COD4 i "noobovi"

poruka: 181
|
čitano: 33.476
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
COD4 i "noobovi"

Sinoć sam igrao CoD4 u MP-u i naletio na jedan mali problem. Igramo mapu Backlot i ja sam snajperist - imam Dragunov SVD i Claymore mine - nikakvi drugi perkovi. Na slici vam je označeno brojevima gdje sam sve bio. Idemo od početka.

 

Odmah nakon spawnanja, trčim u smjeru Construction sitea (1.) i tamo postavljam dvije mine - jedna lijevo od stepenica, taman da neki nesretnik dotrči gore i pogine u pokušaju da me se rješi i druga mina tamo desno kod ljestvi kako bi se eliminiralo onog koji dolazi po mene. Ja tako fino čučim u zgradi 10ak sec i počnu nalijetati marinci. Nakon 4 killa, pakiram kofere, uzimam pištolj i krećem niz stepenice. Nisam ni krenuo, na stepenice naleti jedan marinac i pogine od mine. Ok, pokupim njegovu pilu (SAW) i još malo čekam ako netko ne naleti (10ak sec). Čujem eksploziju iza sebe, druga mina ubila još jednog marinca. Krenem niz stepenice i ubijem još 2 marinca i krenu poruke - noob, stop putting claymores, hrpa uvreda i konačno /callvote kick za mene.

 

Glasovanje failed, krećem u smjeru 2 - u međuvremenu me ubije helikopter najglasnijeg gada na mapi. Ok, nema veze, spawnam se opet i krećem natrag u smjeru 2 (turret house). Postavljam minu na ulaz u kuću, lagano dopuzam do prozora, ubijem jednog marinca na prozoru Center House. Uzmem montirani M249 i čekam 5-6 sec. Odjednom ispred mene dolje jedno 4-5 marinaca. Njih pokosim sa M249, pustim strojnicu u legnem na pod. 10ak sec kasnije, eksplozija mine na ulazu u kuću. Opet noob i uvrede, i počnu u kuću ulijetat flashbangovi i granate. istrčim van. skine me snajper i spawnam se na construction siteu (1.). brže gore, dragunova van i bez postavljenih mina skidam bandu u Saddamovoj kući (označeno je na sliki - Saddam's house). Ubiju me iz The forta, i opet /callvote i vređenje da sam noob. Ja napišem par lijepih riječi i disconnectam se sa servera.

 

Oni su mene proglasili noobom jer koristim claymore - svaki snajperist sa imalo mozga u glavi će osigurati svoj položaj. Nisam kemper - na svakoj poziciji sam bio maksimalno 40ak sec - a onda il bježim il poginem. Ovaj luđak iz marinaca, trči sa 3xfrag, baca ih preko pola mape i misli da je pametniji od tebe. Znate i sami, na početku lete granate s neba ko kiša. A ja, malo razmislim, popnem se u kakvu kuću, osigueram položaj sa 2 mine i nadam se da neće nitko bacit bombu meni u sobu. WH koristi jako puno igrača i još glasuju kod izbacivanja onas "noobova" koji su stavili mine kako bi zaštitili svoje područje djelovanja. To je team deatmatch (TEAM) i ako ćemo biti pošteni - uzmi 2-3 igrača sa sobom, očisti kuću u kojoj sam ja sam bez imalo problema - 2 flashbang u kuću, 1 granatu i 2 čovjeka upadaju sa automatskim oružjem. Snajperist je gotov kako god se okrene - nema potrebe vikati noob i kickati ga van. Mape su napravljene da se smanji kempanje - svaka kuća ima barem 2 ulaza i 2 prozora. Osim što se može pucati kroz te prozore na neprijatelja, isto tako se može tog neprijatelja istjerati van uporabom taktike a ne /callvote.

 

Što je smisao ovog posta? Ne vičite na ljude da su noobovi ako se znaju snaći. Noob korisit GL i Marty zajedno i zalijeće se napamet tamo gdje UAV pokaže najviše crvenih točkica. tako radi par puta, onda skuži da to ne ide, uključi WH i napreduje do levela 55 dok si reko keks. K/D ratio je preko 2.0..... Nemojte kickat ljude koji se znaju osigurat, nemojte glasovati na bezvezna kickanja (ako piše da taj_i_taj korisit WH, GL, LS ili nekako drugačije krši pravila servera onda ga kickajte) i kvragu, ogranizirajte se. Igramo Team Deatmatch. Nadam se da ste me shvatili....

 

EDIT: nije sliku prebacilo

I've seen things that you people wouldn't believe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 15:49 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
25 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

nemoj to tak osobno shvacat....kad meni malo krene pa se odvoji od ostatka za 10 killova odma kao imam wh aimbot i ko zna sto....najbolje ti je bit tiho i igrat kak znas

intel-ati:| Forever trusting who we are and nothing else matters
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Meni je sve ok, al kickaju me.... Izgleda da su me zapamtili na serveru - Born to kill 1.7., Saudijska Arabija, dat ću ip kasnije - probajte sami vidit to čudo tamo...
I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ma sta se sekiras uvik se nadu debili koji uvatu optuzivati

sto se tica tog gaymora osobno ga mrzim jer je to za gejeve heheh sala

a kempere nemogu smisliti pogotovo one s m4 koji mi se sguze u kantun i cekaju

postoji par servera di se nesmis zadrzati vise od 10 sec na jednom mjestu e to su pravi serveri

 

 

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
 
0 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

Haha dobro si ih sredia. xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...
Meni je sve ok, al kickaju me.... Izgleda da su me zapamtili na serveru - Born to kill 1.7., Saudijska Arabija, dat ću ip kasnije - probajte sami vidit to čudo tamo...

ajd posalji da i to vidim(jos nisam cuo da netko zbog clay sere)

deep down inside i feel to scream This terible silence stops me
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
188.40.33.213:28960 To je ip adresa servera. Najglasniji su: Oddaxx, R3SPECT, Maxxripper. Nađe ih se još, pogotovo oni iz clana 9th. Krivo sam napisao, server se zove Born to grill. Posebno je opasno navečer, iza 8.... Mamini sinovi
I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ista stvar i samnom na jednom CS 1.6 serveru. Na početku igre skupio sam score 6:0 i admin koji je tad igrao u protivničkom timu me kickao s obrazloženjem da koristim wallhack i aimbot. Katastrofa!

Music is my life :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

za one koji mrze "campere" preporučujem FEAR combat..  večinom su mape jednostavno premale pa se nemaš baš i gdje sakriti. igra nije tolko "šarena" kao u COD-u gdje se možeš kamuflirat u prirodi. tu se moraš pouzdati u svoje reflekse i brzinu, pogotovo ako igraš na bržim serverima.

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

Zašto ja nemogu stavit sliku na forum uvik mi piše da je nađen neki nedozvoljeni komad HTML koda??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
alien kaže...

za one koji mrze "campere" preporučujem FEAR combat..  večinom su mape jednostavno premale pa se nemaš baš i gdje sakriti. igra nije tolko "šarena" kao u COD-u gdje se možeš kamuflirat u prirodi. tu se moraš pouzdati u svoje reflekse i brzinu, pogotovo ako igraš na bržim serverima.

Pa ne radi se ovdje o camperima, radi se o nepravdi i drskih ispada uzrokovanih ljubomorom i nevjericom pravih n00bova jer nisu navikli na konkurenciju! Ni u CS 1.6 nema toliko kampera (većinu ih admin ili banna ili slaya do iduće runde).

Music is my life :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
makaweli kaže...
alien kaže...

za one koji mrze "campere" preporučujem FEAR combat..  večinom su mape jednostavno premale pa se nemaš baš i gdje sakriti. igra nije tolko "šarena" kao u COD-u gdje se možeš kamuflirat u prirodi. tu se moraš pouzdati u svoje reflekse i brzinu, pogotovo ako igraš na bržim serverima.

Pa ne radi se ovdje o camperima, radi se o nepravdi i drskih ispada uzrokovanih ljubomorom i nevjericom pravih n00bova jer nisu navikli na konkurenciju! Ni u CS 1.6 nema toliko kampera (većinu ih admin ili banna ili slaya do iduće runde).

istina, nije riječ o kamperima nego o "svetim ratnicima" protiv tobožnjih kampera i noobova koji su i sami poprilični nobovi koji nose martye, LS, jugger i 3x frag. Posebna sorta ljudi koja misli da je svako ispod levela 50 i sa bilo čim osim zlatnog kalašnjikova (!) ništa drugo nego obični - noob....

I've seen things that you people wouldn't believe...
14 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"
Moj zadnji screenshot s coda, dosadia mi pa izbrisa nakon 370h!

http://www.bug.hr/_cache/492db2d8c08247ff5560274465084bc8.jpg
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

lijepo odrađena taktika. ovakih se kloni, tako i ja postavim clay kad snipam da se neko ne prišulja i rockne me.

ima jedan server gdje je zabranjeno gl,marty,clay. ja ih tamo pitam zaš clay zabranjen, a ls nije? oni mi kažu clay je za kampanje a ls niš posebno.

niš posebno? kak nije ništa posebno kad misliš da si gada ubi i na kraju on tebe ubije?

ma pusti ih. ja nisam neki pro, ali kada imam volje i energije mogu dosta dobro igrat.

ima ziblja nekih luđaka. jedan mene wh-om ubije kroz zid i niko se ne buni...

 

odo vidjet te luđake, ako se potrefi ista mapa radit ću isto što i ti :)

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

danas sve manje ljudi igra na serverima bez moda pa ti je moja preporuka da se prebacis na promodlive i tamo krenes igrat...jest da nema claymora i ostalih perkova ali je daleko zanimljivije igrat

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"

Onak, mala sansa, ali mozda server ima neka svoja interna pravila da su claymorei zabranjeni.

Svasta ljudi brane po pravilima (GL i Marty najcesce), pa mozda oni ne dozvoljavaju claymore.

 

Inace, CoD4 je odlicna igra, ali je nazalost nakrcana debilima.

Kolicine kretena koje mozes po serverima vidjeti su zastrasujuce. Igrao sam WoW 3,5 godine i mislio sam da se gori community i tolike hrpe kretena na jednom mjestu nigdje vise ne mogu naci, ali na zalost CoD4 community je opasno blizu.

Nakon 3,5 godine WoW-a i raidanja rekao sam sebi da vise nikada necu igrati neku igru organizirano, pa CoD4 igram iskljucivo na pubovima onako za svoj gust. Brijem da je na organiziiranim fightovima puno, puno bolje, ali rekao sam samom sebi-nikad vise.

Medjutim svakim danom moroni po serverima ubijaju volju sve vise i vise. Valjda je to cijena popularnosti igre...

14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

COD4 MP je u redu, ali jednostavno je prepun citera i zastita je losa.

To kvari dojam ove sjajne igre.

Nadam se da cemo u nastavku vidjeti vece, otvorenije i realnije mape od ovih u COD4 (to i je najveci problem).

uff sto sam zgodan
 
1 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Bilo tko sa imalo mozga (bilo sniper, heavy gunner ili najobičniji assault) će osigurati svoj položaj. Znači. staviti claymore i nekako paziti na moguće točke upada u kuću. Sad ako sam ja noob dok razmišljam na taj način onda..... Oni se zalijeću sa pozlaćenim kalašnjikovima, pucaju iz SAW-a i RPD-a (ustvari spammaju sa metkima) po svemu kaj se kreće.... A da ne spominjem ono dobacivanje granatama na početku - samo noobovi i igrači sa onog servera to rade. Bilo koja mapa, frag granate lete ko kiša.... Za ne povjerovati. Bockanje noževima je ok, kao i kundak u CoD2 ali dobacivanje granatama je najveći problem u bio kojem CoD multiplayeru..
I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...
Bilo tko sa imalo mozga (bilo sniper, heavy gunner ili najobičniji assault) će osigurati svoj položaj. Znači. staviti claymore i nekako paziti na moguće točke upada u kuću. Sad ako sam ja noob dok razmišljam na taj način onda..... Oni se zalijeću sa pozlaćenim kalašnjikovima, pucaju iz SAW-a i RPD-a (ustvari spammaju sa metkima) po svemu kaj se kreće.... A da ne spominjem ono dobacivanje granatama na početku - samo noobovi i igrači sa onog servera to rade. Bilo koja mapa, frag granate lete ko kiša.... Za ne povjerovati. Bockanje noževima je ok, kao i kundak u CoD2 ali dobacivanje granatama je najveći problem u bio kojem CoD multiplayeru..

 

Šta je loše u bacanju granata ...? Ako se znas igrat i znas gdje granate pretezno padaju zasto hodas tuda zas ne pricekas 2-3 sekunde ..? U promodu ako nebaciš granatu na pocetku runde skoro poslije i da ti nece bit potrebna! Ne vidim nista loše u bacanju granta na pocetku runde ...

Be NooB To Be Cool...
15 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Ma to je njihov stil igre, nemoj se previse zivcirati oko toga, mnogim nesto smeta jer ih ne ide.

Uopce ne vidim problem u tome ako igras sa snajperom i imas claymore, pa da citavu mapu provedes na jednom jedinom mjestu skempan u tetrapak. Igras sa snajperom  i to je za mene ok sto se tice kempanja.

Da je u pricu ukljucen gl ili marty e onda vec zna iritirati.

Jel to crackovani server ili original?

Ako je crackovani da vidim kako se igra, ako nije onda moram cekati jos 15 dana dok ne dodje origigi :(

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

bio sam danas na tom serveru i ljudi su fakat dosadni:

ja imao također sniper i svako malo se prebacujem na drugo mjesto i prozovu me kamperom...retard.

i za nekog lika su rekli kick noob, čudno...

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
skandalouz kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Bilo tko sa imalo mozga (bilo sniper, heavy gunner ili najobičniji assault) će osigurati svoj položaj. Znači. staviti claymore i nekako paziti na moguće točke upada u kuću. Sad ako sam ja noob dok razmišljam na taj način onda..... Oni se zalijeću sa pozlaćenim kalašnjikovima, pucaju iz SAW-a i RPD-a (ustvari spammaju sa metkima) po svemu kaj se kreće.... A da ne spominjem ono dobacivanje granatama na početku - samo noobovi i igrači sa onog servera to rade. Bilo koja mapa, frag granate lete ko kiša.... Za ne povjerovati. Bockanje noževima je ok, kao i kundak u CoD2 ali dobacivanje granatama je najveći problem u bio kojem CoD multiplayeru..

 

Šta je loše u bacanju granata ...? Ako se znas igrat i znas gdje granate pretezno padaju zasto hodas tuda zas ne pricekas 2-3 sekunde ..? U promodu ako nebaciš granatu na pocetku runde skoro poslije i da ti nece bit potrebna! Ne vidim nista loše u bacanju granta na pocetku runde ...

Stvar je u tome kaj ponekad ne možeš izbjeći tu kišu granati. Pričekam 5sec iza kakvog zida ali.... Dođe mi zlo kad vidim početak runde - prvih 10ak killova su od granati. A nek bacaju, ja čuvam tu granatu za čišćenje kuća, što im je i namjena.

boxer kaže...

Ma to je njihov stil igre, nemoj se previse zivcirati oko toga, mnogim nesto smeta jer ih ne ide.

Uopce ne vidim problem u tome ako igras sa snajperom i imas claymore, pa da citavu mapu provedes na jednom jedinom mjestu skempan u tetrapak. Igras sa snajperom  i to je za mene ok sto se tice kempanja.

Da je u pricu ukljucen gl ili marty e onda vec zna iritirati.

Jel to crackovani server ili original?

Ako je crackovani da vidim kako se igra, ako nije onda moram cekati jos 15 dana dok ne dodje origigi :(

Ako ja cijelu rundu ležim na krovu i pucam po njima, njima je lakše mene kickat i vikat da sam noob nego me tražit. Toliko o njihovoj vještini i načinu na koji su došli do levela 55. Iako sam snajper, ja se dosta krećem jer me mogu naći - većina mapa je napravljena tako da se kemperi lako nađu i neutraliziraju. Ali oni to ne rade. Mapa Bloc je raj za kempere. To je jedina mapa di ne viču "kick him, camper!". Zanimljivo Smijeh Ovo ti je IP servera - 188.40.33.213:28960 . Možeš sada igrati na njemu, nema potrebe za čekanje Namigiva . GL, Marty i LS su zabranjeni. Claymore nije.

djdomi kaže...

bio sam danas na tom serveru i ljudi su fakat dosadni:

ja imao također sniper i svako malo se prebacujem na drugo mjesto i prozovu me kamperom...retard.

i za nekog lika su rekli kick noob, čudno...

Eto, sam si vidio. Ako ti ikad padne tlak, dođi na taj server, uzmi snajper i claymore, nabrzinu će ti dignuti tlak. Osobama slabijih živaca nebi preporučio taj server, pogotovo kad se igra na mapi Crossfire.

I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...

Stvar je u tome kaj ponekad ne možeš izbjeći tu kišu granati. Pričekam 5sec iza kakvog zida ali.... Dođe mi zlo kad vidim početak runde - prvih 10ak killova su od granati. A nek bacaju, ja čuvam tu granatu za čišćenje kuća, što im je i namjena.

 

Ako ja cijelu rundu ležim na krovu i pucam po njima, njima je lakše mene kickat i vikat da sam noob nego me tražit. Toliko o njihovoj vještini i načinu na koji su došli do levela 55. Iako sam snajper, ja se dosta krećem jer me mogu naći - većina mapa je napravljena tako da se kemperi lako nađu i neutraliziraju. Ali oni to ne rade. Mapa Bloc je raj za kempere. To je jedina mapa di ne viču "kick him, camper!". Zanimljivo Smijeh Ovo ti je IP servera - 188.40.33.213:28960 . Možeš sada igrati na njemu, nema potrebe za čekanje Namigiva . GL, Marty i LS su zabranjeni. Claymore nije.

djdomi kaže...

bio sam danas na tom serveru i ljudi su fakat dosadni:

ja imao također sniper i svako malo se prebacujem na drugo mjesto i prozovu me kamperom...retard.

i za nekog lika su rekli kick noob, čudno...

Eto, sam si vidio. Ako ti ikad padne tlak, dođi na taj server, uzmi snajper i claymore, nabrzinu će ti dignuti tlak. Osobama slabijih živaca nebi preporučio taj server, pogotovo kad se igra na mapi Crossfire.

ja granatu čuvam za teško dostupne kampere. eto danas sam na crashu znao da je jedan marinac u jednoj malo višoj kući, ja mu bacim granatu i crkne.

bloc je stvarno dobra mapa za sniper jer su to dvije nasuprotne zgrade. ali i dalje neki debili na blocu viču camper!!!!

ponekad znam rushat sa sniperom i dosta je dobro. glavno rush oružje mi je mp5 jer je lagano te mogu brzo trčat. koristim i stunice u rushu kad reloadam samo bacim na njega i on crkne.

igrao sam crossfire i opet su dosadni.

RETARD!

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Kampere se može istjerati na par načina - rush sa stunom i M4, upad sa 2-3 igrača i M4kama i najbrži i najjednostavniji način - frag u sobu di se sakrio. Ne riskiraš smrt od claymore ako ju je postavio i brže je. Al šta to vrijedi kad svi pobacaju granate na početku runde..... Crossfire je ubitačan. Ako se bilo gdje zadržiš dulje od 10sec, odma si kamper. Sumnjam da ću više ić na taj server...
I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

otišo na server, igro jedno 20 min i onda callvote za kickanje mene. gledam ja ono WTF, i pitam zašto vote za kick, niko ne odgovara i vote passo, ja kickan.

fail server.

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"

eto ja danas nakon dugo vremena otisao malo na hardcore server. porokam ih masno i poberem ban na 10 minuta. toliko me izzivciralo tako jadno i primitivno ponasanje da mi je ubilo volju za igrom. ne znam kad cu sljedeci put upaliti cod.

15 godina
odjavljen
offline
RE: COD4 i "noobovi"
dreammaker kaže...

eto ja danas nakon dugo vremena otisao malo na hardcore server. porokam ih masno i poberem ban na 10 minuta. toliko me izzivciralo tako jadno i primitivno ponasanje da mi je ubilo volju za igrom. ne znam kad cu sljedeci put upaliti cod.

Živciraju sa bezveznim kickanjem (hmmm, a admin i njegovi iz klana mogu koristiti WH?), spammanjem sa metkima iz SAW-a, RPD-a i bacanjem granati preko pola mape na početku runde. Juggeri su isto tako dosta zanimljivi, ponekad je potrebno ispucati 3-4 metka iz Dragunova u njih da bi ih se rješio a dotad probudiš pola mape. I ako na početku dođeš do visokog scorea, bannaju te jer misle da koristiš WH ili/i aimbot. Kloni se tih servera. A na serverima di su ovakvi luđaci, ponašaj se kao oni ili budi uporan u snipanju i sađenju claymorica po mapi. Brzo ćeš im dignuti tlak i netko će izletit sa servera - il ti il će nekom puknut film pa će otić (vidio). Private serveri su naj - ja i par frendova dižemo svoj server za par dana jer se ovako ne da igrati.. Netko je iznad dobro napisao - igra je odlična al neki igrači ubijaju zabavu i tako te natjeraju da zamrziš igru. To je cijena popularnosti...

I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ja osobno znam otici na TATE  server igrati,i nekada se stvarno nadje dobrih i realnih igrača a nekada je to (u vecini slucajeva) samo natjecanje u tome ko če bolje wallhack koristiti  sto je toliko jadno i primitivno da nemozes povjerovat , mislim ono dosli smo se igrat i kako onda pokazat svoju vjestinu i sve i jos se zabaviti kad ti dodje neki noob i snimi te sa wh i kilne sa aimbotom i shema u 5 sec skupi kilova ko neko u par mapa

to stvarno ubija car igre i ozbiljnio razmisljam da odustanem od igranja jer stvarno nemogu vise trpiti take kretene a igra je stvarno fenomenalna.....

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
dadododo kaže...

ja osobno znam otici na TATE  server igrati,i nekada se stvarno nadje dobrih i realnih igrača a nekada je to (u vecini slucajeva) samo natjecanje u tome ko če bolje wallhack koristiti  sto je toliko jadno i primitivno da nemozes povjerovat , mislim ono dosli smo se igrat i kako onda pokazat svoju vjestinu i sve i jos se zabaviti kad ti dodje neki noob i snimi te sa wh i kilne sa aimbotom i shema u 5 sec skupi kilova ko neko u par mapa

to stvarno ubija car igre i ozbiljnio razmisljam da odustanem od igranja jer stvarno nemogu vise trpiti take kretene a igra je stvarno fenomenalna.....

Pa to st osam iznad napisao mi se bas na T.A.T.A.-ma i dogodilo :)

15 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Zvog tih varanja sam i ja prestao igrati CoD1 (u ono vrijeme...), a CoD 2 nisam nit počinjao upravo zbog toga jer mi se toliko smučilo to sve skupa...

 

Skinut nekoga sa snajperom preko cijele mape bez scopea.... gg...

 

Doslovce ti ubije igru i volju za njom, a što je najgore, nemožeš mu ništa...

(nije postojala nikakva mogućnsot da nekoga bannaš, kick tek na pokojem serveru, ali zanimljivo da onda team tog svog cheatera ne želi kickati radi scorea... svaka čast... -.-")

Can't find a better Jam!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 15:53 (Gunner_V).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice