Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.095.271
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Mogu ja skinut GTA preko torrenta, i onda to stavit u instalacijski folder od social cluba ili moram preko social cluba skidat? Pitam jer mi se preko njega jako jako sporo skida igrica.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

koje je rijesenje kada me trazi kod za igru? nisam igrao jedno 2 mjeseca,igru sam kupio tu na forumu :/

 

EDIT:rijeseno

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:54 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Isplati li se sada kupiti GTA V i gdje se može naći najeftinije?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

kako se ikoja igra moze isplatit? to mi je najjace kad netko upita...ti investiras u nju cca 50 eura onda ti ona kroz godinu dana vrati 200 pa se investicija isplatila...

 

kako netko POTROŠI novac na alkohol kavu cigare kurve tako i ti potrosis na igru i to je to..

 
11 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

30-ak € na G2A

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ili ulozis 3000kn i onda ti za godinu dana blokiraju igru i bacis sve pare u vjetar...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

ili ulozis 3000kn i onda ti za godinu dana blokiraju igru i bacis sve pare u vjetar...

 za te novce si radije mogo leona jos tjunirat, jelda ? 

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Prodaj komp i smanjit ćeš štetu u čemu je problem? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 16:19 (Alen_NA).
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
hahhaajaads kaže...
RuskeGTT kaže...

ili ulozis 3000kn i onda ti za godinu dana blokiraju igru i bacis sve pare u vjetar...

 za te novce si radije mogo leona jos tjunirat, jelda ? 

 za leona imam poseban fond...

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pa bože moj nije komp samo za gta sa njime se mogu igrati i druge igre 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

kako kome, ja nemam vremena ni volje igrati nista, gta v je bila jedina igra koju bi odigrao ponekad, koja bi me drzala vise od 30min (ne na dan, nego sve skupa) uz monitor...i znao sam "gubiti" sate i sate i dobio pedalu...komp mi sluzi za svako toliko surfanje (kad sam doma, rijetko) i slusanje muzike...i tako zadnjih 3-4g

Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

pa kako ti se da više, jebote već godinu dana plačeš na ovoj temi o svojem banu

imaš faking 150 postova na temu kak si dobio ban, kak si popušio lovu na igru i cijeli komp, 150 puta isto, 150 puta iznova i uvijek jedno te isto

 

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
9 godina
online
Grand Theft Auto V PC

Na koliko je vama brightness postavka u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Meni je tek malo tek toliko ali zajeb mi je što imam stariji monitor u gta mi je mrak toliko taman i kad je malo svjetline u sobi ne vidim u monitor. guess i new new one.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
picajzla0707 kaže...

pa kako ti se da više, jebote već godinu dana plačeš na ovoj temi o svojem banu

imaš faking 150 postova na temu kak si dobio ban, kak si popušio lovu na igru i cijeli komp, 150 puta isto, 150 puta iznova i uvijek jedno te isto

 

 

 

Kako ne razumes on ti je sada postao moralni guru, sada on savetuje ljude da prestanu da ulazu pare u racunare i igre i da ne gube vreme na glupost.

 

A to sto iznova i iznova ponavlja kako je banovan to ce biti jos dugo vremena da o tome prica jer ako se o ne prica o tome onda se nije ni dogodilo. Znas tu foru, ako nije objavljeno na fejsu, instagramu i ostalim mrezama to kao da se nije dogodilo.

 

Samo je meni smesno da je neko posle godinu dana banovan bez razloga, ne znam pricu ali sigurno nije zabadava cim su ga banovali.

10 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
Asteroid1979 kaže...
picajzla0707 kaže...

pa kako ti se da više, jebote već godinu dana plačeš na ovoj temi o svojem banu

imaš faking 150 postova na temu kak si dobio ban, kak si popušio lovu na igru i cijeli komp, 150 puta isto, 150 puta iznova i uvijek jedno te isto

 

 

 

 

 

Samo je meni smesno da je neko posle godinu dana banovan bez razloga, ne znam pricu ali sigurno nije zabadava cim su ga banovali.

 Ako si ikada pogledao reviewe na steamu i na samoj rockstar stranici, hrpetina ljudi dobiva banove bez razloga...

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Vrlo vjerojatno zato što je sistem dosta robotiziran, da imaju ljudstva da radi svoj posao do toga nebi došlo, ili previše igrača ima pa da rasterete servere banuju ljude lol. Evo primjer jedan moj "online frend" igrao sa hakerima i ništa mu nije. Ja igrao večinu u invite only sesiji i tu i tamo isporuka paketa i auta, Ja dobio suspenziju na 1mj  dana i reset acca. Evo sad opet igram po malo ali barem izbjegavam kupovati stvari koje sam prije kupio bezveze.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2017 13:31 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
picajzla0707 kaže...

pa kako ti se da više, jebote već godinu dana plačeš na ovoj temi o svojem banu

imaš faking 150 postova na temu kak si dobio ban, kak si popušio lovu na igru i cijeli komp, 150 puta isto, 150 puta iznova i uvijek jedno te isto

 

 

 zato jer pise 150 razlicitim osobama...ne pisem istoj, niti zelim da iste osobe citaju, ako im se ne da...odgovaram novim ljudima svaki put...cemu smisao ako 1x napisem, pa noviji clanovi ne procitaju? sumnjam da je itko isao citati SVE postove u ovoj temi

 

poyy

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

UUU duple pare i Rp na sve heistove do od danas do 15 izgleda da se aktivira ekipa stara za heist.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kewin kaže...

UUU duple pare i Rp na sve heistove do od danas do 15 izgleda da se aktivira ekipa stara za heist.

Dodaj me ako oces pa da bacimo koji heist :)
Social club: Mateo96_CRO

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Hvala ali imam ekipu več :)

 

Edit ovi heistovi su brutalno plačeni  Vratio sam pare od prva 4 Auta u  cirka 4-5 heistova sa setupima  

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2017 18:52 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Gta igrao nekada na ps2 i nakon toga ne znam ni sam zašto biše nisam igrao. Malo nadogradio pc pa rekoh da probam barem malo. Sad je problem kako se "skinuti" sa gta5:) Ne igram online ni jednu igru samo sp. Baš me opušta ova igra. Nevjerovatno mi je koliko je to sve napredovalo. Na full hd mi jurnjave kroz grad bude stabilnih 60 fps. Iskljućio neke stvari u postavkama. Ni ne znam šta je bitno od toga. Potrudit ću se i zamjeniti r7 260x za rx 470. Nadam da bi se osjetila razlika. Uz g4560 i 8 gb rama ddr4 2400 uzet ću još 8 gb rama. Dugo igrao samo fifu i fliper. Gta mi je pravo osvježenje, iako sam zahrđao za igranje. Ipak sam prevalio 40-tu:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

kupio sam i ja original, ma odlična igra. sada sam u online uglavnom jer sam sp prošao na piratu :P

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Online ti je super ukoliko imaš ekipu za okupit da se igra redovito. Pogotovo heistovi i Ceo misije vip workovi.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
mariclius kaže...
Iskljućio neke stvari u postavkama. Ni ne znam šta je bitno od toga

 staviš slobodno teksture na very high, ona tri slidera za udaljenost možeš na max, trava ti je najveći udar pa nju smanji koliko ide, aa isto ima popriličan udar na grafu, sjene nije loše smanjiti jer nije baš da gledaš u njih previše, napredne postavke sve drži isključene, a ostalo vidi sam kako ti djeluje

 

uglavnom, može se dobiti puno, puno bolji izgled igre od automatskih postavki, uz samo malo podešavanja - primjerice teksture su ogromna razlika, a nemaju skoro nikakav udarac na grafu (osim što dižu zahtjeve ta vram, ali ako imaš 2gb vrama niti to nije problem - a možeš i isključiti vram limit)

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja slajdere držim na 0 jel igram online a tamo kolko sam skužio server generira svima isto vozila.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

prokleti hacker, lik davao levele svima. svake sekunde 500 rp sjeda, bio sam level 7 a sada sam 15. izletio sam van iz igre čim sam skužio što radi. još da ban popijem radi budale....

 

 

edit: opet sam u igri i ostao mi level 7. ali imam preko 2 milje na računu. kvragu

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 13:26 (Skullscar1989).
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Prijavi rockstaru otvori ticket nemoj igrati oni sve vide što se dogodilo. Malo sreče skinut ce ti pare i igrat češ bez problema. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

kupio sam 2 puta gta5 za pc te za ps4 ali mogu reći da mi je zadnji novac koji sam dao rockstar ovo što rade u mp je sramota

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kewin kaže...

Prijavi rockstaru otvori ticket nemoj igrati oni sve vide što se dogodilo. Malo sreče skinut ce ti pare i igrat češ bez problema. 

 u cca 2 sata 6 hackera. 4 puta mi dodavali novac na account, odmah mijenjao servere čim sam vidio što rade. i kako se boriti protiv toga? raditi stalno tickete i uopće ne igrati? nije rješenje

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice