1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21

poruka: 12
|
čitano: 2.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21

 


Bacite pogled na 1.HNL na PRO EVOLUTION SOCCER 21, bas sa ubacio puno truda u ovo, pa valjda i nije lose haha
stavio sam 20 klubova (ne samo ovih 10 koji trenutno igraju HNL) da bi ipak bilo nekako zanimljivije i da se tu više klubova vrti u igri/video itd...
Neki klubovi kao Segesta, Inker , Zadar nemaju svoj pravi stadion (za sada, ali bit ce uskoro) pa sam im stavio neke jako slične...
Sutra ću objaviti i 2.video tj 2.Kolo, pa ako koga zanima, nek prati :D

 
6 0 hvala 1
12 godina
offline
1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21

 

evo objavio sam i 2.epizodu, nadam se da ce se svidjeti onima koji su pogledali i 1.epizodu :)

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21

Kako mogu ovo instalirati? Nemam PES 21. Može li ukratko objašnjenje

Battlelog:cro1911
12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
Jel mora biti steam pes orginal ili? Daj malo informacija gdje i kako skinuti patch:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
Igrao sam taj SP Football Life 2024 i ubacio stadione za sve jače lige, ali se ne sjećam da je bio hnl i naši stadioni.
12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
Sad vidio poruku od autora ove teme. To je klasicni PES21 sa Adria Patch Mode. Mnogi tvrde da ne radi sa pirat verzijom, a pes 21 nije više u prodaji tako da...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
CoKsA kaže...

Kako mogu ovo instalirati? Nemam PES 21. Može li ukratko objašnjenje

 https://www.balkanpesbox.com/forum/files/file/29-pc-bpb-patch-adria-edition-2023-v1/

 

vamo imas sve upute ;)

12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
mariclius kaže...
Jel mora biti steam pes orginal ili? Daj malo informacija gdje i kako skinuti patch:)

 https://www.balkanpesbox.com/forum/files/file/29-pc-bpb-patch-adria-edition-2023-v1/

 

evo vamo imas sve, i pes i patch ;) tako da ti je tu sve sto trebas

12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
mariclius kaže...
Sad vidio poruku od autora ove teme. To je klasicni PES21 sa Adria Patch Mode. Mnogi tvrde da ne radi sa pirat verzijom, a pes 21 nije više u prodaji tako da...

 i football life 24 i ovaj pes21 sa adria patch rade i bez steama, zato i je napravljeno da radi jer pes vise niti ima na steamu niti se igdje moze kupiti

12 godina
offline
Re: 1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21
mariclius kaže...
Igrao sam taj SP Football Life 2024 i ubacio stadione za sve jače lige, ali se ne sjećam da je bio hnl i naši stadioni.

 ima modova za SP dodatnih i ima hrv liga sa svih 10 klubova ak se dobro sjecam otprije 3 4 mjeseca

12 godina
offline
1. HNL (20 Klubova) Pro Evolution Soccer 21

Evo i 3.video tj 3.kolo je online za sve one koje ovo zanima...

U pitanju je naravno 1.HNL (sa 20 klubova) na PRO EVOLUTION SOCCER 21 gdje igram ligu sa apsolutno svim klubovima i igram sve do jedne utakmice (uvijek sa domaćom ekipom da prema svima budu jednaki fair play uvijeti) te igram na FULL MANUAL controls, sto je puuuno puno teze nego po defaultu (pogotovo s ovom broadcast kamerom koju koristim)

volio bih da vas sto veci broj pogleda i ovaj i prethodna 2 videa (1.kolo i 2.kolo) i da sto duze ostanu uz video pa da ga i youtube malo pogura, jer mi je podosta ljudi reklo da stvarno nije losa ideja i da je dobro odradjeno..pa eto trudit cu se da bude jos i bolje ubuduce, nadamse da ce sljedeci video za jedno 10ak dana..pa eto, nadam se da ce te popratiti...

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice