Pillars of Eternity 2: Deadfire

poruka: 52
|
čitano: 13.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Maloprije sam je igrao, nekih 2 sata...trzakala mi je dok nisam pogasio vsync i ekstra graficke opcije i prebacio u fulscreen, a nakon toga radila cist solidno na integrusi G4560, odnosno hd 610. I igra je bombon! Nije bas vrh i orjentirana na akciju tipa sword coast legends, nego ima jako puno spike, i svugdje je voice acting, ali da se sve isklikati relativno brzo, pa posli, ako zapnete, pogleat u dnevnik sto triba. Tek sam ogrebao povrsinu igre u ovih dva sata, ali ovo sto sam vidio je fenomenalno! Sad moram nabavit zvucnike ponovo, jer me nervira drzat sluske dok igram, s obzirom da je dugotrajno. Poginuo nisam nikako, igrao sam story mode, sa nekom bezveznim likom, i sve smo potaracali bez frke, sto mi je supach, a i postoji autosave, tako da napokon nema sanse da se zaigrate, zaboravite snimiti, poginete, pa ajmo jovo nanovo od vragznakad prije. Apsolutno fenomenalno napravljena. Igrao sam gog ediciju i planiram odigrat do kraja, ako ovako nastavi odusevljavat. Jediini minus je to sto nema jasno odredjenog cilja, nego eto, nesto triba napravit da bi se ishlo dalje, a da bi to obavili, morate napravit protuuslugu, i usput pokupite pokoji sidekvest, pa se cila stvar razvodni.

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 20:39 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Gorstak79 kaže...

svugdje je voice acting, ali da se sve isklikati relativno brzo

 DFQ?

6 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
doktor1 kaže...
Gorstak79 kaže...

svugdje je voice acting, ali da se sve isklikati relativno brzo

 DFQ?

 

Malo je nespretno natipkano. Svidja se meni voice acting, ali kao spika na slusalicama ili zvucnicima, ne kao tekst koji moram klikati u nekakvom izborniku...meni bi bilo najdraze da na pocetku stvoris psiholoski profil svog lika i da tvoji odgovori ovise o tom profilu, a ne ovako...eventualno da stave neki baloon sa tekstom koji nestane kad se izgovore rijeci, a ne nesto sto me pila i da se moram mislit ocu li pogrijesiti odabirom spike...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 23:46 (Gorstak79).
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Ti bi u stvari bio najsretniji sa nekim H&S naslovom poput Diabla, da ne moraš ni čitat ni išta, amo akcija i cjepaj, zar ne?

 

Budite iskreni ljudi... mislim ovo je izgra za RPG fanove, gdje je lore, razgovori itd 70% zabave. Nije to za svakoga :D

Igrat to tako da se nabrzaka iskliketa samo da ne moraš čitat... grehota.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire

baš to,ekipa se buni šta u RPG naslovu ima hrpa teksta za čitat.
Ste profulali igru,žanr? Ono govno od Skyrima vas razmazilo? :D

7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Uzivam u igri, ali za obici cjelu Neketaku i popricati sa svima treba imati dosta strpljenja, kasnije igra ima odlican omjer texta, istrazivanja i borbe. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Rhodin kaže...

Ti bi u stvari bio najsretniji sa nekim H&S naslovom poput Diabla, da ne moraš ni čitat ni išta, amo akcija i cjepaj, zar ne?

 

Budite iskreni ljudi... mislim ovo je izgra za RPG fanove, gdje je lore, razgovori itd 70% zabave. Nije to za svakoga :D

Igrat to tako da se nabrzaka iskliketa samo da ne moraš čitat... grehota.

 

Ne, ne bash. Diablo mi je nekad bio zakon, sad me milijardu klikova pila. Recimo da je Dragon Age 2 najblizi tom nekom mom idealu...da je dragon age 2 izometrijski, a ne 3d, to bi mi bilo to...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
13 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Napokon susret s Eothasom, jupi

Moj PC  
0 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Dupein kaže...

Napokon susret s Eothasom, jupi

 Sve 5, simpa nam je tvoj entuzijazam, ali trebas izbjegavati stvari koje mogu spoilati pricu drugima.

Eye In The Sky
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire

Pa nije da je to sad neki spoiler, nije ovo završetak igre, samo teasam. Eventualno dobiš quest od Eothasa da ideš u Ashen Maw jer hoće razgovarati s tobom. Još nisi došao do toga?

 

A i dobar izgled scene

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 20:37 (Dupein).
7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Dupein kaže...

Pa nije da je to sad neki spoiler, nije ovo završetak igre, samo teasam. Eventualno dobiš quest od Eothasa da ideš u Ashen Maw jer hoće razgovarati s tobom. Još nisi došao do toga?

 

A i dobar izgled scene

  fail

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Gorstak79 kaže...
Rhodin kaže...

Ti bi u stvari bio najsretniji sa nekim H&S naslovom poput Diabla, da ne moraš ni čitat ni išta, amo akcija i cjepaj, zar ne?

 

Budite iskreni ljudi... mislim ovo je izgra za RPG fanove, gdje je lore, razgovori itd 70% zabave. Nije to za svakoga :D

Igrat to tako da se nabrzaka iskliketa samo da ne moraš čitat... grehota.

 

Ne, ne bash. Diablo mi je nekad bio zakon, sad me milijardu klikova pila. Recimo da je Dragon Age 2 najblizi tom nekom mom idealu...da je dragon age 2 izometrijski, a ne 3d, to bi mi bilo to...

 DA2 je najlošija igra serijala ,lol

15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Rocinante2112 kaže...
Gorstak79 kaže...
Rhodin kaže...

Ti bi u stvari bio najsretniji sa nekim H&S naslovom poput Diabla, da ne moraš ni čitat ni išta, amo akcija i cjepaj, zar ne?

 

Budite iskreni ljudi... mislim ovo je izgra za RPG fanove, gdje je lore, razgovori itd 70% zabave. Nije to za svakoga :D

Igrat to tako da se nabrzaka iskliketa samo da ne moraš čitat... grehota.

 

Ne, ne bash. Diablo mi je nekad bio zakon, sad me milijardu klikova pila. Recimo da je Dragon Age 2 najblizi tom nekom mom idealu...da je dragon age 2 izometrijski, a ne 3d, to bi mi bilo to...

 DA2 je najlošija igra serijala ,lol

 Iskreno od tog serijala riznam DA:O, ostalo mi je... bezveze... sa posebnim naglaskom na dvicu koja mi je neigriva upravo zbog te akcijske borbe i maksimalnog neposvečivanja priči već makljaži. DA:I mi nije sjeo iz više razloga, ali s obzirom na to kakav tip igre su tamo htjeli isfurat, i pogotovo online djela sa kutijama i svime.... naprosto odbijam to zvati djelom DA serijala.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Rocinante2112 kaže...
 DA2 je najlošija igra serijala ,lol

 

Kako kome, očito. Da:O mi je bila bolja po mnogočemu, pa je nisam prešao, dok je da2 trajala 25h sa svim sidequestovima, sto je meni bilo TAMAN, tako da sam je prešao. U biti, u zadnjih ohoho se ne mogu sjetiti kraja neke igre koju san prova igrati, DA2 mi je bila bash fini paketic. Fino je to kad igru mosh igrati godinu dana ili duze, ali ja bih preferirao bas 25h single kampanju, a ostatak multiplejer kampanje. I to da te u tih 25h vuche naprijed i da gustash igrati, a ne da te pila ili tlachi s pizdarijama. Ja sam u da2 jedva cekao uletiti u neki fajt i odigrati ponovo s drugim likom, dok u da:o kad se sjetim mage towera izgubim volju cak i piratsku verziju ponovo skinuti...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire

ma nebitno kolko traje kad je sadržaj šund,jedino šta valja u DA2 je priča i characteri al generalno to uvijek dobro pogode. Ista stvar za DA:I...
Od takvog finog RPG-a oni napravili singleplayer igru koja ima svaki feel MMO-a. Ono krasno...

14 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Na kojoj tezini igrate?

 

Imam cca 55 sati igre i igram na classic difficulty i jedina zamjerka mi je na toj težini da je borba previse easy, neznam jel do načina kako sam odlucio rješavat questove ili šta, naime nakon prvog onog otoka gdje se skuplja ekipa i repaira ship, doso sam u Neketaku i tamo rješavao sve questove koje sam mogao riješiti, borba u onom Old city je bila sa low level likovima u startu napeta i teška (po 3 skulla borbe skoro sve+boss) i zabavna. Nakon što sam porješavao sve te Neketaka questove koji su se dali riješiti a to je vecina u svim dijelovima grada party je bio cca lvl 8-9 ako se dobro sjecam, i onda skoro sve borbe osim nekih mogao praktički proletiti bez da taknem space button nakon sto sam isplovio iz grada, ili minimalna interakcija da tu i tamo koriste neki ability, custom  AI uopce nisam slagao apsolutno ništa.

 

Ekipa mi jede NPCje skoro svaki encounter i tako vec  preko cca 25-30 sati. A cijelo vrijeme priče po netu kako je igra teška, pa mi onda tu nešto ne štima.

 

Tu i tamo uleti neki dobar encounter gdje se moraš potrudit ali prerijetki su na classic difficulty. Riješio sam tek donju polovicu World map-a, valjda to kasnije se digne u tezini ili da dižem difficulty? (npr onaj Deathguard i zmajevi su pali iz prve too easy, ništa se nešto previše nisam ni trudio oko fajta)

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Colossus7 kaže...

Na kojoj tezini igrate?

 

Imam cca 55 sati igre i igram na classic difficulty i jedina zamjerka mi je na toj težini da je borba previse easy, neznam jel do načina kako sam odlucio rješavat questove ili šta, naime nakon prvog onog otoka gdje se skuplja ekipa i repaira ship, doso sam u Neketaku i tamo rješavao sve questove koje sam mogao riješiti, borba u onom Old city je bila sa low level likovima u startu napeta i teška (po 3 skulla borbe skoro sve+boss) i zabavna. Nakon što sam porješavao sve te Neketaka questove koji su se dali riješiti a to je vecina u svim dijelovima grada party je bio cca lvl 8-9 ako se dobro sjecam, i onda skoro sve borbe osim nekih mogao praktički proletiti bez da taknem space button nakon sto sam isplovio iz grada, ili minimalna interakcija da tu i tamo koriste neki ability, custom  AI uopce nisam slagao apsolutno ništa.

 

Ekipa mi jede NPCje skoro svaki encounter i tako vec  preko cca 25-30 sati. A cijelo vrijeme priče po netu kako je igra teška, pa mi onda tu nešto ne štima.

 

Tu i tamo uleti neki dobar encounter gdje se moraš potrudit ali prerijetki su na classic difficulty. Riješio sam tek donju polovicu World map-a, valjda to kasnije se digne u tezini ili da dižem difficulty? (npr onaj Deathguard i zmajevi su pali iz prve too easy, ništa se nešto previše nisam ni trudio oko fajta)

 

 

 Imam isto iskustvo kao ti. Porijesavao sve u Nekataki i od tada mi je igra dalje bila easy mode. Full nabrijan brod, posada, dobra oprema na likovima, pametno slozen party i easy mode. Ali u tome i uzivam kada igram RPG, malo se mucis i onda ownas sve. Ima opcija i za lvl scaling u igri, zajedno s tim i sa raznim razinama tezine svatko ce naci nesto sto mu odgovara. 

Eye In The Sky
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire

jel ima tko problema sa igrom u smislu da igra svako dozivi desktop crash? citao sam okolo po forumima, izgleda da igra ima ozbiljnih problema po tom pitanju. zanimaju me osobna iskustva ako ste takvo sto dozivjeli i da li ste uspjeli taj problem rijesiti. u mom slucaju igra je do te mjere neigriva da mi se vise uopce ne da niti igrati dok eventualno ne dode nekakav compele edition

It's not who you are, it's who you know.
7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Obi Wan kaže...

jel ima tko problema sa igrom u smislu da igra svako dozivi desktop crash? citao sam okolo po forumima, izgleda da igra ima ozbiljnih problema po tom pitanju. zanimaju me osobna iskustva ako ste takvo sto dozivjeli i da li ste uspjeli taj problem rijesiti. u mom slucaju igra je do te mjere neigriva da mi se vise uopce ne da niti igrati dok eventualno ne dode nekakav compele edition

 Igrao sam expanzije kako su dolazile i niti jedno jedino rusenje igre, to ti je bas bad luck, low roll :-(.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Igra mi radi normalno i baš mislim počet ispočetka sa turn based borbomkoju više preferiram!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Obi Wan kaže...

jel ima tko problema sa igrom u smislu da igra svako dozivi desktop crash? citao sam okolo po forumima, izgleda da igra ima ozbiljnih problema po tom pitanju. zanimaju me osobna iskustva ako ste takvo sto dozivjeli i da li ste uspjeli taj problem rijesiti. u mom slucaju igra je do te mjere neigriva da mi se vise uopce ne da niti igrati dok eventualno ne dode nekakav compele edition

 Moguće da je do Steam ili GOG Galaxy servisa. Ako si ju aktivirao preko GOG-a, probaj ju skinuti u klasičnom obliku jer onda nema nikakvih DRM ograničenja.

16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Blackstorm kaže...
Obi Wan kaže...

jel ima tko problema sa igrom u smislu da igra svako dozivi desktop crash? citao sam okolo po forumima, izgleda da igra ima ozbiljnih problema po tom pitanju. zanimaju me osobna iskustva ako ste takvo sto dozivjeli i da li ste uspjeli taj problem rijesiti. u mom slucaju igra je do te mjere neigriva da mi se vise uopce ne da niti igrati dok eventualno ne dode nekakav compele edition

 Moguće da je do Steam ili GOG Galaxy servisa. Ako si ju aktivirao preko GOG-a, probaj ju skinuti u klasičnom obliku jer onda nema nikakvih DRM ograničenja.

opca katastrofa... imao sam 4 crasha u sat vremena... cim mijenjam zonu, odma crash... sva sreca pa je igra uzeta preko gog.com pa cu trazit refund... 

poslao sam na njihov forum koji mi je problem, uskoro i na obsidianov formu kad mi se jave (jer eto nije mi dalo da napravim account jer mi mail flagged kao spam... smijesno)

It's not who you are, it's who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 18:22 (Obi Wan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice