Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.361.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Battlefield V

Ako imas ovu kuku umjesto ruke, da li ti reload duze traje?

 
9 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jeste skužili koliko je DICE-ovcima trebalo da skuže da igrači ipak nisu totalni idioti. 

Hrpa stvari koja izgledaju random su zapravo mehanike iz PUBG/fortnite i još nekih igara.

Municija i health se više ne pokupljaju automatski nego ih pokupiš sam (valjda s E) - pokupljanje stvari na podu u nabrojanim igrama

Kad si na podu možeš zvati pomoć - knock down mehanika iz nabrojanih igara

Micanje (ili nekakva promjena) 3D spottinga, moraš gledati i slušati gdje su neprijatelji - uočavanje neprijatelja u battle royale igrama

Netko ili sam se moraš liječiti, nema više automatske regeneracije healtha (do neke razine) - upotreba zavoja u battle royale igrama

Mislim da je bilo još dvije-tri stvari koje se ne mogu sjetiti.

 E da:

Stalno trebaš biti uz svoj squad jer si inače odma mrtav.

Oživljavanje traje neko vrijeme, a nije instant.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Isčupao sam par odgovora devova sa incursions discorda:

 

    -gunplay feels like a modern take on Bf2, bc2 etc, depending on which weapon


    -It has depth, and there are weapons designed to be harder to master but more powerful when mastered as well as more new player friendly variants to ease players into burst firing, tapping etc

 

   -Pickups are primary weapon only

 

   -weapon sway is part of animations, but it's also gameplay design and how guns always point where you shoot

 

   -Bullets fire from the barrel - not the sight

 

   -there will be local override for skins

 

   -trailer is trailer graded, and it's one map in one weather state. Don't read too much into that

 

   -Movement will be good, responsive and smooth : )

 

   -the base of this game suits competitive very well

 

   -Core systems and features are crafted to be as good as we can make them. Always responsive and readable

 

 

I naravno, klasični DICE

 

-Can't share more than what has been shared yesterday hehe
-And i can't give details on the question you asked heh
-I can't talk modes yet, sorry. Only the ones shared already

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 21:41 (Perki).
Moj PC  
5 0 hvala 8
15 godina
offline
Battlefield V

freeeeedom!

Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Nisam citao iznad pa ne znam da li je neko vec postavio, ali na Kinguinu traje jos 13 sati akcija, igra kosta 40 eura!

 

https://www.kinguin.net/de/steal-the-deal/?___store=kinguin_com_de_german

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Battlefield V

Ja sam spreman 

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

 

25 minuta intervju s glavnim dizajnerom!

Ako netko ima volje odgledati pa napisati glavne informacije. Meni je previše.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

25 minuta intervju s glavnim dizajnerom!

Ako netko ima volje odgledati pa napisati glavne informacije. Meni je previše.

Rekao je "fucking"

I "mentality" spominje jedno 10000 puta

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 22:14 (Perki).
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Igra ima potencijala, ali pitanje je koliko će im trebati vremena da poprave sve bugove i izbalansiraju igru nakon releasea s obzirom na toliko novih featurea.

 

No glavno je da smo se konačno riješili premiuma i loot boxeva i da će se naplaćivati samo kozmetika koja će se također moći kupiti sa ingame novcem. Ako to tako uistinu bude, to je jedan veći korak u pravom smjeru.

 
4 1 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

25 minuta intervju s glavnim dizajnerom!

Ako netko ima volje odgledati pa napisati glavne informacije. Meni je previše.

 

Ništa posebno novo.

 

Jedino što mi je krivo sjelo je da se neće moći upucati do kraja nekoga ko je u "downed" stanju. Dakle, neko je downed i zove pomoć protivnik ga neće moć upucati, jer to je citiram "war crime". I shit you not.

13 godina
offline
Battlefield V

Sve su te mehanike super, samo da to radi kako spada, a poznavajući prijašnje igre, bi će opet izduženih vratova i ružnih gličeva.

 

Ma možda ćeš ga moć upucat ali ti možda ne da bodove za kill ili neš, možda tako naprave.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

25 minuta intervju s glavnim dizajnerom!

Ako netko ima volje odgledati pa napisati glavne informacije. Meni je previše.

 

Ništa posebno novo.

 

Jedino što mi je krivo sjelo je da se neće moći upucati do kraja nekoga ko je u "downed" stanju. Dakle, neko je downed i zove pomoć protivnik ga neće moć upucati, jer to je citiram "war crime". I shit you not.

 Mislim da si krivo shvatio ovo downed. I sam rekao da rade na tome.

 

Like koji je downan je mrtav, kaput. Ne može se micati, barem ne sam. Isto mrtav kao u BF1,3,4 itd. ali su dodali animaciju kao da zove u pomoć. To valjda da samenje spam na HUDu i da medici obrate pažnju. Ako ga nitko ne revive like će iskrvariti kao i u prijašnjim BFovima. Čak može skipati ovo ako ne želi čekati na revive. Jedino sad razmatraju dal da stave da svi to vide ili samo team mateovi.

 

Po mojem bilo bi korektno da svi vide tak da znaš tko može biti revive-an, a tko ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 0:51 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

Šta fali nečemu kao u rs di se lik drži za ranu i čeka dok ne iskrvari.

Možda da ako odabereš čekanje da možeš onak polako puzat u zaklon ali brže krvariš...nek kopiraju siege, ioanako su uzeli posvuda iz igara drugih

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nakon odgledanog trailera i pročitanih komentara ovdje, imam filing da:

 

1 - će igra biti smeće, lošije čak i od od BF1

2 - dice/ea nastavlja s politikom rađenja igre po mjeri najvećeg idiota koji će ju kupiti

3 - proleeteri s jubitoa će nas, nakon organiziranih evenata, uvjeravati kako je ovo ''return to form'', ''korak u pravom smjeru'' i ostala sranja

4 - 6 mjeseci nakon izlaska jubito proleeteri će ipak nekako uspjeti naći neke zamjerke, a  dotle će se i najveći optimisti lagano preseliti na nešto drugo (ili na iščekivanje novog bf-a)

 

i zadnje:

- oni forumaši kojima smetaju ženski likovi i misle da je to jedan od ključnih problema, u stvari u potpunosti upadaju u ciljanu demografiju dice-a (vidi točka 2)

 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield V

To ja stalno velim. Kad čovjek bolje razmisli DICE je pullao najveći trollbait ikada.

 

Ironično - baš ti idioti kojima smeta ženska u traileru najviše rade reklamu.

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...

To ja stalno velim. Kad čovjek bolje razmisli DICE je pullao najveći trollbait ikada.

 

Ironično - baš ti idioti kojima smeta ženska u traileru najviše rade reklamu.

 Nazvati nekoga idiotom ako mu smeta neki aspekt igre a tebi ne, puno više govori o tebi nego o ovima koje tako nazivaš. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
DarthMarkus kaže...

To ja stalno velim. Kad čovjek bolje razmisli DICE je pullao najveći trollbait ikada.

 

Ironično - baš ti idioti kojima smeta ženska u traileru najviše rade reklamu.

 Nazvati nekoga idiotom ako mu smeta neki aspekt igre a tebi ne, puno više govori o tebi nego o ovima koje tako nazivaš. 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
online
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
DarthMarkus kaže...

To ja stalno velim. Kad čovjek bolje razmisli DICE je pullao najveći trollbait ikada.

 

Ironično - baš ti idioti kojima smeta ženska u traileru najviše rade reklamu.

 Nazvati nekoga idiotom ako mu smeta neki aspekt igre a tebi ne, puno više govori o tebi nego o ovima koje tako nazivaš. 

Oprosti ako si se našao prozvanim, nije mi to bila namjera. Al eto.... stisni td.

 

 

Naravno da su idioti. Rade reklamu za stvar koja im najviše smeta.

 

 I nazivam ih triggerani idioti, molit ću lijepo. Index, NET.hr prodaju tu foru već ohohoho.

 

DICE baš gađa trice i zakucava u isto vrijeme.

 

Preorder napravljen - ima da igram dok se ne userem. I to samo za ženskom. Koristit ću 4 proteze i 12 warpaintova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 8:40 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Battlefield V

Meni sve smeta ali sam napravio preorder. Da li sam ovca?

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Meni sve smeta ali sam napravio preorder. Da li sam ovca?

 See what u did there....

 

A jesi "vajnao" ? Ako nisi harkoo vajnao na yubitou, onda ne spadaš u tu kategoriju.

12 godina
offline
Battlefield V

Ja neću preorderat (dosta sam do sad preorderao vrijeme je da post-orderam), ali ću uzeti igru. Volim BF franšizu, radi nje sam i počeo igrati MP igre tako da tu nema dileme. Jedino ako naprave igru da je kretanje ko u PUBGu, tada prodajem komp i okrećem se meditaciji.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield V

Jel samo mene plaši ta FreeDLC politika ?

 

Il stvarno žele navuć klince/ljude sa Fortnitea i PUBGA ili postoji neki veći master plan.

 

Hmmm....

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...

Jel samo mene plaši ta FreeDLC politika ?

 

Il stvarno žele navuć klince/ljude sa Fortnitea i PUBGA ili postoji neki veći master plan.

 

Hmmm....

 Postoji master plan. Zaraditi što više love.

Ukinuli su Premium, ali to samo znači da će na drugi način nastojati zaraditi pare.

 

  • Mikrotransakcije za kozmetiku
  • Veća baza igrača - poslušali community (ukinuli premium, visual recoil, "skill based gameplay", blur,.....itd) samim tim više eventualnih igrača za kupovinu tih "moj-vojnik-moja-kastimizacija" sranja

 

Ono jedino što neće sigurno biti dobro za veterane franšize je to, što sve te stvari koje su dio dotičnih mikrotransakcija, sigurno neće kupovati ljudi koji su odrasli na BFu, nego novopečena digitalna generacija ljudi i njima će se najviše pokušati svijeti sa izgledom i arkadnošću igre.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Battlefield V

Ja baš volim mikrotransakcije i kozmetiku, jedva čekam spimpat curku u BF5 :D Samo u Path of Exile kojeg igram valjda 100 sati sam upucao 200€ za sexy looks, da ne govorimo o PUBG-u ili pak Fortniteu.. ajme majko, još jednu GTX 1080 Ti sam mogao uzeti easy.

 

 

 

 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield V

Ja mudonja od 36 godina spičio barem 100 eura u SWTOR samo na njihove cartel coinse ....

 

Da bi na kraju kupio kupio gomilu kozmetičkih sranja. Da ova moja doma to zna, visio bi na jajima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 19:53 (DarthMarkus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Ja baš volim mikrotransakcije i kozmetiku, jedva čekam spimpat curku u BF5 :D Samo u Path of Exile kojeg igram valjda 100 sati sam upucao 200€ za sexy looks, da ne govorimo o PUBG-u ili pak Fortniteu.. ajme majko, još jednu GTX 1080 Ti sam mogao uzeti easy.

 Zadnje što želim vidjeti je da moj "suborac" u BF V ide sa pink puškicom u napad. Sreća ima Tarkov za ozbiljnu ekipu.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
online
Battlefield V

Da, oni CoD sa roza puškicama su baš cringe lvl 10000.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
mrsmith kaže...

Ja baš volim mikrotransakcije i kozmetiku, jedva čekam spimpat curku u BF5 :D Samo u Path of Exile kojeg igram valjda 100 sati sam upucao 200€ za sexy looks, da ne govorimo o PUBG-u ili pak Fortniteu.. ajme majko, još jednu GTX 1080 Ti sam mogao uzeti easy.

 Zadnje što želim vidjeti je da moj "suborac" u BF V ide sa pink puškicom u napad. Sreća ima Tarkov za ozbiljnu ekipu.

Jel' može barem rozi noktići?

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Još malo zabave sa reveal trailerom:

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Jel' može barem rozi noktići?

 Ne može! Molim obrijan sveže, kosa kratka na cenat, ispeglane pantalone, očišćena puška, zategnut krevet! Vojniče!

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice