Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

poruka: 14
|
čitano: 1.941
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

Pozdrav svima,

 

nisam nekakav veliki gamer i generalno jesam malo anksioznija osoba. Po prvi puta sam si kupio konzolu (PS5) da malo odigram nesto u slobodno vrijeme i odusevljen sam sve skupa.

Medutim primjetio sam da mi se tokom igranja i jos sigurno 1h vremena nakon toliko luci adrenalin da me bas baci u nekakvo drugo stanje svijesti u smislu da tih sat vremena nakon izgubim fokus na druge stvari.

Kad to prode baci me u nekakav down vjerojatno jer se dopamin isprazni..

 

 

Ima li netko iskustva sa ovime? dali je to normalno u pocetku i prode li nakon nekog vremena? Imate li kakav savijet?

11 godina
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica

popij normabelić 

14 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

Popi par piva.

13 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

Slažem se s kolegama gore ali ja bih radije drmnuo jednu rakiju

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica
Dalton_1 kaže...

Pozdrav svima,

 

nisam nekakav veliki gamer i generalno jesam malo anksioznija osoba. Po prvi puta sam si kupio konzolu (PS5) da malo odigram nesto u slobodno vrijeme i odusevljen sam sve skupa.

Medutim primjetio sam da mi se tokom igranja i jos sigurno 1h vremena nakon toliko luci adrenalin da me bas baci u nekakvo drugo stanje svijesti u smislu da tih sat vremena nakon izgubim fokus na druge stvari.

Kad to prode baci me u nekakav down vjerojatno jer se dopamin isprazni..

 

 

Ima li netko iskustva sa ovime? dali je to normalno u pocetku i prode li nakon nekog vremena? Imate li kakav savijet?

 Koliko ti je godina?

14 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

Igram već 20 godina razne igre (PC najviše, ps1, ps2, ps4) i niti jedna igra mi nije donjela veliki adrenalin osim jedne. Nikako nisam mogao opušteno igrati Starcraft 2 ligu. Uvijek sam se osjećao jako loše, srce mi je lupalo i nakon par igri sam odlučio ne igrati ligu. Kada igram custom game ili sa frendovima totalno druga priča. Najviše sam igrao pucacine i nikad nisam imao problema, ali sa sc2 nešto totalno drugo. Zašto? Ne znam, jednostavno nije za mene očito tako da se suosjećam sa autorom teme

 

)

Ovo kaj dečki pišu popij par pivi, ja sam probao,ali nije pomoglo. Sad je sc2 unistall, ali igram sve ostale igre bez problema (trijezan i pijan )

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2023 13:20 (Džekson).
8 godina
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica
Dalton_1 kaže...

Pozdrav svima,

 

nisam nekakav veliki gamer i generalno jesam malo anksioznija osoba. Po prvi puta sam si kupio konzolu (PS5) da malo odigram nesto u slobodno vrijeme i odusevljen sam sve skupa.

Medutim primjetio sam da mi se tokom igranja i jos sigurno 1h vremena nakon toliko luci adrenalin da me bas baci u nekakvo drugo stanje svijesti u smislu da tih sat vremena nakon izgubim fokus na druge stvari.

Kad to prode baci me u nekakav down vjerojatno jer se dopamin isprazni..

 

 

Ima li netko iskustva sa ovime? dali je to normalno u pocetku i prode li nakon nekog vremena? Imate li kakav savijet?

 Kao osoba koja je pretjerano igrala video igre i visjela na netu, znam na što misliš. Meni je trebalo nekih mjesec dana da očistim mozak od gluposti. Mjesec dana bez igara, interneta i televizije. Iznenadio sam se koliko se mogu fokusirati na sve što radim. Sada opet visim previše po netu.

Prosječno glup i umjereno lud
3 godine
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica
Džekson kaže...

Igram već 20 godina razne igre (PC najviše, ps1, ps2, ps4) i niti jedna igra mi nije donjela veliki adrenalin osim jedne. Nikako nisam mogao opušteno igrati Starcraft 2 ligu. Uvijek sam se osjećao jako loše, srce mi je lupalo i nakon par igri sam odlučio ne igrati ligu. Kada igram custom game ili sa frendovima totalno druga priča. Najviše sam igrao pucacine i nikad nisam imao problema, ali sa sc2 nešto totalno drugo. Zašto? Ne znam, jednostavno nije za mene očito tako da se suosjećam sa autorom teme

 

)

Ovo kaj dečki pišu popij par pivi, ja sam probao,ali nije pomoglo. Sad je sc2 unistall, ali igram sve ostale igre bez problema (trijezan i pijan )

 

 Zato kaj je to jedna od extremno rijetkih igara koja ima extremno visok skill cap, tocno mozes znati u kojoj sekundi ili potezu si pogrijesio a to te košta pobjede! To je igra koju moras igrati kad si odmoran u suprotnom neoprasta za bilo kakve greske!
Meni je Richard Burns Rally bila igra s najvecom navalom andrenalina dok sam to vozio na volanu, Pubg mi je isto dosta napet kao i SCII ostalo sve kamilica!

2 godine
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

probao sam sa pivom ali ne funkcionira :D neznam bas cudno mozda mi treba vremena da se naviknem

2 godine
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica

26

12 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

normalno je to, pogotovo ako se veseliš novim stvarima i sitnicama. ja sam imao isti osjećaj kad sam kupio ps4 prvi put kad sam upalio uncharted 4 totalno drugi gušt nego na pc - u, bilo mi je sve vau uživaj dok traje :)

9 godina
offline
Re: Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica
Džekson kaže...

Igram već 20 godina razne igre (PC najviše, ps1, ps2, ps4) i niti jedna igra mi nije donjela veliki adrenalin osim jedne. Nikako nisam mogao opušteno igrati Starcraft 2 ligu. Uvijek sam se osjećao jako loše, srce mi je lupalo i nakon par igri sam odlučio ne igrati ligu. Kada igram custom game ili sa frendovima totalno druga priča. Najviše sam igrao pucacine i nikad nisam imao problema, ali sa sc2 nešto totalno drugo. Zašto? Ne znam, jednostavno nije za mene očito tako da se suosjećam sa autorom teme

 

)

Ovo kaj dečki pišu popij par pivi, ja sam probao,ali nije pomoglo. Sad je sc2 unistall, ali igram sve ostale igre bez problema (trijezan i pijan )

 

 Isto se i meni dogada na League Of Legends Ranked, posto sam relativno visok elo (0.050% playerbasea), vec u izborniku heroja, znam dobit grceve u stomaku, jer nasprav prosjecnog ranked game, vec znas da si izgubio/pobjedio samo pogledavsi svoju kompoziciju heroja dok npr. u Platinum(prosjecni rank, najveci dio player base-a) nije to toliko bitno, koliko sam skill igraca..Tako da znam osjecaj napetosti dok igras, jer u trenutku kad masno zaj**es, znas da je gotovo i da nazad nema...

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
14 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

Koja je igra u pitanju? To se meni dešava sa Doom dok sa Snowrunner ne

5 godina
offline
Navala adrenalina tokom i nakon igranja igrica?

najveća navala adrenalina je bila naštelat glavu na komodorcu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice