Tipka na tipkovnici

poruka: 1
|
čitano: 2.670
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tipka na tipkovnici

Pozdrav,

 

Ovako.. pošto je 99% mojih obroka za računalom bilo je pitanje vremena kada će se dogoditi... dakle, izlio sam si čašu vode u tipkovnicu.

 

radi se o Logitech G15v2 ( http://gamingweapons.com/squidoo/logitech-g15-keyboard.jpg )

 

Tipka koja ne radi je lijeva Windows tipka, koju inace koristim jako cesto i sad kao da mi je netko odrezao lijevu ruku i moram s misem klikat raznorazne ikonice.

 

Tipkovnicu sam osušio, prošlo je 24 sata od "nezgode", odšarafio, otvorio, sve pregledao.. kolko se dalo jer je vecina gumirana iznutra i ocito je napravljane tako da voda ne može doći do ploče s vodovima, ali cini mi se da kako sam ja isao okrenut tipkovnicu naopako, i dignuo desni kraj u zrak da se ta voda slila u lijevi donji dio i da je to seb***lo sve.

 

Ako itko ima kakav savjet, bio bih zahvalan.

Najviše me zanima da li je moguće da se nešto nepovratno pokvarilo, da je došlo do nekakvog kratkog spoja pa je nešto skureno.. jer stvarno mi nije jasno.

Frend je prolio colu u istu tu tipkovnicu i sva mu radi savreno.. a ja sam jos imao "srece" pa sam obicnu vodu.

 

Hvala unaprijed!

 

HINT: Ne, nije mi ukljucena tipka koja onemogucuje koristenje Win tipke.

 

P.S. Zašto 18 šarafa.. O_O  uznojio sam se dok sam ju otvorio.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice