Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 160.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Volvox kaže...
i7 extreme kaže...

Visok sam 1.78, imam 62 kg i normalno svaki dan bildam {#}

Pa prvo nabi masu pa bildaj, premalo kila imaš, srušit ćeš se. Ja imam 185cm i oko 82 kg, jer sam se malo opustio preko praznika, ali u dobrim danima 80 kg, i to je taman, onda samo sport da nabiješ mišiće, šta ćeš bildat sa 62 kg, kosti?:D

 

Da bas cu se srusit OMG, bolje da svaki dan vjezbam nego trulim na kompu :D I kako drugi kazu, necu se sad prezderavat sa hranom, jedem kako treba, kile ce doc sa vremenom  :)

Pioneer :D
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Jedi nekih 2500-2800 kalorija dnevno, al nek to uglavnom bude meso, jaja, krumpiri, tjestenina... pročitaj malo na netu imas hrpu toga.

10 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ja imam 17 god,jos malo pa 18.Visok sam 185cm,imam 102kg i treniram rukomet.Zanima me da li mogu jos da porastem,i da li postoje neke vezbe za to?? :))

11 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Di ćeš više?

Toni
16 godina
odjavljen
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Podmornica kaže...

Ja imam 17 god,jos malo pa 18.Visok sam 185cm,imam 102kg i treniram rukomet.Zanima me da li mogu jos da porastem,i da li postoje neke vezbe za to?? :))

 Mozda se jos istegnes koji cm, ali nista vise od toga... Uostalom, 185 je taman.

http://isvijet.com.hr
10 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

Igram beka,jos nekoliko cm bi mi dobrodoslo :)
A vec duze vreme nisam ni 1 cm pomerio ..

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Imam 17 i kusur godina te sam visine 172 cm i težine 55 kg što mislite koliko bih još mogao narasti s obzirom da se raste u visinu do 23 godine?Koju hranu mi predlažete?
14 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
3n3m1 kaže...
Imam 17 i kusur godina te sam visine 172 cm i težine 55 kg što mislite koliko bih još mogao narasti s obzirom da se raste u visinu do 23 godine?Koju hranu mi predlažete?

jestivu svakako

12 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ljudi svakako procitajte barem 8 stranica ove teme, ja sam pisao {#}

Peace!
9 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ovako.

Imam 13 i po godina. Visok sam 165 cm. Uvijek sam bio među nižima u razredu. Većina mojih iz razreda su između 172-184. Mogu li ja kako narasti do 193. Tata mi je 183 a mama 160? Djedovi i s jedne i druge strane su bili niži ali je pradjed s mamine strane imao oko 198. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.10.2014 22:20 (Thomspon).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Thomspon kaže...

Ovako.

Imam 13 i po godina. Visok sam 165 cm. Uvijek sam bio među nižima u razredu. Većina mojih iz razreda su između 172-184. Mogu li ja kako narasti do 193. Tata mi je 183 a mama 160? Djedovi i s jedne i druge strane su bili niži ali je pradjed s mamine strane imao oko 198. 

kako cu ja znat isusati oces li ti narast do 193?dijete drago ne zamaraj se glupostima.narast ces onoliko koliko ti je genetski odredjeno.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Thomspon kaže...

Ovako.

Imam 13 i po godina. Visok sam 165 cm. Uvijek sam bio među nižima u razredu. Većina mojih iz razreda su između 172-184. Mogu li ja kako narasti do 193. Tata mi je 183 a mama 160? Djedovi i s jedne i druge strane su bili niži ali je pradjed s mamine strane imao oko 198. 

13.5 godina ekipa sa po 1.80 metara prosjek... Pa hebote sa cime vas hrane???

9 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Znam al glupo mi je što sam uvjek manji od svih pa me stalno zajebavaju. 

Mario :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Thomspon kaže...

Znam al glupo mi je što sam uvjek manji od svih pa me stalno zajebavaju. 

ja sam sa 13 godina bio 170.jedan od najmanjih i najslabijih.sad sam 190 i 85 kg.ako si malen sa 13 godina ne znaci nuzno da ces bit malen i sa 18.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

u mom razredu od 13 muških samo još dvojica i ja nismo viši od 170. Najviši ima 184 al su njegovi jako visoki. SVi u obitelji su mu visoki

12 godina
odjavljen
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Čekaj 8 razred (ako se ne varam) onda ćeš naučiti kako geni funkcioniraju. 

Nema tu nekakve "crne magije", ti ćeš možda ostati na 165cm, a možda ćeš narasti do 2m. 

Vjesi se po "striptiz štangi" pa ćeš možda narasti do 193cm (ne kužim od kud ti baš ta "mjera") {#}

 

I kakva su to djeca od 13-14 godina sa 180cm? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Thomspon kaže...

Znam al glupo mi je što sam uvjek manji od svih pa me stalno zajebavaju. 

Stari visina ti je nebitna stvar u živou. Visok si koliko si visok, na to nitko ne može utjecati. Brini se ti o stvarima na koje možeš utjecati.

 

A ovo što se zajebavanja tiče, normalna je stvar u osnovnoj i srednjoj školi da klinci jedni druge zajebavaju ako nije pretjerano. Prihvati šalu jer ako se budeš ljutio još više će te zajebavat. Al ne shvaćaj ih ozbiljno jer nisu pretjerano pametni ako misle da su sa 180 cm dostigli vrhunac ljudske civilizacije            

13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ja sam sa 13 godina brojio 159cm u visinu, a trenutno imam jedva nategnutih 175cm; negdje tamo od osamnaeste nisam narastao ni cm. U krugu poznanika mojih godina i sličnih, jedan sam od najnižih, s obzirom da je velika većina preferirala umjetnu hranu, ali i čokolino, mlijeko, što nije bio slučaj i sa mnom. 

Čovjek s vremenom shvati da je visina nebitna. Sto puta rečeno i prožvakano.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
9 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ljudi imam 13 godina imam visinu kao malo dete moja visina je verovatno 1.30 ili 1.35 pomozite mi kako da narastem u visinu planiram da vezbam kosarku? mogu li da uzmem neke tablete ili tako nesto? ili neke vezbe ako imate neke vezbe dajte mi link molim vas >?????{#}

Visina
14 godina
odjavljen
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
SAmi.#!1 kaže...

Ljudi imam 13 godina imam visinu kao malo dete moja visina je verovatno 1.30 ili 1.35 pomozite mi kako da narastem u visinu planiram da vezbam kosarku? mogu li da uzmem neke tablete ili tako nesto? ili neke vezbe ako imate neke vezbe dajte mi link molim vas >?????{#}

Možeš da uzimaš neke tablete, da vežbaš i da sviraš kao Stiv Vej, i da pustiš dugu kosu i slušaš Vajtsnejk.

8 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

I ja isto . Imam 18 godina a nisam normalne visine . Poceo sam se baviti vjezbanjem nogu . Pokusavao sam na mnoge nacine . Tako da me zanima koje bi vi prijedloze dali na temu ,,Kako Postati Visok"

8 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Imam 18 godina a nisam normalne visine . Poceo sam se baviti vjezbanjem nogu . Pokusavao sam na mnoge nacine . Tako da me zanima koje bi vi prijedloze dali da se postane visok

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Igraj košarku,visi na nekoj šipki trenirajuči tako se kosti rastežu i naravno konzumiraj dosta mlječnih proizvoda.Što se moje visine tiče imam 19 godina i visok sam 173cm i naravno bio bih sretniji s još kojim cm ali što je tu je,tko zna možda još porastem s godinam.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice