[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

poruka: 36
|
čitano: 5.722
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Prodajem. Zagreb

Ako netko ima besplatnu struju ili neka informatički shop za slaganje PC-ejeva koji bi ovo htio otkupit, kontaktiraj me na telegram ili pošalji ovdje poruku.

Https://t.me/EdoFazlinovic

 

EDIT: koristilo se za rudarenje. 

OTKUP USDT-a | do 3% provizija | 4400+ članova | t.me/KriptovaluteTelegram
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2023 14:11 (jojo_surf).
15 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Prodajes pojedinacno?

15 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
unky kaže...

Prodajes pojedinacno?

 Mislis po jedan komad? Ajme volio bi da mogu ovo sve odjednom samo prodat i zavrsit s ovim.

 

a sto te zanima? 

OTKUP USDT-a | do 3% provizija | 4400+ članova | t.me/KriptovaluteTelegram
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Ja bi jednu xfx 580 8gb 

3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Ja bi jednu xfx 580 8gb i riser

8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre

I tata bi sine jednu RX 580 8GB.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2023 17:21 (DuxCro).
12 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Baš da će se naći neko tko će sve to uzeti od jednom.. rekao bi nemoguće.

3 godine
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Malo offtopic .. Glasno razmišljam.. Da mi je samo znati koliko cistog dobitka su ti donesle ove silne graficke kartice :) ..

 

1100 komada je pozamašna brojka :D

 

PS: sretno s prodajom al cisto sumnjam da ce se naci itko tko treba i priblizno tako puno grafickih kartica.

8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
Informaticki shop takodjer nece....najvjerovatnije, jer sto ce mu toliko polovne robe, niti na istu moze dati garanciju....

Ok, ako dajes za 5e po komadu, ali ako ides na realnu vrijednost, nema tu prostora za preprodaju.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
9 godina
online
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Pitam se šta se desilo s ostatkom... samo krama ostala?

6 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

130kw na sat samo struja, na dan oko 400€ dnevno,

to je jedino na sjevernom kosovu moglo radit di se nije plaćala struja ;)

14 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
Pokloni nam koju 580tku neces ni primjetit da par fali 🤣🤣
15 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Aj ti nama napisi koja je cijena do 5 komada, koja je za 10 i vise pa da vidimo ima li racunice 

Fool for a day, King for a lifetime...
2 godine
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Ne bi se bunija da dobijen jednu na poklon :)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
jojo_surf kaže...
EDIT: koristilo se za rudarenje. 

To bi morala biti jako, jako mala cijena po komadu da bi to netko uzeo.

Nikada nećeš prodati niti da prodaješ po sto komada, a kamoli ovako.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2023 15:42 (Valentin17).
7 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
Unajmi nekoga da rasproda to umjesto tebe jer odjednom to nećeš nikada prodati.
15 godina
online
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
zmedic kaže...

Aj ti nama napisi koja je cijena do 5 komada, koja je za 10 i vise pa da vidimo ima li racunice 

 Ako je suditi po tome da nije odgovorio na moj jučerašnji upit na PP koliko bi koštala jedna kartica, čini mi se da se kolegi ne da zezati sa pojedinačnom prodajom.

OK, i to mi je razumljivo...jer je ipak u pitanju 1100 kartica, tko bi se zezao sa pojedinačnom prodajom, dogovaranjem i slanjem svake kartice.

No, ipak...bilo bi ok da je dao odgovor, pa makar i da je napisao da mu se ne da zezati sa time, jer koliko vidim bio je danas online tu na forumu.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2023 17:35 (fromcelltohell).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre

Ma sve 5, ali evo npr moze i po 10 komada. Da cijena bude cca 550€ to mi je nekako win win situacija... a dalo bi se i rasprodati 

Fool for a day, King for a lifetime...
8 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
55e po komadu je cijena i realna vrijednost ako prodajes-kupujes 1, a ne 10 komada.

Da bi se nekome isplatilo, mora imati zaradu od barem 20e po kartici, osobno da bih se isao uvaljivati u situaciju da imam vecu kolicinu takvih kartica, nabavna cijena komada nebi smjela biti ni centa preko 20e..... I to bih debelo razmislio.

Toliku kolicinu bilo cega je tesko utopiti, cijena mora biti izuzetno niska. A nekako ne vjerujem da ce prodavatelj ici s cijenom od 10-15e po komadu, pa da to rasproda za dva dana po sistemu daj svakom po 2-3.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
8 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Ma najbolje po kili prodavat. Dođem sa tačkama ako je cijena 15€ po kg grafe.

11 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

kupia bi 4 1060

16 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

ponudio sam mu na pm 1000e za 50kom, nije se udostojio ni odgovorit, čemu onda oglas ne znam, zanemarite ga i mir, neka mu ih, na kraju ih bude po kili prodavao uistinu....inače je bog te sačuvaj sa tim karticama i biosima, ventilatorima u koma stanju i sl. prošlo mi ih kroz ruke 100komada sigurno, od tih 1oo 30 su valjda bile 100% ok, ostalo samo zajebancija sa vračanjem biosa , zamjenama ventova, rastavljanjima i čiščenjem, drlog....

13 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Nekako mi se čini da čovjek možda trola nas sve.

16 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Vidim brzo se zaboravilo o kakvim se kokošarima ovdje radi i zašto su grafičke prodavane po suho zlato prije koju godinu.

 

https://computerinfobits.com/what-is-gpu-scalping/

 

If you’ve tried to buy a graphics card recently, you know how difficult it is to find one that isn’t astronomically priced—if you aren’t met with “out of stock” labels. While there are a few reasons why products like GPUs can go out of stock just seconds after sales begin, a bulk of it comes down to the rise of GPU scalpers.

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
14 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
Wiz3m4n kaže...

ponudio sam mu na pm 1000e za 50kom, nije se udostojio ni odgovorit, čemu onda oglas ne znam, zanemarite ga i mir, neka mu ih, na kraju ih bude po kili prodavao uistinu....inače je bog te sačuvaj sa tim karticama i biosima, ventilatorima u koma stanju i sl. prošlo mi ih kroz ruke 100komada sigurno, od tih 1oo 30 su valjda bile 100% ok, ostalo samo zajebancija sa vračanjem biosa , zamjenama ventova, rastavljanjima i čiščenjem, drlog....

 Aaa lik pa kad si htjeo uzeti samo 50 komada i još bi ti neku realnu cjienu za takve kartice... Aj da si ponudio 10k eura i došao sa Scaniom i sam ih utovario pa još nekako.. :D

2 godine
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Opet ću reć, jedino kako mu mogu pomoć je da mi donira koju, da se ne stvara elektronski otpad. A platit te jadne, izmučene, satrane rudarske kartice? Aha, mic mic, na baki, na.

 

Uvik može od njih radit nakit, ka ovo:

https://www.instagram.com/explore/tags/jobotichi/?hl=en..

 

...zaradit će više nego rudarenjem.

7 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre

Taj čovjek je zaradio milione eura u par godina bez pretjerivanja. Mjesec mu je bio 200.000€ neto plus u najbolje vrijeme.

Ovo sto će dobit od prodaje mu je crno ispod nokta...

2 godine
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Ajebate, pa onda mu je najbolje odnit u Caritas, koji to proslijedi našoj maloj čokoladnoj braći u Sudan/Botswanu/Burundi, neka dica lagano slažu konfe za igrat Lion Escape 2, Snake Simulator, Far Cry Primal, Wildlife Tycoon Africa ili ako je neka ratna zona, mogu pičit Armu, Delta Force 2 ili bilo šta slično.

 

Neka se gospodin ne uvridi, ali ja vidin da samo lovi rake govnjare ovde po forumu, ako misli prodavat debelo iznad cijene, ili đuture sve zajedno. Koji će to dućan uopće mislit otkupit, kad se ovi naši ne mogu riješit ni ovoga šta po skladištima imaju...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 18:29 (Bevanda).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opre
Wiz3m4n kaže...

ponudio sam mu na pm 1000e za 50kom, nije se udostojio ni odgovorit, čemu onda oglas ne znam, zanemarite ga i mir, neka mu ih, na kraju ih bude po kili prodavao uistinu....inače je bog te sačuvaj sa tim karticama i biosima, ventilatorima u koma stanju i sl. prošlo mi ih kroz ruke 100komada sigurno, od tih 1oo 30 su valjda bile 100% ok, ostalo samo zajebancija sa vračanjem biosa , zamjenama ventova, rastavljanjima i čiščenjem, drlog....

 

 

Možda i bolje..

Ja ne bi ni toliko ponudio.. Puno posla bi te dočekalo, i još i dodatnog troška oko ventova ili ako naletiš na neispravnu ili nešto...

Pa onda dok to sve prodaš gomilu poziva, natezanja, dostava.. da bi na kraju ušičario koji EUR..

Ovako tih 1000EUR okreneš na pametniji i bar 10 puta lakši način ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2023 0:41 (eladioms).
16 godina
offline
[Prodaja] 1100 grafickih kartica + ostalu opremu

Covjeku nepotrebno dižemo oglas, no nisam tako lud da uzmem samo tako tu količinu pa šta bude, uvijet bi bio da su 100% ispravne i vračanje uz zamjenu nevaljanih...kako sam napisao znam da bi ih od 50 barem pola bilo za reciklažno ili kakvu zamjenu/modifikaciju 

 

No tko ne voli prčkati po harweru i nema viska vremena/zivaca bolje se ne petljati, slažem se, ima nas podosta ovdje kojima ni nije jedina svrha zaraditi nego se malo i zabaviti 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2023 12:55 (Wiz3m4n).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice