Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.246.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Da se mene pita a ne pita me se. Zadnja 4 bi kretali kao prvi, drugi, treći i četvrti. Onaj ko osvoji pol poziju kreće peti, onaj ko je bio drugi kreće šesti itd.. 

 Sva sreća pa te se ne pita ,ajde da si rekao kako bi ih sve premjestio ,ali koji je smisao staviti 4 najlošija naprijed ,i kako ćeš njih onda bodovati ? Xd

16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mogu oni izmišljati kojekave poretke i sl. gluposti kad su motore "uškopili" pa od prave formule 1 dobilo se neke turbo piskutiće kojima trebaju dodatni zvučnici

 

Samo naprijed s novim haloima i štedljivim motorima u svoju propast. Koji slijepci pored zdravih očiju

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
x18x05x kaže...

Da se mene pita a ne pita me se. Zadnja 4 bi kretali kao prvi, drugi, treći i četvrti. Onaj ko osvoji pol poziju kreće peti, onaj ko je bio drugi kreće šesti itd.. 

 Sva sreća pa te se ne pita ,ajde da si rekao kako bi ih sve premjestio ,ali koji je smisao staviti 4 najlošija naprijed ,i kako ćeš njih onda bodovati ? Xd

 Realno oni nebi ni završili u bodovima, ali bi bilo zanimljivo gledati njihovu taktiku i kako da ostanu među 10. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

 Realno oni nebi ni završili u bodovima, ali bi bilo zanimljivo gledati njihovu taktiku i kako da ostanu među 10. 

 a i komotno bi se moglo "varati" završim zadnji namjerno :D

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj vikend formula 2 se vozi u subotu u 12:10 i druga utrka u nedjelju 13:15. Žalosno je što utrka formule 2 koja bi trebala biti kao nekakav uvod u F1 bude zanimljivija.
U drugom dijelu prošle sezone sam nekako skroz zanemario F2 pa sam htio pitati jel ima netko da prati redovno? Kakvo je stanje sa streamovima? I što je uopće sa F1 TV? Nema nikakvih novosti o tome kada će biti spremno?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
steve90 kaže...

Ovaj vikend formula 2 se vozi u subotu u 12:10 i druga utrka u nedjelju 13:15. Žalosno je što utrka formule 2 koja bi trebala biti kao nekakav uvod u F1 bude zanimljivija.
U drugom dijelu prošle sezone sam nekako skroz zanemario F2 pa sam htio pitati jel ima netko da prati redovno? Kakvo je stanje sa streamovima? I što je uopće sa F1 TV? Nema nikakvih novosti o tome kada će biti spremno?

 Za F2 ne znam, za F1 TV koliko se sjećam je bila zadnja vijest da će od Španjolske krenut

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
steve90 kaže...

Ovaj vikend formula 2 se vozi u subotu u 12:10 i druga utrka u nedjelju 13:15. Žalosno je što utrka formule 2 koja bi trebala biti kao nekakav uvod u F1 bude zanimljivija.
U drugom dijelu prošle sezone sam nekako skroz zanemario F2 pa sam htio pitati jel ima netko da prati redovno? Kakvo je stanje sa streamovima? I što je uopće sa F1 TV? Nema nikakvih novosti o tome kada će biti spremno?

 U pravilu tražiš samo Sky f1, al prenaša ti i Movistar (španjolci). Nađu se uvijek neki flash streamovi, a ovi koji streamaju na acestreamu znaju ostaviti upaljen stream i dok su F2 utrke/kvale

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

preporučam da koristite acestream - nađu se svakakvi sportovi. Za najbolju kvalitetu nemojte birati engleske kanale jer su obično zagušeni  tu uskaču rusi kao najbolje rješenje.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam do sada pratio jel na morningstreams-u bude F2 ali ovaj vikend ću definitivno potražiti stream za to. Ruse pretežno koristim za nogomet ali ovogodišnju ligu prvaka gledam naravno preko acestream-a na britanskom BT2 i bude kvalitetnih streamova (reddit kao glavni izvor za sve).
Čekam samo taj F1 TV pro da zavrtim formulu na TV-u u 4k pa da vidimo kako će to izgledati .

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam uspio baš skroz pozorno pratit jer je bilo uz neki posao ali koliko sam vidio danas po race pace-u RBR odličan. Bar na mekšim gumama. Haas ne toliko dobar kao u Australiji, ali zato Gasly je bio super u simulaciji utrke.

Uglavnom držim fige da se ove naznake pokažu i u nedjelju jer bi onda mogli imati jako zanimljivu utrku.

I ne znam da li se skužilo šta je sa Mercedesovim PU, zašto ima taj čudan zvuk? Jel tko čuo išta više o tome?

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Počinje prva utrka formule 2 pa evo acestream link: aaf39876f4c7967f3b0637392b5748808c1ac2a4 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
steve90 kaže...

Počinje prva utrka formule 2 pa evo acestream link: aaf39876f4c7967f3b0637392b5748808c1ac2a4 

 Više uzbuđenja sam doživio sad u par krugova nego u cijeloj f1 australiji

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...

Nisam uspio baš skroz pozorno pratit jer je bilo uz neki posao ali koliko sam vidio danas po race pace-u RBR odličan. Bar na mekšim gumama. Haas ne toliko dobar kao u Australiji, ali zato Gasly je bio super u simulaciji utrke.

Uglavnom držim fige da se ove naznake pokažu i u nedjelju jer bi onda mogli imati jako zanimljivu utrku.

I ne znam da li se skužilo šta je sa Mercedesovim PU, zašto ima taj čudan zvuk? Jel tko čuo išta više o tome?

 Mislim da su za ovu godinu na Mercu malo premjestili mikrofon, ne znam dal se sjećaš, ali slično tak su eksperimentirali sa Force Indijom prošle godine

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari pomete konkurenciju, nitko niti malo a niti malo b-eeeeee ?!?! 

 

Mogao bi sutra biti iznimno lijep završetak ovog tjedna, utrkom u Bahrein-u!!!!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zna netko gdje mogu pogledati snimku kvalifikacija?

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Zna netko gdje mogu pogledati snimku kvalifikacija?

Ako, imaš MAX TV, sutra u 15.00 je na 401 kanalu u 15.00 repriza, barem tako stoji u rasporedu 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže..
Ako, imaš MAX TV, sutra u 15.00 je na 401 kanalu u 15.00 repriza, barem tako stoji u rasporedu 

Hvala, imam MAX TV TO GO, mislim da nema toga kanala tamo.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
ATJLučko kaže..
Ako, imaš MAX TV, sutra u 15.00 je na 401 kanalu u 15.00 repriza, barem tako stoji u rasporedu 

Hvala, imam MAX TV TO GO, mislim da nema toga kanala tamo.

Na aplikaciji ti je to "a2" kanal, pa provjeri još jednom! 

 

Kod mene na HD aplikaciji ima taj kanal! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
To ti je mislim Arena 2 program
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Na aplikaciji ti je to "a2" kanal, pa provjeri još jednom! 

Hvala još jednom, upravo provjerio i baš je tako kako si rekao, ArenaSport 2 je upravo na 401 kanalu. 

Sutra taman pogledam za zagrijavanje prije utrke. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 19:56 (Valentin17).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bojim se da je Merc upravo taktički pobijedio.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 18:55 (Lovac).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dvije za redom  u to ime! 

 

Samo bih malo sve po  onomu tko je Raikkonenu sjebao gumu !!!! 

 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Dvije za redom  u to ime! 

 

Samo bih malo sve po  onomu tko je Raikkonenu sjebao gumu !!!! 

 

 Bitnija guma od noge?

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 19:04 (Marsel007).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta za taj zajeb, mogli su biti 1 i 2, ili 1 i 3. No, Vettel po drugi put, lijepo je zaokružio 200tu utrku.

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Čini mi se da Mečka ima bolji tempo u trci od Ferrarija, šta vi mislite?
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Marsel007 kaže...
ATJLučko kaže...

Dvije za redom  u to ime! 

 

Samo bih malo sve po  onomu tko je Raikkonenu sjebao gumu !!!! 

 

 Bitnija guma od noge?

Kolega, ma nisam ja ništa loše/g imao na umu, ali kada si "DIO" tima koji to mora znati gdje se nalaziš u milisekundu u 03.09 sati ujutro, moraš i znati gdje su ti noge, ili noga! 

Utvaram si da nije ništa strašnog čovjeku, ipak je on i predobro plaćen, pa i osiguran od svega! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
Čini mi se da Mečka ima bolji tempo u trci od Ferrarija, šta vi mislite?

Ovako na prvu, nakon dvije utrke, rekao bih kako nemaju! 

U jednadžbi su faktori gume, doba dana, temperatura staze i zraka, asfalt na stazi, broj kojih zavoja, kao i kakav je dan kojeg vozača! 

 

U Kini će možda već biti drukčije, makar se najiskrenije nadam da neće, bar što se dotikavke osvajanja prvog mjesta ?! 

ATJ Lučko
15 godina
moderator
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Utvaram si da nije ništa strašnog čovjeku, ipak je on i predobro plaćen, pa i osiguran od svega! 

 Ništa strašno,samo mu je strgal nogu...

سمندری ڈاکو
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Kolega, ma nisam ja ništa loše/g imao na umu, ali kada si "DIO" tima koji to mora znati gdje se nalaziš u milisekundu u 03.09 sati ujutro, moraš i znati gdje su ti noge, ili noga! 

Utvaram si da nije ništa strašnog čovjeku, ipak je on i predobro plaćen, pa i osiguran od svega! 

 Koliko je plaćen mi ne znamo, koliko i na koliko je osiguran - ni to ne znamo, ali ono što znam sigurno je da mu nikakva plaća ni sogiranje nije pomogla u onom trenutku kad ga je skršio bolid. Ne znam što je čovjeku, ali po snimci se čini da mu je u najmanju ruku izbio koji zglob na nozi, i to je najmanji problem koji bi mogao imat. Što god da bilo nadam se da će to brzo i uspješno sanirat, i što je najvažnije nek posljedice budu samo privremene.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

wtcr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice