FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Moram priznati da je ovo zabavan videic. 

 

Eye In The Sky
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dajte nekog moderatora koji nije Realovac. Ovi Realovci što god napisali se ne sankcionira. drummond napisao realni osvrt na kolegu realovca i dobio crvendaća. 
Moderatori hardcore navijači Reala i članovi seoskih ogranaka HDZa, 99% 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
lithiumion kaže...

Dajte nekog moderatora koji nije Realovac. Ovi Realovci što god napisali se ne sankcionira. drummond napisao realni osvrt na kolegu realovca i dobio crvendaća. 
Moderatori hardcore navijači Reala i članovi seoskih ogranaka HDZa, 99% 

 cudi me da temu nisu makli 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
lithiumion kaže...

Dajte nekog moderatora koji nije Realovac. Ovi Realovci što god napisali se ne sankcionira. drummond napisao realni osvrt na kolegu realovca i dobio crvendaća. 
Moderatori hardcore navijači Reala i članovi seoskih ogranaka HDZa, 99% 

 cudi me da temu nisu makli 

 I oni se prave pametni, tj ovi što navijaju za real.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Baš me zanimaju sljedeći prijelazni rokovi...

 

Kako svi pišu čini se da nam Grizemann dolazi...Iako sam bio skeptičan oko njega mislim da ima sve...Tehnički potklovan zna igrati daje golove i glavom...Sigurno je u fazi kreiranja i odigravanja bolji od Suareza.

Mislim da bi za oko 100 miliona mogao doći...S obzirom koliki je superstar sigurno bi se isplatio i financijski.

 

Coutinho je praktički izjavio da bi išao u Barcu po njegovim izjavama se to jasno može pročitati.

Sad 130 miliona koliko oni traže je po meni previše.

 

Ozil ako bude dolazi može doći praktički besplatno...Kao i Goretzka.Sad je pitanje dali nam trebaju takvi tipovi igrača...Prije da bi se Ozil uklopio...Staviti njega ispred Busqetsa i Paulinha mislim da bi tobilo dobro.

 

Mascherano će otići na kraju prijelaznog roka kako bi dao vremena da se situacija riješi...

 

Nadam se da će dovesti Iniga Martineza a ne Yerrya Minu...Ipak je ovaj prvi provjeren a i ugovor mu istječe na ljeto tako da bi se mogao jeftino dovesti.

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kiks Valencije, jos treba vidjet Atletico.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidim CR trazi od Barcelona pocasni špalir pred El Klasiko. Uredu.
Međutim, malo po netu pretrazim i posljednji koji samo uspio naci priredjen od strane Reala potice iz 1991.

Iako su iz Barcelone redovno dobijali cestitke za bilo koji osvojen trofej zadnjih godina, iz reala se to ne usudjuju. Posljednja cestitka Barceloni je stigla 2015. godine nakon osvajanja lige prvaka. Iako je sad vec obicaj da se u noci osvajanja preko twitera i drugih naloga cestita sampionu, real je te 2015 tek nakon pritiska medija (ali i ismijavanja) poslao pisanu cestitku za koju troškove postarine snosi barcelona.

 

Časni ljudi u Madridu, nema šta. Djeci za primjer.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Kiks Valencije, jos treba vidjet Atletico.

 iako bih volio da se barca što prije odvoji od ostalih klubova što se tiče razlike u bodovima, ali draže mi vidjeti -10 bodova i real na 4. mjestu, nego -50 bodova i real na 2. mjestu.

kud sreće da završe kao arsenal lane u engleskoj ligi 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
de nek netko stavi link gola, nisam u mogucnosti gledati :'(
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlično, Suarez već par utakmica u pravom izdanju, evo i ovaj gol mi izgleda kao da je regularan ali što reć više. Uglavnom jako dobra igra s naše strane, ali nije mi jasno zašto Semedo ne dobiva više prilika za igru? Očito se nije dojmio Valverdeu. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Odlična igra, Messi mora zabiti, prečka i stativa su mu najveći protivnici večeraš.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Odlično, Suarez već par utakmica u pravom izdanju, evo i ovaj gol mi izgleda kao da je regularan ali što reć više. Uglavnom jako dobra igra s naše strane, ali nije mi jasno zašto Semedo ne dobiva više prilika za igru? Očito se nije dojmio Valverdeu. 

 I meni izgleda da je lopta prešla crtu. 

 Nepriznati gol Suareza

 Suki upravo zabio za 3-0!! 

 

Miran i skroman život donosi više sreće nego potraga za uspjehom koja podrazumijeva stalnu napetost - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 0:15 (thekeyofdestiny13).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I 10-0 bi bilo malo s obzirom na današnja dešavanja na terenu, nevjerojatno koliko Messija neće gol, ali i bolje da se danas ispromašivao nego slijedeće kolo protiv Reala. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam zbog ćega, ali vecerasnja utakmica za 180 stepeni drugacija od prethodnih, barem moj dojam, puno vise trcanja, zalaganja. Jeste da je bilo i puno promašaja, ali otom potom. Pred El Clasico odlicno, kao da su i sami igraći uzivali dok su igrali.

MES QUE UN CLUB
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj S.Roberto me toliko odusevljava svaku tekmu, toliko trci, bas gine za dres. 

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

Ne znam zbog ćega, ali vecerasnja utakmica za 180 stepeni drugacija od prethodnih, barem moj dojam, puno vise trcanja, zalaganja. Jeste da je bilo i puno promašaja, ali otom potom. Pred El Clasico odlicno, kao da su i sami igraći uzivali dok su igrali.

 Zato sto Deportivon nije igrao toliko zatvoreno u sredini. Losa postava s njihove strane.

 

Inace protiv Barce svi igraju sa sestoricom na 40 metara od gola, a ovi danas igrali s 3-4 max na 35 metara.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Najgore od svega je što gol tehnologija na Nou Campu postoji. Ona je ugrađena vec cini mi se 2 ili 3 godine na stadionu, ali savez ne dopušta da se koristi u utakmicama domaće lige. 
I još jedna preglupa stvar: sudija nije bio siguran dal je lopta prešla gol liniju. Ako nije siguran da li je prešla, kako onda moze pustiti da se igra utakmica. Zasto, ako nije siguran, odlucuje na stetu tima koji zeli postici pogodak. 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
marsovac zemaljski kaže...
Mitch kaže...
Kiks Valencije, jos treba vidjet Atletico.

 iako bih volio da se barca što prije odvoji od ostalih klubova što se tiče razlike u bodovima, ali draže mi vidjeti -10 bodova i real na 4. mjestu, nego -50 bodova i real na 2. mjestu.

kud sreće da završe kao arsenal lane u engleskoj ligi 

 Pa ako dode do ozljede Isca ili Modrica, lako moguce.

 

Jos navodno i Kovacic ide u 1. mj u United.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sacekajte clasiko pa onda pricatje o Realu iz Madrida, kraljevskom klubu!!!

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Sacekajte clasiko pa onda pricatje o Realu iz Madrida, kraljevskom klubu!!!

 Slažem se, samo nemoj da te nakon tekme koja dolazi uskoro, opet ne bude mjesec dana. Dođi tu pa nam čestitaj u subotu.

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Sacekajte clasiko pa onda pricatje o Realu iz Madrida, kraljevskom klubu!!!

 

ako real bude igrao 4123DMWide, barca ce im nabit tri gola...ukoliko budu igrali 4231 Wide, bit ce remi ili 1:0 za barcu

 

da imam keku kuna, stavio bi ih na nerijeseno ili pobjeda barce...iako sam u kladionici bio samo jednom u zivotu...

 

edit: i to ne samo za el klasiko, nego za sve tekme barce ove sezone

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 20:47 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidi ovih barcelonasa sto su se uzivili. Nije jos niti Bozic, a oni misle da su nesto kao mocni. Real vam je uzeo naslov ove sezone u superkupu, samaranje. Biti ce plakanja kada se pocnu topiti bodovi i kada vas Chelsea nasamara. REAL MADRID 2 TIME BACK2BACK WORLD CHAMPIONS!!!

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

krivo si me ubro...ne navijam ja za niti jedan klub, meni su samo taktike interesantne...sto se mog domaceg zadra tice veci gust je gledat krave kako pasu, za sto Stanovi i jesu...isao sam na tekme zadra kad smo igrali protiv srpskih klubova, kosarka, jazine, ali ovo navijanje protiv domacih klubova mi uopce nema smisla, pa vise ne idem nikako i sport ne pratim...jedino sto igram football manager tamo od 1993-e, pa sam si dao zadatak da proucim nogometne taktike i skuzim kako i zasto koja funkcionira i kad....dakle, ovo sto sam napisao ne treba citati kao post navijaca, nego nekakvog kvazi strucnjaka...

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

krivo si me ubro...ne navijam ja za niti jedan klub, meni su samo taktike interesantne...sto se mog domaceg zadra tice veci gust je gledat krave kako pasu, za sto Stanovi i jesu...isao sam na tekme zadra kad smo igrali protiv srpskih klubova, kosarka, jazine, ali ovo navijanje protiv domacih klubova mi uopce nema smisla, pa vise ne idem nikako i sport ne pratim...jedino sto igram football manager tamo od 1993-e, pa sam si dao zadatak da proucim nogometne taktike i skuzim kako i zasto koja funkcionira i kad....dakle, ovo sto sam napisao ne treba citati kao post navijaca, nego nekakvog kvazi strucnjaka...

 Cudno za nekoga tko je pratio zadrasku ex yu kosarku da ne razumije sto je najvaznije u sportu i cega barci fali. "cojones" - taktitka je samo manji dio uspjeha, "cojones" su onaj veci dio.

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kae...
 Cudno za nekoga tko je pratio zadrasku ex yu kosarku da ne razumije sto je najvaznije u sportu i cega barci fali. "cojones" - taktitka je samo manji dio uspjeha, "cojones" su onaj veci dio.

 

koliko vidim po tablici, nemaju niti jednu izgubljenu, par remija i sve ostalo pobjede...ako igras defenzivno, cuvas maks posjed, sto je osnova barcine igre odvajkada, a ako igras sa 4 igraca u obrani, igras zeru agresivnije, counter, sto je u biti i dalje cuvanje posjeda donekle, ali se nesto doticnog zrtvuje da bi se zabilo golove...sa defend, odnosno tri igraca u obrani bi rezultat bio 1:0 ili 0:0, sa counter bi trebalo biti oko 3:1 protiv tih klubova sa cojones, koji igraju agresivno...ukoliko real nastupi agresivno, zabit ce jedan barci i primit ce tri, a ukoliko bude igrao bez cojones i on, mozda izvuce remi, jer njihovi igraci za razliku od barcinih ne roamaju, odnosno nisu very fluid, nego fluid, sto je velik minus na ovom nivou nogometa...nije da barca nema cojones, nego respektira protivnika, sa counter se pristojno cuva vlastita mreza, a sa very fluid se kreiraju sanse...hrvatska je protiv grcke uzvratnu igrala counter i izvukla remi, ali nismo kurca kreirali jer nas izbornik igra structured, sto ne valja niti za ovaj nivo natjecanja niti za nasu formaciju....structured se moze igrati sa nekom slojevitom formacijom u nizim nivoima nogometa gdje su igraci slabije kvalitete vrlo ucinkovito, ali protiv fluidnih nema sanse...

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...
Evil Access kae...
 Cudno za nekoga tko je pratio zadrasku ex yu kosarku da ne razumije sto je najvaznije u sportu i cega barci fali. "cojones" - taktitka je samo manji dio uspjeha, "cojones" su onaj veci dio.

 

koliko vidim po tablici, nemaju niti jednu izgubljenu, par remija i sve ostalo pobjede...ako igras defenzivno, cuvas maks posjed, sto je osnova barcine igre odvajkada, a ako igras sa 4 igraca u obrani, igras zeru agresivnije, counter, sto je u biti i dalje cuvanje posjeda donekle, ali se nesto doticnog zrtvuje da bi se zabilo golove...sa defend, odnosno tri igraca u obrani bi rezultat bio 1:0 ili 0:0, sa counter bi trebalo biti oko 3:1 protiv tih klubova sa cojones, koji igraju agresivno...ukoliko real nastupi agresivno, zabit ce jedan barci i primit ce tri, a ukoliko bude igrao bez cojones i on, mozda izvuce remi, jer njihovi igraci za razliku od barcinih ne roamaju, odnosno nisu very fluid, nego fluid, sto je velik minus na ovom nivou nogometa...nije da barca nema cojones, nego respektira protivnika, sa counter se pristojno cuva vlastita mreza, a sa very fluid se kreiraju sanse...hrvatska je protiv grcke uzvratnu igrala counter i izvukla remi, ali nismo kurca kreirali jer nas izbornik igra structured, sto ne valja niti za ovaj nivo natjecanja niti za nasu formaciju....structured se moze igrati sa nekom slojevitom formacijom u nizim nivoima nogometa gdje su igraci slabije kvalitete vrlo ucinkovito, ali protiv fluidnih nema sanse...

 Kako ih je Juve nabio 3:0 prosle godine?

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
 Kako ih je Juve nabio 3:0 prosle godine?

 

nemam pojma...nit znam za to, nit sam gledao utakmicu, nit znam tko je sto igrao, koju taktiku...352 flat je very fluid defensive formacija i imho najjaca formacija u svijetu...tko to igra, dobija sa 1:0 bilo koga ili protiv nekih bunkera remi...no s obzirom da koristi wide playmakere na krilima, kao i npr 442, a doticne je jako tesko nac, mislim da je barcina 433 narrow idealna formacija....ne znam kako su igrali prosle godine, ne bih znao ni kako igraju ove, da nisam slucajno vidio slicicu koju je netko postao par stranice prije, rekoh ti da sport ne pratim niti sam navijac...mozda sam tridesetak nogometnih utakmica pogledao u citavom zivotu na televiziji...

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 14:47 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...
Evil Access kaže...
 Kako ih je Juve nabio 3:0 prosle godine?

 

nemam pojma...nit znam za to, nit sam gledao utakmicu, nit znam tko je sto igrao, koju taktiku...352 flat je very fluid defensive formacija i imho najjaca formacija u svijetu...tko to igra, dobija sa 1:0 bilo koga ili protiv nekih bunkera remi...no s obzirom da koristi wide playmakere na bokovima, kao i npr 442, a doticne je jako tesko nac, mislim da je barcina 433 narrow idealna formacija....ne znam kako su igrali prosle godine, ne bih znao ni kako igraju ove, da nisam slucajno vidio slicicu koju je netko postao par stranice prije, rekoh ti da sport ne pratim niti sam navijac...mozda sam tridesetak nogometnih utakmica pogledao u citavom zivotu na televiziji...

 Real dobija tekmu jer je moralno, tjelesno i psihicki superiornija ekipa. Real Madrid = kraljevski klub = najveci klub na svijetu. Nije to bezveze.

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
 Real dobija tekmu jer je moralno, tjelesno i psihicki superiornija ekipa. Real Madrid = kraljevski klub = najveci klub na svijetu. Nije to bezveze.

 

ukoliko real bude igrao agresivno, barca ce ih s ovom taktikom moci dobiti s igracima s klupe

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 Real dobija tekmu jer je moralno, tjelesno i psihicki superiornija ekipa. Real Madrid = kraljevski klub = najveci klub na svijetu. Nije to bezveze.

 a je oce to,ovih 11 bodova razlike je sasvim slucajno il je mozda zavjera komunista,ovih,onih,haskog suda,milana bandica,brace mamic,uefe,grobara,delija,splitskih huligana placenika koji su u slobodno vrime mma borci,tibetanskih monkova,generala praljka,branke separovic na prosvjedu protiv unistenja vrlickih espadrila,sanadera,milanovica i ovreboa

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice