Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 396.231
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Da ne bude da samo "mi" kenjamo jer nismo objektivni

.

 

Evo i Murinho kaze isto

 

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

https://www.facebook.com/ivanovicHRT/videos/1938932236402602/?hc_ref=ARRRSJA_42f6yU8bfH95mhvSexG6JdeCMSTFG8GQsqNBLdAr7tBIbwc0rbtT9JSwMNw  

 

Ovaj poraz boli baš zbog ovih sudačkih pogrešaka , hajde da je Francuska bila bolja i da nije bilo ovakvih sudačkih pogrešaka , lakše bih podnio poraz , ali svejedno momci hvala vam što ste ostavili srce na terenu u svakoj utakmici , vi ste za nas pravi pobijednici !!!

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 13:53 (morbida).
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Suđenje je bilo ok osim dvi greške na štetu Hrvatske. 

 

 

ptspclan.com | visit us ^^
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
sardax kaže...

Suđenje je bilo ok osim dvi greške na štetu Hrvatske. 

 

 

 

Tri, niej suđen penal na mandžukiću a za istu identičnu situaciju je Engleska dobila penal.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

nije li sudac bio argentinac?

Salt n Pepa - Push It
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gorstak79 kaže...

nije li sudac bio argentinac?

 

Još je uvijek.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

https://www.facebook.com/ivanovicHRT/videos/1938932236402602/?hc_ref=ARRRSJA_42f6yU8bfH95mhvSexG6JdeCMSTFG8GQsqNBLdAr7tBIbwc0rbtT9JSwMNw  

 

Ovaj poraz boli baš zbog ovih sudačkih pogrešaka , hajde da je Francuska bila bolja i da nije bilo ovakvih sudačkih pogrešaka , lakše bih podnio poraz , ali svejedno momci hvala vam što ste ostavili srce na terenu u svakoj utakmici , vi ste za nas pravi pobijednici !!!

 

Mislim da ovaj poraz boli ne kao takav jer smo izgubili, nego smo izgubili od najskuplje nogometne nacije na svijetu a igraju takav anti-nogomet da mi se povrača.

 

Naši su napravili nesto nevjerojatno  i jedino je tuzno da smo izgubili igrajuci puno bolji i atraktivniji nogmet ali šta je tu je sad idemo slaviti ovaj predivan dan i uspijeh!

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

Kojega vraga rade one tri sudačke budale u kabini s VAR-om

Oni bi trebali imati potpuno pravo javiti glavnom sucu kao i nekadašnji suci iza gola ili linijski suci da je npr. Grizman lažirao prekršaj..

Pa čemu mu služi kontakt s njima ?

Ne djele pravdu tu sigurno, ili realno nigdje na svijetu nema pravice pa zakaj bi je onda bilo u običnom sportu.

 

Ako ima video+ako hočeš vidit na VAR-u se sve vidi, dakle ovo žuto se vidjelo odlično kao Hrvatski vanjski dug.Več je bilo priče da če Suci ozbiljno kažnjavat glumu na terenu.Ali očito ništa od toga iako tehniku imaju, i vidi se iz aviona jadna gluma ili bacakanje po terenu.

 

Dakle VAR=dokaze iskoristi do kraja, ili u suprotnom baci ga na gnoj nema smisla isključi i zaboravi.

 

 

 

 

Kaj se tiče današnjeg dočeka, da smo normalna država onda bi barem taj jedan "kockasti crveno-bijeli mig održavali u ispravnom stanju".Dva Miga su bočno pratila putnički avion, i bilo bi ok da je malo dalje ispred putničkog aviona bio barem taj jedan kockasti Mig.Ali ništa očito nikome na vlasti nije stalo do toga. Bolji njih đon bitno da su natrpali svoje đepove, i nema frke sve ostalo je nebitno ko ga šljivi.Ovo nije originalni MORH video, a bezvezni/ofucani originalni MORH video bez zvuka linkan je u informacijama ispod videa.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 16:09 (rambox).
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jos jedno u anale,prvi put u povijesti dnevnik nece poceti na vrijeme.

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sinoc sam pogledao put repke na SP-u...jbt,osim Strinica,ispada da je Subasic bio jedan od najgorih u repki???

Prikazivali su sve prilike/neprilike u svim utakmicama,Suba je imao par odlicnih obrana,ali je ipak imao vise failova i jako lose je reagirao kod primljenih pogodaka...nije se niti makao!

Naravno,sve mu se brise jer je fantasticno branio penale.

 

Isto tako gledam ovaj docek na Tv-u,pa jbt zar nisu malo pretjerali?Vatreni se preko 3 sata voze u autobusu,a da jos nisu stigli na trg!

Ja da sam Luka Modric,odhebo bi sve i otisao spavati

Ne vjeruj ženi koja laže!
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

dobro jesu li organizatori normalni, putuju već pet sati... nemaju obzira ni prema igračima ni prema posjetiteljima... redovi su veći nego kod kolindinog nekontroliranog izljeva udavljivanja... ne bih se čudio da nakon ovog svi igrači skupa s dalićem daju otkaz, emocijska poplava prelazi sve granice izdržljivoga

ravna zemlja i šupalj mjesec
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
i ja se načekao al nije mi žao,takva je atmosvera da je moralo potrajati.
čestitke Vatreni!!!
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

jel će oni uopće doći do tribine ? :D

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Bolesne scene iz Zagreba, bravo Hrvatska! Da sam gore bio bih na trgu.

akođer slažem se da nije fer prema igračima da ih se cijeli dan mrcvari po busu.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

meni ovo ne bi bilo mrcvarenje :D Mozda ako osvojimo tu ligu nacija i euro ponovo to dozive, ali vjerujem ne ovakvog intenzizeta. Ko jebe mater mater fifi, nek naprave sto oce, mi cemo osvojit :D

Salt n Pepa - Push It
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Križanje Savske i Klaićeve. 

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma tko ovo može platit :)

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 Bog, Dalic, Modric, Thompson i Hrvati!

Svaka cast igracima i stozeru kaj su inzistirali na Thompsonu. Iznad svih, Hrvatska

tito vampir! Bog I Hrvati!
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...
sardax kaže...

Suđenje je bilo ok osim dvi greške na štetu Hrvatske. 

 

 

 

Tri, niej suđen penal na mandžukiću a za istu identičnu situaciju je Engleska dobila penal.

 Nije niti Perisiceva visoko podignuta noga bila sudjena kao opasna igra.Ali ne,to ne smeta...Da je Englez bio pametan,u tom momentu se mogao baciti na pod i kotrljat se kao idiot i njegovi bi sugerirali nesto.Ovako,nitko od Engleza nije sugerirao niti bunio se i zato nije niti islo se na provjeru snimke.Ako mislite da je engleski igrac u tom momentu isao prema PODU po loptu sa glavom,onda nije niti bilo potrebe da PERO skace ko neki skakavac i sutira loptu.Tako da i taj je gol i vise nego sumnjiv,ali eto...Idemo dalje.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
LeskiRM kaže...

 Bog, Dalic, Modric, Thompson i Hrvati!

Svaka cast igracima i stozeru kaj su inzistirali na Thompsonu. Iznad svih, Hrvatska

ma milina je bila.

 

pohvale na ignoriranju svih vrsta politicara i slicnih, sukera nisu mogli maknut jer je ipak presidente HNS, pa ok.

 

sto god mislio o marku osobno, i o njegovoj muzici, ipak repka to slusa i njihova noc i neka pjeva koga oni izaberu, lijepa li si je stvarno lijepa pjesma

 

boga nisam vidio tamo, pa kada budes pricao s njime, pa daj mu reci, ono ako su fakat bog i hrvati, di je bio 91? a bome di je i sada dok nas opet pljackaju, pa nam javi sta kaze, oce bit bolje 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...

 Nije niti Perisiceva visoko podignuta noga bila sudjena kao opasna igra.Ali ne,to ne smeta...Da je Englez bio pametan,u tom momentu se mogao baciti na pod i kotrljat se kao idiot i njegovi bi sugerirali nesto.Ovako,nitko od Engleza nije sugerirao niti bunio se i zato nije niti islo se na provjeru snimke.Ako mislite da je engleski igrac u tom momentu isao prema PODU po loptu sa glavom,onda nije niti bilo potrebe da PERO skace ko neki skakavac i sutira loptu.Tako da i taj je gol i vise nego sumnjiv,ali eto...Idemo dalje.

 

Očito nemaš pojma o nogometu. Noga je išla na loptu.

 

A i sudac ide provjeravati snimku samo ako on osobno to želi pogledati, inače nema potrebe jer postoji VAR koji sve trenutno pregledava i javlja glavnom sucu u slušalicu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Modric je kamenjar i hoce da slusa gene kamene, organizaotori su tu usrali, ali je Thompson otpjevao s Lukom i publikom bez glazbe, extra. Luka Modric, najbolji igrac svijetskog prvenstva, uz rame Meazzi, Puskasu, Garrinchi, Peleu, Cruyffu, Kepmesu, Maradoni, Romariu, Ronaldu, Zidanu, Messiju i sada se nadje netko pametan i kaze sta ce Thompson tamo... Ako Luka hoce Thompsona to je to i gotovo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Što se VAR-a tiče. Jasno je naznačeno što se provjerava istim i gdje glavnom sucu VAR može sugerirat da provjeri situaciju. 1.Kad se radi o kaznenom udarcu 2.Kad se radi o postignutom golu iz zaleđa. 3.Kad se radi o namjernom udaranju igrača bez lopte. AMEN.

VAR na ovom prvenstvu i VAR u Italiji u njihovom prvenstvu nije očito zamišljen na isti način, tamo apsolutno sve što je sumnjivo a utječe na igru se može dojavit i provjerit, a ovdje ne, vljda da manje sjeckaju igru, ali mislim da je ono u Italiji bolje, jer nema tu puno više sjeckanja a isto tako iz sitne greške se dogodi da mi dobijemo gol iz slobodnog udarca koji ne postoji.

Generalno suđenje je bilo super kakvih je krađa ranijih prvenstava bilo najviše zbog golova iz zaleđa ili poništenih golova bez zaleđa. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Silent horror1992 kaže...

Što se VAR-a tiče. Jasno je naznačeno što se provjerava istim i gdje glavnom sucu VAR može sugerirat da provjeri situaciju. 1.Kad se radi o kaznenom udarcu 2.Kad se radi o postignutom golu iz zaleđa. 3.Kad se radi o namjernom udaranju igrača bez lopte. AMEN.

VAR na ovom prvenstvu i VAR u Italiji u njihovom prvenstvu nije očito zamišljen na isti način, tamo apsolutno sve što je sumnjivo a utječe na igru se može dojavit i provjerit, a ovdje ne, vljda da manje sjeckaju igru, ali mislim da je ono u Italiji bolje, jer nema tu puno više sjeckanja a isto tako iz sitne greške se dogodi da mi dobijemo gol iz slobodnog udarca koji ne postoji.

Generalno suđenje je bilo super kakvih je krađa ranijih prvenstava bilo najviše zbog golova iz zaleđa ili poništenih golova bez zaleđa. 

 

Koliko ja znam, ali nisam 100% siguran, to su situacije u kojem glavni sudac može ako želi sam otići pogledati snimku (da ne bi na kraju bilo da sudac pretjeruje sa gledanjem snimke). A komunikacija sa glavnim sucem i sugestije VAR ekipe traju cijelo vrijeme i pomažu mu u baš svakoj situaciji.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ivanzu kaže...

Prosjecna rvatina, iskoristio priliku.

 

A jbg.

Jebeš to, ima čovjek finih pjesama, treba bit realan i priznat.

Meni je ovau top 3 njegovih.

 

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
nj0fra kaže...

 

A komunikacija sa glavnim sucem i sugestije VAR ekipe traju cijelo vrijeme i pomažu mu u baš svakoj situaciji.

 

Nema šanse da je tako, jer tako bi ga totalno zbunili, to je siguran sam bilo zabranjeno ovim sucima iza malih ekrana.

Da je tako onda pun krc kornera koji nisu suđeni a bili su i nije bilo razlog da se ispravi i da pokaže na korner jer ovi to vide odma kao i mi na tv al mu očito to ne jave.

Ista stvar sa prekršajima van kaznenog prostora.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Silent horror1992 kaže...
ivanzu kaže...

 Zaboli me sta rade srbi, ovaj neki vrati pare zajedno sa sanaderom ako vec nije vratio. 

 

I njega zaboli šta ti misliš o njemu.

Činjenica je da je danas 150 000 ljudi pjevalo njegovu pjesmu skupa sa njim, a ti skupi samo 15 ljudi da mu se deru vrati pare i dobit ćeš čestitku. 

Ako je njemu lopov političar platio za nastup ne znači da je on lopov, čovjek je iskoristio priliku, volio bih tebe vidjet kako odbijaš prljave pare.

Nemoj tako, vidis da je Ivan moralan, on nikad nebi uzeo silnu lovu za pjevanje, pogotovo ne od lopova politicara, on bi pjevao samo postenim politicarima 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Nemoj tako, vidis da je Ivan moralan, on nikad nebi uzeo silnu lovu za pjevanje, pogotovo ne od lopova politicara, on bi pjevao samo postenim politicarima 

 Neka slobodno uzima lovu ali neka plati porez.  

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Zaboli me tuki za thompsonov privatni zivot, lovu, porez, prljave politicare i njihov privatni zivot, ljudi uzivaju u njegovim pjesmama (koje su odlicne) i to je to.

Ista je stvar i sa nogometasima, uopce me ne zanima tko se sa kime sudi, kome žena šara, tko ima vanbračnu djecu, tko ne plaća porez drzavi.

Uzivam u njihovim predstavama na travnjaku i sportskim uspijesima, ostalo me ne zanima.

Eto danas se skupilo 500 000+ ljudi da doceka vatrene, zasto se toliko ljudi ne skupi kad treba prosvjedovan i nesto promjenit u drzavi koja ne funkcionira, drzavi punoj uhljeba, kriminalaca i mafijasa odakle se ljudi masovno iseljavaju zadnjih godina? Ako cete vec o takvim stvarima pricati u temi o nogometu onda se bolje zapitaj takve stvari a ne tko je thompsonu platio da pjeva i sa cijim novcem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 23:34 (ibme74).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ivanzu kaže...

 Neka slobodno uzima lovu ali neka plati porez.  

 

Ti očito ne kužiš neke stvari.

Da su tako ljudi razmišljali prije no su danas izašli na ulice skupilo bi se par tisuća ljudi koji su na državnim jaslama i to bi bilo to.

Kako ti nije jasno da jednog Modrića ne interesira šta Thompson radi u privatnom životu, kome on i za koliko para pjeva, da li on plaća porez ili ne, njega zanimaju njegove pjesme u kojima se očito prepoznaje, koje su ga punile snagom prije tekmi itd.

Kad bi svi tako razmišljali ko ti onda ni brat sa bratom ne bi pričao jer je dužan državi porez itd.

Ti očito ne kužiš kako život funkcionira.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice