Case modding zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Case modding

Kao prvo pozdrav svima!več neko vrijeme pratim forume koji se tiču hardvera i modificiranja kučišta (case moding)što europskih,što svijetskih,pa sam došao na ideju da se i na bug-ovom forumu pokrene ista.znači da ljudi stave specifikacije,slike i ostalo vezano za njihove konfiguracije,te da mogu pitati za sugestije i kritike.ako ovaj prijedlog bude odobren od strane moderatora, voljan sam biti pokusan kunić sa svojom kantom,pa da vidimo kakve će biti reakcije na ovu temu.pozdrav iz kutine!

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Case modding

Iako nisam Case modder, više volim jednostavna i "konzervativna" kučišta.

 

Slažem se sa prijedlogom, volim pogledati dobre radove, pa zašto nebi i dobre radove BUG forumaša.

www.infinite-gamers-com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Case modding

Novi podforumi se otvaraju kad se pokaže dovoljno velik interes za pojedinu temu, do tada predlažem da koristite podforum "Samogradnja".

Domagoj
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

ok ,pošteno!još jednom vas molim da razmotrite moj prijedlog,jer ste po mojem mišljenju na početku trebali otvoriti takvu temu jer je samogradnja nešto sasvim drugo!poz!

15 godina
neaktivan
offline
Case modding

Ja se slazem sa prijedlogom ;)

Eh da mi je Golf 3 VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Case modding

Pozdrav svima!zbog dosadnog izgleda i tvorničke boje cooler masterovog kučišta, odlučio sam se nešto promjeniti.nakon kupnje dremela izrezao sam mrežicu za ventilator na zadnjem dijelu kučišta i obradio rubove brusnim papirom.od prije imam crne metalne mrežice koje će se puno bolje uklopiti!cijelo kučište je zatim prešpricano sa dva sloja temeljne boje,a nakon otprilike dva sata nanesen je prvi sloj crne mat boje.sutra idem po još jednu crnu,pa ću ponoviti postupak.evo kako to izgleda do sada!kroz koji dan nove slike!

C2D E6600 @3.2,4X1GB MUSHKIN 890MHZ,GAINWARD 8800 GTS 512
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 22:09 (ZVONJOLA).
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice