Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.668.880
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rononi2 kaže...

Ima li netko iskustva s Razer Man O’ War headsetom? I ima li neka druga preporuka za headset tog ranga?

 Ranga po zvuku ili po cijeni? Mora biti bežičan?

Twitter: @191x7
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
Rononi2 kaže...

Ima li netko iskustva s Razer Man O’ War headsetom? I ima li neka druga preporuka za headset tog ranga?

 Ranga po zvuku ili po cijeni? Mora biti bežičan?

 

 

Po zvuku, ali moze i po cijeni posto mogu izdvojiti toliko za headset, bilo bi pozeljno da je bezican, ali i ne mora biti

 

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Po zvuku ti je to kategorija slušalica od 300 Kn, a po cijeni za te novce dobiješ izvrsne slušalice. Ako ne mora biti bežićan iz nekog divljeg razloga, onda svakako na žični.

Dakle, pitanje je samo dali želiš slušalice od 300 Kn ili od 1300 Kn.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 21:52 (191x7).
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Eto onda preporuka headseta izmedu 900 do 1200 kn, po mogucnosti bezicne, ali moze i zicane...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Općenito:

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rononi2 kaže...

Eto onda preporuka headseta izmedu 900 do 1200 kn, po mogucnosti bezicne, ali moze i zicane...

https://www.nabava.net/naglavne-slusalice/audio-technica-ath-m40x-slusalice-cijena-35-mm-crna-96db-mw-98db-mw-61207671

https://www.nabava.net/search.php?q=Sennheiser+HD+579

ili neki HyperX Cloud (npr alpha).

Uz ove što su slušalice trebati ćeš i nekakav mikrofon, slobodno uzmeš kakav god želiš - čak su i oni za par dolara s ebaya sasvim solidni.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može pomoć oko odabira wireless gaming headseta za prijatelja do 1500 kn .Prijatelj hoće uzeti g933 u linksu za 1500kn ali nekako mi se čini da se može naći puno bolje za te novce .

Im BATMAN !!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
cika batmen kaže...

Može pomoć oko odabira wireless gaming headseta za prijatelja do 1500 kn .Prijatelj hoće uzeti g933 u linksu za 1500kn ali nekako mi se čini da se može naći puno bolje za te novce .

 Za te novce može se naći puno bolje, pogotovo u pogledu zvuka. Ne znam što u G933 košta toliko, zvuk im je možda za jedva 20% te cijene. Zašto treba bežično?

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zapravo mu ne trebaju wireless prijatelj malo filozofira i tvrdoglav je .Misli što puno koštaju da moraju biti dobre .

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
cika batmen kaže...

Zapravo mu ne trebaju wireless prijatelj malo filozofira i tvrdoglav je .Misli što puno koštaju da moraju biti dobre .

Dobre mogu ali i ne moraju puno koštati. Skupe pak ne moraju biti dobre. Što mu je bitnije, da su skupe i dobro zvuče ili samo da su skupe?

Objasni mu da bežične imaju kašnjenje što nije dobro za gaming (pogotovo competitive) i pitaj ga jel' mu bitnije competitive ili casual igranje te hoće li otvorenog ili zatvorenog tipa.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 13:40 (191x7).
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Frend je kupio hyperx cloud II na kraju ,čak mu je i prodavač iz linksa rekao da su sranje g933 i toplo mu preporučio cloud II .

Im BATMAN !!!
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo ako nekog zanima, moje misljenje o HyperX Cloud Alpha (koristim par mjeseci bez zvucne kartice za igranje, slusanje muzike i gledanje filmova, videa il kaj god)

Po meni vrijede svake lipe, vrlo su udobne, jastučiči su odlično napravljeni, zvuk je odličan, može se rangirati i audiophilnim slusalicama u tom cijenovnom rangu (tipa audio-technica m40x), odlicno su izdrzljive i mikrofon je odlican za neko Twitch streamanje ili jednostavno pricanje sa prijateljima tijekom igranja, ali nemojte ocekivati nesto profesionalno od toga.

Ako netko trazi neki headset u tom cjenovnom rangu, svakako preporučam.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Matek27 kaže...

Evo ako nekog zanima, moje misljenje o HyperX Cloud Alpha (koristim par mjeseci bez zvucne kartice za igranje, slusanje muzike i gledanje filmova, videa il kaj god)

Po meni vrijede svake lipe, vrlo su udobne, jastučiči su odlično napravljeni, zvuk je odličan, može se rangirati i audiophilnim slusalicama u tom cijenovnom rangu (tipa audio-technica m40x), odlicno su izdrzljive i mikrofon je odlican za neko Twitch streamanje ili jednostavno pricanje sa prijateljima tijekom igranja, ali nemojte ocekivati nesto profesionalno od toga.

Ako netko trazi neki headset u tom cjenovnom rangu, svakako preporučam.

 Također mogu preporučiti Cloud alphu.

 

Slušalice su stvarno odlične i po raznim reviewovima imaju definitivno najbolji zvuk i internalse od svih "gaming" headseta.

 

U svakom slučaju ako kupujete "gaming" slušalice sa mikrofonom ovo je definitivno najbolji headset što se tiče zvuka!

#YOLO
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nisam mogao podnijeti nedostatak crno/sive kombinacije boja, pa su uletile cloud 2.

 

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

trebam savjet za slušalice koje će se povremeno koristiti za gejmanje, ponajviše za raznorazne ženine mmo rpg-ove poput black desert, terra i slično

raspon cijene je 400 do max 500 kuna, trgovina links jer mi je najjednostavije dogovorit nadoplatu za crknute plantronics

ono što je bitno da budu udobne poput plantronics gamecon 388 kakve su bile ove što su crkle, dobar zvuk je svakako plus

 

zasad mi se cloud stinger čine kao najbolji izbor, no možda netko ima bolji prijedlog

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...

razmislit ću, makar mi se i stingerice čine više nego dovoljne

nešto su i teže, što mi je veći minus nego što je kvaliteta zvuka prednost

6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
picajzla0707 kaže...
djigibao kaže...

razmislit ću, makar mi se i stingerice čine više nego dovoljne

nešto su i teže, što mi je veći minus nego što je kvaliteta zvuka prednost

 Ako imas novaca, definitivno se isplati tih 70ak kuna na Cloudice. Petsto puta bolji build quality, zvuk...

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
picajzla0707 kaže...
djigibao kaže...

razmislit ću, makar mi se i stingerice čine više nego dovoljne

nešto su i teže, što mi je veći minus nego što je kvaliteta zvuka prednost

Btw sluše su dosta teške cloud pro mislim, a skuplje su 143kn( ne znam odakle vam 70kn?!).

 

Kako bi bilo da žena pogleda tamo s tobom koje joj se više sviđaju, sve žene koje ja poznam ili ne kuže dobar zvuk ili ih ne fascinira kao nas.

 

lps

 

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
metallic kaže...

 

Kako bi bilo da žena pogleda tamo s tobom koje joj se više sviđaju, sve žene koje ja poznam ili ne kuže dobar zvuk ili ih ne fascinira kao nas.

ma baš zato i gledam da su što laganije i udobnije, a zvuk da nije baš totalno šuft

da uzimam za sebe ne bih se premišljao, ovako mi je bezveze protezati se kad ona ionako ne obadiva kvalitetu zvuka, a mogla bi prigovoriti da su još preteške

vjerujem da su stingerice daleko bolje zvukom od starih plantronics, pa bi radije opet uzeo isti plantronics 388 (kojeg nažalost više nema) samo zato jer znam da joj pašu

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Po svim recenzijama cloud stinger opčenito imaju super zvuk.

 

Npr, uvik možeš u linksu uzet nešto drugo za tu razliku, kao bolji miš za nju ili još nešto uz doplatu.

 

Te plantronics koje joj pašu nađeš drugdje, što ne?

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
metallic kaže...

Te plantronics koje joj pašu nađeš drugdje, što ne?

to bi najradije, no bojim se da se više ne proizvode i da ih je teško naći na zalihama

a i grintala je da su ružne, što je opet bolje nego da grinta kako je bole uši ili glava jer su teške ili je stišću

nije čak rješenje niti da ona ide u links i isproba jer opet eventualnu nelagodu može osjetiti tek nakon više sati gejmanja

 

što se kvalitete zvuka tiče sve je jasno kad su joj najbolje dosad bile neke "gejming" slušalice za 120 kuna iz interspara

lijepi crno-crveni dizajn, lagane i čuju se, a to što smeće od kvalitete i zvuka je bilo sasvim nebitno

 

uf, sad se ovo već pretvorilo u nepotrebno picajzlanje oko komada hw-a koji treba biti tu tek da se nađe

da bar biram za sebe, onda bi sve ovo oko kvalitete i zvuka bila i zanimljiva rasprava, ovako gnjavim bezveze

uzet ću stingerice ili eventualno neke nove plantronics, makar u recenzijama kažu da im fali basa i da zvuk nije nešto

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

stingerice su dosta bolje od plantronics gamecom 388, neces fulat premda su sad skupe. bile su oko 270kn u mall.hr na akciji

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kupio prije nekih mjesec dana Logitech G633 i mogu reci da sam prezadovoljan,tako da ih mogu preporuciti ukoliko netko trazi dobre sluske za gejming

mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
predator198 kaže...

Kupio prije nekih mjesec dana Logitech G633 i mogu reci da sam prezadovoljan,tako da ih mogu preporuciti ukoliko netko trazi dobre sluske za gejming

 Izbaci ovo što sam precrtao iz rečenice. Možeš preporučiti ako netko traži sluške za gaming, ali definitivno ne možeš ako traži dobre sluške za gaming.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
picajzla0707 kaže...
 

uf, sad se ovo već pretvorilo u nepotrebno picajzlanje oko komada hw-a koji treba biti tu tek da se nađe

 Sve OK, tebi moramo oprostiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Jel imate iakustva sa spirit of gamer brandom slusalica. Zaobici ili je? Do 200kn navodno 7.1 zvuk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Spacecraft kaže...
Jel imate iakustva sa spirit of gamer brandom slusalica. Zaobici ili je? Do 200kn navodno 7.1 zvuk.

 7.1 imaš besplatan preko Razer Softwarea (guglaj, vidjet ćeš, možeš koristit' s bilo kojim sluškama.

Ja bi ti preporučio da štediš još malo i da si uzmeš HyperX Cloud Stinger jer je definitivno vrijedno tih dodatnih 200 kn

Ako trebaš hitno, mislim da je najbolje uzeti nešto ovakvo https://www.mikronis.hr/slusalice-sharkoon-skiller-sgh1-mikrofon-p-n-35392.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

ali nisam siguran niti ne znam ništa o tim sluškama, al čuo sam da su okej.

12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
picajzla0707 kaže...

Ma Cloud Core definitivno, nece joj biti pretesk 99% nisu napravljene od "teske plastike" ili neceg slicnog da ce biti teske...Udobne su i trajat ce i trajat, 388 su tu drugi par cipela totalno...

 

Meni je draga gledala samo na izgled i eto je na kraju na Cloud 2 koje daju i odlican zvuk i odlicno leze...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 1:19 (Tomo53nja).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
predator198 kaže...

Kupio prije nekih mjesec dana Logitech G633 i mogu reci da sam prezadovoljan,tako da ih mogu preporuciti ukoliko netko trazi dobre sluske za gejming

 Izbaci ovo što sam precrtao iz rečenice. Možeš preporučiti ako netko traži sluške za gaming, ali definitivno ne možeš ako traži dobre sluške za gaming.

 Po cemu tebi nisu dobre?
Koje nedostatke vidis u njima?Dali si iste koristio?Koja je tvoja preporuka?

mac
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice