FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.052.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

James je u strašnoj formi, ovo što on radi zadnje četiri utakmice se rijetko viđa pa je Bernardo zasluženo preselio na klupu. Skužio sam da je najlakše zabiti gol preko krila pa sad samo tako igram. Kad-tad ću mu izmoriti beka ili će njemu pasti koncentracija. Zato u ekipi imam Jamesa, Stoičkova, Traorea, Forresta i Oršića. Ne može njegov bek imati stamine, koliko ja imam odmornih igrača.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

U kojem svemiru ovo moze funkcionirat. Meni nije jebeno jasno. Jo kaze lik da ide g2/g1 sa tom ekipom. Sav apsurd ove igre je u ovoj slici.

Ja samo na takve naletavam ova dva dana i muku mucim.

Fali mi još jedna pobjeda za gold 3, to odradim i ne igram više WL. 

Nema smisla.

 Sad pazi prepisku. On napise da voli igrat constant pressure... constant pressure sa Igracima koji nemaju staminu visu od 90 niti jedan kaj se tice napada osim Mbappea. Kako je moguce da to funkcionira. Po meni je jedino logicno da igrac koji je totalno van svoje pozicije, pa makar bio postavljen unutar igre, da gubi na statsima. Primjerice Mbappeu pise da moze igra LW, LM i ST. Tu nek bude najbolji, sve ostalo nek dobiva penalty na ocjene. Nece on meni glumatat sa tim sranjima od constant pressurea gdje ce mi sa 4-0-6 taktikom ganjat loptu a da ja ne mogu izac van iz svojih 16m. Do poluvremena njegovi igraci moraju bit gotovi, svi... ovih 6 naprijed doslovno moraju imat nula stamine. Pa cemo onda vidit kak igras constant pressure.

Svatko tko imalo voli nogomet i kuzi nogomet nece tak igrat. 

Jos kaj je najbolje, takav ''zalutali'' izvuce crvenog Mbappea. Jebo mu on taktiku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Tocno sto on kaze za drugu i trecu stvar. Koji kurac su mjenjali izvodjenje sa golmanom i slobodne udarce. Koja budala se sjetila da bi bilo dobro da ne mozes micati kameru i usmjeriti tamo gdje ti zelis vec je svaki put lutrija gdje ces puknuti. ZASTO POBOGU PA ZASTO KANADJANI???????????

 

E baš o tome razmišljam zadnja dva dana i rekoh oću otvoriti post s tom temom. U ovoj igri izvođenje prekršaja i gol auta su kazna a ne prednost. Zašto ja moram s 20m opizditi po golu a ne mogu vratiti loptu recimo na centar pa graditi akciju? Ono, dosta golova dobijem iz prekršaja kojeg izvodim jer moram bunariti loptu umjesto da odigram na sigurno. Ovo je samo totalnom debilu moglo pasti na pamet. Druga stvar koja me muči su povratne lopte u 16m. Protivnik uredno odigra povratnu loptu na svog igrača između moja četiri i uvijek lopta dođe do njega. Ja odigram povratnu loptu na svoja četiri igrača između jednog njegovog i uvijek lopta dođe tom jednom. Nikada mojima. Kako da tako igram nogomet.

 

Gurnem loptu u prostor za svog igrača koji uletava a igra doda loptu unazad na centar i upropasti mi mrtvu šansu. Ono, nemamo iste uvjete u igri. Liku se otvori jednom takva šansa i odmah mi zabije. Meni se otvori takvih pet šansi i pet puta se krivo dodam. Kako da onda zabijem jebeni gol? Ovo je čisto jebanje u mozak. Imam jednu situaciju koju sam snimio. Moj igrač utrčava, oko njega je krug. Traka po travi ide točno do njega i krug od te trake isto završava na igraču koji utrčava. Na kraju moj igrač kontra svega tog iscrtanog vraća loptu prema centru. Ja sam infarkt dobio. Ovo mi se nikada nije događalo do zadnje dvije fife kada ta dodavanja više nemaju smisla niti ja utječem previše na njih. Sve ovisi o tekmi.

 

Netko će reći, svima je isto. Prilagodi se igri. Ja takvo objašnjenje ne prihvaćam. Neki ljudi žive u pustinji Kalahari stotinama godina. Mene da netko tamo stavi ja bih umro za tri dana. To što znači da se moj organizam ne može priviknuti na te ekstremne uvjete ne znači da nisam sposoban i da ne znam živjeti. Jednostavno se ne mogu na to priviknuti. Ista stvar je i s ovom igrom. Netko se može priviknuti na ovakva jebanja u mozak i uredno s time živi. Ja ne mogu i zato sam svaki dan sve gori i imam sve manju želju za igrom.

15 godina
offline
Re: FIFA 20

Lijepo ti je čovjek napisao da je Mbappe extra dobar na cdm. To ja pričam već mjesecima jer igram s takvim debilima malo malo. Grizi i mbappe ili b.yedder na cdmu, jebu mame kanteu, desaillyu, sissokou, koemanu....

Kad sam to tu pisao rekli su pojedinci da je u ovoj igri bitan composure, reakcije, agility... Statistike def.i phy očito su nebitne u ovoj retardiranoj igri, jer, bar na pcu, imaš takvih konja sa st.ovima na cdm i cm koliko te volja, u zadnje vrijeme sve više. 

Sve sam odlučniji u namjeri da rasprodam Kantea i ekipu cdmova i kupim te francuske govnare i igram sa šest napadača, od cdm na više postavljenih. Očito da to pali...

 

Samo za usporedbu, igrao sam pet tekmi 442, pet 41212, sa izrazito ofenzivnim setupom na ovoj drugoj, i ove di sam jeo govna sa šest defsnzivaca sam sve popušio glupim rezultatima 2-1 ili 1-0, ovih pet sa 41212 sam dobio sve. Znači u ovoj kretenskoj igri bitno je samo napadat sa što više malih i brzih igrača, i da znaju pucat s obje noge, eventualno imat jednog razbijača u vrhu, ko ja Kanea, koji mi je sam dobio nebrojene tekme. Ali opet, kolike sam popušio jer mi Kante i Koeman ne mogu iznest loptu do napada ako igram defanzivno. Meni se najbolje pokazalo u 41212 imat na cam dobrog šutera i dodavača, a u špicama brzace sa bar 4wf. Ne koristim driblinge, igram pas igru, i ako mi je na camu igrač sa 90+ pass a lošim šutem, beskoristan je. Imam dosta 90 rated camova, prodao sam neke već, najveća mana im je da su spori, ali to se pregrmi jer im nije toliko ni bitno, ali loš šut i loš wf, to je koma onda. Npr D.silva 90 sam imao, loš do bola ako se ne namjesti na lijevu. Brutalne passeve je imao ali u situacijama na vrh 16, loš 99% vremena. Ili da se držim tematike, lakše mi je uvijek igrat protiv ekipe sa grizijem na cam, jer se uvijek namještaju na lijevu, ali kad im igra na cdm, on je bog, kanteu jebe mamu sam tak. Ova igra je hrpa nelogičnog smeća.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

U kojem svemiru ovo moze funkcionirat. Meni nije jebeno jasno. Jo kaze lik da ide g2/g1 sa tom ekipom. Sav apsurd ove igre je u ovoj slici.

Ja samo na takve naletavam ova dva dana i muku mucim.

Fali mi još jedna pobjeda za gold 3, to odradim i ne igram više WL. 

Nema smisla.

 Sad pazi prepisku. On napise da voli igrat constant pressure... constant pressure sa Igracima koji nemaju staminu visu od 90 niti jedan kaj se tice napada osim Mbappea. Kako je moguce da to funkcionira. Po meni je jedino logicno da igrac koji je totalno van svoje pozicije, pa makar bio postavljen unutar igre, da gubi na statsima. Primjerice Mbappeu pise da moze igra LW, LM i ST. Tu nek bude najbolji, sve ostalo nek dobiva penalty na ocjene. Nece on meni glumatat sa tim sranjima od constant pressurea gdje ce mi sa 4-0-6 taktikom ganjat loptu a da ja ne mogu izac van iz svojih 16m. Do poluvremena njegovi igraci moraju bit gotovi, svi... ovih 6 naprijed doslovno moraju imat nula stamine. Pa cemo onda vidit kak igras constant pressure.

Svatko tko imalo voli nogomet i kuzi nogomet nece tak igrat. 

Jos kaj je najbolje, takav ''zalutali'' izvuce crvenog Mbappea. Jebo mu on taktiku.

 Zbog takvih stvari meni je myclub u pesu bolji od futa jer u pesu tocno pise koju poziciju igrac zna igrati i kada stavis igraca na krivu poziciju statsi mu padaju sto znaci da je u pesu nemoguce za vidjeti sve ove arkadne nebuloze sto rade fifa igraci.

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
The_K kaže...

Tocno sto on kaze za drugu i trecu stvar. Koji kurac su mjenjali izvodjenje sa golmanom i slobodne udarce. Koja budala se sjetila da bi bilo dobro da ne mozes micati kameru i usmjeriti tamo gdje ti zelis vec je svaki put lutrija gdje ces puknuti. ZASTO POBOGU PA ZASTO KANADJANI???????????

 

E baš o tome razmišljam zadnja dva dana i rekoh oću otvoriti post s tom temom. U ovoj igri izvođenje prekršaja i gol auta su kazna a ne prednost. Zašto ja moram s 20m opizditi po golu a ne mogu vratiti loptu recimo na centar pa graditi akciju? Ono, dosta golova dobijem iz prekršaja kojeg izvodim jer moram bunariti loptu umjesto da odigram na sigurno. Ovo je samo totalnom debilu moglo pasti na pamet. Druga stvar koja me muči su povratne lopte u 16m. Protivnik uredno odigra povratnu loptu na svog igrača između moja četiri i uvijek lopta dođe do njega. Ja odigram povratnu loptu na svoja četiri igrača između jednog njegovog i uvijek lopta dođe tom jednom. Nikada mojima. Kako da tako igram nogomet.

 

Gurnem loptu u prostor za svog igrača koji uletava a igra doda loptu unazad na centar i upropasti mi mrtvu šansu. Ono, nemamo iste uvjete u igri. Liku se otvori jednom takva šansa i odmah mi zabije. Meni se otvori takvih pet šansi i pet puta se krivo dodam. Kako da onda zabijem jebeni gol? Ovo je čisto jebanje u mozak. Imam jednu situaciju koju sam snimio. Moj igrač utrčava, oko njega je krug. Traka po travi ide točno do njega i krug od te trake isto završava na igraču koji utrčava. Na kraju moj igrač kontra svega tog iscrtanog vraća loptu prema centru. Ja sam infarkt dobio. Ovo mi se nikada nije događalo do zadnje dvije fife kada ta dodavanja više nemaju smisla niti ja utječem previše na njih. Sve ovisi o tekmi.

 

Netko će reći, svima je isto. Prilagodi se igri. Ja takvo objašnjenje ne prihvaćam. Neki ljudi žive u pustinji Kalahari stotinama godina. Mene da netko tamo stavi ja bih umro za tri dana. To što znači da se moj organizam ne može priviknuti na te ekstremne uvjete ne znači da nisam sposoban i da ne znam živjeti. Jednostavno se ne mogu na to priviknuti. Ista stvar je i s ovom igrom. Netko se može priviknuti na ovakva jebanja u mozak i uredno s time živi. Ja ne mogu i zato sam svaki dan sve gori i imam sve manju želju za igrom.

 

Moraš znati s povratnim loptama. I ja sam tek sad naučio. Fol je u gledanju kretnji svojih igrača i pravilnom biranju između dodavanja i ubačaja. 

 

Gledao sam neki video gdje su u % bile šanse koliko će gdje lopta proći. Nešto ovako: 

8 godina
offline
FIFA 20

Predjite na pes i igrajte pravu simulaciju, igru koja lici na fudbal. E nije trolanje ali brate evo citam sad postove, kad toliko gubite zivce sa tim smecem od igre pa da li je vredno vaseg zdravlja, kazem u najboljoj nameri da me neki ne shvate pogresno. Igrao sam je i ja 5 godina svakodnevno pa sam video jos prosle godine da nije vredno mojih zivaca i zdravlja i sad uzivam, fudbal previse volim i konzolu sam kupio 99% zbog fife i pesa ali fifa je definitivno proslost sve dok se nesto drasticno ne promeni po pitanju samog gameplay-a. Dzabe sto je online zanimljiva, stvarno u futu imas uvek sta raditi ali kad je ono najbitnije tj gameplay smece ne vredi. Ali u svakom slucaju nije vredno nicijeg zdravlja. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Lijepo ti je čovjek napisao da je Mbappe extra dobar na cdm. To ja pričam već mjesecima jer igram s takvim debilima malo malo. Grizi i mbappe ili b.yedder na cdmu, jebu mame kanteu, desaillyu, sissokou, koemanu....

Kad sam to tu pisao rekli su pojedinci da je u ovoj igri bitan composure, reakcije, agility... Statistike def.i phy očito su nebitne u ovoj retardiranoj igri, jer, bar na pcu, imaš takvih konja sa st.ovima na cdm i cm koliko te volja, u zadnje vrijeme sve više. 

Sve sam odlučniji u namjeri da rasprodam Kantea i ekipu cdmova i kupim te francuske govnare i igram sa šest napadača, od cdm na više postavljenih. Očito da to pali...

 

Samo za usporedbu, igrao sam pet tekmi 442, pet 41212, sa izrazito ofenzivnim setupom na ovoj drugoj, i ove di sam jeo govna sa šest defsnzivaca sam sve popušio glupim rezultatima 2-1 ili 1-0, ovih pet sa 41212 sam dobio sve. Znači u ovoj kretenskoj igri bitno je samo napadat sa što više malih i brzih igrača, i da znaju pucat s obje noge, eventualno imat jednog razbijača u vrhu, ko ja Kanea, koji mi je sam dobio nebrojene tekme. Ali opet, kolike sam popušio jer mi Kante i Koeman ne mogu iznest loptu do napada ako igram defanzivno. Meni se najbolje pokazalo u 41212 imat na cam dobrog šutera i dodavača, a u špicama brzace sa bar 4wf. Ne koristim driblinge, igram pas igru, i ako mi je na camu igrač sa 90+ pass a lošim šutem, beskoristan je. Imam dosta 90 rated camova, prodao sam neke već, najveća mana im je da su spori, ali to se pregrmi jer im nije toliko ni bitno, ali loš šut i loš wf, to je koma onda. Npr D.silva 90 sam imao, loš do bola ako se ne namjesti na lijevu. Brutalne passeve je imao ali u situacijama na vrh 16, loš 99% vremena. Ili da se držim tematike, lakše mi je uvijek igrat protiv ekipe sa grizijem na cam, jer se uvijek namještaju na lijevu, ali kad im igra na cdm, on je bog, kanteu jebe mamu sam tak. Ova igra je hrpa nelogičnog smeća.

 To sam i ja primjetil. Da mi u tranziciji fali jedan jebacki igrac. Petit je tu solidan, no nije onaj BtB koji i kad ode naprijed moze zabit. Mozda PIM Petit, al to mogu zaboravit. Opet, sa druge strane... ako maknem Petita, na njegovo mjesto mora doc nekakva Ikona koja moze bit BtB. Seedorf je ok, samo mi treba Prime. PIM Scholes je nevjerovatno jeftin, al' ocito sa jebenim razlogom... makar je savrsen za BtB. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Predjite na pes i igrajte pravu simulaciju, igru koja lici na fudbal. E nije trolanje ali brate evo citam sad postove, kad toliko gubite zivce sa tim smecem od igre pa da li je vredno vaseg zdravlja, kazem u najboljoj nameri da me neki ne shvate pogresno. Igrao sam je i ja 5 godina svakodnevno pa sam video jos prosle godine da nije vredno mojih zivaca i zdravlja i sad uzivam, fudbal previse volim i konzolu sam kupio 99% zbog fife i pesa ali fifa je definitivno proslost sve dok se nesto drasticno ne promeni po pitanju samog gameplay-a. Dzabe sto je online zanimljiva, stvarno u futu imas uvek sta raditi ali kad je ono najbitnije tj gameplay smece ne vredi. Ali u svakom slucaju nije vredno nicijeg zdravlja. 

 Nemoj stavljat PES i FIFAu pod ''pravu simulaciju'' molim te. Robotski pokreti me ne zanimaju isto kao i udarci bez tezine. Serveri su u jos vecem kurcu nego FIFAini. Obje igre su ruglo, samo kaj je FIFA sa svojim contentom manje ruglo. To je to. Gameplay od PESa nema ama bas nikakve superiornosti nad FIFAinim. Jos dok vidim kolko se tamo cmizdri o tome kak igra daje pobjedu losijem igracu. Dode na isto. 

PES je jedino ugodniji jer daje sakom i kapom igrace... pa brzo sastavis nekakvu mega momcad. Sve ostalo je iluzija jer te FIFA kroz 5g izjebala pa je PES kao neko osvjezenje. Sve je to isti kurac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Predjite na pes i igrajte pravu simulaciju, igru koja lici na fudbal. E nije trolanje ali brate evo citam sad postove, kad toliko gubite zivce sa tim smecem od igre pa da li je vredno vaseg zdravlja, kazem u najboljoj nameri da me neki ne shvate pogresno. Igrao sam je i ja 5 godina svakodnevno pa sam video jos prosle godine da nije vredno mojih zivaca i zdravlja i sad uzivam, fudbal previse volim i konzolu sam kupio 99% zbog fife i pesa ali fifa je definitivno proslost sve dok se nesto drasticno ne promeni po pitanju samog gameplay-a. Dzabe sto je online zanimljiva, stvarno u futu imas uvek sta raditi ali kad je ono najbitnije tj gameplay smece ne vredi. Ali u svakom slucaju nije vredno nicijeg zdravlja. 

 Nemoj stavljat PES i FIFAu pod ''pravu simulaciju'' molim te. Robotski pokreti me ne zanimaju isto kao i udarci bez tezine. Serveri su u jos vecem kurcu nego FIFAini. Obje igre su ruglo, samo kaj je FIFA sa svojim contentom manje ruglo. To je to. Gameplay od PESa nema ama bas nikakve superiornosti nad FIFAinim. Jos dok vidim kolko se tamo cmizdri o tome kak igra daje pobjedu losijem igracu. Dode na isto. 

PES je jedino ugodniji jer daje sakom i kapom igrace... pa brzo sastavis nekakvu mega momcad. Sve ostalo je iluzija jer te FIFA kroz 5g izjebala pa je PES kao neko osvjezenje. Sve je to isti kurac.

 Slazem se da su obe igre katastrofa sto se tice skripti i hendikepa, ali ne mogu porediti gamrplay jer pes stvarno izgleda kao pravi fudbal i stvarno se divim kako su to japanci izveli, nekad imam dojam kao da gledam pravu utakmicu.

I nije mene fifa izjebala nego sam samo prestao biti rob igre sto savetujem i vama svima i to najdobronamernije. Pizdio sam i ja kao vi zbog fife secam se koliko je samo frustracije mi donosila, dovoljno da mi sjebe svaki dan i da budem neraspolozen i kad se zapitam pa zbog cega, pa da li sam ja normalan... Igrati casual je ok, ali kad frustracija toliko poraste da se lome gamepadi, konzole i ostali namestaj po kuci to nema onda smisla vise. Ipak nam svima treba biti jasno da je to samo obicna igra i nista vise od toga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20
Kako da dodam screen shot sa Ps4 na forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Imam i Fifu i PES... Stvarno mi nije jasno o kakvom gameplayu se priča. PES je katastrofa i po grafici i po sadrzaju, broju igrača...

Igrao sam PES od prvog izdanja i tamo do 2010-2011 je bilo dobro, onda je postalo odron.

 

Nije ni na FIFI bolje, ali FUT je vrhunska ideja koja privlači mase. E sad što je pay2win i što su serveri sranje... Opet ću prije igrati to nego gledati grafiku iz 2013 godine.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
febo.sa kaže...

Imam i Fifu i PES... Stvarno mi nije jasno o kakvom gameplayu se priča. PES je katastrofa i po grafici i po sadrzaju, broju igrača...

Igrao sam PES od prvog izdanja i tamo do 2010-2011 je bilo dobro, onda je postalo odron.

 

Nije ni na FIFI bolje, ali FUT je vrhunska ideja koja privlači mase. E sad što je pay2win i što su serveri sranje... Opet ću prije igrati to nego gledati grafiku iz 2013 godine.

 Meni pes daleko lepse vizualno izgleda. Modeli igraca jesu bolji u fifi ali ako je za tebe ovo grafika iz 2013 onda ok. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Gurnem loptu u prostor za svog igrača koji uletava a igra doda loptu unazad na centar i upropasti mi mrtvu šansu. 

To se i meni često događa i bude baš fora... svi trče naprijed, otvoren prostor za gol, ja stisnem dodavanje, a lopta ide unazad hahahahah.

Još češće od toga, minimum svaku drugu utakmicu barem jedanput, dodajem jednom, a lopta ide na drugu stranu i taj igrač je u ofsajdu svaki jebeni put.

Čim mi takvo dodavanje odigra, ja već unaprijed znam da je ofsajd.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Jel postoji neki chet ili je to normalno kad meni rage quitaju da mi ostane igra blokirana i samo vrti slike stadiona?? Evo desilo mi se sada 2 puta za redom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Meni sinoc upali na nalog za fut i pola igraca bitnih nemam pocev od neymara crespa mbape kantea .
Sinic hteo da pocnem vikend ligu a pre togs nisam igrao dva dana i kada ono imam sta da vidim nemami pola ekipe. Toliko o ea sportu i fifi. Ovim dolazim da do toga da koliko bude u buducnosti fifa bude bolja vise je nwcu igrati.
12 godina
offline
FIFA 20

 

Pogledajte od 12:00 pa do kraja. TO je to. Sad zamislis tu taktiku, al za tobom trce TOTY Messi, Adama, Gullit i ostala bagra.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Red_Star_Forever kaže...
Meni sinoc upali na nalog za fut i pola igraca bitnih nemam pocev od neymara crespa mbape kantea .
Sinic hteo da pocnem vikend ligu a pre togs nisam igrao dva dana i kada ono imam sta da vidim nemami pola ekipe. Toliko o ea sportu i fifi. Ovim dolazim da do toga da koliko bude u buducnosti fifa bude bolja vise je nwcu igrati.

 Kakve to veze ima sa EA ako su ti hakirali igru? Ne kuzim? Aktiviras SMS provjeru pri svakom ulasku i siguran si. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sime, mislim da je u 99% slucaja kriva populacija YT koji i stavljaju te taktike, nece neka djeca sami sebi slagati kako im pase, vec upali YT vidi neki XY postavio "taktika 30-0 WL" i ovaj se napali i stavi 10 igraca back to defence. Oni su ti koji vode igru uz EA. Dok se oni ne skuliraju nece ni EA povuc konce. Mislis da ih briga sta nas 10 minimalno tu pizdimo, kad njemu Castro i takvi slicni njemu pare donose..?! Pa boli ga ku... za nas!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Sime, mislim da je u 99% slucaja kriva populacija YT koji i stavljaju te taktike, nece neka djeca sami sebi slagati kako im pase, vec upali YT vidi neki XY postavio "taktika 30-0 WL" i ovaj se napali i stavi 10 igraca back to defence. Oni su ti koji vode igru uz EA. Dok se oni ne skuliraju nece ni EA povuc konce. Mislis da ih briga sta nas 10 minimalno tu pizdimo, kad njemu Castro i takvi slicni njemu pare donose..?! Pa boli ga ku... za nas!!

 Jasno, imas moj post na prosloj stranici di sam napisal tocno to, samo poduze. Nece se nista promjenit dok EA ne reagira da potpuno izbaci tactic screen van.

 

A u picku ubojice - https://www.futbin.com/20/player/46426/joshua-kimmich

 


Rare players pack - UNTR. - 83 Sigurdsson nositelj. Oni nisu normalni.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 19:14 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...


Rare players pack - UNTR. - 83 Sigurdsson nositelj. Oni nisu normalni.

Meni je nositelj 82 Politano tako da sam ovaj put ja pobjednik HAHAHAHHA

Ja se smijem iz dana u dan ovoj igri, nagradama, lagirajućim serverima i drop back idiotima.

Bolje da se smijem nego da vrištim ili plačem.

Žalosno je da svi skupa uopće igramo ovo govno od igre.

Ja sam uvjeren da i panjevi koji igraju drop back cijelu utakmicu bez obzira da li vode ili gube ne uživaju isto kao niti mi koji pokušavamo koliko-toliko normalan nogomet igrat.

Sa igračima na pripadajućim pozicijama, sa izgradnjom napada, pucanjem i svim ostalim.

 

Ovoliko kvitanja u FIFI otkad igram od FIFE 15 nisam doživio.

Ne mislim samo na moje kvitanje koje je najjače do sada, jače nego u FIFI 19, već i na kvitanje protivnika.

Svi kvitamo bez obzira kakve taktike i igrače imamo jer nam je svima puna kapa da nas jebena igra zajebava.

I onda tako kvitamo dok ne dođe neki protivnik koji je nekoliko puta slabiji od nas pa nas ni igra ne može toliko zajebat koliko smo jači od njega.

Onda on kvita pa dođe neki koji nas tako jabe pa mi kvitamo i vrtimo se u krug.

 

Vezano za jutubere... ima nekolicina koju pratim, a tu prvenstveno mislim na Kurta koji igra jeben nogomet i gotovo da ne zloupotrebljava gličeve i pogodnosti koje ima u taktikama.

Jedino mu zamjeram što je u zadnje vrijeme počeo koristiti overload ball side, ali lik je iskren i priznao je da to radi, a ustvari ga boli kurac jer većina njegovih protivnika tako igra.

On svaku drugu što igra ima posjed 30% i pizdi kao i mi svi skupa.

Što sam htio reći vezano uz Kurta... on je jedan od rijetkih koji je javno kenjao po igri i EA-u pa je završio tako kako je završio.

Ostala jutuberska bagra je dobro podmazana od EA-a pa im takvo što ne pada na pamet i tu je problem.

Oni filaju cirkuske kartice, jutuberi rade recenzije, mulci peglaju mamine kartice - začaran krug u kojem EA izvlači odgroman profit i jednostavno nemaju razloga išta mijenjati.

Kad bi se jutuberi pobunili i počeli svi skupa srati po igri, igrači bi vjerojatno reagirali na to, a EA bi osjetio na džepu.

Jedino tada može doći do promjena jer FIFA nažalost konkurenciju nema i jedino čemu se možemo nadati je pobuni jutubera, nažalost.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...


Rare players pack - UNTR. - 83 Sigurdsson nositelj. Oni nisu normalni.

Meni je nositelj 82 Politano tako da sam ovaj put ja pobjednik HAHAHAHHA

Ja se smijem iz dana u dan ovoj igri, nagradama, lagirajućim serverima i drop back idiotima.

Bolje da se smijem nego da vrištim ili plačem.

Žalosno je da svi skupa uopće igramo ovo govno od igre.

Ja sam uvjeren da i panjevi koji igraju drop back cijelu utakmicu bez obzira da li vode ili gube ne uživaju isto kao niti mi koji pokušavamo koliko-toliko normalan nogomet igrat.

Sa igračima na pripadajućim pozicijama, sa izgradnjom napada, pucanjem i svim ostalim.

 

Ovoliko kvitanja u FIFI otkad igram od FIFE 15 nisam doživio.

Ne mislim samo na moje kvitanje koje je najjače do sada, jače nego u FIFI 19, već i na kvitanje protivnika.

Svi kvitamo bez obzira kakve taktike i igrače imamo jer nam je svima puna kapa da nas jebena igra zajebava.

I onda tako kvitamo dok ne dođe neki protivnik koji je nekoliko puta slabiji od nas pa nas ni igra ne može toliko zajebat koliko smo jači od njega.

Onda on kvita pa dođe neki koji nas tako jabe pa mi kvitamo i vrtimo se u krug.

 

Vezano za jutubere... ima nekolicina koju pratim, a tu prvenstveno mislim na Kurta koji igra jeben nogomet i gotovo da ne zloupotrebljava gličeve i pogodnosti koje ima u taktikama.

Jedino mu zamjeram što je u zadnje vrijeme počeo koristiti overload ball side, ali lik je iskren i priznao je da to radi, a ustvari ga boli kurac jer većina njegovih protivnika tako igra.

On svaku drugu što igra ima posjed 30% i pizdi kao i mi svi skupa.

Što sam htio reći vezano uz Kurta... on je jedan od rijetkih koji je javno kenjao po igri i EA-u pa je završio tako kako je završio.

Ostala jutuberska bagra je dobro podmazana od EA-a pa im takvo što ne pada na pamet i tu je problem.

Oni filaju cirkuske kartice, jutuberi rade recenzije, mulci peglaju mamine kartice - začaran krug u kojem EA izvlači odgroman profit i jednostavno nemaju razloga išta mijenjati.

Kad bi se jutuberi pobunili i počeli svi skupa srati po igri, igrači bi vjerojatno reagirali na to, a EA bi osjetio na džepu.

Jedino tada može doći do promjena jer FIFA nažalost konkurenciju nema i jedino čemu se možemo nadati je pobuni jutubera, nažalost.

 Sad sam igral protiv jednog pobornika FIFA meta taktika. Standardna oprema ukljucena. Povedem 1-0, on nista... povedem 2-0, on nista... pa reko, ko ti jebe mater, nisam toliko blesav da cu cekat kontru. Lagano se krenem dodavat po zadnjoj liniji. Niti da bi pokusao napast. Na kraju je krenul sa constant pressure gdje sam bez problema zabil jos jednog i zakljucal tekmu. 

Dokle ta nebuloznost ide to je nevjerovatno ponekad. Gubis utakmicu i dalje stojis sa svima u obrani. Zasto bi ja sad napadao ako nemam potrebe. Mislim, 10-12min zivota mi svejedno ode na tekmu... zato nebi otislo sto lagodnije. Kad krene jurcat sa igracima, samo nasilji loptu naprijed i kaj bude. Imas dva gola razlike, briga te. 

 

Boze jbt kakvih debiloida ima, to je strasno. 16-2. Mogo bi danas neki dobar rezultat ako se serveri smiluju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

 

Moraš znati s povratnim loptama. I ja sam tek sad naučio. Fol je u gledanju kretnji svojih igrača i pravilnom biranju između dodavanja i ubačaja. 

 

Gledao sam neki video gdje su u % bile šanse koliko će gdje lopta proći. Nešto ovako: 

Ja ne znam u čemu je fora ali od 2012 do 2018 sam se bez problema dodavao. 2019 i 2020 godinu imam s tim problema. Je li u pitanju lag pa kasne kontrole ili nešto drugo, nemam pojma. Recimo ova jednostavna situacija. Igrača gurnem u prazan prostro i stisnem jednostavno dodavanje a ono se pretvori u jednostavno sranje koje meni nema logike. Koji je razlog? Ne znam. Ne priznajem sada pametovanja tipa stisnuo si prejako ili prekoso ili ne znam što. Stisnuo sam koliko treba stisnuti kako bih igrača izbacio u zicer. No igrač napravi još koji korak i doda posve krivo. Kažem, s ovim nisam imao problema do zadnje dvije fife kada mi se ovakva sranja događaju kada trebam zabiti gol. Meni je ovo neshvatljivo. Onda ova situacija s ove dvije fotke. Gađam u gol a lopta ide pola metra pored gola? Je li problem u meni? Da pomaknem još strelicu prema golmanu onda bi išla drito u golmana a ne u kut a kada nanišanim kut onda ide pola metra van gola. Oprosti ali meni ovo izgleda kao zajebavanje. Reus stoji okrenut licem prema golu, lopta mu je na jačoj nozi i ide u 3pm. S druge strane idioti mi pucaju iz nemogućih okreta lošijom nogom gdje im igrači padaju na leđa jer fizika je fizika ali to im ne smeta da zabiju. Izgleda da je lakše zabiti iz nemoguće situacije nego iz neke normalne kakva je ova.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 20:14 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Boze jbt kakvih debiloida ima, to je strasno. 16-2. Mogo bi danas neki dobar rezultat ako se serveri smiluju. 

Mislim da sam već pisao jutor o jednom slično pacijentu s kojim sam igrao.

Lik gubi, mislim da je 2-0 bilo za mene i ne jebe živu silu.

Svi su mu otraga, a on trči s Vardyjem po centru i lovi loptu.

Naravno da ga više nisam napadao nego sam se dodavao u svojoj polovici, a on je do kraja utakmice s Vardyjem trčao za loptom.

Jadan je lik koliko je i igra jadna.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 

Boze jbt kakvih debiloida ima, to je strasno. 16-2. Mogo bi danas neki dobar rezultat ako se serveri smiluju. 

Mislim da sam već pisao jutor o jednom slično pacijentu s kojim sam igrao.

Lik gubi, mislim da je 2-0 bilo za mene i ne jebe živu silu.

Svi su mu otraga, a on trči s Vardyjem po centru i lovi loptu.

Naravno da ga više nisam napadao nego sam se dodavao u svojoj polovici, a on je do kraja utakmice s Vardyjem trčao za loptom.

Jadan je lik koliko je i igra jadna.

 Al' pazi, to je njima najvjerovatnije jedan delete u kodu. Ukloni overload ball side, ukloni taktiku i to je to. Ili, jos bolje. Zakljucaj jebeno diranje bilo cega kad se igra WL. U WL svi ulazimo sa balanced 5/5 i to je to. WL je previse kompetetivna da bi se radilo to kaj se radi. Jer u bilo kojoj igri ti na odredenu taktiku imas counter i ne postoji niti jedna OP taktika osim tvog jebenog skilla koji moze okrenut partiju. 

Ovo je vec nebulozno postalo da on ceka, nabije, povratna u 16m i gol. Da nemam ovog krakatog Blanca i Piquea koji 50% tih lopti ulove, pojeo bi govno u dosta utakmica. Jednostavno, debil koji igra tak kak igra nema nikakav weak point osim svoj nacin igranja obrane gdje je vecina toliko jadna, bezidejna i panicna. Jer kad vidim kak mu blinka iznad igraca ona strelica za promjenu igraca samo se smijem i našiljim loptu u prvi kut sa WBY. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

A u picku ubojice - https://www.futbin.com/20/player/46426/joshua-kimmich

 


Rare players pack - UNTR. - 83 Sigurdsson nositelj. Oni nisu normalni.

 Baš razmišljam da ga složim? Ja u packu dobio neko smeće ratinga 82. Opet si bolji od mene.

 

edit: ma tko ga jebe, složio ga. Neki dan sam složio i Hummelsa. Sada još Akanji kada skupim 100k bodova (trenutno sam na 78k bodova i sutra riješim gold 3 i bit ću na 85k bodova) i s nijemcima sam gotov za ovu godinu. Krenio sam s njima kao fitness timom i na kraju ih lijepo nadogradio. Ono, gušt mi s njima igrati kada me ne hebu dječje bolesti. Baš me interesira kakav će biti kimmich?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 21:42 (movie).
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Idemo sad zaganjat tih 25 pobjeda na krilima Daniela Jamesa

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zadnje dvije tekme. Ovaj AC je tele samo takvo. A ekipa, sve prime ikone, sve toty osim messia POTM. Kitu u trnje za takvu rkipu, samo jednu, WL da odigram. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Od kud ljudima ovakve ekipe ja ne znam. 18-4. Tesko do E2 protiv ovakvih ekipa. Jednsotavno ne moguce. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Kamo je sve to otišlo da kupim SIF Neuera 90 za 50k coinsa? Stajao je na marketu par minuta prije nego sam ga pobrao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice