World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.317.598
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Da, frustracije lošim stvarima koje se ne popravljaju, jer ako tako misli 90% igrača-pitaj se sam tko je ovdje u pravu. Uvidjet će valjda i sami kad ih napusti masa igrača pa ostanu samo klikeri poput tebe 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spitfire_zg kaže...

Da, frustracije lošim stvarima koje se ne popravljaju, jer ako tako misli 90% igrača-pitaj se sam tko je ovdje u pravu. Uvidjet će valjda i sami kad ih napusti masa igrača pa ostanu samo klikeri poput tebe 

 ja imam samo 1 arty i to nebih imao da nisu nuzni za misije.

Sada me tjeraju za nove tenkove da imam arty svih nacija sto necu imat i ovo mi je previse..

ugl... fulao si point... meni arty ne smetaju, nekada me iznerviraju a kod tebe je to otislo ocito na novi nivo.. ti se vise ne igras nego si doslovno ubijas zivce s igrom... zabava ponekad treba ostat samo zabava kada si bolji manje si frustriran...

 

kada ces vozit lor 40t i zdrma te arty pisi kak si proso, desava mi se dosta ode cijeli tenk a sto bih ja trebao sada napraviti? lupat glavom u zid i radit bunt? igra mi je super nekad vise nekad manje, igram se ekipom.. kada mi dosadi prebacim se na neku drugu pa se vratim itd...

i opet s tim tenkom imam 59% pobjeda i meni je to cisto fajn.

9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
Spitfire_zg kaže...

Da, frustracije lošim stvarima koje se ne popravljaju, jer ako tako misli 90% igrača-pitaj se sam tko je ovdje u pravu. Uvidjet će valjda i sami kad ih napusti masa igrača pa ostanu samo klikeri poput tebe 

 ja imam samo 1 arty i to nebih imao da nisu nuzni za misije.

Sada me tjeraju za nove tenkove da imam arty svih nacija sto necu imat i ovo mi je previse..

ugl... fulao si point... meni arty ne smetaju, nekada me iznerviraju a kod tebe je to otislo ocito na novi nivo.. ti se vise ne igras nego si doslovno ubijas zivce s igrom... zabava ponekad treba ostat samo zabava kada si bolji manje si frustriran...

 

kada ces vozit lor 40t i zdrma te arty pisi kak si proso, desava mi se dosta ode cijeli tenk a sto bih ja trebao sada napraviti? lupat glavom u zid i radit bunt? igra mi je super nekad vise nekad manje, igram se ekipom.. kada mi dosadi prebacim se na neku drugu pa se vratim itd...

i opet s tim tenkom imam 59% pobjeda i meni je to cisto fajn.

 Da, nakon sedam godina igranja ne zadovoljava me previše nasumična vožnja tenkića i pucanje po vagonima već imam nove izazove- dizanje rejtinga primjerice  i skupljanje onih markica, i koliko su me samo dobrih partija koštali ti klikeri za koje isto kao i za japanske teškaše-ne moraš imati nimalo skilla a totalno narušavaju game play, pogotovo kad ih dobiješ tri na otvorenoj mapi pa se možeš jedino nadati da će imati neku drugu žrtvu.

Jednako tako, nakon toliko godina igrranja mogu točno vidjeti kako i kamo ide ova igra...i ne ide dobro. Postala je pay to win, bez premium accounta je neigrivo ništa iznad osmica, maknuli su one bonus zarade vikendima, uveli  OP premium tenkove a la defender i t26e5, zatim ruski oklop sa strane, uveli stun s ciljem potrošnje prve pomoći i alata (čitaj-više kredita)...ukratko-užas. Za početak već im godinu nisam ništa uplatio već igram od rasprodaje garaže i imam sve veće pauze u igranju, i sigurno nisam jedini koji tako razmišlja

Da oni šupci konačno izdaju iole pristojan bannerlord sigurno bi i skroz odustao

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spitfire_zg kaže...

 Da, nakon sedam godina igranja ne zadovoljava me previše nasumična vožnja tenkića i pucanje po vagonima već imam nove izazove- dizanje rejtinga primjerice  i skupljanje onih markica, i koliko su me samo dobrih partija koštali ti klikeri za koje isto kao i za japanske teškaše-ne moraš imati nimalo skilla a totalno narušavaju game play, pogotovo kad ih dobiješ tri na otvorenoj mapi pa se možeš jedino nadati da će imati neku drugu žrtvu.

Jednako tako, nakon toliko godina igrranja mogu točno vidjeti kako i kamo ide ova igra...i ne ide dobro. Postala je pay to win, bez premium accounta je neigrivo ništa iznad osmica, maknuli su one bonus zarade vikendima, uveli  OP premium tenkove a la defender i t26e5, zatim ruski oklop sa strane, uveli stun s ciljem potrošnje prve pomoći i alata (čitaj-više kredita)...ukratko-užas. Za početak već im godinu nisam ništa uplatio već igram od rasprodaje garaže i imam sve veće pauze u igranju, i sigurno nisam jedini koji tako razmišlja

Da oni šupci konačno izdaju iole pristojan bannerlord sigurno bi i skroz odustao

 Ok. Poštujem.

Ja recimo igram samo zbog grindanja i radoznalosti igranja novih tenkova.. Vjerujem da ti XY faktora pokvari dan ali jbga..

 

XVM unistava igru takoder kad smo vec kod toga.. npr Arty uzmes imas XVM i gadas bolje igrace tako to radi ekipa u pravilu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 14:28 (toxic).
5 godina
offline
World of Tanks

evo ja sad grindam persinga i treba mi barem 60-70 bitaka vise nego bilo kojeg teskasa t6 kojeg sam grindao, to sad bez premiuma. radim gluposti udem s t0 bez popravaka a gledam kad i gdje trosim gold granate. nemam jednostavno love

ovo s modovima necu ni komentirati, to cim vidi da ide na boljeg igraca bjeze ljudi s tog kraja mape, sto naravno znaci pušing na toj strani.

 

gledam jucer liga na twitchu iznervirao se, samo ga arty tuce, po 500, 600, 700 i dok cekas cool down popravaka ili za posadu opet te neko rokne

 

mene nekidan u wz t9 kinez teskas, prvi hit elc tier8 laki francuz pogodi me, drugi hitac ammorack

 

s drugim netkom krenem na arty ono bounce

 

tako da ima svega

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

dal da uzmem motor na 263 zadnji,nemam ni top zadnji al ovaj je okej 256pen 440 dam,spor mi je nekako neznam....derem ih i ovako :)

zahtjevam brzo odgovor nestrpljiv :) iam za motor malo mi fali za top

 necu ni kupit onu glupu desetku ,kreno na ovu liniju zbog ovog cuda

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 8:51 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

dal da uzmem motor na 263 zadnji,nemam ni top zadnji al ovaj je okej 256pen 440 dam,spor mi je nekako neznam....derem ih i ovako :)

zahtjevam brzo odgovor nestrpljiv :) iam za motor malo mi fali za top

 necu ni kupit onu glupu desetku ,kreno na ovu liniju zbog ovog cuda

 ovisno o tvom stilu ako volis brze igrat tada znas odgovor a ako ti trenutno stanje pozicioniranja i svega ostalog u skladu s ocekivanim tada glasam za gun..

ja danas kupujem tek osmicu.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Stvarno se nakon zadnjeg patcha osjeti promjena u ekonomiji.

Puno manje se zarađuje bez premiuma.

Sad su šestice i sedmice na knap ako pogineš.

Jedino epske bitke daju prosječnu zaradu.

 

Šteta, a taman sam se vratio u igru, a morat ću je napustiti ako će premium biti uvjet za normalnu igru.

Preskup mi je pošto igram možda 6 dana u mjesecu.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Stvarno se nakon zadnjeg patcha osjeti promjena u ekonomiji.

Puno manje se zarađuje bez premiuma.

Sad su šestice i sedmice na knap ako pogineš.

Jedino epske bitke daju prosječnu zaradu.

 

Šteta, a taman sam se vratio u igru, a morat ću je napustiti ako će premium biti uvjet za normalnu igru.

Preskup mi je pošto igram možda 6 dana u mjesecu.

 Da ja imam premium i premium acc i jos upalim 50% kredita i recimo Lowe 2200 dmga sto nije bas tesko napraviti preko 100k ciste zarade..

Jedno vrijeme sam bio bez premiuma i s premium tenkom bez upaljenih privuca ako pogines i ne napravis steta mozes biti na 0..

 

S ostalim tenkovima mozes zaraditi jedino ako ne pogineš te nemaš puno popravaka.

U tim okolnostima Arty najvise zaraduje rekao bih..

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 11:34 (toxic).
12 godina
offline
World of Tanks

uzo top,svida mi seigram bez premijuma i nepucam gold i skoro stalno u nekom minusu,morat cu prodat 5,6 tenkova koji skupljaju prasinu da mogu igrat,nedam lipe za igru

al dobro igram 9 i 10

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 17:32 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
World of Tanks

Vidim da još nitko nije stavio pa evo. Ovo je lista sa kodovima za rentanje prem tenka na tjedan dana, možete odabrati samo jedan pa evo ako imate želju nešto isprobati.

American Bulldog - QUICKKBULL
Lorraine 40t - LORLETHAL
T26E5 - VERSAT26
IS-6 - BUSTIS6
AMX M4 49 - RESILIENTAMX
M4A1 Reva - DEREVAL
Type 64 - RELENTYPE64
Samua SM - EXPLOSOMUA
ELV EVEN 90 - EVENSNEAKIER
T92 - EAGLETIED92
Skorpion G - DEADLYSTINGER
CDA 105 - ACCURATECANNON
T34 - POWERTANK34
Lowe - SHARPLOWE
WZ-120-1G FT - HEAVYHIT120
Jagtiger 8.8 - RAPIDTIGER

Moj PC  
5 0 hvala 9
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ja igram vec 7 godina uz povremene stanke i ne znam sto da kazem osim da mi je u beti bila bolja bego sto je sad... Bez laserskih formula autolodera talijanskih noobova u poljskom izdanju...
Danas armor nema svrhu jer svako s goldom te penna ko da je papir a nakon toga sto sam primjeti da 90 posto projektila ide totalno van svih parametara tj stug mi je prije 2 3 godine bio puno precizniji nego sad sad svaka 2 granata ko da ju je puknuo pijani hanz ode u krivo...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...

Vidim da još nitko nije stavio pa evo. Ovo je lista sa kodovima za rentanje prem tenka na tjedan dana, možete odabrati samo jedan pa evo ako imate želju nešto isprobati.

American Bulldog - QUICKKBULL
Lorraine 40t - LORLETHAL
T26E5 - VERSAT26
IS-6 - BUSTIS6
AMX M4 49 - RESILIENTAMX
M4A1 Reva - DEREVAL
Type 64 - RELENTYPE64
Samua SM - EXPLOSOMUA
ELV EVEN 90 - EVENSNEAKIER
T92 - EAGLETIED92
Skorpion G - DEADLYSTINGER
CDA 105 - ACCURATECANNON
T34 - POWERTANK34
Lowe - SHARPLOWE
WZ-120-1G FT - HEAVYHIT120
Jagtiger 8.8 - RAPIDTIGER

 Do kada to vrijedi?

ja cu isprobati t26e5 on je navodno najbolji credit maker.

9 godina
offline
World of Tanks

Vrijedi do kraja godine.

 

PS. Jeli ovo neki bug od nedavno kad ne mogu odustat od misija za kampanju? Mislim na ovu staru kampanju, ne ova 3 nova tenka što su ubacili nedavno. Jer znam da sam to radio tj. odustajao od misija tj. ovih 13 i 14 koje su uvijek za premium dane pa da ne riješim slučajno jednostavnu misiju bezveze, a onda nemam slobodno vremena za iskoristit premium acc.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 13:40 (AirLive).
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Dojmovi na novi event za noć vještica?

Riješio level 1, 11% bonusa na sve zasad, čekamo sutrašnji dan.

 

Uzeo sam na tjedan dana Lorraine, pošto nemam poštenog mediuma, pa da mogu izganjati neke misije.

 

Mogu priznati da mi se čak i dopao tenk, pravi pay 2 win stroj. I bogami debelo zarađuje.

Krknem milju krede za par bitaka.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Zamijenio sam SU 122-44 za Panther M10 (za treniranje njemačkih med posada). SU je dobar tenk, ali pen od 175 mm i dugi aimtime nisu najsretnija kombinacija kad te baci na devetke, a baca stalno. M10 ima preferencijalni mm i najviše može u T8, a tu može sve bušiti.

Odlično zarađuje, kao T7 Panther je ali s boljim topom i boljom mobilnošću. Minus mu je veličina i loš oklop, mada mantlet zna bouncati i pokoju osmicu. Sve u svemu, dobra fora to sa swapom tenkova, možda i CDC zamijenim :)

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Zamijenio sam SU 122-44 za Panther M10 (za treniranje njemačkih med posada). SU je dobar tenk, ali pen od 175 mm i dugi aimtime nisu najsretnija kombinacija kad te baci na devetke, a baca stalno. M10 ima preferencijalni mm i najviše može u T8, a tu može sve bušiti.

Odlično zarađuje, kao T7 Panther je ali s boljim topom i boljom mobilnošću. Minus mu je veličina i loš oklop, mada mantlet zna bouncati i pokoju osmicu. Sve u svemu, dobra fora to sa swapom tenkova, možda i CDC zamijenim :)

 je al si morao nadoplatiti...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
CrnaBitanga kaže...

Zamijenio sam SU 122-44 za Panther M10 (za treniranje njemačkih med posada). SU je dobar tenk, ali pen od 175 mm i dugi aimtime nisu najsretnija kombinacija kad te baci na devetke, a baca stalno. M10 ima preferencijalni mm i najviše može u T8, a tu može sve bušiti.

Odlično zarađuje, kao T7 Panther je ali s boljim topom i boljom mobilnošću. Minus mu je veličina i loš oklop, mada mantlet zna bouncati i pokoju osmicu. Sve u svemu, dobra fora to sa swapom tenkova, možda i CDC zamijenim :)

 je al si morao nadoplatiti...

 52 kune u zlatu. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
14 godina
offline
World of Tanks

Svidja mi se ovaj halloween special.

Samo se postavlja pitanje...koji kurac nemamo mape po noći?!

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

Svidja mi se ovaj halloween special.

Samo se postavlja pitanje...koji kurac nemamo mape po noći?!

 O da, dok sam vidio kako izgleda, to mi je prvo palo na pamet.

Npr bilo koja pustinjska mapa po mraku bi bila apsolutni hit (mrak :) ).

 

Tko zna, možda ih ovo ponuka da naprave koju takvu verziju, ako su mogli snježne/božićne, zakaj nebi i ovak nekaj?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
12 godina
offline
World of Tanks

ovo rentanje je samo donjelo hrpu botova u tier 8

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Zamijenio sam SU 122-44 za Panther M10 (za treniranje njemačkih med posada). SU je dobar tenk, ali pen od 175 mm i dugi aimtime nisu najsretnija kombinacija kad te baci na devetke, a baca stalno. M10 ima preferencijalni mm i najviše može u T8, a tu može sve bušiti.

Odlično zarađuje, kao T7 Panther je ali s boljim topom i boljom mobilnošću. Minus mu je veličina i loš oklop, mada mantlet zna bouncati i pokoju osmicu. Sve u svemu, dobra fora to sa swapom tenkova, možda i CDC zamijenim :)

Hm, za nadoplatu od 52 kn ne vrijedi nikako...Jesu popravili taj tenk ali Su je su, nekad se i 9tke daju istrpit samo radi topa koji kad uhvatis nekog na bok zvizne i vise od 350 dmg-a...Nije im svejedno...

Ja nebi to mijenjao nikad, pogotovo zato sto su klosari sa tom nadoplatom i da moj tenk procjene na pola vrijednosti, ma jel...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 17:06 (Tomo53nja).
12 godina
offline
World of Tanks

nekuzim  da si dao su za tog govanceta i jos i nadoplatio

od hrpu boljih premijumaca ti si uzo tog

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 4:26 (Žiga82).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

nekuzim  da si dao su za tog govanceta i jos i nadoplatio

od hrpu boljih premijumaca ti si uzo tog

Da, i odličan mi je. Zarađuje i u porazu 30-tak K bez problema, trenira mi posadu za E50M, jučer win s 2200 dmg i 55,000 čistog. Razguzio sam Lea i CromB u minutu i pol, a do kraja partije još je i AT7 dobio par šljagi.

U tieru je brutala, kad baci na osmice treba se paziti ali dovoljno je pokretan da mogu u flank.

Inače, super mi je kad komentiraju ljudi koji NEMAJU određeni tenk :)

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
U porazu zaradi 30 a u pobjedi 55. Hmmm.....nesto mi tu ne stima
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
U porazu zaradi 30 a u pobjedi 55. Hmmm.....nesto mi tu ne stima

 Pošaljem ti SS kasnije popodne. Imaš li taj tenk?

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Imam ih sve
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
World of Tanks

panter brutala u tiru ?ahaha da bas,bio bi da je tir 7, nas kak je kad si sa su122 top

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Dojmovi na novi event za noć vještica?

Riješio level 1, 11% bonusa na sve zasad, čekamo sutrašnji dan.

 

Uzeo sam na tjedan dana Lorraine, pošto nemam poštenog mediuma, pa da mogu izganjati neke misije.

 

 

Loše, nedaju nikakve kredite pa nakon odigranih 3 partija da prođeš dnevnu misiju-nemaš uopće razloga više igrati. Da su stavili samo neki mali bonus od oko 20k po partiji ili ovisno koliko onog zelenog skupiš-bilo bi im puno isplativije. Ujedno glupo što ne piše koliko je tko osobno skupio.

Što se tiče rentanja-konačno neki OK potez ali tu sam se sam zeznuo što sam odmah rentao kad i svi pa sad imaš 8 skorpiona po partiji, trebalo je pričekati koji tjedan 

14 godina
offline
World of Tanks

pozdrav od sabana jutros kad sam vidio logo klana smijao sam se pola sata 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice