Kupnja/odabir LCD TV-a

poruka: 7
|
čitano: 4.314
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja/odabir LCD TV-a!!!

Pozdrav,

 

Znam da ovakvih tema ima brdo na forumu, ali bih vas molio da mi pomognete oko odabira novog LCD televizora (starci odlucili malo investirati u buducnost haha).

Ovako,, treba biti velicine 94 cm (37''), FULL HD, sa DVB-T tunerom, od prikljucaka naravno sve standardne (hdmi, scart...)+ ako moze i onaj DVI da ga mogu nekad spojiti sa laptopom ili pc-om. Sto se tice refresh rate-a sto veci to bolji. Sto se tice branda moze LG, Samsung, Philips. Cijena? stari reko neka je velika cijena samo da je postena slika, al u svakom slucaju ako se nadje nesto odlicno a ne tako skupo je dobro doslo, samo neka cijene bas ne idu iznad 7000 kuna (to je neki okvir).

Trgovine? posto mi stara ima neke sindikalne kredite bilo bi super da su trgovine jedne od ovih: konikom, pevec, emmezeta.

 

Eto nadam se da cete mi pomoci u odabiru. I hvala unaprijedOsmijeh.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja/odabir LCD TV-a!!!

Pa zar se ni jedna dobra dusa ne bi javila? Znam da je nedjelja i da sutra krece radni tjedan i da vam se nis ne da... nije zurba al onoNevinašce 

14 godina
neaktivan
offline
Kupnja/odabir LCD TV-a!!!

imas na bugu.hr/digitalije pa tamo odabere neki lcd i vidi kako je ocenjen dok ti se neko nejavi ovde

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupnja/odabir LCD TV-a!!!

Moja preporuka bi ti bila Plasma od 42 incha i usput pogledaj pp

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja/odabir LCD TV-a!!!

moj ti je savjet da kupiš što jeftiniju , znači negdje 4500-5000 kuna  !   obrazloženje  :kod nas ne postoji tako napredna video produkcija tv programa , a ovo što oni na kabelskoj nazivaju digitalna slika , to je najniži prag tehnologije u europi .... tu ne pomaže ni lcd od 30.000  kuna . reprodukcija slike sa blu ray playera je već nešto drugo ali to nije ono za što se kupuje lcd od recimo 10.000 kuna . to je kao da ti kupiš porschea za recimo 200.000 tisuća eura ali nemaš ceste po kojoj ga možeš vozit ... mislim da ti je sve jasno ... tehnologiju hd ćemo dobiti za desetak ili više godina a ti sad plaćaš ono što ćeš tek tad dobit .-.. pozdrav   plavakava

14 godina
neaktivan
offline
Kupnja/odabir LCD TV-a

jel moze onda preporuka za neki lcd 66"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja/odabir LCD TV-a

može , moj izbor je philips ali opet što jeftinija .....nisam naveo ime modela jer to nije bitno ... pozdrav- plavakava

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice