Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.361.189
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
 

Radi samo verifikaciju fajlova panjino

Možda su propoznali potencijal u meni pa su mi dali novu mapu da prvi probam?

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Battlefield V

Ne, tebi skida kompletno novi netcode deluxe patch.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Friday kaže...
 

Radi samo verifikaciju fajlova panjino

Možda su propoznali potencijal u meni pa su mi dali novu mapu da prvi probam?

 si imao možda trial verziju prvo? 

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jel se isplati igru kupiti samo za single player? Bojim se drugih ljudi 😣
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 si imao možda trial verziju prvo? 

Nope, premium access uzeo na godinu dana kad je FIFA izašla.

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
Re: Battlefield V
Sa konfom pod moj pc , iznad 85fps (1080,low) ne dropa mi fps ali igra kao da radi na 30fps , input lag je uzas...jel imao tko slicnih problema i kak je rijesio :P
Ili moram deluxe uzet da se rijesim toga 😆

Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 18:04 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
HAL kaže...
Jel se isplati igru kupiti samo za single player? Bojim se drugih ljudi 😣

 Ja nemam igru, ali koliko sam skužio single player se sastoji od nekoliko mini priča. Više kao uvod u igru i nešto sekundarno - što ne znači da je loše. Samo jedna priča nije baš nešto sam čuo. Ne znam koliko ih ima i koliko su duge. Ali meni se čini da je ovo primarno MP igra. Al vidi šta drugi kažu.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
ved23 kaže...


Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?

 Ja.

Sve radi.

Nema PayPal, samo kartica.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Zezam se, u biti vidim da su dojmovi vise manje pozitivni, tako da samo cekam jos testova, jer mi stvarno nije na kraj pameti ulagati 1000 Eura u novi komp.
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Osobno nisam igrač Battlefielda još od 1942 i vietnama no ovaj sam odlučio probati radi hajpa i uzeo origin basic znači ulazim ko totalni casual koji nema veze sa franšizom.

 

Nakon 2 sata igranja odustao sam i nemam uopće želju da odradim ovih 10 sati koje imam. Definitivno neću kupiti igru. 

 

Dojam koji pišem baziran je isključivo na mojem iskustvu iz nekih prastarih battlefielda.

 

Pros:

Atmosfera je odlična sve eksplodirava, zvuk je odličan i dojam je pravog kaosa.

gunplay je zabavan za tih 10 sek što si živ u prosjeku.

Dobro optimizirano i radi glatko bez trzanja.

Zanimljiva fizika zgrada i kuća i fora što se sve može uništiti.

 

 

Cons:

Mapa (bar ove 3-4 što sam igrao) su poprilično male (bar mi se čini po sjećanju starih BF mapa)i sa 64 ljudi umireš svakih 10 sekundi bez obzira na gameplay.

Vozila nema gotovo nigdje po mapi.

Vozila koja i nađeš nekad i negdje su zaključana (treba grajndat da možeš uopće vozit).

Na početku imaš isključivo po jedno oružje za svaku klasu (treba grajndat da možeš išta koristit).

Stalno izbacivanje nekih achievementa i levela na ekranu je užasno immersion breaking.

Snajperi su totalno govno i neprecizni.

 

 

#YOLO
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
AdR03 kaže...

Osobno nisam igrač Battlefielda još od 1942 i vietnama no ovaj sam odlučio probati radi hajpa i uzeo origin basic znači ulazim ko totalni casual koji nema veze sa franšizom.

 

Nakon 2 sata igranja odustao sam i nemam uopće želju da odradim ovih 10 sati koje imam. Definitivno neću kupiti igru. 

 

Dojam koji pišem baziran je isključivo na mojem iskustvu iz nekih prastarih battlefielda.

 

Pros:

Atmosfera je odlična sve eksplodirava, zvuk je odličan i dojam je pravog kaosa.

gunplay je zabavan za tih 10 sek što si živ u prosjeku.

Dobro optimizirano i radi glatko bez trzanja.

Zanimljiva fizika zgrada i kuća i fora što se sve može uništiti.

 

 

Cons:

Mapa (bar ove 3-4 što sam igrao) su poprilično male (bar mi se čini po sjećanju starih BF mapa)i sa 64 ljudi umireš svakih 10 sekundi bez obzira na gameplay.

Vozila nema gotovo nigdje po mapi.

Vozila koja i nađeš nekad i negdje su zaključana (treba grajndat da možeš uopće vozit).

Na početku imaš isključivo po jedno oružje za svaku klasu (treba grajndat da možeš išta koristit).

Stalno izbacivanje nekih achievementa i levela na ekranu je užasno immersion breaking.

Snajperi su totalno govno i neprecizni.

 

 

 

Ne znam što bih ti rekao i gdje da počnem, pa bolje da ne počnem. Ovaj popis "consa" sam po sebi govori da ti je zaista zadnji Battlefield bio 1942. Ne znam, bilo bi dobro kad bi postojao neki svijet gdje bi se ljudi prvo educirali o nečemu, pa tek onda izrekli svoje mišljenje, a tebe nije smetalo što pol toga ne znaš, ali zato znaš da ti ne valja. I to nakon dva sata. I to nakon što 15 fucking  godina nisi igrao Battlefield.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
tigerija kaže...
HAL kaže...
Jel se isplati igru kupiti samo za single player? Bojim se drugih ljudi 😣

 Ja nemam igru, ali koliko sam skužio single player se sastoji od nekoliko mini priča. Više kao uvod u igru i nešto sekundarno - što ne znači da je loše. Samo jedna priča nije baš nešto sam čuo. Ne znam koliko ih ima i koliko su duge. Ali meni se čini da je ovo primarno MP igra. Al vidi šta drugi kažu.

 

Samo radi toga ne, jer je kratko. Ali odigrao sam za sad 2 priče i stvarno su mi dobre bile, neke actove sam odigrao i po par puta da riješim challenge radi melee weapona.

Nabrijana atmosfera, odnosi, humor i dočarava dobro kaos rata.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
AdR03 kaže...

Osobno nisam igrač Battlefielda još od 1942 i vietnama no ovaj sam odlučio probati radi hajpa i uzeo origin basic znači ulazim ko totalni casual koji nema veze sa franšizom.

 

Nakon 2 sata igranja odustao sam i nemam uopće želju da odradim ovih 10 sati koje imam. Definitivno neću kupiti igru. 

 

Dojam koji pišem baziran je isključivo na mojem iskustvu iz nekih prastarih battlefielda.

 

Pros:

Atmosfera je odlična sve eksplodirava, zvuk je odličan i dojam je pravog kaosa.

gunplay je zabavan za tih 10 sek što si živ u prosjeku.

Dobro optimizirano i radi glatko bez trzanja.

Zanimljiva fizika zgrada i kuća i fora što se sve može uništiti.

 

 

Cons:

Mapa (bar ove 3-4 što sam igrao) su poprilično male (bar mi se čini po sjećanju starih BF mapa)i sa 64 ljudi umireš svakih 10 sekundi bez obzira na gameplay.

Vozila nema gotovo nigdje po mapi.

Vozila koja i nađeš nekad i negdje su zaključana (treba grajndat da možeš uopće vozit).

Na početku imaš isključivo po jedno oružje za svaku klasu (treba grajndat da možeš išta koristit).

Stalno izbacivanje nekih achievementa i levela na ekranu je užasno immersion breaking.

Snajperi su totalno govno i neprecizni.

 

 

 

Ne znam što bih ti rekao i gdje da počnem, pa bolje da ne počnem. Ovaj popis "consa" sam po sebi govori da ti je zaista zadnji Battlefield bio 1942. Ne znam, bilo bi dobro kad bi postojao neki svijet gdje bi se ljudi prvo educirali o nečemu, pa tek onda izrekli svoje mišljenje, a tebe nije smetalo što pol toga ne znaš, ali zato znaš da ti ne valja. I to nakon dva sata. I to nakon što 15 fucking  godina nisi igrao Battlefield.

 Slažem se da neznam i više od pola toga također se slažem da se nisam educirao. 

 

Zaigrao sam igru ko totalni casual i igra mi se nije nikako dopala.

 

Mišljenja sam da igra koja cilja na veliku populaciju ljudi ti se ili odmah na prvu mora svidjeti ili ne. Meni osobno za 60e igra se mora odmah svidjeti u prvih sat-dva toliko da je stvarno želim igrati i da mi je prije svega zabavna. Isto tako nisam rekao da generalno igra ne valja već da meni osobno se ne sviđa toliko da bih dao novac za nju... razmišljam čak i da je besplatna nebih je igrao jer mi se nije dopala zbog consa koje sam naveo.

 

Najviše me smeta to što svi trče ko muhe bez glave i metci lete svuda i uvijek i umire se puno pre brzo. Nisam pro i pogotovo nisam netko tko ima iskustva sa battlefieldom ali ovo je stvarno too much.

 

Siguran sam da je igra puno igrivija i puno bolja kada igraš u teamu sa voice chatom.

 

Za mene, nekog koga boli briga za ovu franšizu i nemam nikakve sentimentalne vrijednosti sa njome, ova igra nije ništa posebno i pass. Možda i bolje da je tako jer će onda zagriženi battlefieldovci profiltrirati raju i napucavati se međusobno fanovi vs fanovi.

#YOLO
15 godina
offline
Re: Battlefield V
HAL kaže...
Jel se isplati igru kupiti samo za single player? Bojim se drugih ljudi 😣

 uzmi si origin access premier pa odigraj taj kratki SP. 15 eura na mjesec, odigraš battlefield 5, star wars battlefront i neke ostale igre(ima ih oko 140) i otkažeš nakon 29 dana tak da ti ne uzme pare sa sljedeći mjesec

 

Meni osobno je BF1 single bio dobar, u misijama gdje si ima potpunu slobodu. A ovdje ima više takvih misija, gdje dobiješ veliku mapu, sa 3 objectiva pa biraš pristup. Malo me podsjetilo na far cry. :)

Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 si imao možda trial verziju prvo? 

Nope, premium access uzeo na godinu dana kad je FIFA izašla.

 haha onda su ti dali novu mapu da probaš

9 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
HAL kaže...
Jel se isplati igru kupiti samo za single player? Bojim se drugih ljudi 😣

 uzmi si origin access premier pa odigraj taj kratki SP. 15 eura na mjesec, odigraš battlefield 5, star wars battlefront i neke ostale igre(ima ih oko 140) i otkažeš nakon 29 dana tak da ti ne uzme pare sa sljedeći mjesec

 

Meni osobno je BF1 single bio dobar, u misijama gdje si ima potpunu slobodu. A ovdje ima više takvih misija, gdje dobiješ veliku mapu, sa 3 objectiva pa biraš pristup. Malo me podsjetilo na far cry. :)

Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...

 si imao možda trial verziju prvo? 

Nope, premium access uzeo na godinu dana kad je FIFA izašla.

 haha onda su ti dali novu mapu da probaš

 Čak i sa Basicom stigne odigrati singleplayer bez ikakvih problema :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:04 (BeLLicus).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 Čak i sa Basicom stigne odigrati singleplayer bez ikakvih problema :) 

 Sa Basicom prođeš par misija i piše ti neka kupiš igru, sa premierom možeš full. Barem je meni tako bilo za Star Wars Battlefront 2.

9 godina
offline
Re: Battlefield V

Aha, ja sam mislio da imas tih 10 sati i mozes ih iskoristit gdje god zelis a znam da SP traje 6-8h max...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
AdR03 kaže...
Q-Tip kaže...

Ne znam što bih ti rekao i gdje da počnem, pa bolje da ne počnem. Ovaj popis "consa" sam po sebi govori da ti je zaista zadnji Battlefield bio 1942. Ne znam, bilo bi dobro kad bi postojao neki svijet gdje bi se ljudi prvo educirali o nečemu, pa tek onda izrekli svoje mišljenje, a tebe nije smetalo što pol toga ne znaš, ali zato znaš da ti ne valja. I to nakon dva sata. I to nakon što 15 fucking  godina nisi igrao Battlefield.

 Slažem se da neznam i više od pola toga također se slažem da se nisam educirao. 

 

Zaigrao sam igru ko totalni casual i igra mi se nije nikako dopala.

 

Mišljenja sam da igra koja cilja na veliku populaciju ljudi ti se ili odmah na prvu mora svidjeti ili ne. Meni osobno za 60e igra se mora odmah svidjeti u prvih sat-dva toliko da je stvarno želim igrati i da mi je prije svega zabavna. Isto tako nisam rekao da generalno igra ne valja već da meni osobno se ne sviđa toliko da bih dao novac za nju... razmišljam čak i da je besplatna nebih je igrao jer mi se nije dopala zbog consa koje sam naveo.

 

Najviše me smeta to što svi trče ko muhe bez glave i metci lete svuda i uvijek i umire se puno pre brzo. Nisam pro i pogotovo nisam netko tko ima iskustva sa battlefieldom ali ovo je stvarno too much.

 

Siguran sam da je igra puno igrivija i puno bolja kada igraš u teamu sa voice chatom.

 

Za mene, nekog koga boli briga za ovu franšizu i nemam nikakve sentimentalne vrijednosti sa njome, ova igra nije ništa posebno i pass. Možda i bolje da je tako jer će onda zagriženi battlefieldovci profiltrirati raju i napucavati se međusobno fanovi vs fanovi.

 

 

Ne bih htio da moj komentar shvatiš kao neki osobni napad, jer nemam zaista ništa protiv tebe, ali stvarno ne vjerujem da možeš steći neko mišljenje o igri nakon dva sata, pogotovo ako ništa iz serijala nisi igrao 15 godina. Malo mi je smiješno bilo da pričaš o grindanju za vozila i da su vozila koja nađeš na cesti zaključana ako nisi grindao, a recimo ne znaš da se već neko vrijeme u BF u većinu vozila moraš spawnati preko deploy screena, u njih se više ne ulazi ovako na cesti (osim u nekim izuzecima). 

 

Osobno igram Battlefield jako dugo, ali se nikad ne bih zbog toga zvao pro igračem (ne samo zato, nego i zato što sam loš). Svi smo mi ovdje casual. I ne znam stvarno koliko te igara može zadovoljiti i kakvu procjenu možeš dati nakon sat-dva. Pa meni koji igram svaki Battlefield koji izađe treba neko vrijeme da se naviknem na nova oružja, shooting mehaniku, dok ne "osjetim" stvari kako treba, a ti si nakon 15 godina odustao unutar dva sata. Igra je drugačija, naravno da jest, u odnosu na ono što si prije igrao, ali ne stoje brojne stvari koje si rekao. I da, cilja se na široku populaciju, i tako već ohoho godina, otkad je gaming industrija postala najunosnija zlatna koka na ovom planetu. Igre se danas ne rade zbog romantike, čast izuzecima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:31 (Q-Tip).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
AdR03 kaže...

Osobno nisam igrač Battlefielda još od 1942 i vietnama no ovaj sam odlučio probati radi hajpa i uzeo origin basic znači ulazim ko totalni casual koji nema veze sa franšizom.

 

Nakon 2 sata igranja odustao sam i nemam uopće želju da odradim ovih 10 sati koje imam. Definitivno neću kupiti igru. 

 

Dojam koji pišem baziran je isključivo na mojem iskustvu iz nekih prastarih battlefielda.

 

Pros:

Atmosfera je odlična sve eksplodirava, zvuk je odličan i dojam je pravog kaosa.

gunplay je zabavan za tih 10 sek što si živ u prosjeku.

Dobro optimizirano i radi glatko bez trzanja.

Zanimljiva fizika zgrada i kuća i fora što se sve može uništiti.

 

 

Cons:

Mapa (bar ove 3-4 što sam igrao) su poprilično male (bar mi se čini po sjećanju starih BF mapa)i sa 64 ljudi umireš svakih 10 sekundi bez obzira na gameplay.

Vozila nema gotovo nigdje po mapi.

Vozila koja i nađeš nekad i negdje su zaključana (treba grajndat da možeš uopće vozit).

Na početku imaš isključivo po jedno oružje za svaku klasu (treba grajndat da možeš išta koristit).

Stalno izbacivanje nekih achievementa i levela na ekranu je užasno immersion breaking.

Snajperi su totalno govno i neprecizni.

 

 

 Meni su ovi consi deal breaker. Nije da sam bio hajpan za igru, ali sam bio blago zainteresiran, u smislu, ako je dobra bi je mogao čak i uzeti. Ali ovi consi uništavaju experience (achivements popups) i eliminiraju/ograničavaju ga (grindanje). Barem su to stvari koje ja ne volim u igrama.
Hvala za info.

 

BF3 mi bila vrlo zabavna igra. BF4 je bila jako zbugana igra i odustao sam i od onda više ne kupujem BF igre (samo zato jer niti jedna nije bila dobra ko BF3 ili bolja po mojim standardima).

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 19:50 (tigerija).
11 godina
offline
Battlefield V

igra se crasha nakon updatea... gg

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
ved23 kaže...


Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?

 Ja.

Sve radi.

Nema PayPal, samo kartica.

 koja je cijena preko koreanskog i jel tamo naj jeftinije?

15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

igra se crasha nakon updatea... gg

 

Je, al ne umireš iza zaklona više. Ok, ako uopće tražiš zaklon kao neki.

Jin Jang!

12 godina
offline
Re: Battlefield V
dennocro kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ved23 kaže...


Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?

 Ja.

Sve radi.

Nema PayPal, samo kartica.

 koja je cijena preko koreanskog i jel tamo naj jeftinije?

 Oko 300 kn.

Ne znam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

vec neki update od 1.5gb?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Izgleda da su popravili DX12, radi fluidno isto kao i DX11. Ne nadjem opciju za RT. S obzirom na rezultate testova - mozda i bolje. Servera je opet kronicno malo.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Izgleda da su popravili DX12, radi fluidno isto kao i DX11. Ne nadjem opciju za RT. S obzirom na rezultate testova - mozda i bolje. Servera je opet kronicno malo.

 A jel imaš Windows 10 1809?

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: Battlefield V
dennocro kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ved23 kaže...


Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?

 Ja.

Sve radi.

Nema PayPal, samo kartica.

 koja je cijena preko koreanskog i jel tamo naj jeftinije?

 ja sam uzeo g2play 326 kn ali jos nemam kljuca da barem preload napravim

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
Friday kaže...

Izgleda da su popravili DX12, radi fluidno isto kao i DX11. Ne nadjem opciju za RT. S obzirom na rezultate testova - mozda i bolje. Servera je opet kronicno malo.

 A jel imaš Windows 10 1809?

 

Ne i nije mi dostupan taj update za sada

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 Ne i nije mi dostupan taj update za sada

 Bez njega nema RTX-a. No M$ je danas pustio taj update. Ako ti ga Windows Update ne nudi, probaj ručno putem https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Twitter: @191x7
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

.... i tak nakon tocno 13 i pol sati igranja, deluhe mjesecna ide na led do ozujka 2019, pa cemo vidjeti.... bf je bio bf3, ovo je copy paste bf1 pokusaja zarade..... dosadno i zamorno, trcanje i pucanje (i apsolutno nista vise od toga) - DOSTA....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice