Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 970.320
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ekipa jel vam je stigao mob koji ste prednarucili prek T-mobile-a...

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 13:58 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Ekipa jel vam je stigao mob koji ste prednarucili prek T-mobile-a...

 Nažalost ne, ja sam prednaručio u srijedu, ali je zbog greške ispalo da sam u petak pa moram sad zvati ako se to da uopće riješiti da dođe ovaj tjedan.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koju maskicu imate ili planrate kupiti? Ima li nešto kvalitetno, ne da mi se čekati 2 tjedna ili više ako kupujem s Ebaya.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Kolegi stigao danas iz HTa. S9+
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
FileFicho kaže...

Koju maskicu imate ili planrate kupiti? Ima li nešto kvalitetno, ne da mi se čekati 2 tjedna ili više ako kupujem s Ebaya.

 njuskalo brate 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jel ima veze sto mi pod IMS registration status pise Not registered?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonči kaže...

Ja ih sve kupim. :( cca. 4k eura telefona svake godine. Vratim nekih 3000 nazad u prodaji dalje, 1k mi je trošak i to naplatim klijentima. Inače, vidjet ćemo kako će to dalje. Ni S8 nije u početku trzao, a kasnije jest. Vidjet ćemo za 9.

 Hm, ako nije s8 u početku trzao, onda se nije u međuvremenu pokvario, jer neispravan nebi bio upotrebljiv uopće. Nešto drugo je posrijedi. Nisam toliki ekspert, no vjerujem da ima nekih naznaka što ih utrza s vreemenom.

kbenzema kaže...
Prodaja im ide slabije nego kod S8. Nisu valjda ljudi shvatili da je napredak iz godine u godinu sve slabiji, a cijene sve više...

 Ma jednostavno je presličan S8. Tako da me nebi čudilo da je sad skočila prodaja prošlogodišnjeg modela, jer su ljudi čekali i kad su shvatili da nema vidljivog skoka u dizajnu ni ostalome (za normalnog usera), odlučili se na popust za stari model. A samsung uvijek daje popuste za lanjske. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ipak ce sutra ce doc u jutarnjim satima jer je bila danas guzva (sve javljeno na vrijeme smireno i uljudno) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 20:03 (4mal).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
overhaul kaže...

 Hm, ako nije s8 u početku trzao, onda se nije u međuvremenu pokvario, jer neispravan nebi bio upotrebljiv uopće. Nešto drugo je posrijedi. Nisam toliki ekspert, no vjerujem da ima nekih naznaka što ih utrza s vreemenom.

"U početku [korištenja]". Kad sam ga koristio malo više, vidio sam da trza - veće liste (Twitter), kompleksnija sučelja, task switch... na kraju, 6GB na S9+ i malo optimizacije + Oreo možda rješavaju taj problem.

Nope.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Ekipa jel vam je stigao mob koji ste prednarucili prek T-mobile-a...

 Je danas, taman prije posla, evo ga još u kutiji zapakiran, obzirom da sam tek stigao kući

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jopis kaže...

 

Sarcasam off.

OnT, koju masku za S9 uzeti? Dvoumim se između alcantare i hyperknit, ove klasične mi nisu zanimljive nimalo, a opet me malo kopa da će se ovaj hyperknit brzo zamrljat :/

 Kod mene je u autu alcantara unutrasnjost i ja sam zadovoljan ako ti ista znaci,uzmi tu masku.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Eto i mene na + modelu od jučer... Prije njega imao S8+ koji je bio kolatelarna žrtva jedne pijanke te jedna kratka avantura sa Note-om 8.

U globalu, sve je to manje više isto (izuzev stereo zvučnika- koji su vrlo dobri i kamere), ali nekako me fingerprint scanner najviše oduševio...stvarno radi munjevito i dobro...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 9:55 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Dakle, S9+ je S8+ sa skenerom koji radi.

Nope.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne znam, ali ovako na prvu mi stvarno radi fantastično.

E sad, je li radi samog položaja, placebo efekt ili što..al ubija... Jedino mi je žao što nisam umjesto crnog uzeo plavi (premda bi najbolje bilo da je titainum-al njega još nema kod nas)...al dobro, riješit ćemo s nekakvom zaštitnom maskom/futrolom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne znam kakav je plavi uživo pa sam i ovaj put crne uzeo.

Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigla pila ali tek kad dojdem sa posla doma popodne cu ga istestirat 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 11:50 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I da, moj je iz T-coma tako da očekujte single sim varijantu...vidim da Tele2, SD i sl. nude dual sim verziju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo nakon vec petog dana korištenja mogu reci da sam zadovoljan sa svojim s9 plus, u svim segmentima, pogotovo kamera, finger scanner, baterija, fluidnost, i snimanje slow mo videa.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zašto nitko ne stavlja SS-ove svojih gadgeta, odnosno ekrana i ciklusa trajanja baterija ?! 

 

Baš me zanima, koliko je "crnih" a koliko drugih boje dospijelo u vaše ruke?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Purger155 kaže...

I da, moj je iz T-coma tako da očekujte single sim varijantu...vidim da Tele2, SD i sl. nude dual sim verziju...

 

Isti onaj kolega dobio dual sim verziju s9+ iz HTa. Valjda kako im nalete zalihe.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja ne znam jesam li ja lud ili kaj, ali očito ne znam customizirati AOD...u opcijama jednostavno nema...znači boja, varijanta (analog/digital sat i sl..) always on displaya...kao na S8/S8+

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Purger155 kaže...

Ja ne znam jesam li ja lud ili kaj, ali očito ne znam customizirati AOD...u opcijama jednostavno nema...znači boja, varijanta (analog/digital sat i sl..) always on displaya...kao na S8/S8+

  Probaj na trazilicu u postavkama napisati "Always on display"? 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Uđem ja u postavke gdje stoji par stvari za podesiti (paljenje,gašenje i sl.) ali jednostavno nema kao prije na S8 da biraš vrste satova,kalendar i sl...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo, stigao mi je danas popodne i već se malo više od tri sata igram intenzivno s mobitelom, ekran je stalno bio upaljen, YT, skidanje aplikacija u pozadini i slično.

 

Uglavnom, sve mi je super fluidno, aplikacije se otvaraju vrlo brzo, hvata WiFi odlično naspram M9, kamera mi se za par fotki koje sam okinuo čini izuzetno dobrom. 

 

Evo, s tri sata konstantno tipkanja, skidanje i slično je baterija otišla s 68% na 25%. Za sad sam izuzetno zadovoljan trajanjem baterije i svjetlinom ekrana, stari mobitel ne bi izdržao ni pola ovoga. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 17:49 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Purger155 kaže...
Uđem ja u postavke gdje stoji par stvari za podesiti (paljenje,gašenje i sl.) ali jednostavno nema kao prije na S8 da biraš vrste satova,kalendar i sl...

 

Ima. Povuci s home screena prema dolje da otkriješ taskbar, pronađi ikonu Always On Display i long tap na nju će ti otvoriti "Lock Screen and Security" opcije. Druga opcija po redu od vrha ti je "Clock and FaceWidgets" i tu onda imaš "Clock Style" i "FaceWidgets" opcije kojima namještaš izgled i na Lock Screenu i na AOD.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
JozoBozo121 kaže...

Uglavnom, sve mi je super fluidno, aplikacije se otvaraju vrlo brzo, hvata WiFi odlično naspram M9, kamera mi se za par fotki koje sam okinuo čini izuzetno dobrom. 

 Imaš li još u sebe M9? Ili, idealno, M8?

Nope.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam, M9, misliš da okinem nekoliko usporednih?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
JozoBozo121 kaže...

Imam, M9, misliš da okinem nekoliko usporednih?

 Ne, nego mi treba HTC s IR-om. :D 

Nope.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

M7?

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonči kaže...

 Ne, nego mi treba HTC s IR-om. :D 

 S4 ima IR 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice