Hd3870x2

poruka: 12
|
čitano: 2.557
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

ovako....kupio sam od frenda grafu radeon hd3870x2 1 GB....radila je jedno2 tjedna sve dobro....i sad nakon nekog vremena kad upalim komp monitor mi ostaje na stand-by...sustav se podiže...grafa radi...ali jednostavno monitor se nepali!?!??!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

Napajanje i ostatak konfiguracije imaš hm, čekaj da pogledam u kuglu ili nazovem Milana..

Cemetary gates
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

napajanje 750w

matična:msi k9n neo v3

amd athlon x2 5200

ddr2 2gb

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

Nadam se nije nekakav Spire, ili Intertech Energon. Moguće da se kartica pregrijavala, jesi li pratio temperature dok je bila radila? Što je sad slučaj, uopće više ne daje sliku, vrti li vent?

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

napajanje je energon...temperature su bile normalne znači nije se pregrijavala....ventilatori se vrte sad na njoj ali jednostavno monitor ostaje na stand-by..probao sam na sve izlaze spojit ali neće

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hd3870x2
tomics kaže...

napajanje je energon...temperature su bile normalne znači nije se pregrijavala....ventilatori se vrte sad na njoj ali jednostavno monitor ostaje na stand-by..probao sam na sve izlaze spojit ali neće

Možda sam onda pogodio iz prve, da je uzrok 750 famoznih watta u Energonu i superstabilni naponi. Uglavnom, dva su rješenja pa vidi što ti se da raditi, ili spoji neku drugu karticu na to napajanje, ili traži drugo napajanje tipa Corsair VX450, 550W itd., pa spoji 3870x2 na njega i vidi jel diše.

Cemetary gates
13 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

meni je u istoj situcaciji pomogla promjena utora na grafičkoj (obični 3870)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

mozda je samo krepala grafa...nije ni prva a ni zadnja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hd3870x2

uzet grafu i odnest do frenda neka je stavi kod sebe u komp i vidis.. Tako ces rijesit jeli kvar u grafi ili napajanje ilimaticna

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hd3870x2

Probaj spojit s drugim DVI kablom , mozda te on zeza !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hd3870x2
thedream kaže...
tomics kaže...

napajanje je energon...temperature su bile normalne znači nije se pregrijavala....ventilatori se vrte sad na njoj ali jednostavno monitor ostaje na stand-by..probao sam na sve izlaze spojit ali neće

Možda sam onda pogodio iz prve, da je uzrok 750 famoznih watta u Energonu i superstabilni naponi. Uglavnom, dva su rješenja pa vidi što ti se da raditi, ili spoji neku drugu karticu na to napajanje, ili traži drugo napajanje tipa Corsair VX450, 550W itd., pa spoji 3870x2 na njega i vidi jel diše.

Meni je zbog nestabilnog napona na tagan 800w crkla 4870x2  i matična. Moram napomenit da je matična radila dok je priključeno to nestabilno tagan napajanje.Al kad sam kupio novo samo je grafa radila ,a i ona počinjala bacat artefakte nakon 5 min opterećenja.

 

12 godina
offline
Re: Hd3870x2
lotar1919 kaže...
thedream kaže...
tomics kaže...

napajanje je energon...temperature su bile normalne znači nije se pregrijavala....ventilatori se vrte sad na njoj ali jednostavno monitor ostaje na stand-by..probao sam na sve izlaze spojit ali neće

Možda sam onda pogodio iz prve, da je uzrok 750 famoznih watta u Energonu i superstabilni naponi. Uglavnom, dva su rješenja pa vidi što ti se da raditi, ili spoji neku drugu karticu na to napajanje, ili traži drugo napajanje tipa Corsair VX450, 550W itd., pa spoji 3870x2 na njega i vidi jel diše.

Meni je zbog nestabilnog napona na tagan 800w crkla 4870x2  i matična. Moram napomenit da je matična radila dok je priključeno to nestabilno tagan napajanje.Al kad sam kupio novo samo je grafa radila ,a i ona počinjala bacat artefakte nakon 5 min opterećenja.

 

pa normalno da ce krepat uz nekvalitetno napajanje ! :D  najvažniji dio u kompu je napajanje! i to što bolje a ne neko za 200 kn koje jedvo vuče jednu grafu!

d4rkd3atH
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice