Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 505.468
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Diablo 4

damage to slowed, damge to frozen, damage to chilled, damage to injured, damage to voulnourable, damage to stunned, dameg to posioned, damage to close, damage to distant, damage to healthy enemies, overpower damage, core skill damage, dfamage overtime, damage to bleeding, damage with warewolf skills, critical damage....da ne nabrajam

 

itemizacija je u kur... totalno

Intel 80286
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

damage to slowed, damge to frozen, damage to chilled, damage to injured, damage to voulnourable, damage to stunned, dameg to posioned, damage to close, damage to distant, damage to healthy enemies, overpower damage, core skill damage, dfamage overtime, damage to bleeding, damage with warewolf skills, critical damage....da ne nabrajam

 

itemizacija je u kur... totalno

 

a o onim silnim potionima i biljkama i matsima da i ne pričamo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Diablo 4

Uzeo sam ga za PC, igram sa gamepadom dok mi ne dođe Razer Naga. 
S godinama sam poceo više uživati u laid back igranju a manje u tryhardanju :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Ova sezona mi je doslovno jednaka kao i prethodna a samim time me bas i ne vuce na igranje kad sam vec nalupao skoro 700h.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo dosao mi Druid ide u Diablo kolekciju :)
Intel 80286
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

XP i gold drop bonus aktivni u igri od pred koji sat:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24022270/mother-s-blessing-returns-to-sanctuary

 

No trenutno je XP bonus 25%, a ne, 35%. Popravit će ™

https://twitter.com/PezRadar/status/1726672242401309036?s=20

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Diablo 4

Lilith pala iz prvog solo pokusaja  ..

edit: T100 rijesen. Sad samo glyphove napucati do 21.

Éire
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 3:51 (DukeOs).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Naletih na druga Mirka u gradiću Wejinhani 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 0:19 (Baldurion).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Baldurion kaže...

Naletih na druga Mirka u gradiću Wejinhani 

 

 

 Mirko je rodom iz Donjeg Miholjca 

Intel 80286
12 godina
offline
Diablo 4

Da li vrijedi uzeti ovu ultimate verziju, sta se tacno osim kozmetike dobija jos, htio bih uzeti dok je ova akcija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Xpider kaže...

Da li vrijedi uzeti ovu ultimate verziju, sta se tacno osim kozmetike dobija jos, htio bih uzeti dok je ova akcija.

 Dobiješ kozmetiku i jedan Premium BattlePass - Ultimate daje i 20 levela na istome. Sa Premium Battlepassom otključavaš i ingame currency za ingame shop (skinovi).

 

Ako ti je samo do igranja, ne treba ti Ultimate. Isti je bio fora kad je igra izašla pa se s njim i Deluxe-om igru moglo igrati 4 dana prije ostalih. 

 

 

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Sinoc pao po 41.99€
:)
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Sinoc pao po 41.99€
:)

 Da odigraš samo kampanju vrijedi te novce gledajući kakva se danas AAA sranja prodaju za 80 eura.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa drugo vjv ni ne planiram..
Nisam ni 3jku iso dalje od završetka kampanje .
R33mba#2892
16 godina
online
Re: Diablo 4

gledao sam jucer dev stream vezan za AoZ. onako, ja malo budalast nadao sam se da će to malo detaljnije pojasnit, naročito loot koji je realno glavni interes svakoga tko igra d4. i to u smislu da cemo imati ilvl 925 droppove i eventualno mogucnost za ispadanje ubera.

kad ono, nista od toga. vidim deva koji je radio live preview da je reward 4 itema (isto kao i u nmd), veci glyph xp (ocekivano) a itemi nisu max lvl.

i sad ja postavljam pitanje cemu radit AoZ. imam puverize druida, ne treba mu glyph svakako jer sav content mogu radit bez problema, nema nikakvih informacija da uberi padaju (sto sam se nadao jer mi je duriela malo preko glave). jedini razlog je taj famozni glyph al on je sam sebi svrha. moras ga imat kako bi radio AoZ a svakako ces ic u nmd farmati dust jer ti treba za radit AoZ sigil, dakle jedino sto taj glyph radi jer laksi nmd runs. 

 

ne znam, sta vi kazete na ovo? 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4

Novosti sa patchom koji će biti ubrzo, jučer bio Campfire Chat - nova aktivnost u sezoni - slično GR u D3:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24031818/catch-up-on-the-latest-campfire-chat

 

 

Objašnjenje te nove aktivnosti, Abattoir of Zir, počinje 5.12:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24030418/rain-blood-in-abattoir-of-zir

 

I službeni patch notes:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 20:29 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Diablo 4

Ne znam kako drugima al po izlasku uber bosseva opet sam aktivno poceo igrati i ne mogu da stanem.

Abbator of Zir ce da bude pun pogodak ..

Moja Immortal ball sorceres se sva ovlazila od nestrpljenja

 

Éire
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ja se gustam frozen orb sorcerkom, nije mozda najjaci build u igri ali je super zabavan za igrati. Ledim sve živo doslovno samo ih smrznem i oneshotam.
Prema najavama doci ce napokon i do promjena u itemizaciji, i to u sezoni 4. Prema informacijama nece vise biti toliko dmg modifiera (damage on tuesdays kako im piše na majicama) nego ce to malo srediti.
Ovaj grift iz diabla 3 koji ce se sada ustvari zvati abatar of zir ce biti pun pogodak ja mislim.
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Igra je dobra. Došao sam do 96 lvl-a sa BL sorcom. Zabavna je igra i to sve, ali fali jos masu QoL koje meni smetaju (kao što smo nas par "plakali" u gildi pred neki dan) 

 

Offtopic: Uzeo sam pred neki dan igru Grim Dawn na popustu i odlucio da cu sa D4 privremeno pauzirati dok ne ispeglaju dosta stvari i ubace QoL stvari (loot filter podhitno moraju ubaciti). Ima toliko nepotrebnih statsa u igri da me glava zaboli kada idem čitati statse za svaki pojedini item. 

 

A grim dawn je baš kompletna igra (ima loot filter što je mila majka). Baš uživam igrajući. Svakako preporuka za igru ako i vama još dosta toga fali u d4. 

 

P.S. Nije mi žao što sam kupio d4 jer je realno dosta solidna igra, ali su isto tako trebali odmah ubaciti neke ajmo reci osnovne stvari u igri poput loot filtera, sejvanja builda, više stash tabova itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2023 18:52 (Baldurion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Ja sam maloprije svoju beštiju na lvl 100 podigao i sad dalje nemam pojma kaj bih s njom.

Mogao bi se tu još malo popeglati build, fali mi 20-ak paragon levela i glifove sam podigao tek na lvl 10.

Al' gubim volju kad više ne ide XP :D

 

Mislim da ću sljedeće ići podići Necra na lvl 100.

Tigar Krezumica
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

koliko je disbalans izmedju buildova.. patim se sa fireball i frozen orb sorcerkom doslovno 5 min lupetam po varshanu.

prebacim na ball lightning sorcerku ubijem ga za 2 sekunde.. pa to je cirkus 

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Kada startuje Zir???

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Kada startuje Zir???

 Skida se

 

Éire
16 godina
offline
Diablo 4

Zavrsio prvi level...

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Zavrsio prvi level...

 Javi mi se za koju godinu doguras taj glyph na 200

Tezinu  T25 mozes zaboraviti dok se on ne dogura do pristojnog levela..nadajmo se..

Éire
16 godina
offline
Diablo 4

Nista od toga, maltene ga nemoguće do 50 dogurati do kraja sezone, a onda nestaje...

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Jel tko probao sa sorcerkom koristiti Flickerstepp i Oculus sa metamorphosis vampire power. U biti igram helltides i tamo mi cooldown na ultimate sa flickerstepa radi odlicno, odem u nightmare dungeon tamo ne radi proc efekat.
Sad ne znam jel to namjerno ili je bug u igri??
Prije bi rekao da je bug
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

To je bug, taj kombo ne radi u NMD.

A Blizzard ga vjerovatno nece niti ispraviti.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo da se pohvalim danas dropao Shako
Intel 80286
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Ja ih imam 2 komada.

Zanimljivo kako mi je Necro na lvl 89 što se tiče attack powera i armora jači od Sorcerer koja je lvl 100.

S time da još uvijek vozim minion build dok leveliram Necra i iako tope sve redom, to se ne može usporediti sa LB buildom od Sorc.

Naravno da ću promijeniti build na Necru, samo dok stignem na lvl 100.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice