Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit

poruka: 6
|
čitano: 2.816
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit

znaci trazim laptop po mogucnosti gaming iako rijetko igram igrice do 10k...da je procesor ryzen i da ima normalnu graficku od minimun 6gb...hvalaaa

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit
propisi123 kaže...

znaci trazim laptop po mogucnosti gaming iako rijetko igram igrice do 10k...da je procesor ryzen i da ima normalnu graficku od minimun 6gb...hvalaaa

 Otvori još koju temu.. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit
x18x05x kaže...
propisi123 kaže...

znaci trazim laptop po mogucnosti gaming iako rijetko igram igrice do 10k...da je procesor ryzen i da ima normalnu graficku od minimun 6gb...hvalaaa

 Otvori još koju temu.. 

 nemoj...

15 godina
offline
Re: Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit
propisi123 kaže...

znaci trazim laptop po mogucnosti gaming iako rijetko igram igrice do 10k...da je procesor ryzen i da ima normalnu graficku od minimun 6gb...hvalaaa

 Mislim da puno baljezgas, kao npr. u jednoj temi si rekao trazis konfu ili laptop do 10k ali ti je riskantno preko amazona? U kojem svijetu? No dobro, evo ti nekoliko izbora - 1. 2. 3. 4. 5. Bilo koji od tih, pogledaj koji ima bolje recenzije ako hoces i problem rijesen. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 20:54 (AmD).
5 godina
neaktivan
offline
Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit

Trazim iskljucivo laptop..i ako gledas na amazon.de puno su jjeftini i bolji laptopi..al nije isto kad kupujes u de i hrv..sta da mi stigne polomljen pa se ja moram onda jebavat sa njima na njemackom.i garancija i sve ostalo sto ide uz to..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trazim laptop do 10000kn jer cu inace izludit
propisi123 kaže...

sta da mi stigne polomljen pa se ja moram onda jebavat sa njima na njemackom.i garancija i sve ostalo sto ide uz to..

 Postoje za to propisi.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice