FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.753
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Uzeo sam. odigrao 3 s njim i nemam prigovora zasad.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 0:05 (zagid3).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Što ti tu djeluje dobro? Kupiš ga na marketu za manje od 800k coinsa i prodaš kada ti se digne. Za složit će trebati bar milja.Dobro kaže jedan lik na netu. Za slaganje  coste moraš imati ozbiljan poremećaj. Citiram lika, ne vrijeđam nikog.

Pa kad utrpaš par tisuća dolara ili eura u packove i imaš masu coinsa onda je neisplativo slagati untradable ikonu - tu se slažem.

Ne kažem da si ti utrpao te pare u igru nego taj tvoj jutuber jer mora zbog contenta.

Ali kad u klubu imaš 10-tak ili više untradable kartica visokog rejtinga - koji kurac da radiš s njima nego da složiš karticu s kojom ćeš igrati.

Ja trenutno nemam Ruija kamo stavit pa ga zato neću slagat, ali da kojim slučajem imam mjesta za njega odmah bih ga složio zato jer sam lani igrao s njim i bio više nego zadovoljan.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Iskreno, po meni je totalna debilana raditi untradeble icone.

Draže mi je kupovati i prodavati "jake" igrace, sto ako mi ne pase igrac? sta da radim sa njim?

Prekjucer sam opet spizdio 900k, pala je cijena Ramosu i Varaneu pa sam ih uzeo, vratio sam Bale-a jer je isto pao i to dosta.

Sam sebi sam po ne znam vise koji put dokazao da u obrani je totalno ne bitno koga imas jer ako ti je zapisao da ces izgubit, budes izgubio.

Lik mi je dao golove u razmaku od par minuta na nacin da mi je Insigne izgurao Ramosa i Varana i onda kao secer na kraju u drugoj tekmi mi Mertensom zabije glavom pored dvojice najskupljih stopera. 

Tocno se vidi kako se "pogube", nemam kontrolu nad njima, skace mi onaj trokutic i ne mogu ih nikako odabrati, i onda samo pustim i sta bude bude.

Nekad mi golman obrani ali u vecini slucajeva dobijem gol pa taman da puca sa 40m, jer eto, tako je trebalo biti.

Prestao sam se zamarati, pokusavam sto vise igraca provuci kroz klub da probam sto vise njih pa se onda naknadno vracam po one koji mi se svide.

Recimo Gelson Martins i Inaki Williams, oba po 800 coinsa, to je strasno sto sa njima radim ljudima koji imaju brutalne ekipe, znaci nema veze s vezom :)

Prodao sam Aguera i sa "klupe" vratio Vardy-a. Meni ta kartica toliko lezi da je to u nekim tekmama preruzno, kao da imam chit, sta ja sa njim radim u kombinaciji sa krilima OTW Mahrez i OTW Anderson je jebena perverzija, jos mi iza njih stoji Uefa Miki pa sve sto se i odbije na rub 16m Miki trpa nemilosrdno :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Iskreno, po meni je totalna debilana raditi untradeble icone.

Draže mi je kupovati i prodavati "jake" igrace, sto ako mi ne pase igrac? sta da radim sa njim?

 

 

Znači ti discardaš unteadable kartice iznad 85 rejtinga?

U kurac!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže... 

Znači ti discardaš unteadable kartice iznad 85 rejtinga?

U kurac!

 Ne prijatelju, ja ih niti ne dobijem :)

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ne prijatelju, ja ih niti ne dobijem :)

Lažeš!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Ne prijatelju, ja ih niti ne dobijem :)

Lažeš!

 Vidi kako sam jadan 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Vidi kako sam jadan 

Šta si Alonsa i Lucasa u mega packu dobio od vikend lige :P

Razbojniče!

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Prosle godine mi je bio cilj imati barem jednu ikonu Milana u ekipi, buduci da sam poceo igrati oko bozica nisam mislio da cu imati coinse za nista vise od Shevchenka. Na kraju sam odradio Shevchenka i Crespa u isto vrijeme i stavio ih naprijed i uzivao u nekih 300tinjak gejmova s njima.

U međuvremenu sam odradio Blanca, Ferdinanda i Okochu. I iz baby icon sbc-a dobio Vieiru i Inzaghia. Na kraju sam odlucio od svih tih ikona sloziti Gullita i Maldinia, i onda sam skontao da bi mogao napraviti i Ronaldinha.

Tako da sam do pocetka svjetskog prvenstva imao Gullita, Maldinia i Ronaldinha u ekipi bez utrosene kune na fifa pointse, samo grindanjem igre.

 

Ove godine mi je cilj imati Raula i Henry u napadu posto su mi bili najdrazi napadaci dok sam odrastao, iza njih Seedorfa i Ballacka.

A kako cu to ostvariti mi je svejedno, hoce li biti tradeable ili untradeable mi je isto jer svakako ne odlaze iz moga tima, jedino sto preferiram first owner kartice.

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Vidi kako sam jadan 

Šta si Alonsa i Lucasa u mega packu dobio od vikend lige :P

Razbojniče!

To kad sam bio bogat u početku igre, sad dobijem tradeble mbappe, hazarda i ekipu pa ih moram prodavat a ne mijenjati 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Pozicija kluba na tablici povezana sa brojem dana od Bozica.

 

Ovo su pretpostavke nekog lika na redditu.

 

Nation: Portugal (Quaresma, Semedo, Pizzi, Gelson, Guedes, Antunes, J Mario, Ricardo P, Moutinho, Jota, Bruma, Dalot)

Table Position: Arsenal (Bellerin/Kolasinac/Monreal/Ramsey), AC Milan (Calhanoglu/Higuain/Bonaventura/R Rodriguez), Bordeaux (Kamano), RB Leipzig (Poulsen/Forsberg/Bruma), Real Betis (Carvalho/Inui/Bartra)

Shirt No 6: Khedira, Lucas Leiva, Mario Rui, De Vrij, D Suarez, Koke, Kondogbia, Veratti, Thiago, Delaney, Pogba, D Sanchez

My predictions would be: Guedes/Dalot, Bonaventura/Poulsen/Bellerin/Ramsey, and Kondogbia/Thiago

 

Nadam se da ce to biti Kondogbia ali da će ostati francuz a ne juzoafrikanac.

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Nikad nije bio toliko od velike vaznosti kao u pocetku 18. Niti u 12,13,14,15... Jer su svi gurali Pace igru. Pogotovo jer je LB+trokut bio OP.

Koristio si ga, ali ne u tolikom omjeru. Danas ne mozes igrat bez njega jer je gameplay sporiji. 

 O cem ti pricas sinko? Itekako se sjecam tih dana jer sam tada zivio na fifi. Budimo realni u Fifi 13 je trebalo vise znanja pri manualnom igranju defendinga nego u bilo kojoj fifi nakon toga, a ako si znao igrat manualno obranu bio si nagradjivan za to. Od frostbitea su poceli prosirivat bazu sa sto vise casual igraca, znaci sto vise pojednostavit igru da svaka noobara moze naucit igrat u sto krace vrijeme. Gameplay sto vise pojednostavit, lica igraca neka budu wow, Ronaldo nega skace i vice buu nakon gola i eto ti fife. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

ljudi može pomoć tko se malo bolje kuži...imam GTX1050 i sve je funkcioniralo normalno, i sad recimo idem pokrenut FIFU i izbaci mi "This game does'nt meet minimum requirements". Ili recimo dok igram PUBG, samo izbaci "cannot load video memmory" i crasha se. Onda moram resetirat laptop i radi. I tako već par dana. Odmah sam napravio clean instalaciju drivera, ali i dalje isto

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...

Nikad nije bio toliko od velike vaznosti kao u pocetku 18. Niti u 12,13,14,15... Jer su svi gurali Pace igru. Pogotovo jer je LB+trokut bio OP.

Koristio si ga, ali ne u tolikom omjeru. Danas ne mozes igrat bez njega jer je gameplay sporiji. 

 O cem ti pricas sinko? Itekako se sjecam tih dana jer sam tada zivio na fifi. Budimo realni u Fifi 13 je trebalo vise znanja pri manualnom igranju defendinga nego u bilo kojoj fifi nakon toga, a ako si znao igrat manualno obranu bio si nagradjivan za to. Od frostbitea su poceli prosirivat bazu sa sto vise casual igraca, znaci sto vise pojednostavit igru da svaka noobara moze naucit igrat u sto krace vrijeme. Gameplay sto vise pojednostavit, lica igraca neka budu wow, Ronaldo nega skace i vice buu nakon gola i eto ti fife. 

 o tome sinko kakve se ja fife sjecam... 

 

Sta velite jel ovo dobra ekipa za WL? Nekako su mi PL dopizdili.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...

Nikad nije bio toliko od velike vaznosti kao u pocetku 18. Niti u 12,13,14,15... Jer su svi gurali Pace igru. Pogotovo jer je LB+trokut bio OP.

Koristio si ga, ali ne u tolikom omjeru. Danas ne mozes igrat bez njega jer je gameplay sporiji. 

 O cem ti pricas sinko? Itekako se sjecam tih dana jer sam tada zivio na fifi. Budimo realni u Fifi 13 je trebalo vise znanja pri manualnom igranju defendinga nego u bilo kojoj fifi nakon toga, a ako si znao igrat manualno obranu bio si nagradjivan za to. Od frostbitea su poceli prosirivat bazu sa sto vise casual igraca, znaci sto vise pojednostavit igru da svaka noobara moze naucit igrat u sto krace vrijeme. Gameplay sto vise pojednostavit, lica igraca neka budu wow, Ronaldo nega skace i vice buu nakon gola i eto ti fife. 

 Potpisujem ovo. Igrao sam sve fife na ps3 znaci od Fife 08 do Fife 13, i onda sve na ps4 od Fife 14 pa do sada. Neke su mi se vise svidjele neke manje, ali 13ica mi je ostala u najboljem sjecanju. Fut je postao kvalitetniji, a u seasonsima sam harao sa CSKA (Honda, Dzagoev i ekipa).

11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...

Nikad nije bio toliko od velike vaznosti kao u pocetku 18. Niti u 12,13,14,15... Jer su svi gurali Pace igru. Pogotovo jer je LB+trokut bio OP.

Koristio si ga, ali ne u tolikom omjeru. Danas ne mozes igrat bez njega jer je gameplay sporiji. 

 O cem ti pricas sinko? Itekako se sjecam tih dana jer sam tada zivio na fifi. Budimo realni u Fifi 13 je trebalo vise znanja pri manualnom igranju defendinga nego u bilo kojoj fifi nakon toga, a ako si znao igrat manualno obranu bio si nagradjivan za to. Od frostbitea su poceli prosirivat bazu sa sto vise casual igraca, znaci sto vise pojednostavit igru da svaka noobara moze naucit igrat u sto krace vrijeme. Gameplay sto vise pojednostavit, lica igraca neka budu wow, Ronaldo nega skace i vice buu nakon gola i eto ti fife. 

 o tome sinko kakve se ja fife sjecam... 

 

Sta velite jel ovo dobra ekipa za WL? Nekako su mi PL dopizdili.

 Lose se sjecas onda. Uostalom u fifi 12 je ubacen prvi put taj tactical defending, a opce je poznato da cim EA u fifi izbaci neku novu stvar da bude OP. Tako da onaj koji je igrao manual defending tada je bio na konju. U fifi 12 je jos bilo dosta bugova, ali u 13 su dosta to ispolirali i tacklanje u prazno na sredini terena je znacilo da si izgubio tog igraca u daljnjem igranju obrane i protivnik bi ti napravio visak samo tako. Danas mozes lupat tackle za tackle dok ne pogodis i lose tajmiranje tackla se uglavnom ne kaznjava u tolikoj mjeri ko prije. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Stavi Modrica umjesto Casemira meni osobno bolji i lakse ulazi finesa, Rakitic ili Isco su mi isto bolji izbor od casemira...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Stavi Modrica umjesto Casemira meni osobno bolji i lakse ulazi finesa, Rakitic ili Isco su mi isto bolji izbor od casemira...

 Pa ako igra formaciju bez zadnjeg veznog onda su modric,rakitic i isco bolji od Isca ali ja mislim da on igra 4-2-3-1 formaciju sto znaci da koristi dva zadnja vezna a casemiro je puno bolji zadnji vezni od modrica rakitica i pogotovo od isca koji nema nikakve obranbene statistike.

Ja nisam siguran kako bi kroos odigrao zadnjeg veznog mozda je najbolje da ni ne kupujes griezmana vec u cam stavis kroosa i onda kao drugog cdm-a probas inform parteya ili ucl kondogbiu

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
CroVandal kaže...

Stavi Modrica umjesto Casemira meni osobno bolji i lakse ulazi finesa, Rakitic ili Isco su mi isto bolji izbor od casemira...

 Pa ako igra formaciju bez zadnjeg veznog onda su modric,rakitic i isco bolji od Isca ali ja mislim da on igra 4-2-3-1 formaciju sto znaci da koristi dva zadnja vezna a casemiro je puno bolji zadnji vezni od modrica rakitica i pogotovo od isca koji nema nikakve obranbene statistike.

Ja nisam siguran kako bi kroos odigrao zadnjeg veznog mozda je najbolje da ni ne kupujes griezmana vec u cam stavis kroosa i onda kao drugog cdm-a probas inform parteya ili ucl kondogbiu

 

 Gledo sam ustedit i puknut kroosa na cam i imat Casemiro i partey iza.... Ispred kroos i u napadu suarez, bale i debele. 

 

Otislo sve na bubanj, sutra otvorit pakete i pokupiti coinse od divisiona... pa sklepat ekipu odozgora. Ipak cu grizmana ostaviti jer mi ona hernandez nema full chemistry. 

 

Mozda cak prodat i lijevu stranu pa otic na ovako nesto. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 19:35 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Igra li ko3-5-2?

 

Ili neku drugu a da nije standardna?

 

Mislim da prelazim na 3-5-2 kad budem ponovo krenio igrat.

Citao sam na redditu da je dosta napadacka a obrana je za ku*ac svakako.

 

Ovako bar igrati sa 5 ofanzivnoh igraca koji mi ne stanu u formaciju inace.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači sinoć od kad sam Sona složio do prije sat i nešto odigram 11 utakmica u Rivalsima, 10 dobijem jednu izgubim, dođem na svega 2 boda od 3 divizije, igram utakmicu trebam pobjedu, vodim 3-1 85.-ta minuta i izbace me sa servera aaaa popizdio sam načisto, poslije idem još 3 utakmice odigrat i spušim sve glatko, ekipa koja bila prebolesna više se nije mogla sastavit, glat spušim.

Znači bio 2 jebena boda od 3. divizije, sve izgledalo idealno a onda odjednom ode sve u 3 pm, gledam i ne vjerujem, kao da je netko rekao e nečeš, izbace me iz dobivene utakmice i poslije se ne mogu više sastavit, puše na sve strane, autoput iza, niti jedan igrač mi više ne stoji kako treba, Pogba zuji na sve strane ko muha bez glave, samo ne gdje treba, Van Dijk ispada iz obrane sam od sebe, ma odvratno nešto, ne pitam se ja tu ništa jbt.

 

 

Inače Son mi jeben za sad, lijeva desna, nije važno, samo naciljaj i postavi ga i ulazi sve.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Znaci frajer na ovom turniru sto je bilo neki dan izleti sa golmanom na nekih 30m i ovaj obrani rukom i golman ne dobije ni zuti karton to je odmah prvi clip, prebacite na 1:38 ja retardiraniji gol u zivotu nisam vidio a na 8:26 lik je savrseno opisao igru hahhahahha

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

sa 1720 na 1490. Eto, toliko je patch dobroga donio. Ne znam kaj trebam napraviti za pobjedu. Napad Dembele IF, Griezmann i Bale... nisam toliko stativa i precki vidio u zivotu. Ajde, ovi barem gol pogode... izgubio sam utakmice koje, da je igra normalna, nebi izgubio nema teoretske sanse. Gdje lik meni iz 2 akcije zabije 2 gola... 4x mu uzmem loptu sa Varanom, 4x se ona vrati njegovom Immobileu u noge i tako 2 puta za redom. Skoro sam slomio joystick od jada. Umjesto da sutra uberem nagrade kako treba, sad sam se srusio u Div 5 da dobijem losije paketice. Uzas.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Igra li ko3-5-2?

 

Ili neku drugu a da nije standardna?

 

Mislim da prelazim na 3-5-2 kad budem ponovo krenio igrat.

Citao sam na redditu da je dosta napadacka a obrana je za ku*ac svakako.

 

Ovako bar igrati sa 5 ofanzivnoh igraca koji mi ne stanu u formaciju inace.

 

 

Ma pusti ti te pizdarije sa standardnom formacijom, kao prvo kako uopće dođe do toga da se neka formacija proglasi najboljom ?

Tako što 2-3 najbolja lika na svijetu igraju tu formaciju, tipa sa 3 CAM-a, a i ne igrali kad imaju 2 ronalda, Cruyfa, Eusebia i Pelea, dok na CDM stave Vieiru i Gullita, sa takvim igračima nema greške šta god da staviš, i onda rokaš finese sa 20m i dereš se lets go Cruyf, come on Eusebio, zajebite ta sranja.

 

Za tebe je najbolja formacija koja tebi paše i tako igraj, ona koju kad vidiš položaj igrača dok stoje postavljeni u obrani da ti daje neko samopouzdanje da si siguran da dobro stojiš na terenu, da osječaš da kontroliraš stvari, e to je onda to.

Ja od početka igram 4-3-3 (4) i ne mislim to mijenjati, to mi najbolje odgovara, 2 beka i Fabinha imam na stay back, jer su korisniji kad stoje nazad nego da dođu naprijed i onda mi je svaka polukontra panika, Pogbu imam da ide naprijed uz napadače. U fazi obrane pustim Pogbu i Fabinha da se sami kreču a ja pokrivam sa Mikhitaryanom prostor koji oni ostave, ili ako se prebace na neku stranu gdje je lopta onda kontroliram drugu stranu na kojoj je više prostora sa drugim krilom, a sa Pogbom i Fabinhom kao i sa obranom igram jedino kad sam sam siguran da idem u tackle. Isto kad mi protivnik vuče polukontru također se vračam ili sa nekim od krila ili sa Mikhitaryanom, ovisi koji je najbliže jer su puno brži i okretniji od ovog dvojca u sredini.

 

I naravno uglavom osjetim da je to to, da tako imam sve pod kontrolom, pobjeđujem, dok EA ne umiješa svoje prste i ode sve u kurac, odjednom ne znam ništa, al jbg gledaj širi uzorak, a sranja na ovoj igri će uvijek bit.

 

 

Tipa maloprije kreće utakmica, lik krene sa centra, par dodavanja, bum sa 20m gol, ja krećem sa centra nakon njegovog gola i bum gol, poslije opet on i opet gol, onda opet ja i opet gol, jbt. 10. min 2-2, poslije reko hoćeš kurac i čim je krenuo uletim mu klizeći sa Lucasom i eto mi crveni, da bi ga poslije unakazio i sa igračem manje i pobijedim 6-2, Aubameyang i Son ga masakrirali, samo se nasmiješ i kažeš jbg.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Iskreno, po meni je totalna debilana raditi untradeble icone.

Draže mi je kupovati i prodavati "jake" igrace, sto ako mi ne pase igrac? sta da radim sa njim?

Prekjucer sam opet spizdio 900k, pala je cijena Ramosu i Varaneu pa sam ih uzeo, vratio sam Bale-a jer je isto pao i to dosta.

 

 

 Koliko se inace prodaju imam sada 200k i igraca za prodat mozda bi mogao navuc za nekog od njih,a mozda i ne,nezz ni sam.

Gledam da kupim nekog jaceg vjerovatno ce sad past cijene kad se paketici otvore,htio bi da se bar okrenem malo s ovih 200k.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Dobio crvenog Jesusa i golmana Sommera, nadao se messiu 

U ostalim Player paketima Perisic, Kompany, Godin i u jednom player packu najjaca kartica 82 Toprak. Taj me trolla od pocetka fife, obavezno mi je u svakom drugom paketu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sta bih dao za tog Jesusa. U WL uzeo Simeonea i nekog od onih slabijih, ne secam se imena, u DR nista vredno pomena, Lucas Vasquez najbolji igrac. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Oce bit jos za ovaj futmas slaganje ekipa za paketice ili je do kraja ostalo sada slaganje samo za igrace?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 

 

 Koliko se inace prodaju imam sada 200k i igraca za prodat mozda bi mogao navuc za nekog od njih,a mozda i ne,nezz ni sam.

Gledam da kupim nekog jaceg vjerovatno ce sad past cijene kad se paketici otvore,htio bi da se bar okrenem malo s ovih 200k.

Pa pogledaj si na marketu. 

Sad ujutro se otvara najvise paketa pa su najjeftiniji

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

 

 

Ma pusti ti te pizdarije sa standardnom formacijom, kao prvo kako uopće dođe do toga da se neka formacija proglasi najboljom ?

 

 Proglase se najboljom jer su pro igraci najbolji abuseri glitcheva i oni uvijek istestiraju sve i izaberu ono sto najbolje radi ono gdje ima najvise propusta tako da 4-2-3-1 i 4-1-2-1-2 narrow i jesu dvije najbolje formacije u igri samo zavisi koja ti najbolje pase. Pro igraci su proglasili finese udarce, kick off glitcheve i jos par skillova kao npr. la croqeta najboljim.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice