FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Upravo sam slucajno kupio 9 obicnih rare kartica za ukupno 90k. Nisam namestio cenu u filteru i bacio 90k. Genije. Naravno u 20 premium bpl upgrade ni board. 

Kaj koristiš neku aplikaciju za kupovinu kartica?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Spremno pedesetak tradeable packova za subotu, ak nedobijem bar 3 Reine i 2 Horna bit cu razocaran

8 godina
offline
FIFA 19

Nisam ovde na temi bio kako sam prestao igrati fifu, 35 stranica za procitati .

I tako malo sam prelistao i ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto sam ovo smece od igre prestao da igram. Eto samo da vam se javim i sa srecom svima .

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Koristim ovu companion, ali sada sam jednostavno zaboravio da stavim u pretragu igrace do 800 koinsa. :( uradio jos 15 bpl upgrade, najbolji igrac Mata. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Nisam ovde na temi bio kako sam prestao igrati fifu, 35 stranica za procitati .

I tako malo sam prelistao i ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto sam ovo smece od igre prestao da igram. Eto samo da vam se javim i sa srecom svima .

 Ne nego si se napokon rijesio imperativa igranja i jebe ti se za score. Cim ne igras za nista, nemas se na nista ni ljutit. Costa psihologija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Ovaj Varane izgleda prebolesno. Jbt, kakva kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Nisam ovde na temi bio kako sam prestao igrati fifu, 35 stranica za procitati .

I tako malo sam prelistao i ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto sam ovo smece od igre prestao da igram. Eto samo da vam se javim i sa srecom svima .

 Ne nego si se napokon rijesio imperativa igranja i jebe ti se za score. Cim ne igras za nista, nemas se na nista ni ljutit. Costa psihologija. 

 Ma prestao sam fifu igrati u potpunosti, nisam vise mogao trpiti sve te gliceve, momentume, silovanje igre itd, gameplay mi postao presmesan i to je bio glavni razlog da dignem ruke od toga.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Koristim ovu companion, ali sada sam jednostavno zaboravio da stavim u pretragu igrace do 800 koinsa. :( uradio jos 15 bpl upgrade, najbolji igrac Mata. 

 pa ne kupuje companion kartice umjesto tebe? Ne kužim kako si se mogao jednom zajebati a ne devet puta?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Nisam ovde na temi bio kako sam prestao igrati fifu, 35 stranica za procitati .

I tako malo sam prelistao i ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto sam ovo smece od igre prestao da igram. Eto samo da vam se javim i sa srecom svima .

 Ne nego si se napokon rijesio imperativa igranja i jebe ti se za score. Cim ne igras za nista, nemas se na nista ni ljutit. Costa psihologija. 

 Ma prestao sam fifu igrati u potpunosti, nisam vise mogao trpiti sve te gliceve, momentume, silovanje igre itd, gameplay mi postao presmesan i to je bio glavni razlog da dignem ruke od toga.

 I onda si otiso u drugu igru koja isto ima sve to ( citajuci komentare tamo ) pa ovdje dodes rec kak si sretan. Meni je to genijalno.

 

TOTY Silva. Imal njegovu TOTS u proslo fifi, fenomenalna kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 19:40 (SimeKZ).
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Iz nekog razloga mi vise ne pokazuje timed finishing bar iako mi je ukljucen u traineru.Ima netko rjesenje?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Iz nekog razloga mi vise ne pokazuje timed finishing bar iako mi je ukljucen u traineru.Ima netko rjesenje?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Nisam ovde na temi bio kako sam prestao igrati fifu, 35 stranica za procitati .

I tako malo sam prelistao i ne mogu vam opisati koliko mi je drago sto sam ovo smece od igre prestao da igram. Eto samo da vam se javim i sa srecom svima .

 Ne nego si se napokon rijesio imperativa igranja i jebe ti se za score. Cim ne igras za nista, nemas se na nista ni ljutit. Costa psihologija. 

 Ma prestao sam fifu igrati u potpunosti, nisam vise mogao trpiti sve te gliceve, momentume, silovanje igre itd, gameplay mi postao presmesan i to je bio glavni razlog da dignem ruke od toga.

 I onda si otiso u drugu igru koja isto ima sve to ( citajuci komentare tamo ) pa ovdje dodes rec kak si sretan. Meni je to genijalno.

 

TOTY Silva. Imal njegovu TOTS u proslo fifi, fenomenalna kartica. 

 Kakav si ti lik . Nisam spomenuo Pes ni u jednom kontekstu, daleko je ta igra ispred Fife i ne bih uopste te dve igre poredio. A ako si mislio sa onim da ne igras za nista i nemas se sta ljutiti (na Pes)  mnogo gresis, za sta to igras u Fifi? Cini mi se da igras samo za frustraciju i slom zivaca. Javio sam se samo da vas pozdravim, ne moras hejtovati odmah .

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 19:50 (ruya).
12 godina
offline
FIFA 19

Pa igras fifu za napredak u vikend ligi, napredak u sakupljanju ekipe. Isto ko sto neko grinda LOL, WoW ili nesto 10to. Igras radi rankinga i nagrada. Uvijek imas za nekaj igrat. 

 

To da je PES daleko bolji od fife nema veze sa pameti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 19:54 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Pa igras fifu za napredak u vikend ligi, napredak u sakupljanju ekipe. Isto ko sto neko grinda LOL, WoW ili nesto 10to. Igras radi rankinga i nagrada. Uvijek imas za nekaj igrat. 

 

To da je PES daleko bolji od fife nema veze sa pameti. 

 Dobro je Sime druze opusti se :). Kad kazem da je pes bolji mislim na sam gameplay, svaku igru koju igram igram je najvise zbog gameplay-a. Fut je zanimljiviji to ne sporim, serveri u fifi su bolji takodje ali veruj mi da je dosta zanimljiv i myclub mod a gameplay se jednostavno ne moze porediti. Sve sto postoji ''fudbalsko'' je u Pesu, Fifa nema veze sa fudbalom na terenu. Uzivaj ti u Fifi, nisam nista lose mislio.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Usao sam na market, i dole gde pise max buy now, nisam stavio maksimalno 700 koinsa za gold rare kartice, a mislio sam da sam to namestio, i onda sam redom isao i kupovao na buy now kartice, misleci da je cena 700 coinsa a bila je 10k. :D

10 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
. Sve sto postoji ''fudbalsko'' je u Pesu, Fifa nema veze sa fudbalom na terenu. Uzivaj ti u Fifi, nisam nista lose mislio.

 Probao sam ovaj pes lite,od izbornika,igre,svega izgleda smisno pored fife...upalio jednu utakmicu odigra 20min i to je to delete odma.

A da nema gliceva i sranja u njem nije istina jer prijatelji mi igraju pes i isto laju ko ja radi fife.

A kad vidim man blue sere mi se.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Usao sam na market, i dole gde pise max buy now, nisam stavio maksimalno 700 koinsa za gold rare kartice, a mislio sam da sam to namestio, i onda sam redom isao i kupovao na buy now kartice, misleci da je cena 700 coinsa a bila je 10k. :D

 Mogao si i par mojih zakacit za 10k. :D

8 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
ruya kaže...
. Sve sto postoji ''fudbalsko'' je u Pesu, Fifa nema veze sa fudbalom na terenu. Uzivaj ti u Fifi, nisam nista lose mislio.

 Probao sam ovaj pes lite,od izbornika,igre,svega izgleda smisno pored fife...upalio jednu utakmicu odigra 20min i to je to delete odma.

A da nema gliceva i sranja u njem nije istina jer prijatelji mi igraju pes i isto laju ko ja radi fife.

A kad vidim man blue sere mi se.

 Vidi, ne igras valjda fifu radi izgleda izbornika? Igra ima gliceva naravno ali jedno pa barem 20 puta manje od fife, neko sranje se desi jednom u 5 tekmi dok u fifi se sranja desavaju 5 puta u jednoj tekmi. Proveo sam stotine sati u futu igrao ga od fife 15 pa sve do ove zadnje pre jedno mesec dana i to svakodnevno, bio rob igre kao i vecina vas ovde i znam dobro o cemu pricam. A sto se tice man blu to se pomocu option file-a resi za par minuta i imas sve licencirano kao i u fifi. Nisam ovde dosao uopste porediti pes i fifu nego Sime isprovocirao 😁. Svako igra sta mu se vise svidja,kod mene je fifa otisla na delete kad sam video kolika je razlika. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
ruya kaže...
. Sve sto postoji ''fudbalsko'' je u Pesu, Fifa nema veze sa fudbalom na terenu. Uzivaj ti u Fifi, nisam nista lose mislio.

 Probao sam ovaj pes lite,od izbornika,igre,svega izgleda smisno pored fife...upalio jednu utakmicu odigra 20min i to je to delete odma.

A da nema gliceva i sranja u njem nije istina jer prijatelji mi igraju pes i isto laju ko ja radi fife.

A kad vidim man blue sere mi se.

 

Ovaj komentar samo potvrdjuje koliko si ti "smisan" kao igrac.

 

Fifa je prilagodjena za sire mase i tu filozofiju EA ne zeli mjenjati. Kada bi EA napravio ozbiljan nogomet, djeca bi roditeljima vristala i histerizirala do besvjesti, jer se ne mogu sastaviti s loptom. Sa svojih 33 godine odigrao sam toliko naslova fife, da sam se na kraju umorio cekajuci da konacno zaigram i osjetim bar malo istinskog nogometnog stiha. Umjesto da igra sve vise i vise slici nogometu, ona sve vise slici nekom street ball finesse shoot fighteru, s grom, ninja, cobra, booostom. Jebote zeus...

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

 

Ovaj komentar samo potvrdjuje koliko si ti "smisan" kao igrac.

 

Fifa je prilagodjena za sire mase i tu filozofiju EA ne zeli mjenjati. Kada bi EA napravio ozbiljan nogomet, djeca bi roditeljima vristala i histerizirala do besvjesti, jer se ne mogu sastaviti s loptom. Sa svojih 33 godine odigrao sam toliko naslova fife, da sam se na kraju umorio cekajuci da konacno zaigram i osjetim bar malo istinskog nogometnog stiha. Umjesto da igra sve vise i vise slici nogometu, ona sve vise slici nekom street ball finesse shoot fighteru, s grom, ninja, cobra, booostom. Jebote zeus...

 Moj komentar je bio usputan,jebe mi se za obe igre.

Ja sam igrao jedno i drugo cak jedno vrime i usporedno fifu i pes...jedini pes tj. zadnji koji je valjao bar meni je bio tamo 2009 ili 2010 nisam siguran ti ga tad nisi vjerovatno ni igrao jer si reka da si samo fifu tuka,a zadnja fifa sto je valjala je bila 2012 ili 14 bar meni takodjer.

Ovo tvoje znaci da fifu igraju samo dica i kmece sto nije istina to znas i sam...a u ovakve rasprave necu ulazit ciji je caca jaci,je li bolji mesi ili ronaldo i slicno dicinja posla.

Smece jedno i drugo,samo jedno malo vece od drugog kad to shvatis bit ce ti jos lakse,a ne s 33g ulazit u glupe rasprave toliko o tom ko je smisan.

Ps.probat cu jos koju pesa odigrat bas da vidim.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 22:50 (hrka11).
10 godina
offline
FIFA 19

Najtuznije je to sto je 2019 godina a jedine dvije "nogometne" igrice nemaju funkcionalne servere i dalje mislim da Japanci i kanadjani nemaju pravo raditi nogometne igre vec da je rade Europljani mi smo izmislili nogomet, mi obozavamo nogomet, nogomet nam je najvaznija sporedna stvar na svijetu i zato mislim da mi moramo raditi nogometnu igru jer bi ona bila napravljena sa tako puno ljubavi i ponosa. Igra bi imala glavu i rep i sto je najvaznije dušu. Samo sto se to nazalost nikad nece desiti jer da neka firma napravi igricu i da je 100puta bolja od fife i pesa ne bi je nitko kupovao jer nema licence

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
TheMaverick kaže...

 

Ovaj komentar samo potvrdjuje koliko si ti "smisan" kao igrac.

 

Fifa je prilagodjena za sire mase i tu filozofiju EA ne zeli mjenjati. Kada bi EA napravio ozbiljan nogomet, djeca bi roditeljima vristala i histerizirala do besvjesti, jer se ne mogu sastaviti s loptom. Sa svojih 33 godine odigrao sam toliko naslova fife, da sam se na kraju umorio cekajuci da konacno zaigram i osjetim bar malo istinskog nogometnog stiha. Umjesto da igra sve vise i vise slici nogometu, ona sve vise slici nekom street ball finesse shoot fighteru, s grom, ninja, cobra, booostom. Jebote zeus...

 Moj komentar je bio usputan,jebe mi se za obe igre.

Ja sam igrao jedno i drugo cak jedno vrime i usporedno fifu i pes...jedini pes tj. zadnji koji je valjao bar meni je bio tamo 2009 ili 2010 nisam siguran ti ga tad nisi vjerovatno ni igrao jer si reka da si samo fifu tuka,a zadnja fifa sto je valjala je bila 2012 ili 14 bar meni takodjer.

Ovo tvoje znaci da fifu igraju samo dica i kmece sto nije istina to znas i sam...a u ovakve rasprave necu ulazit ciji je caca jaci,je li bolji mesi ili ronaldo i slicno dicinja posla.

Smece jedno i drugo,samo jedno malo vece od drugog kad to shvatis bit ce ti jos lakse,a ne s 33g ulazit u glupe rasprave toliko o tom ko je smisan.

Ps.probat cu jos koju pesa odigrat bas da vidim.

 Probaj nadam se da ce ti se svideti. Ja bas nisam fanboy ni jedne igre nikad bio i uvek sam igrao ono sto mi se tog trenutka vise svidjalo tako da sam picio pes jos od winning eleven-a pa sve do pesa 13 i svi sledeci pesovi su mi bili sranje do ovog sad zadnjeg. Sve te godine od pesa 13 igrao sam fifu sve do ove i bila mi je bolja sve do ove godine. Sad po mom misljenju pes 19 je za par klasa bolji sto se tice samog fudbala na terenu od fife i zato sad igram to. Nema tu pravila i svako treba da igra ono sto ga veseli kako kaze nas drugar movie 🙋. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 19

Moj naum za veceras je ispunjen. A sad nagrade nek budu kka treba. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Moj naum za veceras je ispunjen. A sad nagrade nek budu kka treba. 

 Bezveze si se mucio nagrade za diviziju 3 su ti iste kao u diviziji 4

12 godina
offline
FIFA 19

Tu su negdje nagrade. Al' nisam mogo stat. Konekcija odlicna, dobar gameplay... mislim da sam imal 12-1-1. Tak nest.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Tu su negdje nagrade. Al' nisam mogo stat. Konekcija odlicna, dobar gameplay... mislim da sam imal 12-1-1. Tak nest.

 Ista priča, na 1915 sam ušao u div3.

 

Prekjučer sam bio na 1680.

Sad vjerovatno ekspresno nazad u 4 i čak mislim da je bolje jer svi kažu da je od 3 na gore žešće silovanje. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

PES je konačno crkao i više neće na moj hard. Od 2014 idu nizbrdo i što se tiće mene sada su konačno pali preko litice. Igrao sam Fifu do 2008 godine i sada sam joj se opet vratio.Ali ne na ovu 2019. Mehanika je ista kao i u 2018 a ove godine izgleda lošije, nekako isprano, i još gore neopravdano su povečani sistemski zahtjevi. Zašto ? Uglavnom, kada malo bolje pogledaš shvatiš da je Fifa puno bolja igra od PESA, u Fifi imam taj for sa desnom gljivom, a i obrana je napravljena tako da nije dosta stisnuti X i A pa da dvojica jurišaju na igraća sa loptom, teže je ali i zanimljivije tako igrati. I već mi je pun k svake godine skidati patcheve za PES, i to patch koji ne dodaje samo imena klubova i igrača, ne, nego i omogućava da teren ne izgleda kao pikselizirano govno. 

 

Jedino ne znam na što troše 44 gige za instalaciju. Pretpostavljam da developeri jednostavno ništa ne kompresioniraju ili optimiziraju. Kao ko ga jeb. svi imaju bradband pa zašto da radimo posao kako treba.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Najbolji pes je bio na PS2 i to su jos neki patcheri iz :Maroka(makdad),OMAWA i WORLD EDITION iz juzne amerike napravili sve do 2017 patchirane verzije sada ne znam da li su radili aktualne verzije.To je bio najbolji pes i bit ce jednostavno zato sto sam navikao na njega i igrao sam ga od 2005 godine...Ovi noviji naslovi na pc 2014 pa na dalje su srot jer zele napravit igru na savrsenstvu a ne mogu i moras skinut 55 patcheva.Sto se tice fife igrao sam online 15 i 17 za ugodno igranje ti treba dobra konekcija, sa vremenom iga postane monotona i dosadna.Neka svatko igra sta hoce i sta mu je dobro , nekome jednostavno ne lezi pes i to je to.

EDIT: Bratic i ja smo halali ligu prvaka od jutra do mraka na top player on je bio bolji jer je igrao davno ISS na ps1.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 8:14 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Mozda sad nebi bilo manito uzet untradeable packove vise ih dodje pa mozda neki kurac uleti?

Ali sta onda s igracima posle 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
TheMaverick kaže...

 

Ovaj komentar samo potvrdjuje koliko si ti "smisan" kao igrac.

 

Fifa je prilagodjena za sire mase i tu filozofiju EA ne zeli mjenjati. Kada bi EA napravio ozbiljan nogomet, djeca bi roditeljima vristala i histerizirala do besvjesti, jer se ne mogu sastaviti s loptom. Sa svojih 33 godine odigrao sam toliko naslova fife, da sam se na kraju umorio cekajuci da konacno zaigram i osjetim bar malo istinskog nogometnog stiha. Umjesto da igra sve vise i vise slici nogometu, ona sve vise slici nekom street ball finesse shoot fighteru, s grom, ninja, cobra, booostom. Jebote zeus...

 Moj komentar je bio usputan,jebe mi se za obe igre.

Ja sam igrao jedno i drugo cak jedno vrime i usporedno fifu i pes...jedini pes tj. zadnji koji je valjao bar meni je bio tamo 2009 ili 2010 nisam siguran ti ga tad nisi vjerovatno ni igrao jer si reka da si samo fifu tuka,a zadnja fifa sto je valjala je bila 2012 ili 14 bar meni takodjer.

Ovo tvoje znaci da fifu igraju samo dica i kmece sto nije istina to znas i sam...a u ovakve rasprave necu ulazit ciji je caca jaci,je li bolji mesi ili ronaldo i slicno dicinja posla.

Smece jedno i drugo,samo jedno malo vece od drugog kad to shvatis bit ce ti jos lakse,a ne s 33g ulazit u glupe rasprave toliko o tom ko je smisan.

Ps.probat cu jos koju pesa odigrat bas da vidim.

 

Kolega, kao prvo procitaj moj komentar ponovo. Dica ne kmece, jer EA njih primarno cilja na ustrb ozbiljnog nogometa. 

 

Btw., kada si vec spomenuo, tko sto nije igrao...Igrao sam svaku Boziju igru koja ima veze s nogometom, ali moja online karijera je pocela s FIFOm 12.

 

Po meni EA nema pravi balans izmedju arkade i simulacije i odlucili su zadovoljiti apetite gamera i limaca. S ovim "gamera", tu prije svega mislim na ove koji veze s nogometom nemaju niti ih previse zanima, ali svejedno igraju fifu zbog poznatog razloga.

 

S druge strane, ja igram samo nogometne igre i ostalo me ne zanima, a konzolu sam uzeo iskljucivo zbog 2 nogometa na trzistu. Stoga mi je u interesu da dobijem igru koja ce simulirati nogomet na sto bolji nacin u onoj mjeri koja je potrebna za online match od 15 min.

 

EA krkani ne rade FIFU iz ljubavi prema nogometu, nego iz ljubavi prema novcu. Zali Boze ozbiljnih licenci.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 8:17 (TheMaverick).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice