na kraj muljazama s popustima nasih trgovaca? Taj bezobrazluk stvarno pocinje prelazit sve granice. Npr. gledam odredene gume na ekupi, i kao black friday popust, a cijena ista kao zadnjih par tjedana sto ih skicam... Pa da nitko to ne moze dovest u red mi je nepojmljivo.

 prijaviš tržišnoj inspekciji jer su lažni popusti zabranjeni i kažnjivi, oni će pročešljat knjigovodstvo za određeni artikl, vidjet po kojim se cijenama prije prodavao i je li snižena cijena doista snižena

što više prijava, to će se inspekcija prije odlučiti na akciju provjeravanja lažnih popusta kako je bilo i ranije nekih godina

 

https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
picajzla0707 kaže...

 prijaviš tržišnoj inspekciji

https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

Kao što smo prijavljivali proteklih godina Jedan trgovački lanac (L****) se opekao te sada prikazuju stvarno stanje proizvoda na BF akciji! Pogledajte za primjer, instar isto ima količinu proizvoda na BF akciji, eh sada ne vjerujem da je real-time stanje.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://www.elipso.hr/crni-vikend/
https://www.instar-informatika.hr/promo.asp?id=205
https://www.sancta-domenica.hr/promotions/sd_black_friday
https://www.mall.hr/kampanja/black-friday
https://www.harveynorman.hr/posebna-ponuda/promocije/nasi-favoriti

https://www.svijet-medija.hr/novosti-i-akcija/black-friday-hrvatska-2020-crni-petak-u-svijetu-medija

 

Svakako prije kupnje proizvoda na BF sniženju, provjeriti na https://www.nabava.net/ koja je najniža cijena za taj proizvod!

 

P.S. nemojte zaboraviti, BF je tek idući petak - 27.11 i poslije njega dolazi Cyber monday - 30.11 koji zna imati niže cijene za IT naspram BF akcija

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

BF2020, sto sam pohvatao:

 

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

bome kolega svaka cast, doslovno si zasluzio da ti zaljepimo linkove
za sta god da ces traziti

 

@Tony u instaru ti je g502 hero 400kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 12:03 (bloodborne).
8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

na amazonu ti je bežični G502 79€

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

 Logitech uvijek ima na black friday il cyber monday periferiju,volane na akciji na amzonu.

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pozdrav

 

Odlučio sam si nabaviti novi miš za igranje Warzona pa me zanima jeli ima negdje dobra ponuda za neki model i koji bi mi preporučili da je neka top sredina :) il gdje da obratim pozornost za miševe . 

 

Hvala

 

Btw. Baš sam pratio cijenu Logitech G502 Hero modela koji je prije par dana bio u redovnoj cijeni oko 400 kuna moglo ga se naći , sada vidim svi digli cijene na 550 kn da mogu sniziti na BF . Sramota !

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 14:44 (Rondo9).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Makić kaže...

Vec sam pogleda Elipso, gledam kakve su ponude za perilice posuda. Krepala ova u stanu tako da jurim bijelu tehniku. Ako tko vidi jos koji ducan molim nek stavi. Na mallu su oznacene cijene vec duze za mrak ne znam hoce biti jos nesto ekstra ili je to to? Sancta nema neke popuste za sad 

 Pripazite ko kupuje u Elipsu. Cijena dostave je 100kn za bijelu tehniku a za ostalo 35kn ali po KOMADU.  Mi smo danas našli par stvari koje nam trebaju i ispalo je da bi dostava za 5 artikala bila 175kn a svi artikli zajedno nemaju ni 5kg.  Uglavnom sve sam pobacala van iz košarice. Čekam negdje dobro sniženje poštenog multipraktika pa ću tamo uzeti i te ostale sitnice. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rondo9 kaže...

Pozdrav

 

Odlučio sam si nabaviti novi miš za igranje Warzona pa me zanima jeli ima negdje dobra ponuda za neki model i koji bi mi preporučili da je neka top sredina :) il gdje da obratim pozornost za miševe . 

 

Hvala

 

Btw. Baš sam pratio cijenu Logitech G502 Hero modela koji je prije par dana bio u redovnoj cijeni oko 400 kuna moglo ga se naći , sada vidim svi digli cijene na 550 kn da mogu sniziti na BF . Sramota !

 Sramota  , ja sam ga na mall.hr prije godinu dana platio 299 kn . Kakvi lopovi....

 

https://ibb.co/N2Y9vPR

 

Evo ti odlican kanal za miseve -

 

https://www.rocketjumpninja.com/

 

https://www.youtube.com/channel/UCGJaDZC7PChgd-XMwcbZkiw

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rondo9 kaže...

Pozdrav

 

Odlučio sam si nabaviti novi miš za igranje Warzona pa me zanima jeli ima negdje dobra ponuda za neki model i koji bi mi preporučili da je neka top sredina :) il gdje da obratim pozornost za miševe . 

 

Hvala

 

Btw. Baš sam pratio cijenu Logitech G502 Hero modela koji je prije par dana bio u redovnoj cijeni oko 400 kuna moglo ga se naći , sada vidim svi digli cijene na 550 kn da mogu sniziti na BF . Sramota !

 jeboga patak kolega, a sta sam 3 posta gore vise napisao.

 

 Instar Informatika G502 HE 399kn za keš, 420kn za kartice

9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rondo9 kaže...

Pozdrav

 

Odlučio sam si nabaviti novi miš za igranje Warzona pa me zanima jeli ima negdje dobra ponuda za neki model i koji bi mi preporučili da je neka top sredina :) il gdje da obratim pozornost za miševe . 

 

Hvala

 

Btw. Baš sam pratio cijenu Logitech G502 Hero modela koji je prije par dana bio u redovnoj cijeni oko 400 kuna moglo ga se naći , sada vidim svi digli cijene na 550 kn da mogu sniziti na BF . Sramota !

 G203 je dobar miš za 200+ kn

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

G203 (drugo ime mu je G102) je miljama iskred cigletine G502 za sve koji traže miš za FPS. Nimalo mi nije jasno zašto ljudi toliko forsiraju G502 kraj G203 i G403 koji su daleko bolji miševi.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Možda nekima g502 u ruci leži kao tebi taj g203. Meni osobno najbolje leži mx master 2s samo nije bas za gameanje, ali je duplo veca cigla.
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TibzzX kaže...

G203 (drugo ime mu je G102) je miljama iskred cigletine G502 za sve koji traže miš za FPS. Nimalo mi nije jasno zašto ljudi toliko forsiraju G502 kraj G203 i G403 koji su daleko bolji miševi.

 G203 i g403 mi miševi za nekoga ko nema ruke nego rukice.

 Ergonomski su mi oba smijesni ( bez uvrede ) a g502 imam vec 4

 god i sa misem sam vise nego zadovoljan kao i sa prijasnjim

 g400, mx revolution, mx518 i da nejdemo u povijest.

 

 jedino sto bih promijenio na sadasnjim misevima jest stavio

 bim im tvrde bocne kao sto je imao mx revolution.

 Bez lufta, da kliknu na klik jer ovi danasnji su nikakva i tuzna  jeftinjara. I da imam dugacke prste, tako da ti cici mici misevi mi ne  pasu. + Nitko ne igra competitive i za pare, tak da kog boli

ona stvar kakav je mis. Tezak, lagan, onaj koji ti pase za ruku

taj je najbolji.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
TibzzX kaže...

G203 (drugo ime mu je G102) je miljama iskred cigletine G502 za sve koji traže miš za FPS. Nimalo mi nije jasno zašto ljudi toliko forsiraju G502 kraj G203 i G403 koji su daleko bolji miševi.

 G203 i g403 mi miševi za nekoga ko nema ruke nego rukice.

 Ergonomski su mi oba smijesni ( bez uvrede ) a g502 imam vec 4

 god i sa misem sam vise nego zadovoljan kao i sa prijasnjim

 g400, mx revolution, mx518 i da nejdemo u povijest.

 

 jedino sto bih promijenio na sadasnjim misevima jest stavio

 bim im tvrde bocne kao sto je imao mx revolution.

 Bez lufta, da kliknu na klik jer ovi danasnji su nikakva i tuzna  jeftinjara. I da imam dugacke prste, tako da ti cici mici misevi mi ne  pasu. + Nitko ne igra competitive i za pare, tak da kog boli

ona stvar kakav je mis. Tezak, lagan, onaj koji ti pase za ruku

taj je najbolji.

 Nema to nikakve veze, evo meni je Logitech G502 ono taman za moju ruku no jednostavno preferiram manje i puno lakse miseve, pogotovo za nekog tko je dosao sa Kone Pure od ~90g na G502 od 120g, zato i ja sad pikiram G203/305/403 ili MM 710 (Glorious D je isto ok no nije nista bolji od MM 710, cak ima i losiji senzor a kosta trunku vise) i mogu rec da sam se bar sto se tice aimanja (posto vecinom igram fps igre) pogorsao kad sam presao na G502 i to za dobrano. I evo, koristim ga ono vec poduze vremena (vjerovatno nekih godinu dana) i jos uvijek imam osjecaj da kiksam u nekim stvarima zbog same tezine misa.. Jedino da ga moddam i da ga izbusim ko gloriousa, onda bude imao 70g   Za igranje competitivea i za pare, ne moras igrat za pare da budes competitive igrac, to samo znaci da si agresivan igrac koji voli dobar kd bilo da je igra non competitive ili je stara 10 godina, ako govorimo igranju za pare onda je to profesionalac.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

bome kolega svaka cast, doslovno si zasluzio da ti zaljepimo linkove
za sta god da ces traziti

 

@Tony u instaru ti je g502 hero 400kn.

 

Harbringer kaže...

na amazonu ti je bežični G502 79€

 

R4zOR229 kaže...
Tony1999 kaže...

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

 Logitech uvijek ima na black friday il cyber monday periferiju,volane na akciji na amzonu.

 Hvala.

Gledam nešto do nekih 150-200kn, nisam neki zahtjevan korisnik. Trenutno imam Speedlink Assero nekih 5-6 godina i prezadovoljan sam s njim no otišao mu je senzor pa je vrijeme za drugi.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...
bloodborne kaže...

bome kolega svaka cast, doslovno si zasluzio da ti zaljepimo linkove
za sta god da ces traziti

 

@Tony u instaru ti je g502 hero 400kn.

 

Harbringer kaže...

na amazonu ti je bežični G502 79€

 

R4zOR229 kaže...
Tony1999 kaže...

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

 Logitech uvijek ima na black friday il cyber monday periferiju,volane na akciji na amzonu.

 Hvala.

Gledam nešto do nekih 150-200kn, nisam neki zahtjevan korisnik. Trenutno imam Speedlink Assero nekih 5-6 godina i prezadovoljan sam s njim no otišao mu je senzor pa je vrijeme za drugi.

Za 200injak kn je vjerovatno G203 najbolji, no to ne moras na amazonu kupovat jer sumnjam da ce kostat manje nego kod nas. Evo sad ti je na nabavi 227kn (ako izuzmemo extreme shitital) dok je na amazonu na akciji za 25€ + 8.50€ shipping.

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Je li ovaj AOC best value for money za produktivnost i konzumiranje sadržaja? 32", 2k, IPS matrica, 75Hz refresh rate, 1.394kn.

Ili se vrijedi protegnuti do ovog Samsunga? 27" zakrivljeni, 2k, VA matrica, 144Hz, 1.800kn.

 

Kod Sasmunga me privlači to što je 144Hz, što znači da je i fluidniji rad, i što je 27", nekako mi se 32" flat čini preveliko. Nisam siguran je li bolje to što je zakrivljen, nisam imao iskustva sa takvim ekranima. VA matrica u usporedbi s IPS-om u teoriji ima nešto lošiji prikaz boja, bar koliko ja znam, ali nije da će monitor biti korišten za video/photo edit gdje je apsolutno bitna maksimalna točnost prikaza boja, već više ovako general productivity.

 

Vrijedi li za navedeno dati 400kn više i uzeti Samsunga ili je AOC više nego dovoljan izbor?

 

16 AOC
6 Samsung
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 18:11 (Hacker002).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

 G203 i g403 mi miševi za nekoga ko nema ruke nego rukice.

 Ergonomski su mi oba smijesni ( bez uvrede ) a g502 imam vec 4

 god i sa misem sam vise nego zadovoljan kao i sa prijasnjim

 g400, mx revolution, mx518 i da nejdemo u povijest.

 Ok, za G203 možeš reći da je premalen ali za G403 nikako. Spada u velike miševe i nije osjetno manjo od G502 ali je cca. 30g lakši što čini golemu razliku.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
hahhaajaads kaže...
Tony1999 kaže...
bloodborne kaže...

bome kolega svaka cast, doslovno si zasluzio da ti zaljepimo linkove
za sta god da ces traziti

 

@Tony u instaru ti je g502 hero 400kn.

 

Harbringer kaže...

na amazonu ti je bežični G502 79€

 

R4zOR229 kaže...
Tony1999 kaže...

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

 Logitech uvijek ima na black friday il cyber monday periferiju,volane na akciji na amzonu.

 Hvala.

Gledam nešto do nekih 150-200kn, nisam neki zahtjevan korisnik. Trenutno imam Speedlink Assero nekih 5-6 godina i prezadovoljan sam s njim no otišao mu je senzor pa je vrijeme za drugi.

Za 200injak kn je vjerovatno G203 najbolji, no to ne moras na amazonu kupovat jer sumnjam da ce kostat manje nego kod nas. Evo sad ti je na nabavi 227kn (ako izuzmemo extreme shitital) dok je na amazonu na akciji za 25€ + 8.50€ shipping.

 Ma frend studira u Engleskoj i ima Prime i vraća se u Hrvatsku 2.12 pa je shipping free

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jbg ergonomski mi g502 najbolje pase.

Da se razumijemo ne gejmam vise na pcu 

pa mi je mis postao sasvim sekundaran prilikom kupovine.

Ja volim i osjetno teze miseve tako da meni g502 sa svim utezima

pase.

8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Bookmarkan mi je MX master 2S na nabava.net već par mjeseci, pa tu i tamo bacim pogled na cijenu. Kroz godinu je najpovoljnija cijena bila nešto ispod 600kn koliko su i sada spustili recimo na instar informatici. Ne vjerujem da će negdje ići niže od toga do kraja black fridaya.

 

Sve mi se čini da će mi zaključak biti kao i prošle godine. Mogu komotno kupiti već sada što mi treba jer itak ušteda neće biti nešto, a može samo otić s lagera ako ću dugo čekat. A treba mi dosta toga ove godine, sve komponente za utrpat u kučište, i kučište, tipkovnica, miš...

 

Za sada sam naletio na prave popuste na Shoosteru i naočale 3za1 Hawkers. Myprotein je imao 49% na sve danas neko vrijeme pa se dalo ubost multivitamina itd... vjerojatno će bit opet.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...
hahhaajaads kaže...
Tony1999 kaže...
bloodborne kaže...

bome kolega svaka cast, doslovno si zasluzio da ti zaljepimo linkove
za sta god da ces traziti

 

@Tony u instaru ti je g502 hero 400kn.

 

Harbringer kaže...

na amazonu ti je bežični G502 79€

 

R4zOR229 kaže...
Tony1999 kaže...

Bude li popusta na Amazonu na Logitech periferiju, konkretno miseve?

 Logitech uvijek ima na black friday il cyber monday periferiju,volane na akciji na amzonu.

 Hvala.

Gledam nešto do nekih 150-200kn, nisam neki zahtjevan korisnik. Trenutno imam Speedlink Assero nekih 5-6 godina i prezadovoljan sam s njim no otišao mu je senzor pa je vrijeme za drugi.

Za 200injak kn je vjerovatno G203 najbolji, no to ne moras na amazonu kupovat jer sumnjam da ce kostat manje nego kod nas. Evo sad ti je na nabavi 227kn (ako izuzmemo extreme shitital) dok je na amazonu na akciji za 25€ + 8.50€ shipping.

 Ma frend studira u Engleskoj i ima Prime i vraća se u Hrvatsku 2.12 pa je shipping free

 Onda uzmi sa co.uk, tamo je 18 funti iliti ~150kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 18:53 (hahhaajaads).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice