Ispovijest jednog Bug forumaša zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.004
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ispovijest jednog Bug forumaša

Ne znam kako da počnem. Pa ću početi od početka {#}

Prvi put kada sam posjetio Bug Online, bio sam još samo neobrazovani klinac (11 godina) koji se samo svađao. Bug forum i ja smo bili ljubav na prvi pogled. Nijedan drugi forum nije bio ovako dobro razrađen, ugodan oku, i još pristupačan, s drugim članovima koji su voljni pomoći. Sve je bilo savršeno. Osim mene.

Više se ni ne sjećam kako se zvao moj stari acc, ali sjećam se da su poruke bile tipa "OMG WTF ROOFLEZ TI SI U KU*CU". Oprostite mi na tome, ali kao što sam rekao, tada sam još bio klinac {#}

Sjećam se i da tada nisu bile zvjezdice, nego broj poruka i "rank". Naxeem je bio "bubamara s minigunom" {#}

S vremenom, ja sam počeo pratiti teme koje su mi se sviđale, počeo sam i sudjelovati u njima. Iz tih tema sam naučio mnogo toga o IT-u općenito, kao i o pravopisu, i mnogo drugih stvari. Bug forum je za mene bio poput trećeg roditelja. Ali, da ne pričam samo o Bug online-u, kupovao sam i onaj papirnati Bug. Trenutno imam sve brojeve od 150. do 207. Iz papirnatog Buga sam također naučio mnogo toga što me tada zanimalo.

Ali, kako to obično biva, sve ima svoj vijek. Navršio sam 13 godina, počeo izlaziti, družiti se s ljudima, socijalizirati. Više nije bilo toliko vremena za Bug forum. Samo sam tu i tamo pogledao teme koje pratim (uglavnom Humor, Smiješne slike, i Photoshop : galerija slika), ponekad napravio koji post, ali to je to. Trenutno mnogo više visim na Funnyjunku, stranici specijaliziranoj za smijeh {#}

Odlazim sa BOL-a. Zauvijek. I ne, nisam onaj korisnik koji to napiše pa će se vratiti za 2 dana. Ne, ovo je moja konačna odluka.

 

 

I kao moje zadnje riječi, htio bih svim članovima BOL-a ugodan boravak na forumu. Pogotovo ovim "newfagovima" (svi smo mi nekad bili newfag), da se priviknu na Bug forum, da uz njega odrastu.

Hvala cijeloj Bug redakciji. Moj život ne bi bio isti bez vas.

Tužan sam zbog ovoga, ali nema veze. Treba ići dalje.

Posebni pozdravi pametnome Dannyu, hrvatskaferkesavec, i doktoru1. Najbolji ste. 

Zbogom ljudi, bilo mi je drago biti tu uz vas. {#}

During your life, neveT stop dreaming. No one can take away your dreams.
14 godina
offline
RE: Ispovijest jednog Bug forumaša
RazerDinoMan kaže...

Nije to jos nista,cekaj da dodes u srednju ili na fax,tek onda pocinje "ono" pravo...Sad si tek ajmo rec "usao" u pubertet. {#}

Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 13:19 (Fake_Alert).
14 godina
protjeran
offline
RE: Ispovijest jednog Bug forumaša
RazerDinoMan kaže...

 

  1.  socijalizirati. 
  2. Posebni pozdravi pametnome Dannyu, hrvatskaferkesavec, i doktoru1. Najbolji ste. 

 

 

2. Glupost...

 

2. Khm, khm.

15 godina
neaktivan
offline
Ispovijest jednog Bug forumaša

A patetike...

World Championships: 7, GP started: 267, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,435
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice