Drop down meni

poruka: 10
|
čitano: 1.891
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Drop down meni

molim Vas pomozite mi kako da napravim drop down meni... recimo ovakav kakav je na bugovoj web stranici..

 

koristim dreamweaver i fireworks... pa ako mi netko može pomoći puno hvala....

 

našao sam nekoliko tutoriala ali niti jedan ne kužim.. jednostavno je ili prezahtjevno napisano ili je krivo objašnjeno i nikad mi ne

radi kako god napravim...

 

ima netko neki link gdje je to stvarno u detalje napisano.... korak po korak....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Drop down meni

Morat ćeš malo bolje pročitati upute. Ako to ne uspijevaš složiti s Fw-om onda stvarno neznam čemu se truditi...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Drop down meni
southy kaže...

Morat ćeš malo bolje pročitati upute. Ako to ne uspijevaš složiti s Fw-om onda stvarno neznam čemu se truditi..

 vidiš... ovakvu bi izjavu uzeo kao loš primjer koji samo šteti ovom forumu.

time pokazuješ zapravo svoje neznanje i frustriranost koječime...  vjerojatno ni sam ne znaš to napraviti jer da znaš sigurno bi bubnuo
koju pametnu.. a ovako samo glumiš nekog psihologa...
ako možeš pomozi ako ne možeš jednostavno fuck off
nitko te nije tražio da nekome govoriš dali da se bavi web dizajnom ili ne... kužiš frajeru???!! pogotovo te nitko nije tražio savjete psihologa....

u ostalom mislim da su drop down malo isfurane fore... i bugova stranica a ni forum nisu baš neki primjer za uzimat si uzor ali ok....
ako te zanimaju drop downi budem ti pomogao javi mi se na pp pa ću ti objasniti detaljno kako se radi drop down

 

 

a southy.... pokri se ušima...

 

najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost --- http://www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2008 12:39 (hondo).
15 godina
offline
Drop down meni

Potrazi na internetu, najcesce su ti to kombinacije JavaScripta i CSS-a.

Ako ne uspijes javi mi se pa cu ti ja poslat kod i rec ti kako ces ga implementirat u web...

 

Nije problem postavit takav meni na web, problem je preko CSS.a izvest da lici na ista.

 

U najgoru ruku imas automatske generatore HTML-a koji ti mogu to sami izvest pa potrazi...


I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drop down meni

U pravu si hondo, komentar mi je bio glup...

 

Otvori Fw, umetni Slice ili Hotspot na mjesto gdje želiš po-up, strelicom klikni u "metu" na sredini i odaberi "Add pop-up Menu"... Dalje će valjda biti lako

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Drop down meni
hondo kaže...
southy kaže...

Morat ćeš malo bolje pročitati upute. Ako to ne uspijevaš složiti s Fw-om onda stvarno neznam čemu se truditi..

 vidiš... ovakvu bi izjavu uzeo kao loš primjer koji samo šteti ovom forumu.

 

Tvoja poruka nije ništa bolja od njegove - čak naprotiv, gora je jer mu prigovaraš za stvar koju i sam radiš. Ako želiš pomoći, pomogni ovdje da svi vide i imaju koristi od toga. Ako ne, što si uopće klikao "reply".

Domagoj
16 godina
offline
RE: Drop down meni

Radi se o JavaScriptu.... otvori source od Bugove pocente stranice, pronadji funkcije koje upravljaju menijem i prouci ih. To je sve macji kasalj.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Drop down meni
Domagoj kaže...
hondo kaže...
southy kaže...

Morat ćeš malo bolje pročitati upute. Ako to ne uspijevaš složiti s Fw-om onda stvarno neznam čemu se truditi..

 vidiš... ovakvu bi izjavu uzeo kao loš primjer koji samo šteti ovom forumu.

 

Tvoja poruka nije ništa bolja od njegove - čak naprotiv, gora je jer mu prigovaraš za stvar koju i sam radiš. Ako želiš pomoći, pomogni ovdje da svi vide i imaju koristi od toga. Ako ne, što si uopće klikao "reply".

 već sam mu pomogao.. dakle... nismo isti... niti blizu... a nisam htio javno objavljivati pomoć jer je na ovom forumu to očito pravilo....

hrpa temi a nigdje nitša objašnjeno.. pa zašto bi ja onda dijelio okolo znanje.. tko me zamoli vrlo rado ću mu pomoći jer su i meni mnogi
pomogli... ali davati ovakvim tipovima na pladnju sve što trebaju da bi ti na kraju opsovali još... o ne.. hvala lijepo.

 

najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost --- http://www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2008 10:04 (hondo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Drop down meni
Šime kaže...

Radi se o JavaScriptu.... otvori source od Bugove pocente stranice, pronadji funkcije koje upravljaju menijem i prouci ih. To je sve macji kasalj.

 vrlo dobro....  to je odlična metoda.. tako puno možeš naučiti ako si daš malo truda...

bravo šime....

najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost --- http://www.svijetkulture.com
16 godina
offline
Drop down meni

 

Ako kuzis JavaScript zacas ces shvatiti ...

 

http://www.bug.hr/inc/ypSlideOutMenusC.js

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice