BUG Online Game Server - BF3 zaključana tema

poruka: 1.052
|
čitano: 154.773
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Tonči kaže...

64 igrača nažalost lagaju servere. Diabolicovi serveri očito ne trpe takvu navalu. Sinoć je (dok smo bili blizu 64) jednostavno malo lagalo, ali taman da smeta. Lockaš avion, a on nestane i stvori se pola ekrana naprijed u nekom smjeru. Užas.

 

Ne bih rekao, mi smo isto na Diabolicu, 32 slota i isto nam lagga ko i na BUG serveru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...
Ne izbacuje te ako si loš igrač. Što ti točno piše?

pise mi isto kao i onom decku procerani,,,,,,timmed out tako nesto......a spajam se preko b neta.....

16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
UPnP isključi. Nije problem do servera nego tvoje konekcije, rutera ili već nečega.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
ok hvala,pokusat cu.........
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Minoza kaže...
Tonči kaže...

64 igrača nažalost lagaju servere. Diabolicovi serveri očito ne trpe takvu navalu. Sinoć je (dok smo bili blizu 64) jednostavno malo lagalo, ali taman da smeta. Lockaš avion, a on nestane i stvori se pola ekrana naprijed u nekom smjeru. Užas.

 

Ne bih rekao, mi smo isto na Diabolicu, 32 slota i isto nam lagga ko i na BUG serveru.

Na mom 32 Rush ne laga. Moguće da se radi o različitom hardveru kao što je moguće da je vaš server na istom na kojem je i Dannyjev.

14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Danny je već potvrdio ali me zanima što ostatak ekipe misli,

da li želite više ticketa?

 

 

50 DA
3 NE
Bring out your dead!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - BF3

Bug server prilično dobro funkcionira (gledano s moje strane), no uglavnom sam igrao kad je bilo cca 40-50 ljudi - čini mi se da svi serveri imaju problema kada se broj igrača približi 64, po dosadašnjem iskustvu bi rekao da je do 50-ak optimalno (bez laga).

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Ima li rush mod bug server?

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

lol šta se desilo sa serverom?

BF3 nick:FlasHard3 BF:BC2 nick:Flash3 Xfire:bobbyz666
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
dery kaže...

Ima li rush mod bug server?

Ne jer je u RUSHu maksimum 32 igrača.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Bit će više ticketa čim se bude moglo podešavati.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 6
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Nešto sam razgovarao s ekipom koja dolazi na Vent i raspravljali smo o eventualnom prebacivanju servera na 32 slota u drugom mjesecu korištenja, pod uvjetom da do tada bude spreman plugin koji bi nam omogućavao miješanje modova. Skoro smo se svi složili da konstantna rotacija istih mapa u istom modu može postati pomalo monotona. Možda bi miješani modovi dali nekakav privid da je više mapa, a u svakom bi slučaju igra bila raznolikija.

Samo da napomenem i 32 slotni serveri imaju avione i gotovo sve isto kao na 64 slotnim serverima.


Kako vam zvuči ta ideja?

49 32 slota CQ + Rush FTW
17 64 slota CQ FTW
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 2:27 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Previše bi bilo čekanja u redu barem u prvih par mjeseci dok traje hype. Server je prenapunjen pa jedino dva od 32 slota bi mogla doć u obzir ako je za istu lovu?

15 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - BF3

Osobno su mi draga oba moda, glasao sam za 32 slot rush&CQ jer mi je rush u BF3 odličan, a kombinacija to dvoje bi bila fenomenalna.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
PsychoticBaklava kaže...

Bug server prilično dobro funkcionira (gledano s moje strane), no uglavnom sam igrao kad je bilo cca 40-50 ljudi - čini mi se da svi serveri imaju problema kada se broj igrača približi 64, po dosadašnjem iskustvu bi rekao da je do 50-ak optimalno (bez laga).

Sad nas je 4 na serveru i već laga, već imamo rubber banding. Problem nije u broju igrača, nego pohlepi onih koji drže servere i koji imaju mašine preslabe za ono što na njih trpaju. Vjerojatno su natrpali previše servera na jedan server (hardverski) i to jednostavno laga server ili im je preslaba propusnost mreže za broj servera koji imaju na jednom priključku.

 

Treba server uzeti tamo gdje ti garantiraju procesorsku jezgru po serveru, određenu količinu memorije i brzinu mreže.

16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Nemam problema s rubber bandingom osim kad server bude pred rušenje, to se onda jako osjeti.

Za sad stvarno ide prilično dobro, iako ni približno ugodno kao na serverima s manje igrača. Al izdržljivo.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
protjeran
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Onda bi bilo najbolje da u filter za pretraživanje servera stave opciju pretraživanja po server provideru hehe.

 

 

 

Btw, danny, kod koga si uzeo server? Čini mi se da su, naspram ostalih, prilično ok.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Primjetio sam komentare da smo overloadali box... vjerujte nismo laggovi su produkt trenutno neoptimiziranog softwarea koji se ruši svakih 1h, ovisno o raspoloženju.
Evo u prilog trenutni CPU usage na jednom od servera ( na ovom je BUG server ) kako bi otklonili sumnju, patch ocekujte uskoro... ( citaj za koji dan... )

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 17:52 (*LN* gogi).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
*LN* gogi kaže...

Primjetio sam komentare da smo overloadali box... vjerujte nismo laggovi su produkt trenutno neoptimiziranog softwarea koji se ruši svakih 1h, ovisno o raspoloženju.
Evo u prilog trenutni CPU usage na jednom od servera ( na ovom je BUG server ) kako bi otklonili sumnju, patch ocekujte uskoro... ( citaj za koji dan... )

Srušio se i Gpanel danas, sve. A imaš li network usage za NIC koji koristi BUG server? :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Tonči kaže...
*LN* gogi kaže...

Primjetio sam komentare da smo overloadali box... vjerujte nismo laggovi su produkt trenutno neoptimiziranog softwarea koji se ruši svakih 1h, ovisno o raspoloženju.
Evo u prilog trenutni CPU usage na jednom od servera ( na ovom je BUG server ) kako bi otklonili sumnju, patch ocekujte uskoro... ( citaj za koji dan... )

Srušio se i Gpanel danas, sve. A imaš li network usage za NIC koji koristi BUG server? :)

Network usage je cca 10mbit-a po 64p serveru, tj 10/100 dostupnih, da danas se jedan od dediciranih servera malo odspojio od gpanela.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 18:52 (*LN* gogi).
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Dakle 10mbps opterećenja po punom 64p serveru? A koliko servera ide na jedan NIC i kolika je propusnost pojedinog? Imate li dedicated core po serveru? RAM?

13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Tonči kaže...

Dakle 10mbps opterećenja po punom 64p serveru? A koliko servera ide na jedan NIC i kolika je propusnost pojedinog? Imate li dedicated core po serveru? RAM?

Cca 4x 64 slot game servera idu, tj. maximum od 40mbita, propusnost je 100mbita, trenutni serveru su E3-1270 Quad core @ 3.4Ghz + HT, 16GB DDR3 rama, game serveru se moze postaviti dedicated core, ali nije preporuceno od DICE-a , jer kako kazu svaki game server koristi 75% jednog core-a dok drugih 25% multithreada, ako ga postavimo na 1 core tj. dodjelim core game serveru mogu napraviti samo bottleneck.

12 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

server je zakon keep the good work{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 18:59 (CODnubBFpro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

jeli to upravo riknuo server ili se meni samo čini ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Ma malo malo pa se sruši, ništa čudno...

13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Zašto se na serveru ne vrti tehran highway? ili ja nisam vidio a vec dugo igram.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Vrtila se danas par puta ali užasno laga na toj mapi pa su je maknuli pretpostavljam. Al srediti će se to valjd uskoro.

14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

platoon je popunjen

BC2 nick: maxsisac_CRO
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

New Battlefield 3 Server patch - R6 -  has arrived and introduces the following changes:

Change log

  •  Fix for crashes usually occurring during level switches. Server providers may see a little bit of memory leakage instead in this situation
  •  Game servers should no longer quit in some situations where the online backend servers are down. Server will reconnect to the backend once it's up again
  • Fix for ghost servers which didn't accept connections
  •  Kick reasons should better match situations where they are issued. This will help battlelog provide more accurate information to the player
  • Connection fixes to avoid players sometimes being rejected while joining the game server on one of the last slots
  • Security updates
  • Improved server logging

The update is available in your game panel at http://gpanel.diabolic-servers.com under "Game updates", please update according to your wishes.

-------------

Molim sve da bacite update preko panela, inače će autopatch system odraditi nakon nekoliko dana.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Server je podešen da streama na PBBans MBi, pa smo eto utoliko sigurniji.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2011 15:40 (Danny_HR).
 
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice