Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.381
|
čitano: 14.184.132
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ja sam prije tjedan dana kupio taj LG model i mogu reči sa sam zadovoljan 

11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Fixcar kaže...

Pozdrav baka i deda si kupuju novi televizor između 3000-3500kn molio bih neku preporuku. Veličina ekrana bi bila oko 32"

http://www.nabava.net/televizori__240/samsung-televizor-ue32f5500-32-lcd-led__3584471

12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Mislim da baka i deda slobodno mogu ići na f4000 Samsunga....šta će njima smart tv,full hd..... :)

11 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Bio danas u emmezeti i imaju neku rasprodaju i ima elit 102 cm full hd 2300 kn sa 2 godine garancije 

 

marka nije nešto ali po meni se isplati

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 21:35 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Fixcar kaže...

Pozdrav baka i deda si kupuju novi televizor između 3000-3500kn molio bih neku preporuku. Veličina ekrana bi bila oko 32"

  Za te novce mogu kupiti pošteni televizor

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Samsung+PS-43F4500&tpkp=1&kPostavke.pregledSortTrazilica=2&kPostavke.pregledBrojProizvoda=30

14 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Na kraju je pao ovaj 32'' Samsung

 

Izvrstan televizor, odličan kut gledanja, jako dobre boje, pregršt opcija i postavki.

Elegantan, jednostavan i lagan (5kg).

Jedino mi je čudno što nema fizičke front panel tipke ili sam ja naprosto pre smotan za naći ih.

 

Sve u svemu, s dvije godine garancije, s obzirom na dijagonalu i full HD, čini mi se kao izvrsna investicija.

 

 

Jedino što me muči jest to što imam genijalno dobre male Geniousove drvene zvučnike te ih želim spojiti na TV

ali naprosto ne ide, izgleda da će mi trebati kabel koji konvertira 3.5mm jack ( s kojim se zvučnici inače spajaju na računalo)

u 2 chincha (L/R audio).

Barem mislim da bi to trebalo biti izvedivo i da navedeni kabel garant mora postojati.

 

Itko?

 

 

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Fizička tipka, tj joystick ti se nalazi od iza s desne strane...  :)

11 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Pozdrav, koji od ova dva TV-a bi preporučili s obzirom da su oba na nekim akcijama i cijena im je sitno preko 5000 kn, i jel ima itko iskustva s ijednim od tih televizora:

Samsung UE40F6400AKXXH http://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-plazma-tv/31752/samsung-ue40f6400akxxh-3d-full-hd-led-mpeg4/ ili

Samsung UE40F6200 http://www.elipso.hr/audio__video/tv/SAMSUNG-UE40F6200/

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 12:10 (chilimdj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Definitivno F6400 top class cijena je i više nego dobra, drugdje je podosta skuplje http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=UE40F6400

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 13:17 (roby27).
12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

F6400, nema priče više....vrhunska cijena!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Jel ima koja bolja telka od ove do 3000 kn ?

 

http://www.elipso.hr/audio__video/tv/SAMSUNG-UE32F5000/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ja bi rađe išao na F4510 jer na toj dijagonali nečeš vidjeti razliku između HD i FullHD sadržaja a dobiti češ bolje opremljeniji tv također i atraktivniji dizajn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 16:58 (roby27).
13 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Svakako uzimam u obzir... jel bi još neku mogao preporucit ? Najviše mi treba za gledanje filmova i za odigrat tu i tamo koju igricu sa kompa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Tražim preporuku cca 50" plazmu (ili lcd). Može i 49, 52... al taj rang...

Full HD, da nije preskupa. Kontao sam izdvojiti do 1000€... jel bi se našla neka u tom cjenovnom rangu, best buy? Jel to premalo novaca za tu veličinu? Ako je baš neka turbo super bolja za nešto sitno više, tipa 1100-1200€, a da se stvarno isplati, razmislit ćemo i o tome... al eto preferiram do 1000€


Ne mora biti smart (može ako baš ima neka dobra), dovoljno da se može pokopčati na nju sve živo.. Koliko sam shvatio mogu dobiti bolju sliku nauštrub smart tv-a? Tipa za 1000€ ima neki smart al je lošija slika od nekog koji nema smart...

Trebali bi biti dobri kutevi gledanosti jer se neće gledat uvijek sprijeda samo..

2D, ne treba mi 3D...

 

Hvala svima na preporukama ;)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 13:14 (EchoOne).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Panasonic p50st50 ako misliš Plazmu

 

Samsung ue46es8000 led lcd ili 46es7000

12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ovaj Samsung je 46 inca?

Gledao sam ovog Panasonica, doduse noviji st60 model..

Jel velika razlika?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

http://hdtelevizija.com/2013/04/20/recenzija-panasonic-smart-viera-tx-p42st60e-st60-serija-3d-plazma-smart-tv/

http://hdportal.eu/recenzije/review/panasonic-tx-p50st50e/

 

evo pa baci oko malo st60 ima bolju crnu boju,više herca,poboljšanu smart tv platformu...

 

Samsunzi su 46 inčni i modeli iz 2012 godine,vrhunski tv-i,nova serija ima oznaku f i još su dosta skupi pa zato nisam njih stavljao

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 17:47 (frane36).
11 godina
protjeran
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Riknul mi je TV s katodnom cijevi, a imam antenski(kabelski) RF priključak, moram paziti kada kupujem LCD ili LED, da isti ima RF ulaz?

Jel tak?

Ili kupim bilo koji, ali zemem RF modulator?

Jel to kaj šljaka tada?

{#}

 

E, da i ako imate odmah koji za preporučiti cjenovno najbolje do 200 jurića.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:31 (Cold Steel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
EchoOne kaže...

Tražim preporuku cca 50" plazmu (ili lcd). Može i 49, 52... al taj rang...

Full HD, da nije preskupa. Kontao sam izdvojiti do 1000€... jel bi se našla neka u tom cjenovnom rangu, best buy? Jel to premalo novaca za tu veličinu? Ako je baš neka turbo super bolja za nešto sitno više, tipa 1100-1200€, a da se stvarno isplati, razmislit ćemo i o tome... al eto preferiram do 1000€


Ne mora biti smart (može ako baš ima neka dobra), dovoljno da se može pokopčati na nju sve živo.. Koliko sam shvatio mogu dobiti bolju sliku nauštrub smart tv-a? Tipa za 1000€ ima neki smart al je lošija slika od nekog koji nema smart...

Trebali bi biti dobri kutevi gledanosti jer se neće gledat uvijek sprijeda samo..

2D, ne treba mi 3D...

 

Hvala svima na preporukama ;)

Ako ćeš već izdvatat tolko para preporučam ti da se raspitaš malo na ovim sajtovima (i pogledaš recenzije,komentare) 1, 2, 3 (i nešt stranih review sajtova: 1, 2, 3, 4)

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2013 11:59 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Danas kupujem televiziju pa vas pitao da li je Samsung UE42F5500 najbolja televizija u cijenovnom rangu  do 4600 kuna?

 

Hvala!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

kupujem novi tv,budžet je 3200 kn tražim LED 40" FullHD minimalno 100Hz osvježavanje ,netrebam smart,bitno da je što bolja slika i općenite karakteristike

našao sam ovaj 

 

može li se naći i bolji,mislim ako nema u hr,može i iz EU ako netko zna dućane tam

Kad ne radi,udri po njemu pa će proradit!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Bolje ti je za tu cijenu ići na HD ready plazmu zbog puno bolje pokretne rezolucije i opčenito jako kvalitetan entry level model koji briše pod kontrastom mnogo skuplje LED modele 43F4500

 

Recenzija: klik

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2013 11:15 (roby27).
11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
The Lyrical Miracle 24 kaže...

Danas kupujem televiziju pa vas pitao da li je Samsung UE42F5500 najbolja televizija u cijenovnom rangu  do 4600 kuna?

 

Hvala!!

Dobra cijena i dobar tv, možeš pogledat još i ovo klik i klik a na HDportalu potraži njihove recenzije a imaš i kalibracijske postavke.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Smretko kaže...

Taj LG je u svoje vrime bija dobra televizija al je star 2 godine i pregazilo ga je vrime i tesko da ce ga igdi nabavit,a ako i nabavi je iz nekog zaostalog skladista.

A philips ambilight osvjetljenje je nelosa stvarcica i stvarno ugodno ocima al nije to nesto must have i sta kad se pokvare svitla,nosit na servis i to je to,a i nece ga dobit u nijednom philips tv-u do 5 iljada kuna.

kad si čuo da su se LEDice ikad pokvarile???

13 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Sony ispada iz utrke jer po recenzijama nije nesto extra te ostaju samsung ue42f5500 te Philips 40PFL5507K!

Mozete li dati misljenja koji je od ova dva televizora bolji?

Hvala!!
2 Samsung UE42FF5500
8 Philips 40PFL5507K
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Dosta puta san cua da je ili jedna strana prestala radit ili obe od kupaca u ducanu i od philips sevisera, tako da nije cesta stvar da ce na svako drugom tv riknit al eto moze se desit....

11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
The Lyrical Miracle 24 kaže...
Sony ispada iz utrke jer po recenzijama nije nesto extra te ostaju samsung ue42f5500 te Philips 40PFL5507K!

Mozete li dati misljenja koji je od ova dva televizora bolji?

Hvala!!

Sumnjam da serija 5 od Samsunga ima pravih 100Hz tako da ja bi išao na Sony-a jer se popravio što se tiče media playera i Smart opcija a osim toga u 2D je odličan performer jedino nema punu pokretnu rezoluciju nažalost.

13 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Jel SAMSUNG 40F6100 bolji od te 3 prije navedene televizije?
13 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
roby27 kaže...
The Lyrical Miracle 24 kaže...

Danas kupujem televiziju pa vas pitao da li je Samsung UE42F5500 najbolja televizija u cijenovnom rangu  do 4600 kuna?

 

Hvala!!

Dobra cijena i dobar tv, možeš pogledat još i ovo klik i klik a na HDportalu potraži njihove recenzije a imaš i kalibracijske postavke.

Jel SAMSUNG 40F6100 bolji od te 3 prije navedene televizije?

11 godina
online
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Evo uskoro ce biti taj model na testu i biti ce opsežna recenzija pa malo pričekaj da vidiš kako ce proći, on je nasljednik prošlogodišnjeg ES6100 modela koji je bio best buy u srednjem rangu.

 

http://hdportal.eu/hd_vijesti/najava-testa-samsung-ue-40f6100/

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice