Zarada preko interneta zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 7.326
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

inače većina ovakvih stranica slabo plaća,, ali ova nije loša

nema virusa i tih gluposti,,

 

http://www.AWSurveys.com/

dobijete 6$ samo da se prijavite, i trebate skupiti 70$ za isplatu,
zarađujete tako što pregledate ponuđene sajtove, i oduzme vam 10_ak minuta dnevno
isplatu vršite preko paypal_a:

www.paypal.com

ja ovo radim nekih 15_ak dana i imam trenutno 46$
naravno, ovaj novac možete i iskeširati u banci samo trebate imati važeći tekući račun

 

i da napomenem, što više vremena posvetite ovome veća će i zarada biti, ali ja koristim samo za ogrice online, tako da,,, Smijeh

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 14:20 (drpetric).
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

hahaha za 15 dana skupio 46$ daj lol

 

admin lock! ban?


Ken leeeee
16 godina
protjeran
offline
Zarada preko interneta

Bolje ti je farmati u WOWu i prodavati likove, još se i naigraš. Smijeh


Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

46$/15d= 3$/danu.... dnevnica je do yaya. Idem odmah dati otkaz i bacit se na posao...

 

Ma daj me nemoj...

 

Ne mogu vjerovati da smo u Hrvatskoj toliko nisko pali...


It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

da čuo sam za to ali sumljam sumljivo mi je to... da tako lovu dijele...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

ako ta šema stvarno pali odmah dajem otkaz i sufrat ću cijeli dan bem ti.....

 

si siguran da će ti i isplatiti tu lovu??

 

koliko uzimaju na svoje poreze i ostala davanja???

 

nije ti to čista lova (kao i na googleu) moraš tu odbiti porez, proviziju i porez na dobit i još koješta

 

najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost --- http://www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 11:04 (hondo).
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

Ahahaha...ovo je malo cudno,zapravo jako cudno....pa nema smisla kad malo bolje razmislis da ljudi tek tako dijele lovu!!!!Mozda je neko pranje love ili slicno!?!?

 

Da je tako onda bi svi lezali doma i visili na netu,postali bi pravi crnogorci...sala!!!

Neznam al' mi to nema nikakvog smisla da tako dijele lovu,jako mi je sumnjivo!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

to sam i ja imao na jednoj stranici to NE VALJA ljudi dođeš do neke određene svote u vašem slučaju 46$ i onda bi trebao donositi refferale koji je jako mukotrpni posao no nakon što sam došao do odreenog novca stranica je ukinuta

ja vam samo preporučam dailyclicks.biz i bux.to za te sam siguran da isplačuju jer sam nekoliko puta podigao novac na alertpay i vidi čuda stvarno su mi ga da li

no morate znati samo jedno da taj novac niste dobili nego zaradili klikanjem oglasa

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 11:51 (unknown).
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

ima igra GJUKI i u njoj se isto služe pari.To je online pucačina i tam ima dosta reklama (nisu velike kolko sam pročital) i (uzimaju novce od reklama koje ih sponzoriraju )navodno ti daju pare ak dobro igraš.Besplatna je i moraš biti stariji od 18 da ti isplate pare.dobiš tolko 1.mjesto do 10000eura,2.mjesto 10% od toga i 3.mjesto 5%od toga.

A sad ne znam a je to istina pa isprobajte i rečite jer nisam punoljetan da bi to probal(igra ima kojih 80 mb za skinut)-to sam pročito u novom pcplayu


H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
ma ne bi rekao za prvo mjesto 10000 eura to su velike pare za malo igranja igara
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

Sta nije ova tema vec bila pa su je pobrisali, nema zarade ako se ne primis pravog posla


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

Ova tema je bila i pobrisali su je ali vidim opet su je vratili jer zarada na internetu je izgleda kao virus,uvijek ima naivnih koji se uhvate!Šteta samo što su obrisalli komentare iz prošle iste teme,ali očito je nekom u interesu da se ova tema vrti!


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

Vi svi mislite da je to neka muljaža a ne razumijete da oni koji to koriste su na konju zar bi onda loto ,kladionica trebale biti muljaže jer večina vas misli da se novac ne može lako zaradit

ja sam isto tako mislio dok nisam probao.Ne želim preko ovog posta izmust refferale ali  govorim samo kako oni koji misle da je to muljaža trebali svakako probati.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
unknown kaže...

Vi svi mislite da je to neka muljaža a ne razumijete da oni koji to koriste su na konju zar bi onda loto ,kladionica trebale biti muljaže jer večina vas misli da se novac ne može lako zaradit

ja sam isto tako mislio dok nisam probao.Ne želim preko ovog posta izmust refferale ali  govorim samo kako oni koji misle da je to muljaža trebali svakako probati.

 Ako link nije tu radi ref-ova onda se pitam zashto link sadrži ref=... :)

music is my first love and will always be my last
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
pa nisam ja dao niti jedan link
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
unknown kaže...
ma ne bi rekao za prvo mjesto 10000 eura to su velike pare za malo igranja igara
 rekao(napisao) sam DO 10000 EURA.npr. može 1.mjesto osvojit i 65o eura ali pod tournaments kod kojeg turnir traje 45min. ja nisam siguran u to jer nisam probao al poglej na gjuki.com gje ćeš naći informacije jer nisam siguran da li je to istina-ako da pari se dijele od reklama koje su u igri

 

H-MAN RULES!!!11
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 14:23 (Horagio).
16 godina
moderator
offline
RE: Zarada preko interneta
V00D00 kaže...
 Ako link nije tu radi ref-ova onda se pitam zashto link sadrži ref=... :)

Autor je za ref dobio upozorenje, a i obrisan je taj dio linka, pa tek sad rasprava na ovu temu ima dalje smisla...

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Zarada preko interneta

ja vam govorim nemojte se s tim zafrkavat tu nešto jako smrdi!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
AWsurveys ne valja. Nemojte se truditi sa time. To vam je samo spam stranica...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
the_chosen_one je u pravu ja sam isto na to išao odjednom je stranica nestala
a moji novci i "naporan trud" obrisani
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta

Već sam i prije napomenuo da se tkz. gurui zarade množe kao virusi na internetu!!!A moram reći da je isto i google s svojim adwordsom i adsensom također za male igrače bez milosti,naravno druge velike stranice pa i bug forum uvijek ima otvorene vrata takvoj zaradi ali nemojte se zavaravati ako nisre firma...na svima ostalima zarađuju klikom a vi ne!!!!!Govorim iz vlastitog iskustava a ako nekome treba dokaz ,čitav post ču posvetiti tome!!


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada preko interneta
sub_zero kaže...
the_chosen_one je u pravu ja sam isto na to išao odjednom je stranica nestala
a moji novci i "naporan trud" obrisani
 Tako je! Malo googlajte awsurveys i pogledajte naslove: "AWSurveys scammed us!",...

Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,...gotovo...
16 godina
moderator
offline
RE: Zarada preko interneta

Pametnom dosta - lock!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice