Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Da, svi se*emo da je losa bf ponuda, al realno najgori su ovi tipa Links kaj se ni ne potrude nego ono...evo 6 stvari koje ne mozemo prodat pa se ponudite ak vam treba kaj...
WHITE STONES VARAŽDIN
10 godina
offline
Black Friday 2023

Black Friday pocinje tek kad Black Friday zavrsi

12 godina
offline
Black Friday 2023

Kao sta sam i reko. Black friday je kod nas sve ono prije pravog black fridaya. Komedija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Black Friday 2023

Meni je (ne)malo smiješno čitati o BF-u i kako je sranje. Sranje je već pet godina, jer a) trgovci ne stavljaju ozbiljne popuste, b) mi ih svi očekujemo, c) šupačke taktike dijela trgovaca. Realno, hvataš 10-20-30 posto popusta na stvari koje si ionako mislio uzeti, a isti takav popust će biti i za Božić, a vjerojatno i na random subotu na koju će proglasiti normalno sniženje.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
7 godina
offline
Black Friday 2023

Ima li kakav dobar klima uredaj na akciji

11 godina
offline
Black Friday 2023

U svezi ovih šupaka na mall.

Znači, hladnjak koji gledam je sad kao sa kodom 371e to jest kp fol 10% niža cijena.

Na nabavi pokazuje da je 389e cijena hladnjaka, znači, prije akcije bio je 389e a ne 400+ koliko je dad.

Jel to protuzakonito da rade ili?

 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Nabava.net ti ne prikazuje cijenu koja je bila prije po dućanu ili cijenu bez popusta. Ono što ti pokazuje je trenutnu cijenu s uključenim najvećim popustom. Pa ako nešto košta 500€, ali uz određeni kod za popust košta 300€, Nabava će ti pokazati cijenu od 300€.

 

Ja pratim BF ponude svake godine, ali samo pratim. Čisto da vidim što kupiti u 12. ili 1. mjesecu kad cijena stvarno padne. 

Kao što rekoh, crni petak je kod nas zapravo crni tjedan. Popusti traju cijeli tjedan jer ljudi slabo padaju na fejk popuste, pa im treba duže vrijeme da se riješe onoga što nitko ne kupuje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 5:00 (Marko :D).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Marko :D kaže...

Nabava.net ti ne prikazuje cijenu koja je bila prije po dućanu ili cijenu bez popusta. Ono što ti pokazuje je trenutnu cijenu s uključenim najvećim popustom. Pa ako nešto košta 500€, ali uz određeni kod za popust košta 300€, Nabava će ti pokazati cijenu od 300€.

 

Ja pratim BF ponude svake godine, ali samo pratim. Čisto da vidim što kupiti u 12. ili 1. mjesecu kad cijena stvarno padne. 

Kao što rekoh, crni petak je kod nas zapravo crni tjedan. Popusti traju cijeli tjedan jer ljudi slabo padaju na fejk popuste, pa im treba duže vrijeme da se riješe onoga što nitko ne kupuje.

 

Al trenutnaa cijena sa uključenim popustom nije ta koju prikazuje.

 

11 godina
offline
Black Friday 2023

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/asus-tuf-rx6900xt-t16g-gaming-radeon-rx-6900-xt-16gb-gddr6-top-edition-pcie/1976614

 6900xt, 675, 00 Eur 25% popusta na ipon, ako tko trazi, i ako ne znam pored 7800xt koliko je isplativo.

DS
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 Eto uzeo tv. najjeftiniji "/kn, nije nešto al - meni tak i tak tv služi ko slika. Još prodao aparat za 130€.

15 godina
offline
Black Friday 2023

Ima netko viška kod za popust u mall.hr za visa premium?

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 Napravio narudžbu kod Pevexa 12.11. i još nisam dobio artikle. Kad sam im prije par dana poslao mail rekli da im je rok 10 radnih dana. Danas je i taj rok prošao.

Dostavna služba im je In time.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 14:39 (plavi08).
11 godina
offline
Black Friday 2023

Zvao danas a2 da vidim di mi je ps5 od 15.11 zaglavio...kazu mora proci rok od 14 dana ako se odlucim za povrat

 

A slusalice su poslali odmah i aktivirali novi paket odmah nakon sat vremena mozda

 

Jelda da muljaju

7 godina
offline
Black Friday 2023

U vezi PS5 u A1, on se šalje 14. radni dan od kada se dogovori narudžba. 

 

Razlog je što je zakonski rok za odustajanje od usluge 14 radnih dana, pa onda nema smisla da se pošalje PS5 odmah koji se otvori, isproba pa zatim vrati ako se iz nekog razloga predomislis.

 

U ugovoru koji je poslan na mail ili poštom ako stoji stavka na prvoj stranici PS5, onda je to to, samo treba pričekati.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

Zvao danas a2 da vidim di mi je ps5 od 15.11 zaglavio...kazu mora proci rok od 14 dana ako se odlucim za povrat

 

A slusalice su poslali odmah i aktivirali novi paket odmah nakon sat vremena mozda

 

Jelda da muljaju

 Taj rok nema nikakve veze s tim. Nesposobni su i muljaju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Black Friday 2023
rokonja kaže...
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 Eto uzeo tv. najjeftiniji "/kn, nije nešto al - meni tak i tak tv služi ko slika. Još prodao aparat za 130€.

znaci ovaj 70" tv te ispo oko 2800 kn na kraju?(550 eura - 10% popusta - 130 eura)

to je vrhunska kupnja. 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 To im je normalan popust na Diners akcije. Samo se sad zove CyberMonday.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mar123 kaže...
rokonja kaže...
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 Eto uzeo tv. najjeftiniji "/kn, nije nešto al - meni tak i tak tv služi ko slika. Još prodao aparat za 130€.

znaci ovaj 70" tv te ispo oko 2800 kn na kraju?(550 eura - 10% popusta - 130 eura)

to je vrhunska kupnja. 

  Gledam ja tu ponudu i dođe buraz i pa pita što gledam, reko tv - al ne treba mi aparat za kavu. I ponudi se on kao kupac aparata i to je presudilo inaće nula bodova ja i tv.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Orwandill kaže...

U vezi PS5 u A1, on se šalje 14. radni dan od kada se dogovori narudžba. 

 

Razlog je što je zakonski rok za odustajanje od usluge 14 radnih dana, pa onda nema smisla da se pošalje PS5 odmah koji se otvori, isproba pa zatim vrati ako se iz nekog razloga predomislis.

 

U ugovoru koji je poslan na mail ili poštom ako stoji stavka na prvoj stranici PS5, onda je to to, samo treba pričekati.

 Ma da. Kako je onda meni T-com isporučio PS5 u roku 3 dana od sklapanja ugovora?

 

Mogu se slikati oni s tim zakonskim rokom jer ako se ugovorom obvezuju da će ti isporučiti konzolu onda ugovor nije valjan sve dok ti ju i ne isporuče. Što ih po tvojem onda sprečava da te nakon tih famoznih 14 dana i dalje zavlače ili ti konzolu nikad ne isporuče?

 

Razlog je što su obični muljatori. Kratko i jasno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Black Friday 2023
Pa zakonski rok od 14 dana počinje od dana dostave robe a ne od narudžbe? WTF?
7 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
Orwandill kaže...

U vezi PS5 u A1, on se šalje 14. radni dan od kada se dogovori narudžba. 

 

Razlog je što je zakonski rok za odustajanje od usluge 14 radnih dana, pa onda nema smisla da se pošalje PS5 odmah koji se otvori, isproba pa zatim vrati ako se iz nekog razloga predomislis.

 

U ugovoru koji je poslan na mail ili poštom ako stoji stavka na prvoj stranici PS5, onda je to to, samo treba pričekati.

 Ma da. Kako je onda meni T-com isporučio PS5 u roku 3 dana od sklapanja ugovora?

 

Mogu se slikati oni s tim zakonskim rokom jer ako se ugovorom obvezuju da će ti isporučiti konzolu onda ugovor nije valjan sve dok ti ju i ne isporuče. Što ih po tvojem onda sprečava da te nakon tih famoznih 14 dana i dalje zavlače ili ti konzolu nikad ne isporuče?

 

Razlog je što su obični muljatori. Kratko i jasno.

 
Na desetke PS5 su uzeli ljudi koje poznajem/rodbina/prijatelji i sl. i nitko se nije žalio na dostavu. Jel imas mozda ti primjer da nekome nije stigla, a sve je uredno dogovorio (ima tu stavku na ugovoru) ?

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Orwandill kaže...
Hexfire kaže...
Orwandill kaže...

U vezi PS5 u A1, on se šalje 14. radni dan od kada se dogovori narudžba. 

 

Razlog je što je zakonski rok za odustajanje od usluge 14 radnih dana, pa onda nema smisla da se pošalje PS5 odmah koji se otvori, isproba pa zatim vrati ako se iz nekog razloga predomislis.

 

U ugovoru koji je poslan na mail ili poštom ako stoji stavka na prvoj stranici PS5, onda je to to, samo treba pričekati.

 Ma da. Kako je onda meni T-com isporučio PS5 u roku 3 dana od sklapanja ugovora?

 

Mogu se slikati oni s tim zakonskim rokom jer ako se ugovorom obvezuju da će ti isporučiti konzolu onda ugovor nije valjan sve dok ti ju i ne isporuče. Što ih po tvojem onda sprečava da te nakon tih famoznih 14 dana i dalje zavlače ili ti konzolu nikad ne isporuče?

 

Razlog je što su obični muljatori. Kratko i jasno.

 
Na desetke PS5 su uzeli ljudi koje poznajem/rodbina/prijatelji i sl. i nitko se nije žalio na dostavu. Jel imas mozda ti primjer da nekome nije stigla, a sve je uredno dogovorio (ima tu stavku na ugovoru) ?

 Uletio si ko padobranac...ima nas vise kojima nije stiglo, citaj malo

15 godina
offline
Black Friday 2023

Zakonski rok od 14 dana postoji za ugovoreni paket preko neta/telefona - udaljenim kanalom prodaje.

Nakon instalacije prođe 14 dana i onda šalju zbog mogućnosti odustanka od ugovorene usluge, sve 101% po zakonu.

Ako je usluga ugovorena u poslovnici, vjerovatno šalju iduči dan(ako negdje ne zaje**) jer ne postoji taj period od 14 dana za odustanak od usluge.

 

Praksa koja postoji već preko nekoliko godine, definitivno sve legit..

Ovo nije ništa novo, ne kužim zašto se neki od vas čude ovome...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
SimeKZ kaže...
dejo74 kaže...
Cyber monday pevex 10% na sve Diners kartica

https://pevex.hr/cyber-monday-samo-na-pevex-hr

 To im je normalan popust na Diners akcije. Samo se sad zove CyberMonday.

 nije inače nije popust na već sniženo i katalog a sad je na sve

12 godina
offline
Black Friday 2023

ja sam ga dobio nakon 5 dana (3 radna) iz a1, s tim da sam ja vec bio kod njih samo bez ugovora. aktivirali mi ugovor i poslali isti dan. Mislim da je sad "problem" sta nema vise konzola ovih starih u sancti nego se ceka isporuka slimova, koje i nude u a1. Neznam dal je itko dobio slim od kad su ga pcoeli nudit? Sancta navodno jos nije slimove pocela dobivat

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Po stranici SDa, oni na njihovim lagerima imaju slim. Ja sam naručio slim, I poštar mi je ostavio onu ceduljicu, idem sutra vidjeti jel to ps5 ili nova oprema od a1. Inače sam na a1 nekih godinu i pol do sad bez ugovorne obveze. Sad sam uzeo ps5 slim. S tim da na računu piše ps5 slim bundle. Pa sad tko zna šta očekivati...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
4 godine
offline
Black Friday 2023

Znam da nije sezona ali imate 50 % popusta na intex bazene na mall.hr.

Konkretno znam za ovaj https://www.mall.hr/mall-dani-299/intex-26796np-bazen-prism-frame-503-x-274-x-122-cm-filter-pumpa-ljestve da tokom godine je najpovoljnija cijena bila oko 450 €, a ovdje ga možete dobiti za 275 €.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023

Kako 275? 450 je sa kodom...ili 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Dametime kaže...

Kako 275? 450 je sa kodom...ili 

 Ne, skorigirali su cijenu u međuvremenu. Kad je kolega linkao bilo je 450€ i onda 50% off.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice