The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.336.343
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Pravu djevojku ne čine sise, dupe i šminka... Već ponašanje, stav, pamet, sise, dupe i šminka
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...

ae daj link ako oces,da vidin u sta si upa' XD

PM samo :) ,kasnije cu ti poslat ...

jbga nije za forum :) radi cure ne radi mene 

DeaathDealer
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
evo jedna za pale ljubavi
15 godina
online
The Friendzone Club

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
offline
The Friendzone Club

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 22:48 (peterstern9).
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

One "gole u bazenu" a ti na forumu.. Seems legit..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Don Strongtoni kaže...
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

One "gole u bazenu" a ti na forumu.. Seems legit..

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club

I onda je svizac zamotao čokoladu...

bf3 nick: ictox_HR
13 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat{#}

nemoraš,samo udalji malo mic od usta dok pričaš jer ti je šumilo na teamspeaku  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

  Ženske srednja škola se skinule gole pred krkanima i ušle u bazenčić.

  I k tome iz razreda

 

Seems even more legit...

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
online
The Friendzone Club

wtf? to je jucer bilo, ponedjeljak. iskreno bio sam u soku, nisam ni vjerovo da su takve kurvice, mislim bio sam pijan i najednom mi dode frend i kaze cure su gole u bazenu. prije toga sam vec jednu frendicu "rjesio". ta frendica mi je najbolja iz razreda, cijele godine se zahebavamo, bacamo glupe fore jedan drugom, ona mene uopce ne privlaci "psihicki" tj nebi imo nista s njom, ali fizicki bi je htio, ali nikad nisam ni pokusavo uopce ista, jednostavno me nije privlacila tolko kolko mi je predobra za zajebanciju i za bit u drustvu s njom. i sad ona se napusila, dosla u bazen i bili sami tamo, ja sam bio malo pripit i nesvjesno sam ju zavodio(onako kako uvijek radim curama, malo ih rjecima rjesim, onda lagano diranje po odredenim dijelovima tijela), a ona je vjerojatno bila jako napusena i tako je doslo do toga.

a ove ostale, a sta da kazem, bio je bazen u kojem je bilo 5 potpuno golih cura, koje su onako, najbolje pi*ke u razredu, ali samo sam malo pogledo, nesto sitno prepipo i to je to. frendovi su zalili jer su u vezi pa nisu nista smjeli hehe.

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

wtf? to je jucer bilo, ponedjeljak. iskreno bio sam u soku, nisam ni vjerovo da su takve kurvice, mislim bio sam pijan i najednom mi dode frend i kaze cure su gole u bazenu. prije toga sam vec jednu frendicu "rjesio". ta frendica mi je najbolja iz razreda, cijele godine se zahebavamo, bacamo glupe fore jedan drugom, ona mene uopce ne privlaci "psihicki" tj nebi imo nista s njom, ali fizicki bi je htio, ali nikad nisam ni pokusavo uopce ista, jednostavno me nije privlacila tolko kolko mi je predobra za zajebanciju i za bit u drustvu s njom. i sad ona se napusila, dosla u bazen i bili sami tamo, ja sam bio malo pripit i nesvjesno sam ju zavodio(onako kako uvijek radim curama, malo ih rjecima rjesim, onda lagano diranje po odredenim dijelovima tijela), a ona je vjerojatno bila jako napusena i tako je doslo do toga.

a ove ostale, a sta da kazem, bio je bazen u kojem je bilo 5 potpuno golih cura, koje su onako, najbolje pi*ke u razredu, ali samo sam malo pogledo, nesto sitno prepipo i to je to. frendovi su zalili jer su u vezi pa nisu nista smjeli hehe.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
online
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

  Ženske srednja škola se skinule gole pred krkanima i ušle u bazenčić.

  I k tome iz razreda

 

Seems even more legit...

da ono covjece inace sam trol tu na forumu i dobivam dodatne bodove za laganje u ovoj temi. sto nikad nisi cuo za lake cure? pa ove iz mog razreda svaki dan na cugi mi pricaju kak su pusile nekom drugom decku sad na ljeto.

i da, skinute su bile nekih 5 minuta, ali samo kazem.

15 godina
online
Re: The Friendzone Club
mind_challenge kaže...
Don Strongtoni kaže...
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

One "gole u bazenu" a ti na forumu.. Seems legit..

 

heh imam slike samo kad su bile obucene, mislim da nije ukusno slikat dok je neko gol, a i kazem, nisu bile dugo pa sam umjesto trazenja fotica uskocio unutra.

13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ako je to istina, onda su najobičnije jeftine kurve..

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

wtf? to je jucer bilo, ponedjeljak. iskreno bio sam u soku, nisam ni vjerovo da su takve kurvice, mislim bio sam pijan i najednom mi dode frend i kaze cure su gole u bazenu. prije toga sam vec jednu frendicu "rjesio". ta frendica mi je najbolja iz razreda, cijele godine se zahebavamo, bacamo glupe fore jedan drugom, ona mene uopce ne privlaci "psihicki" tj nebi imo nista s njom, ali fizicki bi je htio, ali nikad nisam ni pokusavo uopce ista, jednostavno me nije privlacila tolko kolko mi je predobra za zajebanciju i za bit u drustvu s njom. i sad ona se napusila, dosla u bazen i bili sami tamo, ja sam bio malo pripit i nesvjesno sam ju zavodio(onako kako uvijek radim curama, malo ih rjecima rjesim, onda lagano diranje po odredenim dijelovima tijela), a ona je vjerojatno bila jako napusena i tako je doslo do toga.

a ove ostale, a sta da kazem, bio je bazen u kojem je bilo 5 potpuno golih cura, koje su onako, najbolje pi*ke u razredu, ali samo sam malo pogledo, nesto sitno prepipo i to je to. frendovi su zalili jer su u vezi pa nisu nista smjeli hehe.

svaka cast ako su tako postupili ,ali brate kad mene punknu  hormoni ja ne mislim o nicemu ...stvarno ne znam kako su se uspjeli suzdrzat  {#}

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 1:27 (MasterOdisasteR).
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...

Ako je to istina, onda su najobičnije jeftine kurve..

Zasto su kurve? Jer nisu bile u tvom bazenu? {#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Zato jer su razgovarale s deckima.
I zato jer nisu proluftale picku pred razredom.
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Američka pita: Balkan

 

Gole pičoke koje čekaju na khm, interkors, a frajeri se prave zavjetovanim redovnicima, samo naš kolega forumaš drpa i trpa.

 

NHF,

 

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

sad je kod mene doma bio tulum, ja to odrzavam svake godine u ovo vrijeme i pozovem ekipu iz razreda. i sad dosle cure, i kako imam bazen u vrtu, one se skinule gole i isle kupat, dalje valjda nemoram pricat {#}

http://www.jeftinije.hr/browse_v2.aspx?idKat=677

01001010011001010110001001100101011011010010000001101111011011100110111101100111001000000111010001101011011011110010000001110000011100100110010101110110011011110110010001101001
15 godina
online
Re: The Friendzone Club
nookie_hookie kaže...

Američka pita: Balkan

 

Gole pičoke koje čekaju na khm, interkors, a frajeri se prave zavjetovanim redovnicima, samo naš kolega forumaš drpa i trpa.

 

NHF,

 

ja neznam jes ti blesav ili ne citas sto sam napiso, frendovi su bili u vezi, cura od jednog je cak i bila tamo(nije jedna od onih koja je skidala jer je cura normalna i dobra), jedan je cak i htio nesto s ovima al ipak nije. ja kao sto sam reko, nisam ni drpo ni trpo, bio sam s tom jednom i to prije tog skidanja, poanta je da su mi u razredu samo kurvice koje su toliko lake da je to za ne povjerovat. pazi jedan dan u skoli, imamo mi supljak i jedna od tih cura sjedna za stol di smo nas par deckiju bili, i sad pocnemo mi malo o maturalcu i tom i kaze ona "joooj a ko ce mene *ebat tamo". nema razloga da lazem za to.

 

EDIT: i da, u zivotu nisam probo travu, znam otprilike kako djeluje ali nisam vjerovo da od napusene osobe mozes dobit sto god zelis.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 10:16 (mar123).
13 godina
offline
The Friendzone Club

daj ti linkaj neku od tih cura

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 11:03 (win4crazzy).
15 godina
online
The Friendzone Club

ajde na pp ko zeli pa da ne kazete da serem. iako znam da to govorite jer ste ljubomorni.

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ljubomora je gadna stvar. Sva sreca pa se mogu uvjerit preko PP-a! {#}

11 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

 

EDIT: i da, u zivotu nisam probo travu, znam otprilike kako djeluje ali nisam vjerovo da od napusene osobe mozes dobit sto god zelis.

Nemozes dobit ništa što nebi dobio u normalnom stanju, trava je izgleda tim djevojkama samo paravan. I sam si rekao da su lake...

If you have a garden and a library, you have everything you need.
15 godina
online
Re: The Friendzone Club
Space Buddha kaže...
mar123 kaže...

 

EDIT: i da, u zivotu nisam probo travu, znam otprilike kako djeluje ali nisam vjerovo da od napusene osobe mozes dobit sto god zelis.

Nemozes dobit ništa što nebi dobio u normalnom stanju, trava je izgleda tim djevojkama samo paravan. I sam si rekao da su lake...

meni se bas ucinilo suprotno, jer kad su bile napusene to je ono, ko da ne razmisljaju normalno nego ono radi mi sta oces, daj mi sta oces, samo da mi je super.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...

meni se bas ucinilo suprotno, jer kad su bile napusene to je ono, ko da ne razmisljaju normalno nego ono radi mi sta oces, daj mi sta oces, samo da mi je super.

mdaa

 

Kao kad klinci popiju pola čaše piva pa su, jelte, "pijani" i rade budale od sebe. Ponašaju se tako zato što se žele ponašati tako. Marica/alkohol je samo izlika...

What Andy giveth, Bill taketh away.
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ne uvijek.

 

Kolega iz razreda je narkoman.

Jednom je na sat došao napušen kao majka i vidjelo se da nije svjestan toga što govori.

 

Profesor iz pov. ga ispituje te ga pita koliko su dugačke zidine oko Dubrovnika i ovaj veli "Tisuću devetsto devedeset prve"

 

Popularni, "kul" klinci se pretvaraju, a ovi narkomani i pijanice ne, oni su luđaci. {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
online
Re: The Friendzone Club
rustweaver kaže...
mar123 kaže...

meni se bas ucinilo suprotno, jer kad su bile napusene to je ono, ko da ne razmisljaju normalno nego ono radi mi sta oces, daj mi sta oces, samo da mi je super.

mdaa

 

Kao kad klinci popiju pola čaše piva pa su, jelte, "pijani" i rade budale od sebe. Ponašaju se tako zato što se žele ponašati tako. Marica/alkohol je samo izlika...

a da i to je istina, al opet nisu one prvi put pusile sad, one to stalno dime. kazem neznam kakav efekt ima kad nikad nisam to probo.

inace slike su poslane onima koji su trazili.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice