Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Meni se igra svakih 15 min freeza onda moram restartati, bez obzira na koje postavke postavim . Izgleda da se radi o starom problemu Snowdrop engine, gdje CPU drži na 100% iskorištenosti.

BF3:fluffy_inside
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

nakon što sam isprobao sve 3 klase mogu reći da mi je demolitions the main man. sniper me najviše privlačio ali mi nije nešto, malo metaka za neki pravi feeling a uostalom, sa demo sam našao m44 koji ima 15 metaka u okviru. užasno što im ta puška radi. grenade launcher koristim za prvi hit na grupama neprijatelja i sve počisti. solo je ova misija čak i teška, daleko od division 1 gdje sam solirao skoro sve i gdje mi je grupa ljudi doslovce smetala. sa full team u d2 osjećaj je odličan, daleko bolji nego u jedinici. a tek kad krene 8 man raid..... prođu me trnci kako bi to moglo biti dobro.

ja sam odlučio, igra se kupuje ali na popustu naravno, ove cijene su užas

16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ja sam natukao na jedinici oko 100 sati ali na konzoli. 

 

Sad se premišljam dal uzet gold verziku za pc za 9 eura hmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

sad već mislim da su malo trknuti sa tim serverima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
ranko091 kaže...

sad već mislim da su malo trknuti sa tim serverima.

 Hmm, ja mislim da ovo što mi igramo je više stress test, pa sad "namještaju" servere prema rezultatima. 

 

Nadajmo se da će to omogućiti puno bolji "izlazak" igre.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
TomoR kaže...
ranko091 kaže...

sad već mislim da su malo trknuti sa tim serverima.

 Hmm, ja mislim da ovo što mi igramo je više stress test, pa sad "namještaju" servere prema rezultatima. 

 

Nadajmo se da će to omogućiti puno bolji "izlazak" igre.

 da, to bih i ja rekao. puštaju sve unutra da vide koliko serveri mogu izdržati. a neka, držim fige da sada prikupljene informacije zaista budu od pomoći za relase

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

evo ja juče nakon nekih 3 sata igre, skužio da me neki deja vu prolazi. nisam pratio igru previše, ali što je to toliko novo zanimljivo da su stavili novi nastavak za ovo?! osim nove priče...

 

jedino što sam primjetio je da su ljudi malo tromiji. puno ih je lakše gađat u trku.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

I kakvi su vam onda dojmovi?

 

Jel' kupujete igru pri izlasku?

 

 

6 Kupujem čim izađe
14 Kupujem na prvom sniženju
5 Ne kupujem
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

cijena ovome treba drasticno past. razina contenta i novih stvari je na dlc/expanziji,ne novom naslovu.
zesci pass

6 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Prvi Division sam kupio tek kada je bio na negdje 60% sniženju, tako ću i ovaj. Razina kontenta nije za day one kupovinu. Da, popravili su neke stvari koje prije nisu baš bile nešto i ispolirali su one koje su bile dobre. 

 

Cijelo vrijeme dok igram dvojku imam osjećaj da igram DLC, a ne punokrvni nastavak. Također, NY City mi je puno bolji surrounding nego Washington DC. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
DeniZg kaže...

I kakvi su vam onda dojmovi?

 

Jel' kupujete igru pri izlasku?

 

 

 Ja sam si ugrabio jedinicu gold za 7 eura i pičim do sniženja dvojke :D

16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nakon odigranih 20h mogu reći da sam zadovoljan s onim što sam vidio. Dosta problema koje je imao division su u dvojci popravili. Što se tiće PVE zasada mi izgleda da imao puno veća raznovrsnosti u protivničkim npc-ovima

high end contest će tražiti timski rad i komunikaciju, jer je bar ovaj sadražj bio dosta težak. Ono što mi se sviđa da u ovom nastavku imamo clan suport, čak čemo imati i Clan Quarters.

 

 

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

nego mi je nešto zapelo da nema setova više. to su ih namjerno izbacili? ili to samo u beti nema?

 

sad jedino što sam vidio slično, je da kad staviš na sebe dijelove armora od 3 ista proivođača daje neki extra bonus, što mi se čini puno jednostavnije nego tražit setove. tako da i sa levelom 1 i sa levelom 15 ili 30 možeš dobit neke bonuse. svaki proizvođač ima neke svoje bonuse. vjerovatno se ne mogu stackat, nego 3+3, 2 seta bonusa.

 

a kad se crafta nema proizvođača, i nema na njima nikakvih bonusa... :D tako da na bonuse se može računat samo grindom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Armor setovi su preimenovani u Brand setove.Svaki proizvođać ima svoje setove koji se mogu kombinirati jedni s drugima ili kombinacija tri ista brand seta

Kombiniranjem istih ili različitik setova davati će dodatne bonuse, talente ili neke druge mogučnosti.

BF3:fluffy_inside
6 godina
protjeran
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nisam neki MP igrač, zadnje što sam igrao je bio Warcraft 3 prije 10 godina. Ono što me zanima - igranje s nekim iz SAD-a, frend navalio da igramo, tako da dobijam key od njega. Zanima me slijedeće:

1. Mogu li ja igrati na US serveru ili on na EU serveru?

2. Koja je bolja opcija uzmajući u obzir da on ima puno bolju brzinu interneta?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Paolo Maldini kaže...

Nisam neki MP igrač, zadnje što sam igrao je bio Warcraft 3 prije 10 godina. Ono što me zanima - igranje s nekim iz SAD-a, frend navalio da igramo, tako da dobijam key od njega. Zanima me slijedeće:

1. Mogu li ja igrati na US serveru ili on na EU serveru?

2. Koja je bolja opcija uzmajući u obzir da on ima puno bolju brzinu interneta?

 Division ti ima "globalne servere", tj. veća je šansa da će te spojiti na server gdje se nalazi team leader; ali možete i obojica završiti u Aziji npr.

 

Uglavnom, ne biraš sam server nego gdje Vas igra baci i možete bez problema igrati skupa.

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

"The Division 2 open beta starts March 1"

 

pa eto tko nije probao betu bit će.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

I? Je li itko prednaručio igru ili se čeka open beta za konačnu odluku?

16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

S obzirom na dosta repetativan gameplay i bugove kad igra izađe da će večina igru uzeti na eventualnom popustu.

 

Da rezimiram i jedinica i dvojka u beti su dosta linearne već nakon 10-15 levela sve je isto. Dođi u safe house uzmi misije, u misijama ubij xy ljudi i tako u krug. Zanimljivo je da igra nema veze sa skillom kolimo sa grindom i matematikom. 

 

Bugova u beti na pretek tako da je i za ocekivati da ce od izlaska trebati vremena da se igra ispegla. Da bi bilo gore ja sam i na jedinici i na dvojki naišao na identične bugove što mogu dokazati i to je razlog zašto ljudi kažu da je dvojka više dlc. I nisu daleko od toga jer je core igre jedinica. 

 

Plus svega toga poznavajuci proizvođača bacit će ponovo par dlc i masno ih naplatiti. 

 

Realno igra ne vrijedi više od cirka 150-200kn da day one.

 

Ponavljam igrao sam jedinicu na konzoli ubio oko 100 sati. 

 

Nedavno kupio gold verziju jedinice za pc natukao u 3 dana level 20 i nemam više volje. Jer je linearno i sve se svodi na grind. Nije problem doci sad na max level ali cu rade proci kampanju neke druge igre za to vrijeme. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ja sam prednaručio preko CDKeysa.

Za 38€ neću propasti, a sigurno ću izvuči 30-50 sati zabave.

Prođem kampanju, malo Dark Zone, malo Domination PVP-a i to je to.

Rekli su da će u prvoj godini DLC-i biti besplatni, pa možda još nešto zanimljivo ubace.

 

Ako netko traži stotine sati zabave za 200 kuna, treba naći drugi hobi.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
amd freak kaže...

S obzirom na dosta repetativan gameplay i bugove kad igra izađe da će večina igru uzeti na eventualnom popustu.

 

Da rezimiram i jedinica i dvojka u beti su dosta linearne već nakon 10-15 levela sve je isto. Dođi u safe house uzmi misije, u misijama ubij xy ljudi i tako u krug. Zanimljivo je da igra nema veze sa skillom kolimo sa grindom i matematikom. 

 

Bugova u beti na pretek tako da je i za ocekivati da ce od izlaska trebati vremena da se igra ispegla. Da bi bilo gore ja sam i na jedinici i na dvojki naišao na identične bugove što mogu dokazati i to je razlog zašto ljudi kažu da je dvojka više dlc. I nisu daleko od toga jer je core igre jedinica. 

 

Plus svega toga poznavajuci proizvođača bacit će ponovo par dlc i masno ih naplatiti. 

 

Realno igra ne vrijedi više od cirka 150-200kn da day one.

 

Ponavljam igrao sam jedinicu na konzoli ubio oko 100 sati. 

 

Nedavno kupio gold verziju jedinice za pc natukao u 3 dana level 20 i nemam više volje. Jer je linearno i sve se svodi na grind. Nije problem doci sad na max level ali cu rade proci kampanju neke druge igre za to vrijeme. 

 

 

u jedinici igranje do lv30 nikad ni nije bio cilj nego opremanje za DZ, uzmi u obzir da smo mi imali po 4 lika na accountu koje smo napumpali do lv 30 samo da bi mogli dobivati dnevne i tjedne zadatke na svima da bi nam se povečala šansa dobrog dropa oružja ili armora ili moda ili opreme - ti nisi sretan kaj ti je trebalo 3 dana do lv20   nama je trebalo max jedan dan za lika do lv30 navuć - mislim da sam ja čak navuko i sva 3 u jedan dan ( samo si trebao imati jednog frenda u squadu koji je bio lv30 i on vas je mogao trojicu vuć na brzinu )..

 

Da ti ne pričamo o tome kak smo završavali rusku ambasadu odnsono boss-a kroz zid kojih 60 puta da bi dobili zlatni M1   - to su bila vremena :)  poslje da bi izjednačili su počeli sve davati x50 ak ne i više...  Sad će normalizirati opremu, opet će upast u zamku neke proračunate radi svima opreme samo kaj sad ju više nebuš trebao grindat i to bu ubilo igru ne brzo nego i prije nego izađe

 

sve u sve,u ja sam u jedinicu navuko nekih 700-800 sati, nije mi žao ali ovaj "DLC"  je jednostavno premala promjena da bi me uopće zainteresirao nažalost,,, vjerojatno ga budem uzeo kasnije ali jako jako teško da bu me privuko na više sati :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 0:01 (VooDooZg).
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ako ćemo logikom koja se provlaći oko kupovine igri i zabave; 1$=1h Division svakako premašuje to... višestruko.. naravno pod uvjetom da volite takav tip igre.. e sad ako očekujete omjer više u stilu 1$=10h bi već mogao bit problem.. onda čekajte godinu dana, tj. da sva tri DLCa izađu van i igra bude na 50% popusta :)

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Kažu u Ubisoftu da je ovo bila njihova najbolja beta do sada.

Imaju više pre-ordera nego što je imao The Division 1.

Otvorena beta bit će od 01. do 04. ožujka 2019.

LINK

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

sutra

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
VooDooZg kaže...

sutra

 piše poslat ćemo vam mail, ja dobio nikakav mail ali svejedno mogu igrat...

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

OFFICIAL THE DIVISION 2 - ENDGAME GAMEPLAY TRAILER

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ludo me zanimaju ti raidovi, na šta će to ličit.. nadam se da će bit konkretnih mehanika nekavih

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ja sam jučer navečer malo igrao ovu Technical betu, nije me nijednom izbacilo, djelovalo je puno stabilnije i što se tiče FPS-a.

 

Nisam brisao Open Beta client pa mi je samo patchalo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ova igra mi ima neku Fallout 3 vibru.

Postapokaliptični Washington DC i oklopljeni neprijatelji sa mini-gunom u rukama.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

sad hoće da kupiš igru da bi probao taj tehnical -- stvarno su 

 

dobro da imam brz net 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice