Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.518
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Black Friday 2023
Znaci naletim u Lidlu na jaknu radnu njihovu... Bilo mi puno dati 180kn i danas fino na 30 posto manje prva BF stvar sta mi je super dosla... I sad sam evo uzeo Reolink E1 Outdoor Pro kameru za kucu... Na Amazonu je i jeftinija nego na Reolink stranici... I Wago kleme za struju u pola cijene 🤣
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gdje si uzimao wago?
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Ja ih u firmi uzmem na 100% popusta, najbolji black friday popust hahah

Kovačić
11 godina
offline
Black Friday 2023

Dovoljno je na nabavi pogleda grafove cijena, krajem 10 mjeseca su svi poceli dizat cijene. Neki proizvodi su i skuplji sa popustima na black friday nego prije. Konkretno mislim na pc dijelove. Nismo uspijeli ni doc blizu obicnih cijena u Njemackoj, ili negdje van Hrv.  Osobno sam propustio jedno 3-4 graficke po okej cijenama jer sam cekao  Crni Petak. Jedino vrijedno spomena 7800xt Nitro + u Future za 660 eur.( Ali opet na Casekings npr narucis za istu cijenu ako ne i nesto manju cijele godine). Ali eto ako nekoga veseli uzet u Hrvatskoj trgovini 😅, vecina ih prodaje za blize 700 eur..

DS
14 godina
online
Re: Black Friday 2023
Amazon... 15 centi jedna...
VenAtoR#2231
14 godina
online
Re: Black Friday 2023
Prodaj meni za 70 posto 🤣🤣🤣
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Black Friday 2023

Slaba godina. Odjeca u sportvision je bila ok, par majica po 4eur, hoodie i sl. Zalando 1 majica i patike.

Proteini na the nutrition 47eur 3.5kg, par eur niza cijena, obnovio zalihe.

Zvucnike sam uzeo na ozone samo zato jer su se vratili na lager.

I neke gluposti sa alija.

 

Meni odgovara, ostalo mi vise para nego sto sam mislio :).

 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ferivi ima 30% na nesnizeno.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
4 godine
offline
Black Friday 2023

Sljedeća postaja: lov na božićne popuste! 👑

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Jimmy kaže...

 Ovu zadnju narudžbu sam čekao par tjedana. Jedna stvar dođe za tjedan i pol, dva, a drugi artikal iz narudžbe dva tjedna ne mogu poslati. Pa onda najave paket ali se očito ne preda. Pa onda preuzme kurir, pa kad dođe do tebe prođe mjesec dana. Ili otkažu nakon dva tjedna. Pa onda vodi brigu da li su ti vratili novac. Najgore je kad za crni petak kupiš jaknu, cipele ili nešto takvo što ti treba za zimu a onda ti za tri tjedna jave da je narudžba otkazana. U međuvremenu prođu sve akcije i popusti.

 

samo da se nadovežem - evo stiglo danas, u subotu, HP-om :) s paketom sve ok, tenisice bez zamjerke, broj ok...

 

inače, nevezano toliko za temu - jučer je opet na tv-u bio prilog iz sortirnice gdje su rekli kak očekuju veću količinu paketa zbog BF-a i cijelog tog tjedna, ali su spremni i dostavljat će i subotom :) (živi bili pa vidjeli)

 

e da - od tehnike se ništa nije kupovalo, nije da nisam planirao neki upgrade - pričekat će zasad, ali se zato dobro dalo uštediti na obleki i obući, vape opremi/potrošnoj robi ako se pratilo više dućana...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Virtual GameR kaže...

Dovoljno je na nabavi pogleda grafove cijena, krajem 10 mjeseca su svi poceli dizat cijene. Neki proizvodi su i skuplji sa popustima na black friday nego prije. Konkretno mislim na pc dijelove. Nismo uspijeli ni doc blizu obicnih cijena u Njemackoj, ili negdje van Hrv.  Osobno sam propustio jedno 3-4 graficke po okej cijenama jer sam cekao  Crni Petak. Jedino vrijedno spomena 7800xt Nitro + u Future za 660 eur.( Ali opet na Casekings npr narucis za istu cijenu ako ne i nesto manju cijele godine). Ali eto ako nekoga veseli uzet u Hrvatskoj trgovini 😅, vecina ih prodaje za blize 700 eur..

7800 XT imaš na Mindfactory.de već od 529 EUR:

https://www.mindfactory.de/search_result.php/search_query/7800+xt/listing_sort/6

Ja uzeo prije par tjedana XFX Radeon RX 7800 XT Merc 319 za 539 EUR s besplatnom dostavom u Njemačku na mailboxde.com adresu pa otamo shipping u HR je ispao 14 EUR. 

13 godina
online
Black Friday 2023

Ima negdje xbox wireless controller da je dobra cijena

7 godina
offline
Black Friday 2023
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Android na TV-u od ispod 300 eura ce vjerojatno bit uzasan.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Deathwish kaže...

Ima negdje xbox wireless controller da je dobra cijena

 Imaš OVDJE par boja po 46eur

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
birra kaže...

 
Bježi od Vivaxa..

7 godina
offline
Black Friday 2023

Jel pratio netko friteze na vruci zrak? Ima li kakva preporuka? Ne treba bit ogromna, namjena za 1 do 2 osobe.

14 godina
offline
Black Friday 2023
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja imam vivaxov od cca 2500kn kupljen 2019.te godine evo jos radi.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Tututuru kaže...

Jel pratio netko friteze na vruci zrak? Ima li kakva preporuka? Ne treba bit ogromna, namjena za 1 do 2 osobe.

 ELECTROLUX E6AF1-6ST (elipso.hr) ok cijena 107€

 

CVRTNIK NA VROČI ZRAK ELECTROLUX E6AF1-6ST Explore 6 Air (mercator.si) 99.99€ 

ako si blizu dežele i mercator tehnike

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Tututuru kaže...

Jel pratio netko friteze na vruci zrak? Ima li kakva preporuka? Ne treba bit ogromna, namjena za 1 do 2 osobe.

Ja bih je uzeo jer posuda keramicka,citao sam da ove ostale ispustaju neke kemikalije na vecim temperatura,a keramicke ne...e sada jel istina ili ne ne znam,po meni ok cijena

 

 

 Ninja Hot Air Fryer [AF160EU] 6 Functions, 1750 W, 5.2 Litre, Non Stick Family Basket, Dishwasher Safe https://amzn.eu/d/aw3vD7Q

 

 

EDIT: Narucio jaknu i kapu u sport visionu jakna dosla za 4 dana,a kapa stornirana iako je i sada i dalje dostunpa na webu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2023 21:09 (toma20).
9 mjeseci
offline
Black Friday 2023

U Sancti je ps5 dualsense trenutno 50€, a u HT aplikaciji imate kod za 20% na gaming pribor, pa onda dode na 40€. 

11 godina
offline
Black Friday 2023

Prosli tjedan sam produzio ugovor u a1 i jos uvijek nema pley stationa..kako je mod vas

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

Prosli tjedan sam produzio ugovor u a1 i jos uvijek nema pley stationa..kako je mod vas

 Isto tako, u cet stigli novi router i prijamnik, nista od PS5, zvucnika i bona..

2 godine
offline
Black Friday 2023

Također u cetvrtak stigao ruter, od ps5 nista. Makar su i rekli da ce prvo stici ruter pa tek onda ps5. Sljedeci ga tjedan svakako ocekujem.

8 godina
offline
Black Friday 2023
assassin.st kaže...
GSP kaže...

Prosli tjedan sam produzio ugovor u a1 i jos uvijek nema pley stationa..kako je mod vas

 Isto tako, u cet stigli novi router i prijamnik, nista od PS5, zvucnika i bona..

PS5 sa skladišta šalju tek par dana nakon uključenja usluge za nove korisnike i dolaska routera za postojeće korisnike koji su produljili ugovor. Tako da računajte otprilike 5 radnih dana od dana kad vam je router stigao. Mislim da je tako u prosjeku bilo većini ekipe. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 1:08 (mata94).
11 godina
offline
Black Friday 2023

Hvala svima ja nisam novi korisnik i nisu mi dali novu opremu.doduse slusalice su mi dosle prije par dana

16 mjeseci
offline
Black Friday 2023

Jel koja trgovina najavila Cyber Monday? Ne vidim za sada nigdje ništa.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

Hvala svima ja nisam novi korisnik i nisu mi dali novu opremu.doduse slusalice su mi dosle prije par dana

 ak budu akcije ko za BF, bolje da ni ne najavljuju ista

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Tako je, a Links i slične treba staviti na stup srama s obzirom koliko jadno im BF izgleda, odnosno ponuda.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice