Lažni profil fejsa

poruka: 20
|
čitano: 15.980
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

Mom prijatelju je neko napravio dva lažna profila na facebooku i objavio njegove slike isto kao na njegovom pravom

fejsu i plus objavio je broj telefona pa ga neki nepoznati ljudi zovuuu i zajebaje se na tom profilu sa drugim ljudima.

Zna li ijedan haker kako bi mogao uklonit te profile sa facebook-a????????UNAPRIJED HVALLA

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
Tomo89 kaže...

Mom prijatelju je neko napravio dva lažna profila na facebooku i objavio njegove slike isto kao na njegovom pravom

fejsu i plus objavio je broj telefona pa ga neki nepoznati ljudi zovuuu i zajebaje se na tom profilu sa drugim ljudima.

Zna li ijedan haker kako bi mogao uklonit te profile sa facebook-a????????UNAPRIJED HVALLA

pa jel probao prijavit to adminima fejsa i sve objasnit, pa će oni uklonit te lažne profile

uskoro na sedmici...
15 godina
protjeran
offline
RE: Lažni profil fejsa
Tomo89 kaže...

Mom prijatelju je neko napravio dva lažna profila na facebooku i objavio njegove slike isto kao na njegovom pravom

fejsu i plus objavio je broj telefona pa ga neki nepoznati ljudi zovuuu i zajebaje se na tom profilu sa drugim ljudima.

Zna li ijedan haker kako bi mogao uklonit te profile sa facebook-a????????UNAPRIJED HVALLA

Hebo vas fejs! Ima tipka prijavi ima samo napišeš na Engleskom razlog zašto prijavljuješ, meni je moj dupli profil bio nakon 1 sata blokiran,nitko ga nije mogao dodati niti slat poruke ništa se nije moglo!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa

Kako da dođemo do admina znaš li ti....nezz ko je admin...pokušat ću i tu soluciju

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
Tomo89 kaže...

Kako da dođemo do admina znaš li ti....nezz ko je admin...pokušat ću i tu soluciju

dođeš na taj dupli profil i (nisam 100% siguran) na kraju strane imaš opciju "prijavi koristika" i onda ti on otvori prozor gdje napišeš razlog... te tamo sve objasniš

uskoro na sedmici...
15 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

e pa šta uopće visite po cijele dane po tom fejsu, ajde se van drogirati i šutati loptu kao normalni mladi

15 godina
protjeran
offline
RE: Lažni profil fejsa
the economist kaže...

e pa šta uopće visite po cijele dane po tom fejsu, ajde se van drogirati i šutati loptu kao normalni mladi

To i nije normalno DROGIRANJE! Dobro šutanje lopte,ali drogiranje nema šanse! neka idu van uzmu bicikle pravac neka livada lopta u vrečicu i nogoš opletu ili se odu vozikat okolo motorima!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
Mato_Ivanovac kaže...
the economist kaže...

e pa šta uopće visite po cijele dane po tom fejsu, ajde se van drogirati i šutati loptu kao normalni mladi

To i nije normalno DROGIRANJE! Dobro šutanje lopte,ali drogiranje nema šanse! neka idu van uzmu bicikle pravac neka livada lopta u vrečicu i nogoš opletu ili se odu vozikat okolo motorima!

  uffff da je kuzit salu -.-' a i zabavno je pijan sutat balun xD

15 godina
protjeran
offline
RE: Lažni profil fejsa
jtesj

jjek

This town (is) like a great big puss.y just waiting to get fucke.d
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 12:53 (h_rca777).
14 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

Kiša u mom mijestu pada ima tijedan dana da bar mogu šutat loptu ili se vozat biciklom,

msl.sam se preselit kolko je dosadila,al nevisim puno na fejsu nego jednostavno volio bi riješit taj problem ako je ikako moguće

al nevjerujem da mogu...al eto ipak sam pokušoo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
Tomo89 kaže...

Kiša u mom mijestu pada ima tijedan dana da bar mogu šutat loptu ili se vozat biciklom,

msl.sam se preselit kolko je dosadila,al nevisim puno na fejsu nego jednostavno volio bi riješit taj problem ako je ikako moguće

al nevjerujem da mogu...al eto ipak sam pokušoo.

Tomo,

 

mali savjet....ako ti je dosadno, primi u ruke jednu lijepu knjigu koja se zove "Hrvatski pravopis i gramatika" pa istu pročitaj od korica do korica. Namigiva

14 godina
offline
RE: Lažni profil fejsa
Zna li i jedan haker? HaHa kakav lik..
14 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

Offtopic: Najjaca svtvar se opit pa ic igrat na baluna.xD Jedanput san pogodia precku tri puta zaredon kad san bia pijan a ovako trizan jedva pogodin branku.xD Usput probajte se opit i pisat po forumima/Fejsu..Ako napisete recenicu ispod 10 minuta niste dovoljno pijani.xD

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
15 godina
protjeran
offline
RE: Lažni profil fejsa
Hexler4 kaže...

Offtopic: Najjaca svtvar se opit pa ic igrat na baluna.xD Jedanput san pogodia precku tri puta zaredon kad san bia pijan a ovako trizan jedva pogodin branku.xD Usput probajte se opit i pisat po forumima/Fejsu..Ako napisete recenicu ispod 10 minuta niste dovoljno pijani.xD

Testirano! neš sam na fejsu piso inače traje oko pola minute dužina tog teksta koji sam piso ovo je trajalo oko 15 minuta....pa misli kako je bilo!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
Tomo89 kaže...

Kiša u mom mijestu pada ima tijedan dana da bar mogu šutat loptu ili se vozat biciklom,

msl.sam se preselit kolko je dosadila,al nevisim puno na fejsu nego jednostavno volio bi riješit taj problem ako je ikako moguće

al nevjerujem da mogu...al eto ipak sam pokušoo.

Uzmi Hemingwaya pa citaj njegove knjige.ZAKON!!Od kad san ima pisat esej na njegovu knjigu "Kome zvono zvoni" zaljubia san se u njegove knjige pa tako svaki dan kad iman predmete koje mi se neslusa uzmen neku Hemingwayevu knjigu i uzivan.

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
14 godina
offline
RE: Lažni profil fejsa
Mitsuoka kaže...

  a i zabavno je pijan sutat balun xD

Hahaha...al me nasmijaše s ovim...:D:D:D:P

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

Meni su svi ovi što se jave "kako obrisati profil na fejsu", "kako saznati pass od profila", "Imam dupli profil, kako maknuti ovaj drugi" itd... jako sumnjivi. Većina njih (najmanje 99%) želi nekome drugome to napraviti, ne sebi. Pa svako imalo pametan bi pročitao pomoć i našao odgovor u roku par minuta ako već zna sve moguće opcije facebooka.Nevinašce

zakon
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni profil fejsa
DamageHigh kaže...
Mitsuoka kaže...

  a i zabavno je pijan sutat balun xD

Hahaha...al me nasmijaše s ovim...:D:D:D:P

Drago mi je iako mi sad cura malo brani da pijen pa san zaboravija taj osjecaj (ubiti ne brani nesto... ali pijan uvik zavrsin s nekon zenskon tako bolje djavla ne izazivat dok ove nema)

 

BTW danas mi je neko hackirao ili sta vec fejs... nista nije prominjeno.. ali je neko ulazija iz V. Britanije u kombinaciji firefox/linux

14 godina
neaktivan
offline
Lažni profil fejsa

Danas san upravo gleda upusenog i nadrogiranog frenda kako pise status na fejsu..Ono napise jednu rijec svako 10 minuti.A kad je dosa na po recenice zaboravia je sta je posa pista ba je izbrisa sve i poce isponova.xD

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
14 godina
offline
Lažni profil fejsa

facbook= smeće

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice