Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

poruka: 40
|
čitano: 18.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Mentalist imam jedno pitanje za ovu podlogu.Evo kako sam cito na razerovoj stranici svi kazu da je goliathus control za manje sens;a da je speed za veci sens.E sad moj prijatelj koji ih je imao obadvoj kaze upravo suprotno da je na control bolje veci sens,a na speed manji sens.Sta ti mislis?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Siberia (red) & Goliathus (fragged) review
scarface797 kaže...

Mentalist imam jedno pitanje za ovu podlogu.Evo kako sam cito na razerovoj stranici svi kazu da je goliathus control za manje sens;a da je speed za veci sens.E sad moj prijatelj koji ih je imao obadvoj kaze upravo suprotno da je na control bolje veci sens,a na speed manji sens.Sta ti mislis?

 

Glupost je to, vjerovatno je speed bolja ako neces da se navikavas. Jer na control bas moras malo gurati.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
13 godina
neaktivan
offline
RE: Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Uredu hvala:)

15 godina
neaktivan
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Koju zvucnu karticu koristis i koliko kuna si platil slusalice?

 

EDIT. koja je ovo verzija iz linksa?obicna bez mikrofona?

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+STEELSERIES+Siberia&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.259

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 20:32 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Siberia (red) & Goliathus (fragged) review
luka_cro kaže...

Koju zvucnu karticu koristis i koliko kuna si platil slusalice?

 

EDIT. koja je ovo verzija iz linksa?obicna bez mikrofona?

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+STEELSERIES+Siberia&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.259

 

Ja sam platio 110KM ili nesto slicno.
To je verzija bez mikrofona najvjerovatnije. Headphones nemaju mikrofona, headset ga ima.

 

Puno ime zvucne kartice mozes procitati u Moj PC.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
11 godina
neaktivan
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

zanima me dali siberia v2 treba tu zvucnu karticu da bi se dobio 7.1 suround kod igranja i filmova???

ili  se bas mora kupit ta kartica da bi mogao dobiti taj ugodjaj???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Evo kad sam vec tu da pitam da li trebam imati sound card 7.1 ili moze i ona usb sound card da li se osjeti razlika ili ne, narucio sam pa cekam siberiu v2 isto ove red.I vidio sam da prodaju sa dodatnim jackom onim jer je kabal duzine samo 1m.I ova fragged edition razerova, da li je to speed control ili ? Meni treba ta speed pa sad da li je fragged edition speed?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Zvuk bi sigurno bio bolji sa boljom zvucnom , no nije za glavu , da razer mantis speed/control , je stil fragged speed/control

[url=http://valid.canardpc.com/2818576][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2818576.png[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siberia (red) & Goliathus (fragged) review
g3arv8 kaže...

Zvuk bi sigurno bio bolji sa boljom zvucnom , no nije za glavu , da razer mantis speed/control , je stil fragged speed/control

Nekontam kakav mantis :D samo me interesovalo da li je fragged speed control :D

13 godina
neaktivan
offline
Siberia (red) & Goliathus (fragged) review

Uzeo sam i ja v2 ove crvene , morao dodatno naruciti onaj dzek posebno,zvuk znaci imo sam meduze malo nesto prije tog i mislim da je cak jaci zvuk bio kod meduza nego ovdje a mozda se i varam , uglavnom udobne su,trebalo mi je 2 dana da naviknem na v2 od onih nekih random od 30 kuna :D,E kad bi uzeo tu usb soundcard da li bi dosta jos bolje bilo zvuk i to , ili ? da znam isplati li mi se uzimati oko igrica i tako tog

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 4:33 (Rizi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice