Office 2003 cro problem

poruka: 6
|
čitano: 5.639
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Office 2003 cro problem

Imam pitanje u vezi officea 2003.

 

Instalirao sam taj office na engleskom i skinuo sam service pack 3 sa microsoftove stranice za njega.

 

Tocnije skinuo sam 2 filea, jedan je velik 120 mb (Office2003SP3-KB923618-FullFile-ENU to je vjerojatno sp3) i jos jedan 9 mb (MUI2003SP3-KB923618-FullFile-HRV) to je valjda hrvatski jezik.

 

I sad sam instalirao taj od 120 mb i sve ok, i onda instaliram ovaj od 9 i nista, sve isto i dalje sve na engl...

 

jel zna ko u cemu je prblem? mozda da sam odma instalirao ovaj  od 9mb ali cisto sumjnam da ne treba treba instalirat samo ovaj od 120mb?

 

I jel netko mozda ima link za skinuti komplentnu instalaciju na hrvatskom jer znam da sam prije imao to samo cd dotrajao...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Office 2003 cro problem

Instaliraj hrvatsku verziju SP3 za Office 2003 koju možeš naći ovdje.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Office 2003 cro problem

znaci mogu instalirati office na engleskom i onda ovo instaliram i biti ce mi ba hrvatskom?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Office 2003 cro problem
Paklowski kaže...

znaci mogu instalirati office na engleskom i onda ovo instaliram i biti ce mi ba hrvatskom?

da

na nekio office-ima možeš birat jezike

tako da je svašta moguće radit kad imaš razne programe

nemoj se nićem čudit

već radi kak ti piše

15 godina
offline
Re: Office 2003 cro problem
Paklowski kaže...

Imam pitanje u vezi officea 2003.

 

Instalirao sam taj office na engleskom i skinuo sam service pack 3 sa microsoftove stranice za njega.

 

Tocnije skinuo sam 2 filea, jedan je velik 120 mb (Office2003SP3-KB923618-FullFile-ENU to je vjerojatno sp3) i jos jedan 9 mb (MUI2003SP3-KB923618-FullFile-HRV) to je valjda hrvatski jezik.

 

I sad sam instalirao taj od 120 mb i sve ok, i onda instaliram ovaj od 9 i nista, sve isto i dalje sve na engl...

 

jel zna ko u cemu je prblem? mozda da sam odma instalirao ovaj  od 9mb ali cisto sumjnam da ne treba treba instalirat samo ovaj od 120mb?

 

I jel netko mozda ima link za skinuti komplentnu instalaciju na hrvatskom jer znam da sam prije imao to samo cd dotrajao...

hehe, pogledaj malo u start meni - MS office ili negdje blizu

Naime instalira ti se posebno sučelje di možeš šaltati jezike (simpa fora kod 2003) - imaš negdje u start traki za pokrenuti promjenu jezika

 

14 godina
offline
Office 2003 cro problem

ja sam skinuo ofiice 2003 mislim obicne i isprobao sam sve pakete hrvatski jezika

instalirat s njihovih stranica i kad instaliram ispise da nemam taj instaliran paket offica pa me zanima dali ce mi taj sljakat

ili ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice