Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.184.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

 Pozdrav.

Dal koristiš dodatne tipke na G700?

Ako da, onda ti se izbor jako smanjuje. Logitech G600 MMO, G602, ROCCAT Tyon, Razer Naga...

 

Ako ti nisu bitne tipke, onda je izbor ogroman, ovisi o držanju miša, veličini šake, koliko love misliš potrošiti...

 Pa bas i ne 

Bitno mi je da ima 2 tipke za back i forward i naravno da su bezicni

 

Za oko mi zapeli Master MX 2s i G703 (koji je isti kao G403 kojeg nema a koji mi po velicini odgovara)

Znaci nesto u tom cjenovnom rangu

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 20:53 (simeparanoja).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ako gledaš G703 i imaš love za njega, nemaš kaj razmišljati

http://www.rocketjumpninja.com/logitech-g703-review/

 

Nabaviš podlogu za njega, i više nikad ne moraš razmišljati o baterijama ili kablovima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pravi Hrvatski glodavac.. Sta kazete ekipa, da li vrijedi naruciti? HCL ima reveiw..

https://shop.esportarena.xyz/product/no-scope-master

Crypto nova poljoprivreda
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Možda i nije loš, gledao sam unboxing. Da mi ga pošalju na recenziranje, znao bih kakav je.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ako netko treba za osposobljavanje G700/G700S: https://www.ebay.com/itm/New-mouse-Button-board-button-top-panel-for-Logitech-G700-G700S-Gaming-mouse/273319949161?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Staru odlemite i skratite pinove, te nakon toga nema više potrebe za odlemljavanjem kako bi se razdvojile dvije ploče pri zamjeni mikroprekidača.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

Možda i nije loš, gledao sam unboxing. Da mi ga pošalju na recenziranje, znao bih kakav je.

 Naručio sam ga pa ce mo vidjeti

Crypto nova poljoprivreda
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da li je neko imao dodira sa HyperX Pulsefire FPS Pro (nova serija miseva)?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
simeparanoja kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Pozdrav.

Dal koristiš dodatne tipke na G700?

Ako da, onda ti se izbor jako smanjuje. Logitech G600 MMO, G602, ROCCAT Tyon, Razer Naga...

 

Ako ti nisu bitne tipke, onda je izbor ogroman, ovisi o držanju miša, veličini šake, koliko love misliš potrošiti...

 Pa bas i ne 

Bitno mi je da ima 2 tipke za back i forward i naravno da su bezicni

 

Za oko mi zapeli Master MX 2s i G703 (koji je isti kao G403 kojeg nema a koji mi po velicini odgovara)

Znaci nesto u tom cjenovnom rangu

 Pogledaj si i g603 ako nisi jos uzeo. Isti oblik kao g403 i g703 ali koristi AA baterije, moze raditi na 1 ili 2 baterije. Ima switch za gaming i obicni rad, na obicnom radu baterije traju 6mj a na gaming 500h. 

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
pacijent007 kaže...

 Pogledaj si i g603 ako nisi jos uzeo. Isti oblik kao g403 i g703 ali koristi AA baterije, moze raditi na 1 ili 2 baterije. Ima switch za gaming i obicni rad, na obicnom radu baterije traju 6mj a na gaming 500h. 

 Baš sam ga vidio na pc expertu za 400 kuna, novi zapakirani s garnacijom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Brat je kupio prije koji mjesec g403 zicni i meni mis lezi savrseno bilo da igram lol ili csgo tako da cu uzet sebi g603 jer je iz nekog razloga g403 wireless nestao iz trgovina a gdje ga ima prodaje se skuplje od g703 tako da ostaje izbor g603 za 500kn novi. Mozda da pricekas koji dan, 20.10 ce bit akcija 20 posto na sve miseve i tipkovnice u linksu, ja cekam da si tad ubodem g603

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
pacijent007 kaže...

Brat je kupio prije koji mjesec g403 zicni i meni mis lezi savrseno bilo da igram lol ili csgo tako da cu uzet sebi g603 jer je iz nekog razloga g403 wireless nestao iz trgovina a gdje ga ima prodaje se skuplje od g703 tako da ostaje izbor g603 za 500kn novi. Mozda da pricekas koji dan, 20.10 ce bit akcija 20 posto na sve miseve i tipkovnice u linksu, ja cekam da si tad ubodem g603

 hvala za info za links,definitivno pricekam (hoce biti samo jedan dan,webshop ili)?

zasto g603 a ne g703 (ako zanemarimo cijenu)?

603 ima malo losiji senzor al ne toliko,definitivno mi je plus sta ima baterije a ne integriranu bateriju al mi se cini nekako da bi gornji poklopc mogao puknuti aki se cesto cesi baterija?

CARPE DIEM
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
simeparanoja kaže...
pacijent007 kaže...

Brat je kupio prije koji mjesec g403 zicni i meni mis lezi savrseno bilo da igram lol ili csgo tako da cu uzet sebi g603 jer je iz nekog razloga g403 wireless nestao iz trgovina a gdje ga ima prodaje se skuplje od g703 tako da ostaje izbor g603 za 500kn novi. Mozda da pricekas koji dan, 20.10 ce bit akcija 20 posto na sve miseve i tipkovnice u linksu, ja cekam da si tad ubodem g603

 hvala za info za links,definitivno pricekam (hoce biti samo jedan dan,webshop ili)?

zasto g603 a ne g703 (ako zanemarimo cijenu)?

603 ima malo losiji senzor al ne toliko,definitivno mi je plus sta ima baterije a ne integriranu bateriju al mi se cini nekako da bi gornji poklopc mogao puknuti aki se cesto cesi baterija?

 razlika u cijeni je jedini razlog zasto ne g703 iako cak ja bih osobno i trejdao senzor za opciju da imam tako dugo bateriju plus sto punjive baterije gube charge s vremenom iako vecina prije promijeni mis nego sto se to pocne dogadati. A hero senzor u g603 je samo stedljiva verzija tog iz g403/703 koji glasi kao top senzor u industirji tako da razlike neke nema. Sto se tice poklopca to ne znam, mis je vec dosta na trzistu i nisam vidio da se netko zali na poklopac.6

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Zar se ovih -20% ne odnosi samo na poslovnicu Osijek?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

E to ne znam, pošto sam ja u Osijeku tamo sam vidio reklamu, moguće je da je samo za Osijek onda

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 jesemu gajde 

CARPE DIEM
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jel se uspio itko od vas dokopati novoga MX518 sa Hero senzorom. U Kini je već na prodaji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
NeroX kaže...

Pravi Hrvatski glodavac.. Sta kazete ekipa, da li vrijedi naruciti? HCL ima reveiw..

https://shop.esportarena.xyz/product/no-scope-master

 

Iako je složen u Kini :)

 

Al da, i ja se dvoumim da li ga uzet il za malo više nofca ić na isprobaniji logitech.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ma s tim senzorom jr teško kiksat, samo je stvar jel ti oblik paše kao i sa svim ostalim gaming miševima sa dobrim senzorom. Ja jos nijedan nisam probao da nije dobro perfornao a da je imao posten senzor

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sinkee kaže...
NeroX kaže...

Pravi Hrvatski glodavac.. Sta kazete ekipa, da li vrijedi naruciti? HCL ima reveiw..

https://shop.esportarena.xyz/product/no-scope-master

 

Iako je složen u Kini :)

 

Al da, i ja se dvoumim da li ga uzet il za malo više nofca ić na isprobaniji logitech.

Da nije složen gdje je bio bi skup kao i Rimac ;)

Meni je predobar za 350kn, taman težak, svijetli na sve strane, gripy..

Crypto nova poljoprivreda
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

gdje bi mi bilo najjednostavnije naruciti redragon perdition (obzirom da ga u hr nema nigdje za kupit), a na ebayu ugl salju iz us ili iz kine (a nemam namjeru placat carinu i pdv)?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da li je netko narucivao sa uvi shop hr?

imaju zowie miseve po dobrim cijenama

https://shop.uvi.hr/en-gb/mis/zowie-mouse-gaming-fk2-black.uvi

u linksu fk1 dode oko 500 kn ovdje oko 350, vidio sam ds je rocket jump ninja nahvalio te miseve

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da li mi je G403 najbolji izbor za CS:GO?

Citam dosta recenzija i najhvaljeniji je + je drugi najizabraniji mis kod pro igraca.

Moze par rijeci, prednost je Logitech u svakom slucaju.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
el.šef kaže...

Da li mi je G403 najbolji izbor za CS:GO?

Citam dosta recenzija i najhvaljeniji je + je drugi najizabraniji mis kod pro igraca.

Moze par rijeci, prednost je Logitech u svakom slucaju.

Nije. Ima boljih izbora za neke veličine ruke. Prvo trebaš znati mjere svoje ruke.

http://www.rocketjumpninja.com/find-a-mouse/

http://www.rocketjumpninja.com/top-40/

G403 je jako dobar, ali samo ako ti paše.

 

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
el.šef kaže...

Da li mi je G403 najbolji izbor za CS:GO?

Citam dosta recenzija i najhvaljeniji je + je drugi najizabraniji mis kod pro igraca.

Moze par rijeci, prednost je Logitech u svakom slucaju.

 Kao netko tko je promijenio i isprobao dosta miseva i igra csgo mogu ti reci da je skoro pa nebitno koji mis imas ako ima iole dobar senzor sto vecina provjerenih marki a i neke sa strane imaju u svojim misevima. Najbitnije je da ti lezi u ruci kao da je dio tebe a ne alat i da ti nije prelagan ili pretezak. Moze imat najbolji senzor ako ti ne lezi pa ces bolje igrst s losijim senzorom u misu koji ti bolje lezi.

Nemoj me krivo shvatit, senzor je bitan ali nije bitno jel ima 3310, 3360 ili ne znam koji drugi od tih najboljih. Ja imam roccat kovu+ koji nikad nije pokazao problem u csu ali mi oblik ne lezi, imao sam rival 100 kojeg "gameri" kao nisu preporucali jer nema najbolji senzor a zapravo je imao odlican steelseries in house senzor i nije mi nikad preskocio kod flickanja na low sens kako igram. Prije sadasnjeg misa sam koristio logitech g203 koji je fantastican mis, nevjerojatno lagan, lezi u ruci odlicno, neutralnog oblika identican kao g pro samo se senzor razlikuje. ja osobno nisam primjetio razliku izmedu ta dva kad sam igrao na g pro a to kaze i rocketjumpninja. Jednostavno se pored g203 ne isplati uzet g pro.

A sad zasto sam promijenio g203 onda? Zato sto sam probao g403 kod frenda i onda sam seni uzeo isto. Jednostavno meni lezi savrseno u ruci, ergonomski. Sad je stvar koliko ce tebi to odgovarati jer npr od petorice mojih prijatelja koji su igrali s njim trojici nije odgovarao oblik. A meni toliko odgovara da sam si kupio i bezicni g603 u istoj maski sa hero senzorom kojeg logitech reklamira kao power efficient senzor istih performansi kao g403. I mogu reci da nemam zamjerke ni razlike u osjecaju posto su iste maske. 

 

Tl:dr g403 ima trenutno najbolji senzor na trzistu, pitanje je jel ti odgovara oblik misa. To ti je najbitnije za cs

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
pacijent007 kaže...

 Kao netko tko je promijenio i isprobao dosta miseva i igra csgo mogu ti reci da je skoro pa nebitno koji mis imas ako ima iole dobar senzor sto vecina provjerenih marki a i neke sa strane imaju u svojim misevima. Najbitnije je da ti lezi u ruci kao da je dio tebe a ne alat i da ti nije prelagan ili pretezak. Moze imat najbolji senzor ako ti ne lezi pa ces bolje igrst s losijim senzorom u misu koji ti bolje lezi.

Nemoj me krivo shvatit, senzor je bitan ali nije bitno jel ima 3310, 3360 ili ne znam koji drugi od tih najboljih. Ja imam roccat kovu+ koji nikad nije pokazao problem u csu ali mi oblik ne lezi, imao sam rival 100 kojeg "gameri" kao nisu preporucali jer nema najbolji senzor a zapravo je imao odlican steelseries in house senzor i nije mi nikad preskocio kod flickanja na low sens kako igram. Prije sadasnjeg misa sam koristio logitech g203 koji je fantastican mis, nevjerojatno lagan, lezi u ruci odlicno, neutralnog oblika identican kao g pro samo se senzor razlikuje. ja osobno nisam primjetio razliku izmedu ta dva kad sam igrao na g pro a to kaze i rocketjumpninja. Jednostavno se pored g203 ne isplati uzet g pro.

A sad zasto sam promijenio g203 onda? Zato sto sam probao g403 kod frenda i onda sam seni uzeo isto. Jednostavno meni lezi savrseno u ruci, ergonomski. Sad je stvar koliko ce tebi to odgovarati jer npr od petorice mojih prijatelja koji su igrali s njim trojici nije odgovarao oblik. A meni toliko odgovara da sam si kupio i bezicni g603 u istoj maski sa hero senzorom kojeg logitech reklamira kao power efficient senzor istih performansi kao g403. I mogu reci da nemam zamjerke ni razlike u osjecaju posto su iste maske. 

 

Tl:dr g403 ima trenutno najbolji senzor na trzistu, pitanje je jel ti odgovara oblik misa. To ti je najbitnije za cs

Hvala ti na odgovoru, otprilike i sam imam takvo misljenje, bas me privukao G403 a ima oblik kakav mi odgovara tako da moram probati valjda bude legao kako treba. Inace do sada sam koristio G500 koji idalje radi bez najamnje mane ali jednostavno vise mi je dosadio i vrijeme je za novi.

Zanimala me kvaliteta G403 ali eto dobio sam odgovor, pogrijesit necu sigurno!

Naruceno : http://prntscr.com/li5iyo

LP!

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

G403 najbolje potroseni novci ikad.

Lezi u ruci kao da je za mene raden, ima onaj premium osjecaj i nema sanse da ce pobjeci iz ruke i milimetra.. ne treba mi nikakvo privikavanje, jako precizan ali i lagan mis.

Od ovog se ne micem jedno 5,6 godina.

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 14:42 (el.šef).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Sta mislite hoce li se g903 spustiti cijena ispod 1000kn? Negdje vani amazon.de,media markt?

 

Imao sam g900 i mis mi je bio savrsen ali je prodan zbog nedostatka vremena za igranje

8 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ekipa,
Dvoumim se izmedju dva misa. Posto je jedan nas hr kanal izbacio video o Razer Basilisku, nude i kupon na kojem spustaju Razer Basilisk sa 525 na 375kn. E sad, ja sam sebi planirao uzeti HyperX Pulsefire Surge RGB. HyperX bih uzeo zato jer vec imam njihov headset (volim imat jedan brand na stolu, a ne sad sve zivo pomijesano), zbog RGB (naravno) i zato jer sam cuo sve najbolje za mis od 500kn. Oba su opticka sto mi i ne smeta sve dok su senzori u redu, a znam da Razer ima jedne od najboljih senzorau misevima.



Ima netko misljenje o ova dva misa, koji je bolji, senzor itd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice